10
  • sanyicks
    #10
    miért így jobb? most pl semmi sincs :D
  • fergusonpapa
    #9
    nekm 8 csak unatkoztam.meg unoma flamet :D
  • item
    #8
    Te meg mit veszed magadra? Talán te vagy az ügyvédje ? Eddig minden ilyen hírnél ott volt és bőszen hirdette az igét. Ha akar ,majd ő válaszol a kommentemre.
  • sanyicks
    #7
    Hogy változnak a dolgok... múlt héten a winfónós hír tele volt az apple fanok fikahozzászólásaival :D
  • fergusonpapa
    #6
    Miért jelenne?ti vagytok a fikagépek nem az iphone-osok.ha akart volna rég irt volna bárki bármit.mégse teszi..de ha Apple Hir lenne akkor meg kb 500 hozá szólás lenne... -.-'
  • item
    #5
    Na hamarosan megjelenik Ulkesh...
  • YMan
    #4
    egy csomó programnál ki van írva hogy gps adatokat lekérdez telepítéskor. Ha a wifi-t a gps-t és a mobil internetet letiltjuk akkor kíváncsi vagyok mit és hova küld...
  • bakagaijin
    #3
    Vagy nem is ők maguk telepítik fel, hanem pl. a féltékeny partner suttyomban. Klasszik mobiltelefonokra most is van ilyen, beszélgetéseket továbbít konferenciahívással, stb. Magánnyomozóktól lehet megrendelni ezeket a szolgáltatásokat. De gondolom ipari vagy politikai kémkedésre is kiválóan alkalmas.
  • kvp
    #2
    Ha nem ker a program engedelyt, akkor spyware. Idealis esetben az os erre figyelmezteti a felhasznalot. (egyebkent telepiteskor ezt meg is teszi) A benabb felhasznaloknak viszont szukseguk lehet ezen programok ellen is valami vedelemre, mert nem biztos, hogy tudnak vagy akarnak valaszolni a telepieskori figyelmeztetesre, csak ok-ot nyomnak.
  • sanyicks
    #1
    aha tehát nem spyware, sem sebezhetőség, csak a nyomorék symantec csinálja a balhét, mert már semmilyen piacon sem képesek évek óta semmire, csak "mondogatni a frankót"