Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az, hogy nem jelentek meg, még nem jelenti azt, hogy ne lennének készen...
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
A heavy cost. I pay it gladly.
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Van hozzá cikk is tegnap óta. Q and A Erwannal.
http://www.gamespot.com/pc/strategy/might-and-magic-heroes-vi/news/6336620/might-and-magic-heroes-vi-updated-qanda-alignment-and-the-future-of-might-and-magic?sid=6336620&tag=newsfeatures;title;1&mode=previews
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=1316876014
Itt pedig elindult egy nyereményjáték. Válaszolni kell cska 100 szóban vagy kevesebbel hogy miért vagy Heroes Fan. S nyerhettek pólókat, pendriveot, egérpadot.
Még egyszer leírom: légyszíves az ilyen "in medias res" nem ide kapcsolódó dolgokat ne erõltessük. Andrews, aláírásodba oda tudod tenni a youtube channeledet és akkor mindenki látni fogja az új tesztjeidet.
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
King Arthur - The Role-playing Wargame bemutató
http://www.youtube.com/watch?v=LFjGElwljfs
18.00-perctõl van beszéd, sajnos elég halk így fel kell hangosítani. Köszönettel a Win7 másságának. A mikrofon beállítási hibát már kijavítottam legközelebb nem lesz gond.
PRO: Szép design. Látványos harci terepek. Mély stratégiai és RPG rész keverve s nem felrázva, A HUN változatban Mátyás király hangja narrál. Hangulatos háttérzene.
KONTRA - Gyenge optimalizálás. Rossz kamerakezelés a harcoknál. A térképen lag és átláthatatlanság uralkodik. A kezelõfelületet csiszolni kellett volna még. A harci animációk nem részletesek. A térképen kevés lehetõségünk van gazdasági menedzselésben.
Értékelés : 75%
Tesztgép:
AMD PHENOM X4 9950 2.6 ghz Processzor
4 GB Kingston DDR2 800 mhz RAM
Ati Radeon Sapphire HD 4850 512 ram Vapor-X.
Hitachi 320 GB 7200 RPM 32 cache HDD
GIGABYTE GA-MA770 UD3 alaplap
Dicsőség vagy halál ezt csak harccal lehet kideríteni
Nem rég kezdtem el játszani a demoval, és láttam a skirmish misson-be egy olyat h valami épülethez szükséges a tears of asha item! azt hol találom? vagy a demoba nincs benne csak fel van tüntetve?? válaszotokat elõre is köszönöm
És ne is vitatkozzunk utána errõl, mert általában az ilyen viták sokkal több teljesen felesleges hozzászólást szülnek, mint az eredeti OFF.
Szóval LOTRO téma pro és kontra most egy kicsit legyen pihentetve, úgyis hamarosan itt a megjelenés. 😊
Elkezdtem a leghardabb hard fokozaton a tree of plenty Huge pályát, és sima Custom mapként indítva a gép (persze csalt, mint atom) rendre ronggyá is vert. Felfejlesztett champion egységgel támadott rám, amikor én még a Eliteknek is csak a nem felfejlesztettjeit bírtam kierõszakolni...
Aztán újrakezdtem ezt pályát, de immá úgy, hogy Hotseat-ben, de én voltam az egyetlen játékos, a másik 3 AI (Hard) volt. És ekkor akadálytalanul mentem végig az egész pályán, egyik gép sem hajózott ki a szigetre, hogy harácsoljon egy kis nyersit...
Egyetlen egyszer jött ellenem, egy finggyenge sereggel, csak Core egységekkel, de akkor már volt Championom, hát hazavágtam. Innentõl kezdve csak álltak a váraikban, vagy ide-oda futkostak két pont között, aminek a végpontjai közt nem volt semmi... Második hónaptól kezdve unalomba fulladt a játék. Ja, és persze a gép Chamipon egységeket nem veszi meg...
Illetve csak akkor, amikor már túl késõ. Nem tudom, valami programkód tiltja, hogy megvegyék a championt, mert amikor már végigvertem a pályát, és az ellenségnek csak egy vára maradt benne a fõsereggel, hirtelen két nap alatt megvette a championt, és fel is fejlesztette, és vett belõlük 10 db-ot. De addigra nekem már úgy 80 volt, szóval ásítozva kattingattam végig a pályát....
Ami ennél is rosszabb, ha Hotseat-ben többen játszunk, a gép akkor is ilyen passzív, vagy béna... nem is tudok jó szót rá.
És hát így játszani elég gagyi... A megjelenésig levõ 3 hét alatt pedig már biztos nem javítanak ezen... :S
Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.
Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
Most majd 10.1-el is megpróbálom. Még sajna HD 4850-em van csak de majd jövõre váltok HD 7000-es szériára. Elvileg most év végén jön talán tavaszra lemegy az ára.
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,
Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.
Egyébként, hogy a témához is hozzászóljak: a béta legutolsó fázisa alapján nem nagyon reménykedem, hogy a Heroes 6 jobb lesz mint az 5. rész. Nem tudom igazándiból min fognak még változtatni vagy esetleg miket javítanak majd ki, de egyáltalán nem úgy néz ki a helyzet, hogy meg tudná szorítani az 5. részt nemhogy túlszárnyalni a 3.-at.
Talán a legpozitívabb dolog a 6. részben maga a grafika és az egység design, ezekbe egyáltalán nem lehet belekötni (ja és plusz még a zene is jó). De vhogy a játék többi része nem nagyon hengerelt le.
Remélem azért, hogy mikor kijön a teljes verzió akkor egy sokkal jobb változatot kapunk, mert így a béta alapján hamar el fog tûnni a süllyesztõbe mint pl. az Armies of Exigo.
Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.
No de off a Heroes VI hamarosan kijön gondolom már mindenki izzítja rá a dvd olvasóját és pénztárcáját. 😊
Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.
ÉnN is ingyenesen csináltam szinte az egészet. Elején volt 2-3 hónap még a régi fizetõs rendszerben de akkor is 2400 ft körül volt csak s nem 4500 mint a WOW. Szóval élvezhetõ azért úgy is ha ingyenesen csinálod persze lassabb. De itt te határozod meg mennyit játszass nincs annyira hajtás mint más MMORPG-kben. S ez jó. Sokkal több magyar klán van 0 éve mióta free lett a játék.
Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.
A játék elsõ indításához, aktiválásához KELLENI fog internet kapcsolat, utána viszont lehet offline is játszani Conflux nélkül.
Akinek végképp nincs internet kapcsolata, annak fel kell keresni a Ubisoft supportját és rajtuk keresztül megoldható a net nélküli aktiválás is.
A játékhoz kelleni fog egy Ubisoft account.
A játékot akárhány gépre fel lehet telepíteni, egyszerre azonban egy helyrõl lehetünk csak bejelentkezve a Confluxra. Mindig a legutolsó bejelentkezés nyer, ha egy másik is él, amikor bejelentkezel akkor az ki lesz dobva (kapni fog egy üzenetet ennek okáról).
LOTRO 1. rész
Lord of the Rings Online teszt 1. rész.
LOTRO 2. rész
Lord of the Rings Online teszt 2. rész
8
Üdv mindenkinek.
A videó végén mivel megszakadt a szerve ezzel együtt a Fraps is nem tudtam már értékelni pont akartam úgy azt hiszem 93%-ot adnék neki az MMO RPG-k közt. Egyedi karakterek, szép nagy világ, változatos néhol vicces néhol félelmetes küldetések , a fõküldetés tényleg EPIC, vannak átvezetõ videók nem ingame grafikával!, és a zene is melankolikus. A hangok viszont felemásak, 65 levelnél 1-2 területig megáll õpicit a fejlõdés bár jön az új kieg szeptember 25-én akkor ez megváltozik és vannak benne azért unalmasabb küldetések is, mint a Wowban emellett laggol még ma is nagyobb városokban. Emellett mint észrevettétek éjszaka sokszor van egy nap a játékban a Wowban jobb volta real-time éjszaka és nappal megoldás szerintem.
Lehet fizetni kártyával a neten Turbine pontokért (vagy VIP tagságért amirõl beszéltem) néha ez ügyben is szoktak akciók lenni pl +50%nyi Turbine pont az egyes sávokban. Pl lehet venni 500-1000-1500-2000 pontot asszem. S akkor ezek nõnek 50%-al és ugyanannyiért adják. A Turbine Storeban a játékban meg, mint láthattátok is szintén vannak akciók tárgy, kiegészítõ, vagy Küldetés pakkok vagy gyors utazás leakciózott pontokért.
Nehéz egyébként egy ekkora méretû és lehetõségekkel bíró MMORPG-t egy videóban bemutatni. A programot hivatalos oldalról ingyen le lehet szedni ebben az alapjáték van benne, a többi kiegészítõt pedig felupdateli rá, ha rámész az elõüdvözlõ menüben az updatere. Van külön update exe letöltés lehetõség is, de nyomhatjátok automatikusra is az elõüdvözlõ menün belül.
Nem említettem a Rogue karakterosztályt mely csak picit hasonlít a Wow-os megfelelõjére. A Captain pedig igazán egyedi, emberi petje van egy testõre úgymond és erõsíteni tudja a szövetségeket pl vagy a közeli társakat peteket stb. A Minstrel pedig gyógyító karakter a legjobb az egész játékban ilyen téren. Viszont nehéz a fejlõdés vele állítólag.
A Warden pedig pajzsos dárdás amolyan Diablo 2 amazon féle, de csak féle. Ahhoz lehet hasonlítani, de elég egyedi picit gyógyítani is tud stb. A Rune kepperrõl pedig beszéltem a vidióban, no ez a két karakter csak a Mória kiegészítõvel jött be (ennek megvételével megkapja a játékos õket is) de most már külön is meg lehet venni õket pontokért akinek nincs meg a Mória kieg.
A fõküldetéseknél most már a Mirkwood kiegészítõig meg lehet csinálni egyedül is felszuperemberelve a szövetséget igénylõ küldetéseket is (ilyenkor az ellenfelek is erõsödnek egy picit természetesen). Ez a megoldás folyamatosan bõvül a magasabb szintekre is ahogy jönnek ki a kiegek.
Én eddig nem is fizettem a területekért ingyen megszereztem a pontokat a játékban illetve kaptam annó a bétában való részvételért is pontot. Annó régen megvettem a játékot 2007-ben és fizettem 2 hó erejéig utána ingyenes lett 2010-ben azóta, ingyen megyek elõre. S jó mert nem idõrabló játék nem olyan mint a Wow ahol köteles vagy órákat egyfolytában játszani szinte a PVP erõs hatása és a sok grindelés és a mindenhol jelenlévõ sok-sok ellenfél miatt. (Móriában 1-2 pályarésznél a LOTRO-ban is van olyan hely ahol alig lehet mozogni de ez 1-2 területet takar csak az egész játékban).
A 3. s egyben záró részre várni kell mert ma vagy holnap felrakom a 64 bites Windows7-et.
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Ami azt jelenti, hogy nagyjából egy héten belül 100%-ban kész lesz. Utána már csak sorozatgyártják, lemezre írják és kiszállítják.
Arra mondjuk kíváncsi leszek, mennyire lesz szar a rendszer! Mert ahogy a bétát se lehetett letölteni vagy 2-3 napig, a teljes játék, ami gondolom méretben kb 2x ennyi lesz még nehezebben lesz elérhetõ...
Vagy gondoljátok, hogy akik elõrendelték, azok kapnak egy újabb patchet, updatet, vagy mit, ami engedélyez minden kampányt és minden pályát? És nem kell új klienst tölteni?