1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • Wreck86
    #998
    Apropó. rúgni hogyan kell? Van kardom,pisztolyom,rúgást is kifejlesztettem,de alapból melyik gomb? Vagy a pisztolyt ki kell vennem?
  • xido
    #997
    ő volt az,köszi :)
  • Wreck86
    #996
    Sztem Venturót is akár a képek alapján.
  • Shep
    #995
    Igen, közben már sikerült tovahajóznom és szerencsére nem csak bottal ütöm Garcia nyomát :)
  • xido
    #994
    azt keresem én is,de csak xml-t találok..de akkor felhajtom valahol,köszi :)
  • ratgab
    #993
    Config Ini-ben át kell írni a fullscreen opciónál a false-ot true-ra. Más megoldás sajna nincs, de ezután jó lesz.
  • xido
    #992
    nem tudom függ-e,kinek a pártját fogod csapatilag,de Chani a 4.nálam,a törzsfőnök lánya..

    én meg patchel kapcsolatban kérdezek,feltettem..gurulok,védek,erősek a dögök..de átrakta ablakba a felbontást és sehol nem találok teljes képernyős módot rá..megoldás?:)
  • Shep
    #991
    De a kérdés továbbra is nyitott kit lehet még beszervezni?
  • Shep
    #990
    Hát én csak dumáltam vele aztán beadta a derekát. Semmi extrát nem csináltam. Tegnap ott hagytam abba, hogy már jött velem.
  • Broafka
    #989
    ha átveszed az irányítást a nagyfőnök felet, akkor vele ki lehet engedni, de előtte meg lehet mondani neki, hogy csatlakozzon hozzánk
  • Wreck86
    #988
    Hawkinst hogy bírtad rá?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert miután kiszabadítottam a barlang előtt "rágja a körmeit".
  • Shep
    #987
    Kit lehet még beszervezni a hajóra? Hawkins meg Chani már megvan.
  • sherlock1
    #986






  • Wreck86
    #985
    Hali!
    Szeretném megváltoztatni az irányításnál pár gombot,de csak azt írja be, hogy "unknown", pedig azt csinálom amit kér, rákatt és megnyomom a betűt.

    Mi lehet a hiba?
    Köszi!
  • ToMM23
    #984
    Beszéltem mindenkivel, ugyanugy semmmi. Végül a "pommes" el behozhato konzol oldotta meg a gondot. Beaddoltam a hiányzo inget és voálá succes :) Az másnak is feltünt amugy,hogy kevesebb fps-el fut és lassabb a patch ota a game ?
  • Broafka
    #983
    mindig kint fog állni, beszélj vele is, aztán Ulvival. Igazából ilyenkor csak azt tudom mondani, hogy beszélj inkább mindenkivel, és ha semmitől sem működik akkor passz
  • ToMM23
    #982
    Sziasztok! Amikor a tolvajszigeten a tutaj épitéshez kellenek az ingek, akkor ugye kell segiteni a gnómoknak. Az Ulvi nevünek a Kalil haverja eltünt, arráb zaklatta aszem 5 nagy rák, azokat levertem, szépen vissza is megy,ámde megáll kinnt és nem megy be.A haverja meg bennt szövegel nekem hogy szomoru hogy nincs meg a társa.. A fönöknek is megcsinált missziókkal együtt is 1 ing hibádzik, amit nemtudok megszerezni az emlitett ok miatt.. Más is járt már igy ?? 3x is visszatöltöttem de ugyanez van..
  • Zol77
    #981
    Na közben megcsináltam. Szétvertem Garcia haverjait,meg az összes benszülöttet :) Csak nem értettem,hogy a bantuk miért támadtak rám. Mindegy,kaptak ők is az arcba.
  • rotator
    #980
    Nekem az triggerelte, hogy megmentettem egy csókát, és így idő előtt lebukott Garcia...
  • Broafka
    #979
    érdekes, én is visszaraktam a maszkokat, beszéltem a sámánnal, és nálam nem történt ilyen. Egyébként én előtte barangoltam, és megtaláltam a titkos bejáratot, és mondtam Garciának, hogy hogy kell bejutni, és csak utána beszéltem a sámánnal
  • rotator
    #978
    Ez a rész kicsit hülyén lett megoldva, ez van sajna, de amúgy meg lehet csinálni, és is belefutottam, és kiverekedtem magam. :D
  • Zol77
    #977
    Üdv!

    Garcia szivat.
    Azt a küldetést választottam,hogy visszarakom a 4 arany maszkot,a jutalomért jelentkeztem a sámánnál,majd így törlődött a Garcia-s küldetés,hogy találjam meg a titkos átjárót,majd mondta a sámán,hogy öljem meg Garcia-t. Ez idáig rendben is van,visszamegyek a faluba,beszélek vele két mondatot,majd kardot ránt,és az egész falu rámtámad, nem csak Garcia,és a katonái,hanem még bennszülött csókák is. Ez most bug? Mert 3-4 embert még leverek,de marad még vagy 10,ami kicsinál. Lehet visszatöltök egyel korábbit,és a Garciás küldetést csinálom,mert ezt így nem tudom megcsinálni. ha viszek magammal valakit a hajóról,hogy ne egyedül kardozzak,az meg kifekszik 2 lövés után.
  • Shep
    #976
    Tárgytalan, rájöttem :) Viszont hogy tudom leitatni Rileyt mikor szóba sem áll velem?
  • Shep
    #975
    hogyan lehet zsebet metszeni, mert hiába tanultam meg a képességet nem tudom sehogy alkalmazni?
  • Broafka
    #974
    passz, beszélj mindenkivel akivel csak lehetséges, és mindenről amiről csak lehetséges a szigeten, biztos történik valami. Egyébként meg nem Corriantes lesz belőle, hanem ennek a Corriantesnek voltegy expedíciója, és Garcia megölte őt meg az embereit, és saját magát adta ki Corriantesnek
  • nico000
    #973
    már azon is túl vagyok és már nem törődik velem
  • Broafka
    #972
    keresd meg a sámánt
  • nico000
    #971
    Sziasztok!

    Nem tudom leleplezni Garcia-t. Mi a francot kell vele hogy Correntes legyen és eltakarodjon a titkos bejárathoz????
  • ToMM23
    #970
    Sziasztok! A nem steam-es verziohoz van ötlet honnan lehet beszerezni a patchet,illetve ha van akkor megéri-e? Ugyértem nem lesz roszabb töle ez a jo kis game ?
  • Broafka
    #969
    az ilyen emberek miért léteznek mint te?
  • karcsi
    #968
    mikorjonek maa darthvaderek maety csomo iteje jaccom de etyetse ladtam
  • Broafka
    #967
    a végén kívül szinte mindennel egyetértek a csávóval...
  • CamelX
    #966
    "That motherfucker KILLED MY MONKEY" :DDDDD
  • Broafka
    #965
    azért ez is baromság. Egyrész eddig se haltak meg a szörnyektől, másrészt most akkor halhatatlanok lesznek, egyáltalán nem is fekszenek ki? szóval most patch jön ki vagy egy trainer?
  • torma1
    #964
    Na akkor valamelyik oldalon szarul fordították. :)
  • Shep
    #963
    Ja hát ez már teljesen más.
  • Botond #962
    - Crew members can't be killed by monsters anymore

    nem ugyanaz. :)
  • torma1
    #961
    Én sem értem. Akkor támadják az ellent de nem ölik meg? Vagy mi?
  • Shep
    #960
    Hát ha az amit a mondat jelent akkor az elég gáz.
  • morzsi555
    #959