Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5585
Srácok valaki bedobná újra a linket, vagy bannerba valahova kitenné amiben a skilleket lehetett állítgatni ?
#5584
Van arra mód, hogy más license key-t adjak meg a játék indításakor?

Mert egyszerûen nekem nem kapcsolódik a Confluxhoz!!! Mindig kirakja ezt a hibaüzenetet:

A csatlakozás sikertelen!
A belépési kulcs nem aktiválja a kért jogosultságokat!


Ubi-shoptól kaptam 4 emailt, ami aktiválja az elérhetõ tartalmakat. És két kódot is kaptam. De nem tudom újra regisztrálni! Már letöröltem, és újra fel, hogy hátha, de ez sem segített. Nem kérte mégegyszer a kódot!!!

Másnál is van ilyen problem???

A játék amúgy fut offline, de csatlakozni nem tudok! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.......
kabel15
#5583
Lehet hogy a párbaj miatt nincs nekem csak a CPU nak 😞. Amúgy elég rendesen lebecsültem Sanctuary frakciót. Kicsit nehéz necropolisal megverni õket.

BattleTag: kabel15#2672

Shiwo
#5582
te még trollhoz képest is totál gyogyós vagy...kérd meg apucit, hogy vigyen el pszichológushoz...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Acidlich
#5580
lvl 15 skillek közt keresgélj, van minden mágiaosztályban sztem 1

Prince23
#5579
Heroes 5 akció a steamen, 5 eu

kabel15
#5578
Lenne még 1 kérdésem. Párbajokat játszok hogy megismerjem a lényeket. Viszont van egy olyan dolog amire nem tudok rájönni. Az ellenfél folyton lehív elementálokat. Az én varázs könyvemben 1 db sincs. Ezeket hogy tudom lehívni?

BattleTag: kabel15#2672

Acidlich
#5577
Nem hinném, hogy kivették volna, hiszen az egyik haven hõs speckó pont ezt küszöböli ki, szóval ez nem bug

Prince23
#5576
Am a multi itt hogy mûködik majd? tökre úgy mint a Shogun 2-nél? körökre értem

#5575
De csak akkor ha csakis Sanctuary lények vannak a Sanctuarys hõsnél akkor tud menni a vízen.
#5574
A Haven nyílpuskás fejlesztettjének van az a képessége hogy egy sorban képes mindenkit meglõni. Nem tudom akkor ezt nem javították ki? Mert a saját emberét is szívathatja azért az negatívum is lehet. Persze ha jól állnak be az ellenfelek úgy, hogy nincs köztük saját ember akkor nem gond e képesség.
#5573
Üdv srácok!

Ha itt az oldalon rendeltem elõ, akkor a pc-dome-tól kaphattam valami emailt ?

TVelvet
#5572
Nekem is csinálja... Dont worry
Shiwo
#5571
alt-tab dolog már a bétában is elõjött, ha jól rémlik, akkor az segített rajta, hogy újabb alt-tabbal windóz és vissza, majd az alt gomb megnyomása

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Jakuza001
#5570
Original es a warez is azt csinalja nalam. (kiprobaltam mindkettot)

Mondjuk lehet mas kavar be neki.Mondjuk rossz VGA driver, mert neha mashol is vannak overlay gondjaim. (FF-nel, de szerintem ez a bongeszo es az SG addon hibaja lesz, tehat nincs jatekkal szvsz osszefuggesben)

Alt+tabolok akkor kb. 10bol egyszer az tortenik, hogy hiaba huzom az egerkurzort a kepernyos szelere, nem tortenik semmi. Ilyenkor ujra kell inditanom a klienst, mert az sem segit, ha a mentett allast betoltom fomenubol.

#5569
Warez vagy origi? Mert lehet, mint ahogy UBI más játékaiban csinálta, hogy elindul a játék, de a tört verzióknál magában a game-ben szívatja meg a játékost. (Prince of Persia-nál volt, hogy egy kapun nem lehetett tovább menni, a játék harmadánál.)
#5568
Egyébként szerintem az AI nem csal menet közben. Egész egyszerûen több nyersanyaggal és nagyobb sereggel kezd, ami nagy elõnyt jelent neki. És ezt a hátrányt kell ledolgoznod. De õ is ugyanannyit kap hetente, mint te.
#5567
én megvárom az új várkinézetet.meg az akkori patchet és majd úgy kezdek el vele játszani.sztem úgy más élményt fog nyujtani😊

#5566
Azért ne essünk át a ló túl oldalára. Betában és demoban is meg kellett szenvedni hard ai ellen. Mocskos mód agresszívan kellett kezdeni. Egy rövid ideig kerülgetni az ellent, majd szisztematikusan elvágni. Nehéz volt? Igen az, idõ kell mire ráérez és rájön a dologra az ember. Hard ne csak a nevében legyen hard. Elég gáz, hogy a mai játékok többségében van nightmare és hasonló szép nevû fokozat, mégis hihetetlenül könnyû. Tessék itt van egy játék, ami tényleg nehéz. A normal meg azt jelenti normális, tehát nem könnyû instant sikerélményt, gondolkozni is kell, tessék easyn játszani, ha nem megy. Lehetne jobb AI, ami nem a csalásra épít? Igen. De ne állítsuk be úgy a játékot, mintha szemét lenne!
Jakuza001
#5565
Nekem meg azzal, hogy a betuk ertelmezese nem jut el a tudatodig, pedig nem kell tuliskolazottnak lenni ahhoz, hogy par szo jelentesevel tisztaban legyel.

Szoval szerintem ne akard megmagyarazni azt, ami nincs is ugy, ahogy te probalod beallitani. Erdekes masoknak mind leesett mirol van szo.

#5564
<#eljen> Ennyi.

yesname
#5563
Sajna el kell keserítselek. Itt lehet az sem fog mûködni, mert olyan szinten el van cseszve az egész rendszere (skillek fajfüggetlenségétõl, a sebzésektõl, védekezéstõl, teljes kiegyensúlyozatlanságtól, hektikusan mûködõ AI-tól kezdve minden), hogy igazából az egészet kukába kéne tenni és újrakezdeni a tervezõasztalon.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#5562
Az a baj az érveléseddel , hogy õ nem a hard fokozatról beszélt...

#5561
Lehet hogy nem tetszik a stílusa de te meg nem érted meg amit ír.

Tutorial Normál fokozat, és több ezer lény. De te meg azt magyarázod mi van hardon.

yesname
#5560
Ezt most kigondoltad vagy a fejlesztõk közt vagy és tudod is?

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#5559
Azt elvileg a first day patch javítja. (Vsync szarakodás)

Jakuza kezd a stílusoddal a tököm tele lenni.
De utoljára még a szádba rágom:
1. hardon az AI kapásból elõnnyel indulhat, azaz jóval több erõforrás és lény van neki TARTALÉKBAN (nem kivásárolva).
2. az hogy te mit vettél ki, az AI-t nem érintheti, mert neki van vára és tartaléka, amit bármikor megveheti ott, ahol van olyan épület az adott egységbõl (Nem kell hozzá teleport) - elfoglalja a várat, és ha van megfelelõ épület (akár felhúz ha nincs), és máris bepakolhat oda a TARTALÉKBÓL
3. A te Pool-od nem érinti az övét, mert neki teljesen más lehet induláskor, amit nem láthatsz.
kabel15
#5558
Drasztikus változtatásokat kell végre hajtanom úgy érzem. Próbáltam úgy játszani hogy 1 hõsöm van tele lényekkel vele össze szedni az összes varázs tárgyat és buldózer szerûen haladni elõre. Na ez itt sajnos nem mûködik 😞. Szóval csinálhatok kis alt hõsöket 😞

BattleTag: kabel15#2672

Jakuza001
#5557
A vibralo egerkurzorral es az alt+tab utani random mukodeskeptelen map scrollal nem csinalnak semmit ?

AtiRadish
#5556
Az a baj easyn is tapasztaltam most olyat a kampany egyik palyajan h. eselytelen volt bevernem...pedig en se ma kezdtem.

Jakuza001
#5555
Aztan ha ures a leny toborzo hely az egesz, regioban, hogy csinalod ? Elotte neztem meg egy lepessel es mint irtam het kozepe volt, tehat nem lehetett uj leny szaporulat.

Es hogy kerul az egyik varbol a masikba az ures poolbol az 1000+ szamu sereg portal nelkul, ha a hose nem is jart ott csak abban a varban, amit elotte hagytam el, egy perce ? Arrol nem beszelve hogy van egy bizonyos ertek, amit a fejlesztesekkel vagy skillekkel tudsz novelni, annal tobbet nem lehet hetente vasarolni. Tehat meg akkor sem lehet egyszerre egy het alatt 1000+ sereget kitermelni, a tutorial palyan, ha csak szimplan belep a varba a vilag vegen a sajat teruletetol. Szoval meselj mester.

#5554
Nem kell teleport tartalék sereg toborzásához. Annak az a feltétele, ha elfoglalsz egy várat (akár sereg nélkül), hogy legyen lénytermelõ felhúzva, ahol kivásárolhatod a szaporulatot.
Gondolom hardon, alapból nagy sereglétszám van tartalékban és sok erõforrás az AI-nak. Ezért tudott ilyen abszurditás elõfordulni. De biztos, hogy UBI teszterek és Bétások meg tudták csinálni, ha így maradt.
#5553
Itt a patchonte:

• Adding Dynasty Weapons for the Altar of Wishes not present in version 1.0:

o Batu's Totem

o Assassin's Blade

o Will of Urgash



• Adding 4 new Multiplayer Maps and the map a “bridge too far” not present in version 1.0 for a total of 15 cutom maps:

o Brimstone’s Gold o Feuding Duchies

o Fortress of Honour

o Silence of the Ancestors



• Optimized memory usage

• Several AI tweaks:

o Build order improvements

o AI resource management improvements

o AI does not convert captured towns if it can not be protected

o AI does not build buildings in captured towns if it can not be protected

o Improved decision making between building and unit purchase

o Fixed marketplace usage (uses it when it is worth to use )

o Tuning on skill path choices for primary and secondary heroes

o Improved cooperation among primary and secondary heroes

o AI Captures mines faster

o Increased efficiency for AI town defense

o Advanced and basic town portal usage improvements



• Balance and General Changes:

o Default hero attack damage has been reduced to 300-340 at level 30 (from 400-450)

o Defend action gives +10 Might and Magic defense instead of +15

o Stand Your Ground and Mass Stand Your Ground do +7/+9+12 and +5/+6/+7

o Heal and Regeneration requires 20 mana to cast (instead of 15)

o Arcane Exalation III gives +3 Magic Power (instead of +2)

o Arcane Ward III gives +3 Magic Defense (instead of +2)

o Assailant III gives +3 Might Attack (instead of +2)

o Charismatic Leader III gives +3 Leadership (instead of +2)

o Defender III gives +3 Might Defense (instead of +2)

o Destiny's Chosen III gives +3 Destiny (instead of +2)

o Rampage bonus changed to +5/+7/+8 Might Power (instead of +5/+6/+7)

o Resilience bonus changed to +5/+6/+7 Might Defense, +10%/+12%/+13% Health (instead of +3/+6/+9 Might Defense, +3%/+6%/+9% Health )

o Counterstrike II and Counterstrike III duration reduced to 1/2/3 turns (from 2/3/4 turns)

o Archery III ranged penalty reduction reduced to -25%/-30%/-35% (from -50%/-75%/-100%)

o Idol of storms damage increased by 25%

o Frenzy charge removed, 4 turn cooldown added o Frenzy bonus increased to 10/30/50% (from 5/15/30%)
#5552
Sanctuary alapból vízen jár.
Acidlich
#5551
Sanctuary hõsök lovain speciális légpárnás patkók vannak, úgy.

kabel15
#5550
Milyen varázs tárgyal lehet a vízen lovagolni? Játszok egy szabad játékban és elég zavaró hogy mindenki simán lovagol a vízen nekem meg hajót kell vásárolnom.

BattleTag: kabel15#2672

#5549
Köszi a választ! Akkor várom az elsõ patch-et! Remélem gyorsan jön!
Saccard
#5548
AZ AI-n kívül is szar az egész? csak mert alapvetõen hotseatezni szoktunk, uh nem annyira érint a kérdés, de a játék többi részérõl még nem volt szó. Milyenek a csaták? mennyire összetett? mennyire számít a taktika? mennyire balancoltak a népek? milyenek a pályák? Elõre is köszönöm!

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

#5547
Igen, volt rá pléda az 5. részben is , hogy keményebb seregekkel jött, de vhogy mégis ki lehetett trükközni az egészet , túl lehetett járni a gép eszén, vagy lehetett úgy kombózni harc közben , hogy megverd, De itt a 6. részben már annyira irreális az egész (már rögtön a Tutorial pályán), hogy képtelenség hard-on bármit is kezdeni. Persze mondhatja bárki, hogy "nem kell hard-on játszani" meg hasonló bullshit szövegek, de akkor is a hard fokozat nem azt jelenti, hogy ilyen mértékben csal a gép.

Majdnem olyan rossz lett ez a rész min a Disciples 3 egyébként, talán annyira nem katasztrófális, de közel van hozzá.

#5546
Itt vagyok! Lejött!

Elsõ benyomások:

A Deluxe editiont rendeltem meg, és a telepítésnél vagy 20 féle nyelvbõl lehetett választani, köztük magyarból is!
SZÓVAL ELÕRENDELÕK IS MAGYARUL KAPJÁK! HURRÁ!

Aztán belépek, és ez az ablak fogad:

A csatlakozás sikertelen!
A belépési kulcs nem aktiválja a kért jogosultságokat!

A Confluxot nem érem el... Miért? Azt a kulcsot adtam meg, amit az Ubi e-mailjében találtam.

Offline játékot indítok, és iszonyúan szaggat!!! Sokkal jobban, mint a Béta! Másnál is?
#5545
Beta és a demo alapján hozzáfûznék pár dolgot. A skill rendszer lényegesen több elembõl áll és szerintem így összetettebb és több féle hõst lehet létrehozni. Bár az tény, hogy fajra lebontott tulajdonságoknak kellene dominálni, hogy ne legyenek homogén hõsök. Illetve valóban az is elõfordulhat, hogy van egy két tulajdonság, amit mindig megvesz majd az ember, mint a logisztika.
A harchoz annyit tennék hozzá, hogy minden egységnek több fajta egyéni tulajdonsága van illetve többségnek egyéni képessége is. Azért ezt összehangolni és mûködõ rendszerré alkotni szerintem mindenképpen elismerõ. Persze egy jó AI tényleg jó lenne. Ne az legyen, ha túl éled az elsõ hónapot, utána sima gyõzelem, csak az idõn múlik.
Jakuza001
#5544
Igen van portal a varakhoz, ha lehet epiteni. A tutorial reszeben csak a kozepso varban lehet ezt megtenni, tobbiben nem. A gepnek sikerult annelkul is odatojni a monstrum sereget.

Jakuza001
#5543
Igen, ezert utaltam en az 5. reszt (bar a legtobb reszere jellemzo volt), egyszeruen olyan mertekben hozta a sokkal erosebb egysegeket, hogy ha nem ismerted a palyat, vagy nem voltal eleg gyors, akkor a kis seregecskedet siman agyonverte a gepi ellenfel, mert neki 3szor erosebb es minimum 20x tobb egysege volt a seregeben.


Mas. Ha jol emlekszem, ez nem biztos lehet keverem massal mint a King's Bounty,vagy Disciples. Regen mintha ugy emlekeznek, az egysegek mellett nem lehetett elmenni buntetlenul, hanem megutottek az elhaladokat es nem lehetett csak ugy taktika nelkul elore rohanni, valami ellen, hanem jol kiszamitani kellett a mozgasokat. Ez nekem igy nagyon nem tetszik.

#5542
Bocs a tutoriál részt figyelmen kívül hagytam. Igen, úgy már gáz. Bár májusról halasztották a megjelenést, lehet jobban jártunk volna mégis májusi megjelenéssel, csak 2012-ben.
#5541
De van a várakhoz portál. 0 fõs sereggel elfoglalja az üres várat. Még abban a körben oda tud teleportálni egy másik várból a fõ seregével. De nem is feltétlenül szükséges, mert az elfoglalt váron keresztül az összes többibõl is meg tudja venni a lényeket. Tehát elfoglalja és még abban a körben vesz oda lényt az összes többi várából. Ezt egyébként te is meg tudod csinálni ellene. Egyedül annyi a te hátrányod, hogy õ pontosan tudja te pedig léphetsz a hõsöddel és mindig megállhat tõled plusz 1 lépésnyire.
Pluskast
#5540
Én már tovább mentem a tutorialos részen de ami utánna jön az kész vicc. Az orkoknak van ez az álomfejtõ vagy mi a rák nevû egységük. Olyan erõs, hogy egyszerûen ilyen 60%-os veszteséggel tudom csak megölni, mivel persze nekem csak ezek a fostalicska pretoriánusaim vannak amik semmit sem érnek és persze ezekbõl az álomfejtõkbõl nem 10 van hanem 80 és 100 között minden egyes új héten. Másik kérdésem minek fejlesszek jobb íjászt ha az lelövi az én embereimet is? Most komolyan ez mi? Ennek mi az értelme?

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Jakuza001
#5539
Ez igy van, ahogy irod.

Jakuza001
#5538
Kesz vagyok, csak magyarazza a semmit.
Ember fogd mar fel vegre, hogy a tutorial palya 2. reszen tortent ez normal fokozaton,ugy hogy enyem volt a var, het kozepen jottem ki belole a hossel es egy egyseg sem volt benne es portal sem es a kornyeken max 40+ egysegek termelodtek amugy is.

Az ellenseges hos bement a varba 2db 30as egyseggel meg ugyanazon korben majd elhagyta a varat es ment tovabb, en pedig me'g a kovetkezo korben visszafordultam es a varban 1000+ ellenseges katona, es hasonlo finomsagok fogadtak, ugy hogy meg nem is kezdodott el az elso het.

Igy mar feltudod fogni a leirtak ertelmet, vagy egyszerusitsem tovabb, hogy rajojj a lenyegre ?

Pluskast
#5537
Pontosan! Ez teljesen így van én is ezzel szopok. Ráadásúl 2 gépi ellenfelem van. Az elsõ támadást még vissza verem de másodikkal már képtelen vagyok mit kezdeni. A gép olyan méretekben toboroz egységeket ami abszolút mutatja, hogy csal. Tényleg szánalmas.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#5536
Majd próbálgatok én is magyar nyelvû gyûjtõi változat bemutató kreálni ha sikerül és lesz rá idõ, ha majd megjön a csomag.
Volt már lengyel angol, orosz is, de magyart még nem találtam.
#5535
A lények hét elején termelõdnek. De ha nem veszi meg az AI hetekig, akkor felgyûlik neki és a hét bármely napján megveheti bármelyik saját várában, ha van ott olyan lénytermelõ épülete.