1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • Sir Quno Jedi
    #1078
    annyira azé nem is jóak :D
  • enlightened
    #1077
    Hát már ujra szokták játszani ha jó egy játék.
  • Sir Quno Jedi
    #1076
    márminthogy mégis miért kéne vele játszani, ha már ezer éve végigtoltuk???????????????
  • enlightened
    #1075
    Már nem játszik senki? Elég hamar lecsegett ez is. Kár pedig annyira nem rossz game.
  • rotator
    #1074
    Hát hajózz el most is, és ha kiírja, hogy quest cancelled, akkor töltsd vissza az állást. :)
  • enlightened
    #1073
    Köszi, de a küldetés is meglesz még? Azt tudom hogy vissza lehet menni. Csak pl már belefutottam egy olyanba, hogy kiírta hogy quest cancelled, amikor felléptem a hajóra és patty kiszállt a csapatból.
  • Shep
    #1072
    Vissza lehet még menni, meg majd kell is.
  • enlightened
    #1071
    Sziasztok!

    A kérdésem az, hogyha elhajozok Tacarigua-rol a következő szigetre, de egy két küldetést még maradt pl a Largo ruhája, akkor később még be lehet fejezni a küldetéseket ezen a szigeten, vagy elvesznek?
  • rotator
    #1070
    Nem kell, én is töröltem rendesen. Viszont minden mentés 2 fájlból áll, és mindkettőre szüksége van, hogy lássa.
  • Wreck86
    #1069
    Minden mentés kell neki.
  • adios
    #1068
    Hali!
    Töröltem egy csomó mentést, met rengeteg helyet foglalt, csak az utolsó 5-6-ot hagytam meg. azonban amikor indítanám a játékot, előlről kezdi az egészet. Ez miért lehet? valamiért nem látja az addigi mentéseimet, pedig elvileg ott kéne lenniük.
    Köszi a segítséget!
  • Nazgul1980
    #1067
    A végén nekem előjött egy érdekes dolog. Ha nekiálltam Marát kardal megdolgozni, akkor rendre kifagyott a játék Kénytelen voltam a sörétessel adni neki Egyébként elégedett vagyok az összteljesíteményemmel. A mellék küldtések kb 75 % át megcsináltam, a karakterem attribútorai között 2 db 8 as is volt, és többi is mind 6 os, 7 es volt, normálon toltam. Én mindenkinek csak ajánlom, nagyon jó játék
  • Shep
    #1066
    Pedig a patch állítólag javította, hogy a főellenfél legyőzése ne legyen túl könnyű.
  • 38tibi38
    #1065
    Na most már jó! Csak egy újra inditás kellett.
  • 38tibi38
    #1064
    Hali. Valamiért nem tudom elmenteni a játékomat, pedig 2GB szabad hely van még a gépen. De már a játékot sem tudom elinditani... :(
    Pls valaki segitsen!
  • Sir Quno Jedi
    #1063
    A vége kicsit túl könnyű volt...hmmm...
  • 38tibi38
    #1062
    Megtaláltam!
    Az 1-es jelöli!
    http://guides.gamepressure.com/risen2/guide.asp?ID=14627
  • 38tibi38
    #1061
    Hali. THe hidden idol questnél meg akadtam, pedig kiszabadítottam Tahana-t, de nem tudok vele beszélni a faluban, pedig Chani azt mondta,hogy Tahana tudja,hogy hol van az ereklye... Most akkor miét kéne tennem? :D Más küldetésem nincsen, a legendary-kon kívül.
  • Nazgul1980
    #1060
    Ja jóóó, értem már, kösz a felvilágosítást
  • Sir Quno Jedi
    #1059
    Neeem. Sceptre of Power-rel befogod, aktiválod, majd úgy mozgatod az egeret, hogy egy másik ellenfelet kijelöljön célpontnak (ilyen gömböcskék mennek arra, vagy mi), aztán klikk és már kasztolod is, utána meg nekiesik annak. A fear-hez nyilván nem kell másik ellenfél, a curse-höz sem.
  • Nazgul1980
    #1058
    Igen, észrevettem ezt az immunitás dolgot Viszont nem nagyon értem a használatát. Például az ördöghalat befogom, erre kiírja hogy rángassam az egeret vagy mi. És utána ugyanúgy rámtámad, szóval minek is kéne itt történni?
  • Sir Quno Jedi
    #1057
    De vannak amúgy trainerek akik tanítják, asszem pont a holtak szigetén az őrző is. Rengeteg helyen lehet tanulni voodoo-t, még a sima szigeteken is soxor.

    Black magic jobban kell, ha akarod, hogy mindenkire hasson, nem árt 90-100 köré fetornázni. De így is sokan immunisak rá, általában pont a keményebb ellenfelek. Nagyobb csatákat meg lehet azért fordítani vele, ha egymásnak ugrasztod a kicsiket.
  • Nazgul1980
    #1056
    Ezzel semmi gond, a benszülötteket választottam direkt a woodoo miatt értem akkor miről lessz szó, ezzel nincs gond, van pár tárgyam amik rendesen megnyomják a Death cult ot
  • Shep
    #1055
    9900 ha jól emlékszem.
  • Sir Quno Jedi
    #1054
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jaja, de nem tudsz idézni szellemet, míg a halálsziget meg nem lett csinálva. Nyilvánvaló. ÉS csak egy szellemet lehet idézni, az is maga SteelBeard. Igen hasznos, mert mikor nem lehet társad éppen, akkor is meg tudod idézni és máris van! :D De így a legtöbb esetben hárman vagytok már és az igen kellemes eset.


    Death Cult szinted csak az idézett szellem erejét határozza meg. Szal. ne muszáj feltolni nagyon, tárgyakból is szépen összejön egy korrekt érték.

    Asszem, ha muskétás vagy, akkor nem is voodozhatsz, mert vagy a helyiek voodoo-s útját választod, vagy a muskétás, modern, "technokrata" útját. Én pl. voodoos lettem, így nem is használhatok/tanulhatok muskétázni.
  • Nazgul1980
    #1053
    Egy igazán sunyi trükk az erősebb ellenfelek, halottak szigete guardian stb ellen. Magad után csalod egy olyan részhez, ahol te fel tudsz ugrani, de ő nem. Egy olyan félemelet szerűségre gondolok mint amikor a cukor erek/termeszek küldetést csinnálta az ember a játék elején. Így már ő nem ér el, de te dobálhatod a titán szigonnyal, muskétázhatod, pisztolyozhatod Viszont. Idegesít, hogy sehol nem találok olyan woodoo mestert, aki a Death cult ot tanítaná. Idéznék szellemet. Valakinek sikerült ezt megtanulni? Egy spoilerbe leírhatná hol és kitől
  • Sir Quno Jedi
    #1052
    Huhh, belefutottam egy elég bugos részbe Garcia ügyben... hmmm... mind1, átvergődöm valahogy rajta.
  • rotator
    #1051
    Elkelt.

    A Risen 2 gyűjtői változat a jelenleg rendelkezésre álló rendelési adatok alapján elkelt.


    Mennyi volt? Nem nyúlok magamhoz, bekalkulált kiadás volt, és simán megérte. :P
  • Botond #1050
    Hétfő reggel ott kezdek akkor. :) Kösz az infót!
  • ratgab
    #1049
    Ez a méreg, nem a ciánkáli! Sajnos ez benne van a pakliban, hogy aki 0 day vesz valamit az később verheti a fejét a falba. Ezen csak enyhít, ha tényleg nagyon elégedett a játékkal (de még akkor is ott van a háttérbe, hogy bizony meg lett szívatva!)
  • COD Black Ops
    #1048
    Szerintem senki...
    ezekre kinek van szüksége?
    * egyedi, különleges és számozott Risen 2: Dark Waters fahordó
    * zenei CD
    * "hogyan készült?" DVD
    * művészeti album
    * Jaffar (gnóm) szobor
    * poszter/térkép
    * matricák (3 darab)
    * kalóz zászló
    * kalóz medál

    nekem tuti nem:D
    Szánnék rá 2ezer forintot ha magyar nyelvű lenne...
  • xido
    #1047
    Azt a kurva..gyerekek..ki fog most magához nyúlni ezen akciózás láttán??

    http://cdgalaxis.hu/PC/19728/risen-2-dark-waters-gyujtoi-valtozat.html
  • W B
    #1046
    Pont most kerestem, hogy halad a magyaríííítás XD
    Köff!
  • COD Black Ops
    #1045
    thx
  • Solid Snake
    #1044
    33%-nál tart jelenleg a számláló
  • COD Black Ops
    #1043
    magyarítás mikor lesz nem tudjátok?
  • Gót
    #1042
    Kardot tudom, a Wave Dancer-t használom. Puskában látam egy shotgunt eladónál, ami 100-at csap, csak nagyon drága. De akkor sztem az a csúcsfegyver...
  • Sir Quno Jedi
    #1041
    Nos nem láttam még, hogy lenne értelme fegyósémáknak, de vannak legendás fegyók, amiknek ha midnen része megvan, össze udod kovácsolni (pölö kardok). NA azok nem is rosszak (de annyira nem is jók sajnos).
  • Gót
    #1040
    Jaja, idő közben sikerült. Kösz!
    Szerintetek érdemes schematic-okat vásárolni? mennyire jó lehetőség abból pénzt csinálni, ha elkezdek gyártani és azután eladni cuccokat?
    Lehet kovácsolással jobb fegyvert beszerezni (akár kard, akár puska), mint vétellel?
  • Wreck86
    #1039
    Meg kell találni hozzá valami infot és elérhetővé válik.
    Beszélgess az emberekkel.