11
  • gromgotth
    #11
    Fúúúú de uncsi volt nekem a diablo. Először piros szörny, aztán kék, aztán fekete, aztán hupilila. ááááááááááá uninstall.
  • nessboth
    #10
    Sacred 2 túlságosan tömény és túlzottan összetett----
  • Bimbike
    #9
    Az elsőhöz képest szerintem teljesen más...
    Játszottam vele, de nem bírtam tovább fél óránál...
  • Bren X
    #8
    Amúgy kimondottan szeretem, ha hosszú játékidőt kapok a pénzemért.
  • Bren X
    #7
    Bocs az előző komment egyel feljebbre akart menni :-)
  • Bren X
    #6
    A Sacred 2-ről nem tudok véleményt nyilvánítani, mert még nem játszottam vele.
    ...elriasztott a 12GB-nyi torrentes letöltés :-)...majd occsóé meglesz...
    Mindenesetre többen panaszkodtak, hogy nem jó főleg azok akiknek az első tetszett.
  • Ender Wiggin #5
    A Torchlight-tal viszont pár hétig el lehet az ember, bár 100-as szintnél megáll a fejlődés, és a helyszínek is unalmasakká válnak. De még is csak a Runic az eredeti Diablo kiötlője, nem a Blizzard.
  • Aradebil2
    #4
    hát a sacred 2-vel kb két hétig húztam sztem,elég vontatott egy game
  • opeca
    #3
    Hát a Blizzardnak már nem kell aggódnia, hogy veszteséges lesz az elkövetkezendő években, úgyhogy ők már megjátszhatják azt is, hogy a profitmaximalizálás érdekében komolyan veszik, hogy időben mikor mi jelenjen meg.

    Ha most elkezdenének tolni mindenféle dátumot akkor a figyelem illetve az elvárások is a nemrég megjelent StarCraft 2-ről gyorsan átterelődnének a Diablo 3-ra.

    Valszeg kivárják a jövő évet és majd akkor mondanak egy 2012-es első negyedévi dátumot és akkor megint elkezdődik aze gy éven át tartó Diablo hype.
  • IMYke2.0.0.0
    #2
  • Bren X
    #1
    Hmmm, 2004-ben a Sacred megjelenésekor azt olvastam több helyen is "milyen jó, hogy itt van ez a játék, mert ki tudjuk vele húzni a Diablo 3 megjelenéséig". A Sacred 2 piacra dobása után is sorra hasonló megnyilvánulásokat lehetett hallani. Gondolom a majd ez lesz Sacred 3 után is :-))