1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • W B
    #598
    Egyszerű kérdést feltettem, és máris személyeskedünk?

    Trollololololoooooo -_-
  • falloutfan
    #597
    helosztok. hogyan lehet a pick pocket skillemet használni ??
  • enlightened
    #596
    XBOX360 controllerrel lehet valahogy tolni a PC-s verziót?
  • Molnibalage
    #595
    2 nappal a kiadás után? Ennyi év alatt sem sikerült angolul megtanulni...?
  • rotator
    #594
    Nem tudok róla, de bárki is vállalja be, fel kell kötnie a gatyát, mert nagyon épületes szövegek és nyelvi poénok vannak benne, annak ellenére, hogy ugye angolul játszom, és az eredeti szöveg a német...
  • W B
    #593
    Magyarosításról nincs valami infó?
  • rotator
    #592
    Vannak bizony. Bár nem mindig állnak rendelkezésre. Meg olyan is van, hogy csapatosan támadunk. :D
    Eszméletlen jó a hangulat. Kedvenc háttérzene
  • W B
    #591
    Őőőő Itt már vannak társak? Vagyis akiket magunkkal vihetünk?
  • Sunrider924
    #590
    Tobb dolog lehetseges:
    1. ne egyedul menj vidd magaddal Pattyt vagy ha mar megvan akkor Chanit aki gyogyit ha szorul a hurok
    2. Dirty tricksbol a sand, szembe vagod homokkal es amig el van vakulva utod, lovod
    3. Megtanulod a kick-et, aztan lasd elozo mondat masodik fele.
  • LSC
    #589
    üdv!
    LEhet valahogy dodge-olni vagy ilyesmi? Ha nekem jön 3 ghoul csak állok meg sem tudok mozdulni a védekezés sem ér semmit.
  • Empty
    #588
    Kérdezném tőletek, hogy egérérzékenység hol vagy hogy állítható? Kösz!
  • Nos
    #587
    Asszem valahol írja, hogy melyik fegyverbe mit lehet használni.
  • Jakuza001
    #586
    Senki nem tudja hogyan lehet loszertipust valtani ???
    Az a nagy budos helyzet, hogy ket tipusu loszert vittem magammal (bullets,lead shot) de az elso elfogyott es hiaba volt nalam a masik tipusbol 40db nem tudom hasznalni a fegyverben meg 0 loszer.
  • Nos
    #585
    Tud felhúzódzkodni!!!
    Ugrás közben elkaptam egy sziklaperemet és felhúztam magam rá egy templomban :) :)
    Erre érdemes figyelni.
  • enlightened
    #584
    Ezt én is tapasztaltam, valahogy az én szememnek, nagyon nem tesznek jót ezek az élénk színek ebben a játékban. 2 óra játék után, lépnem kell ki, mert migrént kapok. Remélem ha megkapom a szemüvegem, ez meg fog oldódni.
  • Molnibalage
    #583
    Csak nem virágbolti verzió...?
  • Jakuza001
    #582
    Tudja valaki hogyan lehet loszertipust valtani ?
  • rotator
    #581
    Olyat a bétában csinált. Valami védelem lehet...
  • Palinko
    #580
    miért van az hogy ha bemegyek a kalóz rejtekhelyre, átmegyek a kapunk aztán kapok egy infót, hogy END?
  • Sunrider924
    #579
    Emberek, ne, ismetlem ne skipeljetek egy cutscene-t sem, mert esetleg lemaradtok valamirol amit mozivasznon gondoltam latni, hihetetlen, azt kell mondjam sikerult a PB fiuknak amit annak idejen a gothic 3 varostromnal nem, van egy (elkepeszto) erzelmi csavar a jatekban!! hat kesz vagyok, ilyen nincs, ilyet jatekban mar regen nem tapasztaltam.
  • rotator
    #578
    Én a Gothic 3-mal az eredeti textúrákkal nem tudtam huzamosabb ideig játszani, mert megfájdult a fejem az egyik fű színétől/vibrálásától. Szerencsére pár héttel később kijött egy őszi textúracsomag, és azzal már nem volt gondom.
  • a_n_d_r_e_w
    #577
    Igen, valahogy elkepesztoen fura, ahogy kozeledek egy sziklahoza, amin van egy bokor, az folyamatosan megy ossze, mellette egy masik meg a semmibol no ki vele parhuzamosan. Ezt nem lehet konzol miatti memoriasporolassal magyarazni, mert nem sporolnak vele semmit. Gondolom valtozo ki-ki mennyire erzekeny erre, en egy pszichedelikus alomban ereztem magam (amire ratett a beszelgetesek kozben orulten ugralo kamera is) es instant fejfajas lett a jutalmam.
  • Palinko
    #576
    nem tudom valahogy ott nem emlékszem hogy annyira zavaró lett volna
  • rotator
    #575
    Azt nem is fogod tudni megoldani. Az első részben is popupoltak a növények, sőt ott jobbra-balra forgáskor veled együtt mozogtak. Viszont a pneumatikusan felfúvódó/kiengedő bokrokat én se tudom, hogy sikerült kivitelezniük, hasonlót se láttam még. Én is szórakoztam vele tegnap egy órát, de ma már csak simán játszottam vele, és a játék mint olyan értékéből nem igazán von le, mert játszatja magát a stuff, de azért minimum fura, hogy ennyire nyilvánvaló grafikai bugokat bennehagytak.
  • a_n_d_r_e_w
    #574
    Az elmult 3 oraban 20 perc jatekot kiveve vegig azt az xml-t optimalizalgattam, ugy beallitva az ertekeket, hogy meg ne fagyjon szet betoltesnel. Nem segit, van amin egyszeruen nem segit. Persze azt konnyu megoldani, hogy a rumoskancso ne 5 meterre elottem materializalodjon az asztalon, de a novenyzet folyamatos alakulasat vagy az epulet tetejen 10 meterre megjeleno komplett marvanyszobrot nem sikerult orvosolni...
  • Palinko
    #573
    köszi remélem segít valamit
  • jarlaxxe
    #572
    #540
  • Palinko
    #571
    hát tényleg vannak benne brutális dolgok. ez a tárgy előttem feltűnés zavar leginkább
  • a_n_d_r_e_w
    #570
    En is azt hittem, de szerintem te is majd rajossz, hogy itt mar az is keves.
  • jarlaxxe
    #569
    Persze van rá egy perk.
  • Nos
    #568
    A fel és lenézés nagyon lassú. Lehet ezt valahogy növelni???
  • grebber
    #567
    Én még nem játszok vele.De ha nálam is lesznek ilyenek akkor leszarom itt a hangulat számít és az van neki.
  • a_n_d_r_e_w
    #566
    Na ezt a szerencset. Ket napja hivogatom az 576-ot, hogy van-e esely ra, hogy megkapjam a jatekot meg a hosszu hetvege elott. Tegnap eldolt, hogy nincs, leghamarabb szerdan. Mondom addig is akkor skidrow.
    Na az elmult 2 ora szenvedese, hogy a nevetseges grafikai hulyesegeket eliminaljam radobbentett, hogy ezert a szemetert (bocsanat mindenkitol) nem vagyok hajlando fizetni. Nem a bugok zavarnanak, azok a Gothic 1 ota reszei a dolognak, de a szemem lattara feltuno es eltuno epuletreszek, atalakulo tereptargyak es a nevetsegesen novo es csokkeno novenyzet (es a vibralo arnyekok)teljesen elvezhetetlenne teszik az egeszet. Ennyi ev es a remek elso resz utan ez kukaba valo. Lassan egy eve volt kulonbozo helyeken elorendelesben, nagyon vartam. Ha javitjak idovel, akkor talan akciosan valamikor megveszem, ha nem, akkor sem fog hianyzoni ezek utan.
    Shame on you PB, elastatok magatokat :(
  • enlightened
    #565
    Régen én is szívtam ilyenekkel, sőt olyan játékok is rosszul mentek amikhez meg volt a recommended konfigom. Miután fejlesztettem a gépet már minden jó lett. Ez a játék is maxon fut röccenés nélkül.
  • Sunrider924
    #564
    Csak en vagy mas is megutalta a kicseszett aligator/krokodilokat ...
  • Empty
    #563
    Jó a játék? Már aki játszik vele. Witcher 2 vagy ehhez hasonó játékokat tudtok javasolni? Esetleg privát is jöhet! Kösz!
  • Molnibalage
    #562
    Egyelemes mintha. Ezek szerint a te konfigod éppen szar. Nekem - ahogy írtam - 4 éves konfigon fullra húzva megy.
  • Prince23
    #561
    Az első 15 perc - Intro nélkül

  • morfondőr
    #560
    Üdv!
    Van egy problémám: a játék csak a TV-n akar látszódni, pedig én a monitoromon szeretném látni! A monitor az elsődleges asztal, de a TV az "1" sorszámú. Hogyan tudnám átvarázsolni a monitorra? (Radeon 6770 kártya, legújabb Catalyst)
    És a korábban említett ini hack-et melyik fájlba kell beírni?
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Sunrider924
    #559
    Nem tudom hogy neked mi van a gepedben az emlitett vga melett, masfelol azt se tudom neked mi a full, mert nekem 16x aniso, minden Aa, shadow mondom minden high vagy ahol van magasabban az ultra, es emelett vsync on. Megneznem azert a te gepeden ez mind roccenes nelkul? Kotve hiszem.