1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • bendáj17
    #1118
    Érdekes én tudtam kést szerezni hisz Sebastiano lánya is ad olyan küldetést hogy neki álltai trófeák kellenek.
    Köszi hogy leírtad most tolom a vudu oldallal és állati :) Calderán is a kereskedőt érdekes volt öngyilkosságra kényszeríteni :)
  • Takanohana
    #1117
    a Chani féle segítség nekem nem nagyon válik be, fél perc alatt lecsapják, és csak fekszik a harc végéig. Akkor inkább Patty.
  • Takanohana
    #1116
    kösz, de közben már végig is játszottam, és most újra tolom vudu oldalon.
    amúgy visszatöltöttem egy állást, ahol Angus még sehol sincs, és csak a végén keresem fel, amikor már nem zavar be.
  • j0nNyKa
    #1115
    nemtom aktualis-e meg
    belefutottam en is ugyanebbe a bugba

    2 megoldas van:
    - menj el a samanhoz, ad kuldetest, csinald meg
    adni fog cserebe blood of the ancients-t, aminek a segitsegevel be tudsz menni a tuzfalon, es a garcias ag ott fog folytatodni
    - a masik megoldas rosszabb - ugyanis ha az egyik tombban, ahol a guardiannal beszelni lehetett, te nem segitettel neki, hanem megtamadtad, akkor a samanos quest buko
    ezesetben az a megoldas, hogy:
    megcsinalsz minden questet a faluban, majd odamesz garciahoz, beszelsz vele, lecsapod a testorevel egyutt (maradj a satorban, ha szerencsed van, max 1-2 berepulo landzsara kell csak figyelned), majd lootold ki oket, es rohanj el jo messzire
    ekkor az osszes ot erinto questet automatikusan teljesited, es haladhatsz tovabb
    igy persze elesel 1-2 video bejatszastol, meg ugy egyaltalan, ordit a "gagyi" szo errol a megoldasrol, de legalabb nem akadsz el
  • W B
    #1114
    Nem árulnak olyan kést. Így jaguár szív, párduc mancs stbit nem lehet kiszedni.
    Bennszülötteknél ami nagy előny hogy a nő az ha 50% alá megy az életerő akkor gyógyít. Továbbá vuduval másképpen lehet megoldani a küldetéseket. Ami nekem tetszett, hogy másokat irányíthatunk.

    Amúgy meg a tolvajok szigetén a bosst tök könnyű kinyírni. Csak két bombát kell vele megetetni. Kipróbáltam.
  • bendáj17
    #1113
    Szerintem lehet én ki tudtam szedni nem hiszem hogy az inkvizíciótól függ.

    Leírnád Spoilerben ha lehetséges hogy milyen volt a másik frakció (bennszülöttek)? Köszi előre is.
  • W B
    #1112
    Újra kezdtem a játékot. Szép lassan választanom kell. Ha az inkvizíciót választom, akkor nem lehet ama kést megvenni mivel tűzmadár tollak, jaguár szív stb kiszedhető?
  • tibor16
    #1111
    köszi :)
  • W B
    #1110
    Minden helyszínre vissza lehet hajózni, amint lesz hajód.
    Nekem 4 nap volt a játék kivitele.
    DLC kalózruha arra jó, hogy amint kalóz vagy van normális ruhád (páncélod) ill ama kalóz kalap a legjobb a játékban (ahogy én néztem)
  • tibor16
    #1109
    sziasztok,

    - most hagyjuk el Tacarigua-t, - lesz még lehetőség visszajönni ide? - vagy ezzel le is van zárva a helyszín? Pl nem volt pénzem a tükröt megvenni, vannak ládák, amelyekhezt nem elég a képességem... stb
    - tényleg, játékidőben kb mennyi százaléknál tartok Tacarigua-t elhagyva, ha majdnem minden eddig adódó küldetést megcsináltam?
    - a DLC-ben lévő kalózruha, nyújt valami plusz bónuszt? vagy csak ami a tulajdonságai között szerepel? - mert amit lehet venni, pl zubbony - az jobb mint ami ebben van...
  • Montanosz
    #1108
    örök hálám üldözni fog, köszi!!
  • tibor16
    #1107
    Szia,
    bocsi, nem voltam eddig - a játék ini könyvtárában van egy ConfigDefault.xml - ez határozza meg az alapbeállításokat. Jegyzettömbbel megnyitod. Itt megkeresed az 58. sorban a Window bejegyzést és kijavítod erre az azonosan kezdődő sorokat (a többit hagyd úgy ahogy van)
    AdapterNumber="1"
    FullScreen="true"

    Nekem még nem tetszett a látószög, azt kijavítottam a 99 sorban a Render bejegyzésben
    FoV="90.000000" (de ez ízlés dolga - nagyobb lesz a látószög)

    Remélem segítettem :)
  • W B
    #1106
    Kivittem a játékot és a véleményem, hogy Jó vó't.
    Vannak hibái, de melyik PB játéknak nincs?

    Legnagyobb gondom mégis a faji diverzitás hiánya volt. Adott a két kontinens és közte a szigetek. A régit a titánok elpusztították és az emberek átmenekülnének az újra.
    Ok. De a szigeteknek és az új világnak külön álló faunával kéne rendelkeznie... hiba.
    Szívesen láttam volna állatokat az első részből viszont. De csak gnómok voltak. Ám a gnóm szigetecske tetszett. Fel kellet állnom Jaffar párbeszéd közben, hogy lepihentessem az agyam. Legjobb karakter ez a Jaffar. Ám a gnóm szigeti fő boss maga volt a rémálom. Bevett szokásom, hogy a nem használt fegyvereket eladom. Hála égnek elfelejtettem így volt mivel harcolnom... (WoW-ban is vannak szivatós bossok, de ez mindenen túltett.)

    PB-hez képest kevés mellék küldetés van, ezek java is kincs keresés. Fejlődési rendszer tetszett, úgy mint a legendás tárgy gyűjtögetés is.
    Föld titán és kraken harc egy kapta fa sajnos. Szájába dobni a szigonyt. De legalább nem csak a karakter statjai számítanak. Mara boss harc izgalmas lett volna ha addokat be idézne, de nemtette. Vagy csak túl hamar kaszaboltam le.
    Chanival a fejlődés meg röhejesen könnyű volt. 400 élelmiszerem volt a játék végére XD


    Viszont jó volt és várom a folytatást.
  • Montanosz
    #1105
    Lécci elárulni hogy oldódott meg?
  • Takanohana
    #1104
    Sziasztok!

    Maracai öbölben vagyok, elvittem Angust Valdezhez,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezzel Garcia lelepleződött, innentől kezdve nem lehet vele beszélni, hanem csak harcolni, de az egész falu is egyben nekem támad. Így is meg lehet csinálni, teszem azt valamilyen csoda folytán kinyírok mindenkit, esetleg a bennszülötteket át tudom állítani az oldalamra, vagy inkább töltsek vissza egy korábbi mentést, és hagyjam Angust a tűz mellett?
  • W B
    #1103
    Falon át való buggolás... én a nagy bugger nem gondolok erre... ááá

    Viszont köszönöm!
  • ratgab
    #1102
    Ha a kőoszlop melletti átjáró végén nem találtad, akkor a másik egy korábbi helységben van, ahol a majmot be tudod küldeni az ajtó hézagján.

    Ha az sem az, akkor ahol az elsőt meglelted van szemben egy rácsos kapu, odamész közel és idézed a majmod, aki bent terem a rácson belül és ki tudja nyitni azt.

    VAgy használod a Bone hand-et a karon, ami szemben van az ajtóval.
  • Montanosz
    #1101
    Nekem olyan gondom van hogy ablakban indul el, egér kurzor is látszik ami a játékban van meg külön a windozos egér kurzor is

    patch is fent van a 1.0.210

    Help?
  • W B
    #1100
    Levegőtemplomban a két bálványból egyet megtaláltam, de a másodikat nem. Az hol van? (Azt találtam meg mi az egyik kő oszlopon volt ahol fel lehet ugrani)
  • W B
    #1099
    Ja igen... eme játékban van a legszivatósabb boss harc. Azt hittem, hogy nem marad fegyverem... megette mind...
  • W B
    #1098
    Hm... ki próbálom amint végeztem a vihar szigettel... de a vihar sziget az nem DLC?
  • bladex
    #1097
    Az egyfogú fésűt akkor találod meg ha gyakorlatozó katonák melletti szobában lévő ládából kiveszed a kincsestérképet. Ekkor megtalálod a kincset a tengerparton lévő barlangban ha van ásód.
  • bladex
    #1096
    Én is azt keresem de hiába:)
  • W B
    #1095
    Calderán hol a rákban van a fésű izé?
  • W B
    #1094
    Ama gazok mik plusz 1 képesség pontot adnak, azokból lehet olyan potit csinálni mik többet adnak? (mint az első rész vagy az első három gothic.)
  • bendáj17
    #1093
    Köszi végül technokalóz lettem :D majd a 2. végigjátszásnál másik leszek.
  • W B
    #1092
    Azóta rájöttem eme logikára. De azért, köszi!
  • Sir Quno Jedi
    #1091
    Valaméket felpöccinted, ami magától ott is marad, majd mész jobbra, vagy balra, hogy melyikek maradnak fent. Ha leesik, ugyanabban a sorrendben végigmész és másik irányba próbálod. Lazán ki lehet nyitni bármit hibátlanul szinte elsőre, ha beletanulsz.
  • W B
    #1090
    neten találtam videót... elvben lehet már értem a logikát....
  • W B
    #1089
    Ládát, hogy a frászba lehet kinyitni? Van tolvajkulcs, van képzettség, meg van a megfelelő szint, de akár hogy húzogatom a ki....... kulcsot egy fém pöcök mindig leesik.
  • Sir Quno Jedi
    #1088
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha egyik oldalra állsz, akkor voodoo mágiával operáló pirate leszel a végéig, ha a másikra, akkor tudsz majd muskétákta használni, venni stb. Szal. el kell döntened, hogy voodookalóz, vagy technokalóz leszel. :DDD

    De szvsz. a benszülötteknek van igazuk.
  • bendáj17
    #1087
    Aki már végig vitte:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Varjú legyőzésénél kit érdemes szövetségesnek fogadni? Benszülőttek, vagy az inkvizíció?
  • tibor16
    #1086
    megoldódott
  • tibor16
    #1085
    Fel telepítettem - amíg a pecset fel nem rakom, semmi gond.
    A pecs után viszont, akármit csinálok, ablakban jelenik meg. Ez azt jelenti, hogy a windows egér és a képernyőkímélő is működik...

    Van erre valami megoldás?
  • grebber
    #1084
    Uninstalálom és újrarakom, mett az acsi gond azóta sem oldodott meg.
  • tibor16
    #1083
    Majd el felejtettem - természetesen ezer köszönet a HUNosítók csapatának!
  • tibor16
    #1082
    Sziasztok

    Most fogom telepíteni - készen van a magyarítás :)
    HUNosítók - Itt!
    Ezzel kapcsolatban - a DLC-ék, virágboltos verzióban, - rajta vannak a DVD-én, vagy tud valaki segíteni, hol tudom letölteni (ha lehet, megkérek mindenkit, ne köszörülje rajtam a nyelvét - átmenetileg nincs egy vasam sem ilyesmire - sajnos...).
  • Wreck86
    #1081
    Rövid volt sajnos, többféle karaktert kreáltam, végigvihető minddel.
  • enlightened
    #1080
    Kár... Nekem tetszett csak rövid volt :S
  • Szaruman
    #1079
    a risen 2 közepesnek is csak jóindulattal nevezhető :(