1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • falloutfan
    #638
    neked pedig kösz h rendesen válaszoltál
  • falloutfan
    #637
    bocs nem lógok a fórumon, egyébként tegnap is írtam arra sem kaptam választ
    ui: nem tudom hány éves vagy de ha nem tudsz balfaszozás nékül hozzászólni más üzenetéhez akkor inkább vedd vissza a pelenkádat mert nem vagyok kíváncsi a mocskos szádra
  • lerboy
    #636
    A mai kort jellemző egoizmus díszpéldánya a hozzászóló...

    Azt hiszik az ilyenfélék, hogy mindenki csak értük létezik. És még van pofája a Fallout sorozatot a nevébe venni...
  • Molnibalage
    #635
    1 óra alatt nem kapsz választ, és már meg vagy sértődve? Bazdmeg, ennyire türelmetlen egyénnek akkor sem segítenék, ha térdenállva könyörögne...

    Balfasz...
  • grebber
    #634
    Ha visszaolvasnál rájöttél volna rég ez ilyen!Nincs rá megoldás vagy jön rá patch esetleg VGA drivert is kiadnak majd hozzá. De sanszos hogy ez ilyen lesz mindig és nem lesz rá megoldás!
  • falloutfan
    #633
    köszi szépen a semmit megint emberek
  • Jakuza001
    #632
    A harc az valoban gagyi,de a jatek nem rossz, foleg az elozo reszhez merten, mert az egy nagy nulla volt.
  • falloutfan
    #631
    valaki megtudná mondani hogy miért ugrálnak ilyen fekete foltok a textúrán ? a dzsungelben szinte minden 3. fán ezt látom és eleinte nem volt zavaro de mostmár kezd kicsit idegesítő lenni :S
  • Molnibalage
    #630
    Nem. Feltettem, de még nem játszottam vele. Megnéztem az FPS-t és az éjszakai grafikát. Más elfoglaltságom van, de hamarosan kipróbálom mélyebben.
  • Sunrider924
    #629
    Ember, a terkep a kunyho hatanal van egy sziklakovon
  • Palinko
    #628
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lol a tanya megvan a térkép nincs, de a tojások meglettek, köszi!
  • Sunrider924
    #627
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A sziget jobb felebe mesz es megtalalod a hibbant muksot, tole megtudod hogy eldugott 3 gargoyle tojast egy ladaba. Ha koveted lejutsz a tanyajahoz ahol lesz terkepe is, onnantol meg konyebb, az obolbe van, helyesebben az obolnek van egy nyulvanya szinten jobb fele, ott kel maszkalni a vizben es meg fogod talalni.
  • Nos
    #626
    Tényleg nagyon jó lett. Sok reviewban megemlítettek mindenféle negatívumot, csak éppen azt nem vették figyelembe, hogy milyen az egész összhatása.
    A magukat profinak gondoló értékelők általában mindenféle szempontból megnézik a játékot, épp csak azt nem veszik olyan komolyan, hogy milyen az egész úgy egyben.
  • rotator
    #625
    Még mindig installálod???
  • Palinko
    #624
    áh storm szigeten vagyok, valahol van tojás raktár, nekem csak 1 kéne, hol találok? fészkeket már kifosztottam.
  • Molnibalage
    #623
    Akkor reménykedem, hogy jó lesz.
  • Sunrider924
    #622
    Nekem eddig 8 sziget, 58 day 32 hours ingame. Nalam jobb mint barmelyik eddig megjelent PB munka, magasan veri mindet.
  • rotator
    #621
    Eddig 14 órát öltem bele (2 sziget nagyjából felfedezve, de csomó minden van még hátra), és őszintén szólva nálam egyre jobban közelít a cucc élményben a Gothic 2-höz.
  • Sunrider924
    #620
    Ezt mar probaltam, de azzal semmit se tudok kezdeni hogy a celkereszt lassan kovet, lovok es nem kapja el a targyat pedig elvileg pontosan a kozpet celzom, ala lovok erre telibe talalja es ilyen baromsagok. Mar winfosbol allitgatom a kurzor sebesseget, de egyelore az se oldotta meg, marad a fegyver skill, hatha az segit
  • Palinko
    #619
    én lőttem 8 at, úgy hogy eddig még nem raktam lőfegyver skillre semmit. a lényeg a képernyő jobb szélén tartsd a célkeresztet majd a szemed sarkából kábé lődd be a magasságot a többi reflex. 5 próbálkozáson belül megvolt nekem. de ami az igazi szarás aztán fizethetsz 1k goldot :D
  • Jakuza001
    #618
    En ugy vettem eszre ahogy novekedik a lofegyver skill, ugy lesz egyre konnyebb az egesz. Nekem siman ment a max talalat.
  • Sunrider924
    #617
    Valaki akinek sikerult megcsinalni Henry celbalovoldozos marhasagjat? Mar unom hogy 3 napja szarakodok vele, az egerem erzekenysege vagy tokom se tudja de max 4 loves talal a 8bol. Ki volt az a marha aki kotelezove tette ezt a kuldit, mert sajna nem tudok tovabb haladni a fokuldivel amig ezt a szarsagot meg nem csinalom valahogy...
  • rotator
    #616
    Vissza, de amúgy tényleg jó lenne nagyon... A következő végigjátszásnál kénytelen leszek elővenni egy füzetet. :D
  • Palinko
    #615
    haha :D nekem nincs voodoom én úgy csináltam hogy belekalapáltam majd elszaladtam a tengerpartra, visszamegyek még 1 ágyú, megint tengerpart stb. bunnyhoppoltam, el sem találtak :D
  • Sunrider924
    #614
    Basszus, lemaradt hogy a 613ast Palinko 612es hsz-re valaszoltam.
  • Sunrider924
    #613
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sajat megoldasom irom le, medium szinten toltam meg ekkor. Annak a feladvanynak az a problemaja hogy 3 orszem van tulajdonkepen, mert a raktaros es a cirkalo orszem is beszal a csihipuhiba. Amikor ezt a kuldit csinaltam elotte vuduval iranyitasom ala vettem a sziget kormanyzojat es a raktarost elkuldtem onnan, szoval csak a jarorozo es a masik maradt. Ami meg fontos, amikor eszrevesznek az meg nem szakitja meg az animaciot, vagyis ha mar elkezdted bekalapalni a szoget az elsutoszerkezetbe azt vegig is fogja csinalni. Tehat nalam ez volt a sorrend: megvartam amig a jaror lemegy a lepcson, elrontottam a raktarhaz feloli agyut, levertem a fix orszemet, aztan mentem a sorban kovetkezo agyura. Arra kell meg ugyelni, hogy a fix orszemet kihuzni kicsit a dzsungel fele, mert ha odaer a jaror akkor beszal az is segiteni a haverjanak es mivel mindketten musketasok nagyot fognak sebezni. Ja igen, nem egyedul mentem hanem Pattyval, nem illendo not hasznalni ilyen celra de jol lefoglalja az ellenseget
  • Palinko
    #612
    hogy lehet azt megcsinálni mikor az ágyúkat kell elrontani? a hülye őrt még el sem tudom küldeni, ha leverem egy kettő felkel és nem sikerül mind a 3 ágyút megcsinálni
  • Sunrider924
    #611
    A jatek egy adott pontjatol kezdve oda utazol ahova es ahanyszor csak akarsz.
  • xido
    #610
    amúgy fenébe,hogy nem lehet térképre jegyezni semmit..sok zárt láda,már nem emlékszem,hol vannak...vissza lehet egyáltalán jönni értük? :)
  • Sunrider924
    #609
    Na majd a 90es zaraknal fogsz te meg szitkozodni mire kirakod
  • xido
    #608
    storno..én voltam türelmetlen és nem jött még elő a rutin:)
  • xido
    #607
    Srácok a zártörésnek van valami trükkje,amire még nem jöttem rá,vagy csak reszelni kell oda vissza azt' majd csak beugrik egyszer?..30/30 6 részes ládánál esélytelen vagyok,istennek nem marad fent az utolsó addig,míg visszarántom az elsőig..ez így kicsit nem tetszik ám :)
  • Sunrider924
    #606
    Mar egyedul nem birom a kacagastol, ugyhogy nekialtam a felesegemnek tolmacsolni a jatekbeli torteneseket, kicsit durva a forditasom de meg igy is megteszi a hatasat. Eszmeletlen, ennyit nem kacagtam/szorakoztam mar reg, nagyon nagyot alkottak a Piranha fiuk, minden elismeresem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Maracay bay-ben amikor az uj torzsfonokot kell hatalomra segiteni , a bolcsesseg probanal mar fajt a hasam, egy kabareban nem jon ilyen jol at a humor neha
  • Jakuza001
    #605
    Erre valo az Xpadder.
  • W B
    #604
    Akkor azt kivárom :p
    Köszönöm az infót!
  • Palinko
    #603
    a sword coasti kovácsnál ki tudtátok nyitni a ládát?
  • grebber
    #602
    Van info már demónál mondták hogy a Drakensang magyarítás befejezése után következik ennek a magyarítása!
  • rotator
    #601
    Lehet. Sőt a kontrollerek közül csak azzal lehet, mást nem támogat.
  • sanyiiiii
    #600
    Tudod hogy te is akarod, különben nem jönnél sgre :P
  • LSC
    #599
    akit lehet annál megjelenik a válaszok között