Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Shiwo
#5382
vagy fake, vagy jó kapcsolatai vannak

az, hogy nem jelentek meg, még nem jelenti azt, hogy ne lennének készen...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#5381
de ezt hogy ? meg meg se jelent se disc 3 resurestion ,se a mm6.... nem vagom
Fresh Duke
#5380
A Disciples III sehol sincs a régi részekhez képest. Én azzal a játékkal nem vágnék fel. :C

A heavy cost. I pay it gladly.

#5379
A mázlista....


Shiwo
#5378
nincs minden térképen, a demóból valszeg kimaradtak azon pályák, ahol meg lehet szerezni

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#5377
Ja ezek a fekete lények megint elõtûntek és még Arctalanok is. 😊
#5376
Ja szuper videó.

Van hozzá cikk is tegnap óta. Q and A Erwannal.
http://www.gamespot.com/pc/strategy/might-and-magic-heroes-vi/news/6336620/might-and-magic-heroes-vi-updated-qanda-alignment-and-the-future-of-might-and-magic?sid=6336620&tag=newsfeatures;title;1&mode=previews

http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=1316876014
Itt pedig elindult egy nyereményjáték. Válaszolni kell cska 100 szóban vagy kevesebbel hogy miért vagy Heroes Fan. S nyerhettek pólókat, pendriveot, egérpadot.
#5375
állati jó videó

#5374
Új trailer

Még egyszer leírom: légyszíves az ilyen "in medias res" nem ide kapcsolódó dolgokat ne erõltessük. Andrews, aláírásodba oda tudod tenni a youtube channeledet és akkor mindenki látni fogja az új tesztjeidet.
#5373
Annyi hogy magyar és szintén részben legalábbis körökre osztott stratégia fantasy környezetben. De intõ jel hogy ezeket a hibákat amik benne voltak más ne kövesse el. A Black Hole nem fogja.
#5372
van a játéknak saját topikja is nem értem hogy mi köze ennek a heroes 6 hoz?

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#5371
Újabb játékbemutató ezúttal a hazai fejlesztések másik híres stratégiája. Ami sajnos nem sikerült jól. A Heroes VI sokkal jobb lesz, ez már biztos. 😊

King Arthur - The Role-playing Wargame bemutató
http://www.youtube.com/watch?v=LFjGElwljfs

18.00-perctõl van beszéd, sajnos elég halk így fel kell hangosítani. Köszönettel a Win7 másságának. A mikrofon beállítási hibát már kijavítottam legközelebb nem lesz gond.

PRO: Szép design. Látványos harci terepek. Mély stratégiai és RPG rész keverve s nem felrázva, A HUN változatban Mátyás király hangja narrál. Hangulatos háttérzene.
KONTRA - Gyenge optimalizálás. Rossz kamerakezelés a harcoknál. A térképen lag és átláthatatlanság uralkodik. A kezelõfelületet csiszolni kellett volna még. A harci animációk nem részletesek. A térképen kevés lehetõségünk van gazdasági menedzselésben.

Értékelés : 75%

Tesztgép:
AMD PHENOM X4 9950 2.6 ghz Processzor
4 GB Kingston DDR2 800 mhz RAM
Ati Radeon Sapphire HD 4850 512 ram Vapor-X.
Hitachi 320 GB 7200 RPM 32 cache HDD
GIGABYTE GA-MA770 UD3 alaplap
#5370
28-án véget ér a bétateszt.
#5369
Más skilleket kapsz érte.
Lacoka12
#5368
lehet két irányba fejleszteni a hõst?ezt úgy értem hogy jó meg rossz és melyikeknek mi a elõnye?

Dicsőség vagy halál ezt csak harccal lehet kideríteni

#5367
Asha könnye egy tárgy. Nem minden térképen van, általában néhány erõs lény õrzi. Pl a múltkor 25 Pit Lord és 50 tûz elementál õrizte amikor találtam
rodzsi
#5366
Sziasztok.
Nem rég kezdtem el játszani a demoval, és láttam a skirmish misson-be egy olyat h valami épülethez szükséges a tears of asha item! azt hol találom? vagy a demoba nincs benne csak fel van tüntetve?? válaszotokat elõre is köszönöm

#5365
Ha valahogy elõjön egy más játék és aztán beszélünk arról egy kicsit az nem gáz, de minden indok nélkül tényleg ne kezdjünk teljesen másról beszélni.
És ne is vitatkozzunk utána errõl, mert általában az ilyen viták sokkal több teljesen felesleges hozzászólást szülnek, mint az eredeti OFF.
Szóval LOTRO téma pro és kontra most egy kicsit legyen pihentetve, úgyis hamarosan itt a megjelenés. 😊
#5364
Van valakinek bármi elképzelése arról, miért ilyen gyenge az AI, ha Hotseat multiplayer pályán játszunk?

Elkezdtem a leghardabb hard fokozaton a tree of plenty Huge pályát, és sima Custom mapként indítva a gép (persze csalt, mint atom) rendre ronggyá is vert. Felfejlesztett champion egységgel támadott rám, amikor én még a Eliteknek is csak a nem felfejlesztettjeit bírtam kierõszakolni...

Aztán újrakezdtem ezt pályát, de immá úgy, hogy Hotseat-ben, de én voltam az egyetlen játékos, a másik 3 AI (Hard) volt. És ekkor akadálytalanul mentem végig az egész pályán, egyik gép sem hajózott ki a szigetre, hogy harácsoljon egy kis nyersit...
Egyetlen egyszer jött ellenem, egy finggyenge sereggel, csak Core egységekkel, de akkor már volt Championom, hát hazavágtam. Innentõl kezdve csak álltak a váraikban, vagy ide-oda futkostak két pont között, aminek a végpontjai közt nem volt semmi... Második hónaptól kezdve unalomba fulladt a játék. Ja, és persze a gép Chamipon egységeket nem veszi meg...
Illetve csak akkor, amikor már túl késõ. Nem tudom, valami programkód tiltja, hogy megvegyék a championt, mert amikor már végigvertem a pályát, és az ellenségnek csak egy vára maradt benne a fõsereggel, hirtelen két nap alatt megvette a championt, és fel is fejlesztette, és vett belõlük 10 db-ot. De addigra nekem már úgy 80 volt, szóval ásítozva kattingattam végig a pályát....

Ami ennél is rosszabb, ha Hotseat-ben többen játszunk, a gép akkor is ilyen passzív, vagy béna... nem is tudok jó szót rá.

És hát így játszani elég gagyi... A megjelenésig levõ 3 hét alatt pedig már biztos nem javítanak ezen... :S
Saccard
#5363
Látjátok most azzal tartjuk életben a topicot, hogy flamelünk arról, hogy mivel tarthatjuk életben a topicot. <#vigyor2> Amúgy interneten keresztül lesz vmi játék idegenekkel akár vagy vmi közösségi oldal v mittomén ilyen battle.net szerû rendszer?

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

BoneDragon
#5362
Attól még nem kell szét offolni. Van külön topicja, azt éleszd újra!

#5361
van valami friss infód Homm 6-ról? nincs? 😊 akkor marad ez a felállás valahogy életben kell tartani a topikot.

Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,

Omlás
#5360
Nincs bajom a LOTRO-val csak nem itt kellene elemezgetni ;]

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

TreDoR
#5359
Ennyi még belefér, igaz nem heroes, nem is kapcsolódik hozzá, nem RBS, és mégcsak nem is stratégia, de annyi baj legyen.

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

Omlás
#5358
Eltévedtél? A LOTRO topic 2 ajtóval arréb van....<#banplz>

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#5357
Hát annó még XP-n ment és majdnem minden highon volt. 😊 De mint mondottam sötétben és belsõ tereknél randább a motor de külsõ tereknél s az idõjárás napszakoknál való változásoknál a legjobb szerintem MMORPG-kben fõleg hogy nem nagy az igénye.

Most majd 10.1-el is megpróbálom. Még sajna HD 4850-em van csak de majd jövõre váltok HD 7000-es szériára. Elvileg most év végén jön talán tavaszra lemegy az ára.
TreDoR
#5356
Én linkelhetek ide CS-s híreket?

\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls

#5355
mostantól.

Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,

Saccard
#5354
Amikor a néhány hozzászólás hosszúságú offolás törvényileg tiltott lett<#nyes>.

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

BoneDragon
#5353
Ez mikor lett lotro topic?

#5352
Akkor nem szóltam semmit.

Egyébként, hogy a témához is hozzászóljak: a béta legutolsó fázisa alapján nem nagyon reménykedem, hogy a Heroes 6 jobb lesz mint az 5. rész. Nem tudom igazándiból min fognak még változtatni vagy esetleg miket javítanak majd ki, de egyáltalán nem úgy néz ki a helyzet, hogy meg tudná szorítani az 5. részt nemhogy túlszárnyalni a 3.-at.

Talán a legpozitívabb dolog a 6. részben maga a grafika és az egység design, ezekbe egyáltalán nem lehet belekötni (ja és plusz még a zene is jó). De vhogy a játék többi része nem nagyon hengerelt le.

Remélem azért, hogy mikor kijön a teljes verzió akkor egy sokkal jobb változatot kapunk, mert így a béta alapján hamar el fog tûnni a süllyesztõbe mint pl. az Armies of Exigo.

#5351
levan véve a grafika, ez egy olyan mmo.ahol hatalmas változás van a low grafika és az ultra high között ,nah meg dx11el.nekem utobbi van, és sokszor az utakat.vagy a vizet nézem közelrõl.és teljesen valósághû texturák vannak bent,néhol vannak hibák,de összeségébe nagyon szép,de csak akkor tényleg ha maxon van minden

#5350
Érdekes , eddig csak képekrõl láttam a LOTRO-t úgy nem is volt vészes, de így mozgásban elég ronda, borzalmas fakó színek és ronda textúrák...

#5349
Saccard
#5348
Mindig csak a pénz 😞 ezeknek a készítõknek miért kell enni... igazán csinálhatnák ingyen és akkor nekem maradna cashem 😄 egyébként elvbõl megveszem, egyrészt magyar másrészt magyar cég fejleszti, harmadrészt heroes forever 😄 nincs annál jobb mint bekockulni egy gépen 2-3-4en egy hideg téli napon kajolni, röhögni és csatázni😛 najo van jobb... dehát nembírja mindig az ember a nõket meg az ivást 😄

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

#5347
Szeptember végi új kiegészítõ elhozza a Monster play egyik harci területét is az ingyenes szektorba. 😊 Lesz egy új terület elvileg gondolom az elsõre fizetõs lesz Tubine pontért.

No de off a Heroes VI hamarosan kijön gondolom már mindenki izzítja rá a dvd olvasóját és pénztárcáját. 😊
Saccard
#5346
NA szuper lehet nekiveselkedem arra emlékszem h nagyon hangulatos volt, simán lehetett volna wow ellenfél, ha gonoszokkal is lehetett volna lenni. Egyébként Snowbourn ugye? Na de tényleg offot befejezem,várom már a heroes 6ot, és HÁLA istennek, h nem a 3at klónozzák. Az ötöt is azért untam meg hamarabb mert a 3at akarták újrateremteni, amit nem lehet. És aki 3at vár az örökké csalódni fog, mert sosem lesz semmi olyan mint az elõzõ, de pont ez a szép benne. Arról már nem is beszélve h mi is változunk, lehet h fiatalabban sokkal nagyobb hatást vált ki egy adott hangulat, mint felnõttebbként amikor már alapból képtelenség megint valamibe olyan szinten beleélni magunkat.

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

#5345
Most rakom fel újfent jó sokáig fog tartani 15.5 giga a kiegekkel. 😄

ÉnN is ingyenesen csináltam szinte az egészet. Elején volt 2-3 hónap még a régi fizetõs rendszerben de akkor is 2400 ft körül volt csak s nem 4500 mint a WOW. Szóval élvezhetõ azért úgy is ha ingyenesen csinálod persze lassabb. De itt te határozod meg mennyit játszass nincs annyira hajtás mint más MMORPG-kben. S ez jó. Sokkal több magyar klán van 0 éve mióta free lett a játék.
#5344
Lotroba még f2p elõtt volt ugye 4-5 magyar nagy klán, most f2p óta szal 1 éve több mint 35 magyar klán van, és ez csak 1 szerver a 30ból, van egy klántárs aki még semmit nemfizetett a játékort.csak az isengardot.de az kivételével majdnem mindent kiunlockolt.persze ha fizetsz sokkal élvezetesebb és gyorsabb mint.nah de off bezár sztem😊

Saccard
#5343
Lotrot tolják még magyarok (mondjuk klán szinten)? Ja meg egyébként milyen ha nem fizetsz érte? 😄 élvezhetetlen?

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

#5342
Lotroval kapcs engem is lehet kérdezni bátran béta óta játszok vele és érdemes kiprobálni,nah de miért irsz teszteket a heroes 6 topicba?😊 elõször azthittem bugos lett a topic.mert pont a lotro.meg a heroes VI topicot nyitottam meg egyszerreXD

#5341
Infók a megjelenésrõl:

A játék elsõ indításához, aktiválásához KELLENI fog internet kapcsolat, utána viszont lehet offline is játszani Conflux nélkül.
Akinek végképp nincs internet kapcsolata, annak fel kell keresni a Ubisoft supportját és rajtuk keresztül megoldható a net nélküli aktiválás is.

A játékhoz kelleni fog egy Ubisoft account.

A játékot akárhány gépre fel lehet telepíteni, egyszerre azonban egy helyrõl lehetünk csak bejelentkezve a Confluxra. Mindig a legutolsó bejelentkezés nyer, ha egy másik is él, amikor bejelentkezel akkor az ki lesz dobva (kapni fog egy üzenetet ennek okáról).
#5340
Újabb teszt most a Lord of the Rings Online-ról. 3 részes lesz. Jöjjön már a Heroes VI. 😊

LOTRO 1. rész

Lord of the Rings Online teszt 1. rész.

LOTRO 2. rész
Lord of the Rings Online teszt 2. rész
8


Üdv mindenkinek.

A videó végén mivel megszakadt a szerve ezzel együtt a Fraps is nem tudtam már értékelni pont akartam úgy azt hiszem 93%-ot adnék neki az MMO RPG-k közt. Egyedi karakterek, szép nagy világ, változatos néhol vicces néhol félelmetes küldetések , a fõküldetés tényleg EPIC, vannak átvezetõ videók nem ingame grafikával!, és a zene is melankolikus. A hangok viszont felemásak, 65 levelnél 1-2 területig megáll õpicit a fejlõdés bár jön az új kieg szeptember 25-én akkor ez megváltozik és vannak benne azért unalmasabb küldetések is, mint a Wowban emellett laggol még ma is nagyobb városokban. Emellett mint észrevettétek éjszaka sokszor van egy nap a játékban a Wowban jobb volta real-time éjszaka és nappal megoldás szerintem.
Lehet fizetni kártyával a neten Turbine pontokért (vagy VIP tagságért amirõl beszéltem) néha ez ügyben is szoktak akciók lenni pl +50%nyi Turbine pont az egyes sávokban. Pl lehet venni 500-1000-1500-2000 pontot asszem. S akkor ezek nõnek 50%-al és ugyanannyiért adják. A Turbine Storeban a játékban meg, mint láthattátok is szintén vannak akciók tárgy, kiegészítõ, vagy Küldetés pakkok vagy gyors utazás leakciózott pontokért.

Nehéz egyébként egy ekkora méretû és lehetõségekkel bíró MMORPG-t egy videóban bemutatni. A programot hivatalos oldalról ingyen le lehet szedni ebben az alapjáték van benne, a többi kiegészítõt pedig felupdateli rá, ha rámész az elõüdvözlõ menüben az updatere. Van külön update exe letöltés lehetõség is, de nyomhatjátok automatikusra is az elõüdvözlõ menün belül.
Nem említettem a Rogue karakterosztályt mely csak picit hasonlít a Wow-os megfelelõjére. A Captain pedig igazán egyedi, emberi petje van egy testõre úgymond és erõsíteni tudja a szövetségeket pl vagy a közeli társakat peteket stb. A Minstrel pedig gyógyító karakter a legjobb az egész játékban ilyen téren. Viszont nehéz a fejlõdés vele állítólag.
A Warden pedig pajzsos dárdás amolyan Diablo 2 amazon féle, de csak féle.  Ahhoz lehet hasonlítani, de elég egyedi picit gyógyítani is tud stb. A Rune kepperrõl pedig beszéltem a vidióban, no ez a két karakter csak a Mória kiegészítõvel jött be (ennek megvételével megkapja a játékos õket is) de most már külön is meg lehet venni õket pontokért akinek nincs meg a Mória kieg.
A fõküldetéseknél most már a Mirkwood kiegészítõig meg lehet csinálni egyedül is felszuperemberelve a szövetséget igénylõ küldetéseket is (ilyenkor az ellenfelek is erõsödnek egy picit természetesen). Ez a megoldás folyamatosan bõvül a magasabb szintekre is ahogy jönnek ki a kiegek.
Én eddig nem is fizettem a területekért ingyen megszereztem a pontokat a játékban illetve kaptam annó a bétában való részvételért is pontot. Annó régen megvettem a játékot 2007-ben és fizettem 2 hó erejéig utána ingyenes lett 2010-ben azóta, ingyen megyek elõre.  S jó mert nem idõrabló játék nem olyan mint a Wow ahol köteles vagy órákat egyfolytában játszani szinte a PVP erõs hatása és a sok grindelés és a mindenhol jelenlévõ sok-sok ellenfél miatt. (Móriában 1-2 pályarésznél a LOTRO-ban is van olyan hely ahol alig lehet mozogni de ez 1-2 területet takar csak az egész játékban).

A 3. s egyben záró részre várni kell mert ma vagy holnap felrakom a 64 bites Windows7-et.
#5339
Drakensang the Dark eye bemutató.

Amíg várunk a Híróz 6-ra.
#5338
köszi ez jó lenne csak a leírás hiányzik belõle! 😞
Shiwo
#5337
a #5307-os kommentben linkelték a skilltree-t flash formában, azon angolul meg van az összes

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#5336
tud valaki olyan oldalt ahol az összes spell(leírással) megtalálható?
#5335
ha nem csuszik megint
#5334
A küklopsz a legbrutálabb! Annál nincs erõsebb lény benne! 😄
#5333
Négy hét múlva ilyenkor elvileg már tölthetõ lesz a full game azoknak, akik elõrendelték. A boltpolcon is kinn lesz már.

Ami azt jelenti, hogy nagyjából egy héten belül 100%-ban kész lesz. Utána már csak sorozatgyártják, lemezre írják és kiszállítják.

Arra mondjuk kíváncsi leszek, mennyire lesz szar a rendszer! Mert ahogy a bétát se lehetett letölteni vagy 2-3 napig, a teljes játék, ami gondolom méretben kb 2x ennyi lesz még nehezebben lesz elérhetõ...

Vagy gondoljátok, hogy akik elõrendelték, azok kapnak egy újabb patchet, updatet, vagy mit, ami engedélyez minden kampányt és minden pályát? És nem kell új klienst tölteni?