5604
  • ronnie89b
    #5604
    Nem emlékszem pontosan, de tavaly valamikor kapcsolták le a szervereket több régi játéknál is, köztük ennél is. Ennek nem hiszem, hogy köze lenne a problémádhoz, akkoriban fejeztem be a játékot, és nem tapasztaltam változást emiatt. Most is belenéztem egy kicsit, és ugyanolyannak tűnt, mint amilyen akkor volt.
  • Bokafix2
    #5603
    Gondoltam, újra végigviszem, de folyamatos a frame drop. Illetve bizonyos időnként megakad egy pillanatra, meg olyan darabos a fordulás is az egérrel. Ez mitől lehet? Ugyanaz a konfig ami korábban, ugyanazok a beállítások, mégis lagol. Van viszont egy olyan kiírás a menüben, hogy a Far Cry 3 szerverei jelenleg nem elérhetők. Ennek lehet köze a szaggatáshoz? Korábban ez nem volt, amikor játszottam.
  • JonasSandor
    #5602
    XDXDXDXD nagyon vicces.
  • Savaran
    #5601
    Dede, még ki is fizetteti, ha nem viszed végig 100%-ra!
  • JonasSandor
    #5600
    Remélem nem veszi el az uborka.
  • peti79
    #5599
    Működik! Nagyon nagy köszönet!
  • JonasSandor
    #5598
    Igen bocsi elmaradt a link.
  • eddie999
    #5597
    Neked viszont nagy köszönet!
  • Danecay
    #5596
    Ügyes vagy! Némileg önző dolognak érzem viszont, hogy nem osztottad meg a mikéntjét miközben oly sok játékkal kapcsolatosan vársz segítséget másoktól, miközben látszólag másoknak segíteni Te nem szeretsz. Akkor megteszem én helyetted.
    A kínai ubi oldalon a ¥0.00 ¥88.00 árazás alatt található linkre kattintva feljön a Ubi Store bejelentkező oldala amibe a meglévő UBI-s hozzáféréssel bejelentkezve a játék automatikusan hozzáadódik az Uplay accounthoz ingyen és bérmentve. Fontos, hogy a műveletet mobilról kell elvégezni különben nem működik.
    Szívesen mindenkinek és tapsoljuk meg JonasSandor fórumtársnak, hogy milyen ügyes volt! :)
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2020.09.02. 22:11:37
  • JonasSandor
    #5595
    Bezsebeltem ingyen a játékot.
  • Zsoxx
    #5594
    Tedd fel a kérdést a Prohardver FC3 topikjában.
  • idt103
    #5593
    megpróbáltuk, de semmi változás!
    hogy őszinte legyek azt sem tudom, hol vagy hogy kellene a meghívásnak megjelenni! Belépek a privát coop-ba! Ott a listában kijelölve küldök neki egy meghívást! Neki hol vagy hogy kell látnia a meghívót? Se a főmenübe, se máshol semmi értesítés! A Future Soldiernél ugyan ez! Ott külön fel kell vennünk egymást ismerősnek! Ott az Invite menüpont jelzi, hogy meghívás van! Azt el is tudjuk fogadni! De az még csak ismeretség! Meccsre hívásnál semmi! Van még ötletetek?
  • chase
    #5592
    Talán segíthet: Mindkettőtök állítsa át a számítógépét fix IP címre, majd a routeren állítsatok be port forward-ot ezekre a címekre: TCP: 13000,13005,13200,14000,14001,14008. (google segít, ha nem tudjátok hogyan kell.)
    Ez sem biztos módszer, de talán segít.
  • Zsoxx
    #5591
    És ha csak simán indítasz egy coopot, és a másik megpróbál csatlakozni egy lobby-ba? Nem hiszem hogy túl sokan játszanák mostanában, talán ezzel a módszerrel is összefuthattok.
  • idt103
    #5590
    FarCry3 és a GhostReconFutureSoldier-t vettük és próbáltuk meg! Mind kettő ugyan az! Játékon belül, megkerestük egymást, barátnak jelöltük egymást! Azt sikerült is elfogadni! Igaz elég lassan történt meg a visszaigazolás! Ezután mindegy milyen multis-coop-os játékmódot választunk! Egyikőnk beállít egy meccsett és meghívja a másikat, de nem történik semmi! Bármelyik játék, bármelyik játékmód, mindegy melykőnk csinálja, nem történik semmi! Az Ubisoft support nem túl segítőkész nekünk! Tanácstalanok vagyunk! :/
  • Zsoxx
    #5589
    Már a menetére se emlékszem, hogy kell coopot indítani. Más coop-meccshez sem tudsz csatlakozni, vagy csak egymást nem találjátok meg?
  • idt103
    #5588
    Sziasztok!
    Látom már nem pörög ez a topic, azért hátha mégis olvassa valaki! FarCry3-at megvettem meg egy barátom is Steamen! Coop-ba szeretnénk játszani de nem tudunk csatlakozni! Barátnak felvettük egymást uplay-en, a játékban látjuk is egymást mint barát, de semmi tovább! Vettünk másik Ubisoftos játékot is ott ugyan ez a gond! Biztos, hoyg valami általános probléma, de mi még csak most futottunk ebbe bele! Mi lehet a gond?
  • Zsoxx
    #5587
    Hali

    Használta már ezt a modot valaki?
    Érdekelne, hogy az egész szigeten több lesz a kalóz (pl. járőrök létszáma is nő), vagy csak az outpostokon?
  • Zsoxx
    #5586
    Tudom.
  • Savaran
    #5585
    Már vagy két éve van fordítás hozzá :)
  • Zsoxx
    #5584
    Végigjátszottam végre magyar felirattal is, fasza lett a fordítás.
  • Aborg
    #5583
    Rajottem. Feher csillag = uj aru a boltban, sarga csillag = uj recept. A kek nem tudom mi lehet.
  • Aborg
    #5582
    Sziasztok!
    A jatek statisztika menujaban (ahol azt latni hany es milyen tipusu kuldetest teljesitettunk) mi a kulonbseg a kek csillag, sarga csillag es negyzet jel kozott?
  • chase
    #5581
    például
  • laacika
    #5580
    Ok.Le töltöm máshonnan,ez egy szar!!
  • Vincentcloud
    #5579
    Persze warez az fúj meg miegymás, de például ne a c-re rakd mert valószínű az oprendszer nem engedi módosítani a beállításfájlt
  • laacika
    #5578
    Ami ugye nem ingyenes :( vagy igen?
  • Savaran
    #5577
    Töltsd le a steamről, az biztos működni fog!
  • laacika
    #5576
    Nem lehet vele mit kezdeni mi?
  • simonl #5575
    Szerintem gyorsan töröld le.....
  • laacika
    #5574
    Le ok ézás után meg ezt.
  • laacika
    #5573
    Sziasztok.Nagyon megköszönném ha valaki segitene,leszedtem a játékot egy oldalról a fiamnak és ezeket dobálja ki,mi lenne a te endőm??köszönöm.
  • Savaran
    #5572
    Akkor rakd vissza.
  • grebber
    #5571
    Ezt mondom én is Win7-en semmivel nem volt bajom
  • Savaran
    #5570
    Mert az egy foskupac, én a mai napig 64 bites win7-et használok sohasem frissítem le, ki is van kapcsolva ez a funkció, hopp és láss csodát minden megy rajta soha sincs problémám!
  • grebber
    #5569
    Eredeti.Tudod attól még hogy nálad nincs , a steam forumai meg a net tele van ezekkel a hibákkal.Szóval örülj neki.
    Max Payne 3-al a mai napig nem tudok játszani win10-en.
  • Rita79
    #5568
    Eredetid van? Csak mert nekem igen és egyáltalán nem szopok egy játékban se vele. A kalóz verzió már más tészta, ott igencsak előfordulhatnak problémák, de viszont én ez esetben inkább csöndben maradnék.
  • stoppos
    #5567
    El szoktam felejteni én is. Akkor vagyok okos, ha másnak van problémája. Ha nekem kell, én is a fórumokat bújom. :)
  • PhantomAss
    #5566
    Köszi, ez megoldotta.
    Legalábbis nem lépett ki, nem omlott össze, de csak épp kipróbáltam.
    A D3Dx11 parancsikont raktam Win7 kompatibilisra, úgy elindult.
    lehetett volna annyi eszem hogy ezzel kezdem és nem a fórumokkal, de én sem gondoltam volna hogy ettől működni fog.
  • simonl #5565
    Uplay -en belül be lehet állítani, hogy hova telepítse a játékokat és ott működnie is kell.
    Nekem is C -n csak a rendszer van, D -n Ubi és Steam játékok majd E -n ( jóféle SSD) a Battlefield.