1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • torma1
    #958
    "- A csapatunk tagjai nem ölnek szörnyeket többé"

    Az új pach-ben van. Ez mit akar jelenteni?
  • rotator
    #957
    Kijött az első patch, lehet dodge-olni, állatok támadását hárítani, meg egy csomó minden... hát most már aztán tényleg egy szava nem lehet senkinek...
  • littleNorbi
    #956
    Hello!
    Intel i3-330 2.13 GHz-es, 4GB DDR3 RAM-os, Radeon HD5470 1GB-os konfigurációm van, és eléggé kicsi az FPS a játékban. Van erre valami megoldás?
  • Shep
    #955
    Az miért lehet, hogy elmentem tegnap a kalózok táborához, ott a kapunál a tag nem akart beengedni a meggyőző képességem meg még nem volt elég magas így elsétáltam. Később mikor volt elég pontom növeltem az értékét visszamentem de már nem áll velem szóba csak benyög egy egysorost és kész.
  • sanyiiiii
    #954
    Limitált, de van.

    többieknek: skull sceptre-t nekem nem Steelbeard adta oda hanem a bejáratot őrző csóka miután beszéltem steelbearddel, el is mondta hogy érzi bennem a vudut úgyhogy bármikor meg tudom majd idézni steelbeard szellemét.

  • W B
    #953
    Életerő növelés hogy van a játékban?
  • Arnold12
    #952
    Az a gond, hogy azt a questet befejeztem. A skull sceptret akkor kapod meg amikor steelbeard befut a szellemhajóval, és beszélgetsz vele. Mielőtt a lelke végső nyugalomra térne, akkor adja ide a skull sceptret. Emlékszek még mikor mondta is, hogy avval bármikor hivhatom... De nincs benne az inventorymban. Pedig az egyetlen bug a játékban a kapitány holmijai közül, hogy el lehet adni a kalapját. Mást nem.
  • ratgab
    #951
    Ez azért lehet, mivel totál elsiklottam afelett a quest fölött... De így legalább volt kihívás faktor is nem is kevés.

    Ez a játék már nem először tréfál így meg ugyebár. Első eset, amikor nem tudtam magamtól megszerezni az említett fülbevalót, nem fedeztem fel hogy sörétes puskát lehet venni az első szigeten és a legnagyobb fail, hogy nem jöttem rá, hogy alkohol ebben a játékban a health potion. Ez utóbbi már az epiq fail kategória.

    Volt 1-2 muki, akit én is kaján vigyorral fosztottam ki. Például az általad megnevezett egyén, valamint az ottani kapitány (mindkettő átver ugye 100 arannyal)
  • Arnold12
    #950
    Én is igy tudtam, ezért is nem értem miért nincs és nem is volt nálam soha a Skull Sceptre... Pedig emlékszek még, hogy Steelbeard ideadta, amikor befejeztem az Isle Of Dead-en a küldetést, hogy beszéljek a szellemével...
  • Sunrider924
    #949
    Nem ertelek, teged komoly kalandozonak ismerlek, hogy lehetsz 15 orat ruha nelkul, amikor a jatek indulasakor ott van a tolvaj Lardo a bortonben, akit kiszabaditol es elso kuldi amit ad, az hogy szerezd vissza a ruhajat. Itt jon a nagy csavar, bar 1000 aranyat fizet majd erte, de amig nem adod le neki, te is viselheted, a fulbevaloja(black pearl) ad cunning+1-et.
    Altalanossagban amivel durvan lehet keresni az nem a ladak, az hosszu tavon/kesobb fizet majd jol, a pickpocket az ad durva penzt, pl Tacarigua kormanyzojatol 300 vagy 500 aranyat loptam, de nem sajnaltam azt az spanyol nevu parokas bajuszkiralyt XD
  • torma1
    #948
    Az a fáklya tényleg jól mutat a ládák között. :) Én is mikor észre vettem nem tudtam mi az. :D
  • Broafka
    #947
    nem tudod eladni, az ilyen dolgokat nem lehet eladni. Ami küldetéshez, vagy bármi fontos dologhoz kell azokat nem tudod eladni
  • Noodlee
    #946
    Skull sceptre a neve, de a leírásában is írják, hogy az öreget lehet vele megidézni.
  • Arnold12
    #945
    Az a baj, hogy nem is emlékszem mikor volt nálam utoljára ilyen sceptre, szóval lehet eladható tárgy volt... Egyet megtaláltam az egyik kereskedőnél a Gold Sceptre-t,amit eladtam neki, de az nem az. Skull scptre? Hát nem ugrik be, hogy lett volna ilyesmim...
  • Broafka
    #944
    általában nem azok. Tölts be egy korábbi mentést, lehet, hogy valami nem jött össze a játéknak. Én találkoztam már lebegő ládákkal is, de a kedvencem, nem tudom ki találta meg, a 2. szigeten ahová kitesznek minket (nem a kezdő sziget, hanem a másik kezdő sziget, ahol tényleg lehet is csinálni valamit, ahol van a kisebb kalóz tanya) ott az inkvizíciós táborban van egy ilyen közjegyző, és mellette pár láda, köztük pedig rotyog a tűz :P én nem tudom, hogy hogy került oda, valami kis rejtett kempingtűz lehet, de nagyon mókás.

    Ha nagyon futsz, és lemaradnak a társak akkor ők néha repülnek. Egyszer Chanival akartam beszélni a hajón, de kirepült a játékból... ő nem akart beszélni velem...
  • Arnold12
    #943
    Nem, nem beszéltem vele. Ám ez érdekes lesz, mivel nincs a fegyvereim között ilyen cucc. Remélem nem eladható tárgy volt....
  • ratgab
    #942
    Ez így teljesen jogos. De mégis ad 1 kis plusszt... legalábbis számomra ad.
  • rotator
    #941
    Ja, így már más. :) Igaz, az összérték simán 1000 felett van általában.
  • Broafka
    #940
    nem beszéltél még egyáltalán Steelbearddel amióta először megjelent a szelleme? mert utána úgy tudod előhívni, hogy a fegyverek között ott van a skull staff vagy mi a rák, és akkor jobb egérgomb lenyomva tart, ballal kattint, és megjelenik az öreg. Csak tedd el a fegyvert, különben nem tudsz vele beszélni :)
  • Broafka
    #939
    értem én csak gúnyolódtam :)
    szerintem mondjuk ne az ilyen "achik" megszerzése hosszabbítsa a játékot, hanem a játék maga, értem én ez alatt, hogy vagy lineáris a játék menet, de nagyon jó, és többször előveszem és végigjátszom, vagy eleve több befejezése van, és akkor azt is végigjátszom, vagy korszakalkotó, és ad valami olyat, amitől újra, és újra elő tudom venni
  • Arnold12
    #938
    Egyszer megjelent steelbeard még a játék közepén, de akkor eltűnt. Most ismét ott vagyok és nem jelenik meg. Pedig tőle kellene most megtudni, amikor megvan mind a 4 fegyver, hogy hol is van a water temple.
  • ratgab
    #937
    Arany+ gem-ek. Talán 800 arany volt a legtöbb +jáde, gyémánt, aranytálak, aranymiegymás. 1500 értékben biztos/ láda. Nem mindben, de volt ilyen láda, amit nyitottam.

    Normálon nyomom egyébként.
  • rotator
    #936
    Ja, akkor már voltál a halottaknál. Nem jelent meg Steelbeard, csak a hajója? Az hogy lehet? :S
  • ratgab
    #935
    Hiba. Pia instant tölt, növény meg lassan. Hatalmas stratégiai hátrányba kerülsz így.

    Ebben a játékban a szesz a health potion.
  • ratgab
    #934
    Nem kell hozzá trainer (alapból tudja az emberünk), csak eszközök. Vadászkés és társai (Őslakóknál nézelődj az eszközökért).
  • rotator
    #933
    Mennyi??? 1000 arany sose volt, max. 600-ra emlékszem mint a legtöbbre. Milyen fokozaton tolod?
  • grebber
    #932
    Azt pedig nem használok! Növényekkel töltöm vissza a HP-t mindig.
  • Arnold12
    #931
    Igen erre rájöttem közben. Sajnos Patty semmit sem mond. A szigeten voltam, körbenéztem mindenhol a rendes világban és a holtak világában is. Steelbeard-nem nyoma sincs. A hajója ott van, és ennyi. Az holtak őre nem mond semmit.... Beszarás, eddig gond nélkül eljutottam idáig, a végén meg nem tudok mit kezdeni. Érdekmesség azért, hogy miután ujra betöltöttem a játékot és beszéltem Bones-szal, befejeződött a Bones szelleme küldetés. Előzőleg meg nem akarta befejezni a küldetést....Bugos lenne a játék?...
  • grebber
    #930
    Olyan csókát/csajszit még nem találtam aki állatbelsőségek kinyerését megtanítaná.Pedig jól jönne mert vuduzáshoz kell a szem és az csont!
  • ratgab
    #929
    Az jó, csak nehogy úgy járjon a kolléga, mint én, hogy nem használt alkoholos italokat a játékban...

    Én is sokáig szaladgáltam cipő nélkül egyébként. Első komolyabb ruházatot a 3. szigeten vettem csak meg.
  • ratgab
    #928
    Nagyon ajánlom az egyes templomok kifosztását, állatok gyilkolását, ami nem csak glory-t ad, de a belsőségekért jó kis összegeket lehet kapni. Mint minden PB játékban itt is lootbitcheké a világ. Ha minden xart elviszel és eladsz, előbb utóbb javul a helyzet.

    Zárnyitás már 40-50-es szinttől nagy jóság. Egyébként meg a 2 legfőbb pénzforrás a játékban tényleg a templomok kifosztása és a rejtett kincsek (kincsestérképel természetesen) kiásása és megkaparintása. Ládánként akár 1500-2000 arany is gyűjthető belőlük. Fííínomak nagyon!
  • rotator
    #927
    Én az első 15 órában csak egy remekbe szabott felsőt viseltem, se cipő, se zokni, se nadrág.
  • ratgab
    #926
    Nem érted! HA már nincs mit csinálni, akkor elfoglaltságot jelent a játékban. Ennyi.

    Tehát nem az van, mint az achi nélküli játékokban, hogy végigvitted és kész, már semmit nem tudsz csinálni bennük. Nincs cél, nincs motiváció. Ellenben ha van achi akár kedve szottyanhat az embernek egy másik módszert is kipróbálni, más megközelítést választani.

    Teccik érteni?
  • grebber
    #925
    Eddig csak csira ládákat tudtam kinyitni 10-30 aranyakkal meg a zsebmetszést is 10-75 arany között mozgott eddig.
    De majd csak lesz valahogy. El kell döntenem vagy ruházkodok vagy fejlesztem magam a pénzből.A kettő együtt egyelőre nem megy!
  • rotator
    #924
    Zsebmetszést és ládanyitást érdemes tolni. Nagy pénzeket lehet leakasztani. :)
  • grebber
    #923
    Ott rohadjon meg a köcsög krokodil.Becsaltam a vudusokhoz azt a végső csapást én vittem be :D
    Ilyen még nem igen volt egy kalandgameben sem hogy ilyen csira vagyok.
    Venni nem lehet semmit mert nincs pénzem.Amit nagyhezen összeszedek végre pár ezret azt el kell költenem valami tanulásra most is pl vuduzásra.
    Sosem lesz ruhám csak majd ha megveszem a ruha DLC-t 2,99 dollárért!
  • rotator
    #922
    Az Island of the Deadre kéne menned. Beszélj Patty-val.
  • Arnold12
    #921
    Leadtam, ő mondta menjek a viz templomába. Ez a kérdés, hogy ez hol található?
  • rotator
    #920
    Alvareznek (a főmuftinak) kell leadni a drótot Antiguán. Onnan majd továbblök a játék.
  • Arnold12
    #919
    Egy kicsit megmásitom a kérdést: hol van a Water temple?