Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
...
Átfutottam a hátlapot, és tényleg elég gázos: 80-féle iránytható lény. Í?? hol van?
Mert akik elõrendelték, azoknak angol lesz.. így nekem is... Mondjuk tudok angolul, nem ez a gáz, de csak könnyebb és kellemesebb édes anyanyelvemen olvasgatni a sorokat! 😊
Bírom a kritikákat, de legközelebb lehet, hogy elgondolkodom azon, kell e a népnek, hogy magyarul játsszanak vagy jobb lesz, ha megcsinálják maguk vagy játsszanak a hivatalos fordítással... 😞
ati hd 6770-es videokari catalyst 11.10-as driverrel, dx frissités után villog a textúra...vagyis nem az egész csak a hegyek,dombok.
probáltam már full grafon meg alacsonyon is de egyik se segített...V-sync ki- be kapcsolás is meg volt...
Vki vmi ötlet?
For the greater good
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
ui: Várnézet változtatás a késõbbiek folyamán egy nagyobb patch-ben várható!!!
"A hasonlító több, mint szerkezetben vesszõ van a mint elõtt: Ez sokkal több, mint a tavalyi. Hat több, mint öt. Stb. (Ilyenkor a több ragozható: többet, mint ötöt stb.) – Nem kell azonban vesszõt tenni a több mint alakulatban a mint elé, ha a több mint (a majdnem ellentéteként) a mondanivaló tartalmának erõsítésére, nem pedig összehasonlításra szolgál: Ez több mint szemtelenség. Több mint öt évig élt külföldön. Stb. (Ilyenkor a több nem ragozható.)"
Wiki
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
Ashanért helyett Ashan-ért (idegen helyesírású szavak ragozása...)
"...dönti el milyen utat választasz." <= dönti el után hiányzó vesszõ.
"Több, mint 100 órányi játékidõ", "több, mint 150" <= ezekhez meg pont, hogy nem kell vesszõ.
80-féle?? Minek oda kötõjel?
Dönts bölcsen! helyett "Bölcsen dönts." Szórend? Írásjel?
"Alakítsd saját sorsodat" <= szebb lenne: Vedd kézbe a sorsod
Elsõ kép aláírása nem fért el volna kötõjel nélkül )tördelés)? Amúgy ügyetlen szórend itt is.
A második kép aláírása enyhe képzavar: "a stratégia dönti el" - "bölcsen dönts"
Ejnye, remélem olvassák ezt a fordítók és a lektor!!
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
Ettõl függetlenül jó rész lett szerintem, és megõrizte a Heroes hangulatot.
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
Tudtok valami megoldást a vibráló kurzor problémára? -.- Elég idegesítõ.
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
Mármint, hogy így került-e rá a dobozra...
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
"...sosem hallnak meg..."
Nem vagyok az a fikázós típus, de 30-as betûmérettel ilyet írni, b.szdmeg! Hogy lehet valami ennyire igénytelen, és balfék? Baszki ez hihetetlen, nem szúrt senkinek szemet a fordítók/lektorok/stb... között?? <#wilting>#wilting><#conf>#conf>
(gondolom nem a "hall" ige többesszám 3. személyes ragozása akar lenni, mert úgy értelmetlen lenne a mondat, és "hallanak" lenne)
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Nyugodtan beszélgethetnek itt A JÁTÉKRÓL azok, akik a warez verziót használják.
Ugyanakkor a különféle törések reklámozása, linkelgetése, crackeléssel kapcsolatos megbeszélések, tanácsadások/tanácskérések, hasonlóak moderálva lesznek. Egész egyszerûen ne az legyen a téma, hogy kinek milyen verziója van, hanem a játék.
Úgy gondolom ez nem olyan nagy limitálás, hogy emiatt külön offtopikot kelljen nyitni ugyanakkor a játékot eredetiben megvásárlók számára se lesz frusztráló, hogy idejárnak a játékról beszélgetni és a topik warezolással van tele.
Nem szeretném, hogy a közösség két részre bomoljon, bízom benne, hogy warezosok és nem warezosok is tudnak a JÁTÉKRÓL beszélgetni. Remélem, hogy sikerülni fog.
szép