1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • cataflam02
    #1198
    Hali!

    Nem tudja valaki miért van az, h felteszem a patcheket stb és a játék nem indul ? simán csak bejön egy kis kép és ennyi..
  • grebber
    #1197
    Már nagyon régen megjelent mindkettő!
  • duke81
    #1196
    Hi!

    Nem tudja valaki, hogy megjelent e már a két dlc a játékhoz? a treasure island és az air temple.
  • feco77
    #1195
    Hahóóó,valakiiii :)
  • totya4
    #1194
    Aha kösz. Nekem ilyen nem volt... pedig ha volt is ilyen küldetés valószínű nem öltem meg az illetőt... :) Úgy rémlik a lelepleződés után eltűnt a faluból.
  • Takanohana
    #1193
    ha a küldetés bugra gondolsz, akkor ez:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azon a területen, ahol Garciát kell megkeresni, elég hamar lesz egy olyan küldetés, hogy keressünk meg egy dezertőrt, és öljük meg. ha ennek utánajársz, és beszélsz a fickóval, van olyan opció, hogy nem ölöd meg, hanem biztonságban hazaviszed a kikötői parancsnokához. ekkor Garcia lelepleződik, a főszálat nem lehet úgy folytatni, hogy majd a barlangban, a tűzfal mögött találkozol Garciával, hanem a faluban kell leleplezned, aminek az az eredménye, hogy az összes emberén kívül az összes bennszülöttet is ki kell nyírnod, mert mind neked esik. végül is nem bug, a történet folytatható, csak kiesik egy küldetés, és magától az ember, ha van választása, nem biztos, hogy ki akarná irtani az egész falut.
  • feco77
    #1192
    Sziasztok!
    Elakadtam...
    A küldetés azt írja,hogy a "Shaganumbi bálvány segítségével Chani megidézheti a Yizakil nevű őst.A bálványt Tahananál látták utoljára"
    De nekem Chani csak annyit mond,hogy ne vesztegessem az időt,menjek...
    Tahanana meg nem mond semmit :(
    Ja és voodoo-t tanulni sem enged..
    Segítsen valaki légysziiiii :)
  • totya4
    #1191
    Küldetés bugra nem emlékszem, viszont egyéb bug akad bőven, teleportáláskor a társak sokszor elrepülnek a francba vagy bele a földbe (G3 feeling), az egyszerű követés is gondot okoz, sokszor meg kell fordulni hogy szerencsétlen "társ" nem-e akadt el valahol. Nameg 2012-ben meg még mindig ott tartunk hogy pl. 3 ember egymás helyén áll egymáson átfolyva összeolvadva mint valami sziámi ikrek.
  • totya4
    #1190
    Mi is volt a probléma pontosan?
  • W B
    #1189
    Nem feltétlen kell minden bennszülöttet lecsapni. Ha a mukit nem kísérjük vissza, akkor Graciával a templomban kell megküzdeni.
  • rotator
    #1188
    Na akkor jól átvágtak a palánkon. Bug szinte semmi, a grafikai hibákat 1-2 héten belül javították, és van egy küldetés, ahol ha egy bizonyos dolgot csinálsz, úgy tudsz továbbmenni, hogy mindenkit lecsapsz a táborban, és ezzel buksz kb. egy mellékküldetést.
  • Molnibalage
    #1187
    Egy másik topikban az írták, hogy kész isten csapása a Risen 2, hogy egy bughalom és úgy adták ki, hogy az egyik helyen a quest sorrendre figyelni kell, mert különben nem végigtolható.
  • Sir Quno Jedi
    #1186
    ??? simán végig lehetett tolni alapból is ???!!!
  • Molnibalage
    #1185
    A kritikus quest bugokat javították már?
    (Májusban vettem meg, azóta sem játszottam vele.)
  • totya4
    #1184
    Core2-vel és ATI 4850-el nyomtam végig, a játék nagy részén 25 fps felett volt, bizonyos részeken azért szenvedett, vízesés alatt (ami nem sokszor van - diavetítés). Mindez magas beállításokon, közepes árnyék mellett. Az látszott hogy nagyon eszi a VGA-t mert az 99%-on tekert a DX9 ellenére. Lehet nem komálja a VGA-dat annyira (amit a physix telepítése miatt nehezen hiszek hogy ne szeretné az nvidiát). Szerintem friss drivert kéne megpróbálni, illetve uninstallálni a physix-et és újra feltenni, a legújabbat.
  • csibe70
    #1183
    meg van a dörzsöltnek adtam 7 aranyrögöt igy márbeszéltek velemésa jim haját oda adtam chani-nak thx wb
  • csibe70
    #1182
    a haj is meg van
  • csibe70
    #1181
    venturo pedig csak elhajt a francba
  • csibe70
    #1180
    vettem vudu-babát de amikor csinálnám azt irja nincs megfelelő képasitésemhozzá
  • W B
    #1179
    Adnak pluszt. A tükör +10 ékes szólást, a pipa +1 a lőfegyverekhez (azt hiszem) És így tovább. Valami +10 képességet ad, valamelyik meg plusz egyet az öt főképesség közül valamelyikhez.

    Csibe70:
    Vudubabát előbb venni kell, aztán kell a haj és oltár.
  • csibe70
    #1178
    a vudu nem elég,hogy csináljak jim hajával valamit az oltárnál,és így sem jim sempedig venturoval nemtudok mit kezdeni,ezáltan nemistudok jelenteni a sebastian-nak totálelakadtammert nincs semmi dicspontom igy fejleszteni sem tudok (vudu mert azt irjanincs képesítésemhozzá vudu baba nincs meg)
  • NiGhTM4R3
    #1177
    Optimalizáltsággal volt valakinek még gondja?

    Nálam egy Core i7 2600 CPU (75 000Ft), GTX 560 VGA (45 000), 8GB RAM-os rendszernél közepes beállításoknál nem tudtam feljebb rakni mert iszonyatosan belassult, persze a legújabb javítás is fent van

    Az árat azért írtam, hogy nem egy teszkós gépről van szó, ennél komolyabb játékok is futnak fullon
  • NiGhTM4R3
    #1176
    Lehet én mondtam rosszul, de a legendás tárgyak alatt az ilyen fésűt, pipát , talán tükör is volt dolgokat értem.
    Ezek külön menüpontban voltak de se használni, se eladni, se plusz tulajdonságot nem adtak

    Tehát én most NEM a gyűrű, amulett meg ilyenekről beszélek amiket FEL LEHET SZERELNI ..
  • W B
    #1175
    Ja, a legendás tárgyak nem azok mikre gondoltam...

    Csibe70:
    Pontosan nem emlékszem, melyik az a küldi. Jim-es mikor a bőrébe kell bújni? A ehhez nem kell vudu szint, simán kell a haja, egy baba és pár apróság és összerakod egy oltárnál.

    Venturo, lehet bug, ehhez nincs ötletem. Faluban meg kérdezted hogy hány harcosa van Varjúnak?
  • csibe70
    #1174
    csákó kalozok kéne 1kis segítség nekemventuromár bent van a kikötőben és nemtudokígy jelentést tenni ,hiba megyek végig a jeleken 11 db nem történik semmi nincs elég vudu a jim küldihezn ezért 1 helyben tögyögök (mindent állatot kinyirtam már) nincs dicspontom
  • Sir Quno Jedi
    #1173
    én nem is használok élsimítást, 2560x1440-ben felesleges is... :D
  • totya4
    #1172
    Komolyan végigjátszottad úgy, hogy nem jöttél rá mire jók a dicsőségpontok? Ezt nehezen hiszem. Főleg hogy a játék folyamatosan mindent magyaráz.

    A legendás tárgyak olyan tárgyak, amik egyediek, és valamilyen jellemzőket javítanak fel, pl +10 tolvajlást ad ilyesmik, de amikor rájuk mész megmutatja hogy mit adnak. Ezt sem tartom reálisnak hogy nem tűnt fel.

    A grafika amúgy marha jó, kár hogy ebben sincs beépített élsimítás, ahogy a risen 1-ben sem volt. Gondolom 2030-ban is DX9-ben fog jönni az aktuális Risen.
  • W B
    #1171
    Dicsőségpont az öt alap képesség fejlesztéséhez. Legendás tárgyak közül három használható, plusz a legendás tárgyak a végső harchoz kellenek, mivel ez a lényeg, hogy csak azokkal ölhető meg Mara.
  • NiGhTM4R3
    #1170
    Egész jó kis játék volt, bejött ez a kalózos téma és az egzotikus környezet, elég hosszú is volt.

    Ellenben a történet valahogy most is rém gyenge lett, a világ megmentése csupán másodlagos volt nekem, inkább kincseket kerestem :) Na meg ez a harc a legvégén, hát már az 1. rész végső harca is katasztrófa volt de még unalmasabb lett..

    Van pár dolog amire nem jöttem rá,
    - a dicsőségpontok mire is valók?
    - a legendás tárgyak úgy szintén? ha jól emlékszem se eladni se használni nem lehet őket, de ott vannak az inventoryban
  • W B
    #1169
    Egy régebbi nyilatkozatban valami steampunk dologra utaltak.
  • grebber
    #1168
    Nagyon bízom ,hogy titkon a Gothic 5-öt kalapálják!
  • W B
    #1167
    Nincs valami infó, hogy a pirannyások most min is dolgoznak?
  • ricsa008
    #1166
    emberek hatalmas gondom van! beszart a gép és formatálni kellett nincs valakinek egy mentése a tolvajok szigatétől?
  • bendáj17
    #1165
    Szerintem felesleges mert lesz annyi aranyad amennyi kell. Én nem használtam csalást, szerintem itt se honorálják a csalást, de szerintem oda valamilyen számot, értéket kell írni.
  • Profi10
    #1164
    Sziasztok! Szeretnék egy csalást használni de hiába írom be az alábbit nem történik semmi de az igazat megvallva nem is értem a kódot
    give_It Gold # - # egységnyi arany. Ha valaki értelmezné nekem megköszönném! Az utolsó három karakter nem világos. Üdv
  • bendáj17
    #1163
    így van a ház oldalán egy kis ablak ahol benézhetsz na oda be tud ugrani a majom, hisz tud nagyobbat ugrani mint az alap, így összeszeded és kész is.
  • lerboy
    #1162
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is megszenvedtem a céllövöldével, de aztán rájöttem a lényegére és onnantól marha egyszerű: Csak a könnyű célokra lőjj. Nem kell mindet eltalálnod, ha párat elengedsz, nem kapsz hibapontot. Persze ne húzd a végtelenségig mert megunja a csóka és veszítesz
  • Sir Quno Jedi
    #1161
    meglesz a majomskilled, beküldöd érte őt és ellopod
  • Bodrey
    #1160
    Köszi a helpet.

    Akkor márcsak az a kérdés, hogy Antigua-n hogyan tudom megszerezni a fegyvert a kovácsnak, mert esélytelen hogy céllövöldösdit játszak.

    Előre is köszi
  • W B
    #1159
    Nincs majom idomítás. Ilyen nincs a játékban. A skill a majom használatát teszi lehetővé.