Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5685
mass efect 2 star craft 2 szaggatás nélkül
#5684
Nvidia gforce g102m de mondom a beta 1.3 ment gond nélkül am 512 es
#5683
kronosz neked milyen videókártyád van?
#5682
akkor most mit lehet tenni? irni az ubinak?
#5681
Azért ezzel csak óvatosan mert mit csinál az az hogy kilövi a driver beépített védelmét, azaz ha tényleg gond van a kártyával nem fogsz tudni róla és túlmelegedhet.

Common sense,based on a strict construction of the term,consists of what people in common would agree on:that which they\"sense\"(in common)as their common natural understanding. Go buy some!

Prince23
#5680
Oh köszi hogy szóltál 😊

#5679
Nem csak 2 training küldetés van utána kezdõdik a nekro 0ról

#5678
Találtam egy ilyet az ubi fórumon feketeképes bugról panaszkodók között:


I has the problem, black screen and crash on my laptop. I have on Nvidia mobile graphic card.

I found a solution that works for me:
Put this new key on the register

"tdrLevel"=dword:00000000
then restart, the game's launching

Hope it could help

Common sense,based on a strict construction of the term,consists of what people in common would agree on:that which they\"sense\"(in common)as their common natural understanding. Go buy some!

Prince23
#5677
Az oktató pályán érdemes minden bányát megszerezni? az XP-ket tovább viszem majd magammal a fõküldire???

#5676
akkor már nem csak nálam van a bibi... kezdtem félni.. ezért nem hiszem hogy ujrarakom a a windowst... várok hogy hátha van valami...
#5675
ˆ Phoboss
problémája nem egyedin ugyanezzel küzdök frissítettemmindent aztán még mindíg semmi az ubi launchert most meglesem de nem sok remény....
am a Betában ez volt az 1.4 es pach nél mert ott ha az 1.3 mal nyomtam az ok volt de ha hagytam települni az 1.4 et akk nekem is öröktöltés
#5674
Olvastam több ilyen problémáról is az UBI fórumon, egy ember írt egy lehetséges megoldást ami neki mûködött:
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/4611096804/m/9411096359
Ha nem megy, ne ess kétségbe, szerintem biztosan lesz hamar javítás rá.

#5673
Ne add fel ilyen könnyen... Javasolnék még oprendszer újrarakást (tudom nem 1x-erû), de 1 próbát megér... Pár óra és megvan... Inkább, minthogy itt idegesíted magad... Valami egyedi hiba lehet, mert másnál Mindenkinél elindul... Több, mint valószínû, hogy nem a játék hibája... A hiba a TE készülékedben van... Kitartás!
#5672
Valaki le tudná írni, a Nekromanta kampányban a Könny vagy a Vér útját (szerintem utóbbi inkább) érdemesebb megcsinálni, melyik "elõnyösebb"?
Szintén ebben a kampányban mire érdemes fejleszteni? Én pl. véletlenül tettem a Morálra, ami tök felesleges, ill inkább a Vér útját csinálom meg, ezért ma újrakezdem az 1. küldit, pedig már a legvégén vagyok. Amire én tettem még, csak 1-2:
gyengeség, sötét-mágia (azt hiszem ez a neve), logisztika, diplomácia (ez kell pl?).
Köszi a tippeket! Nekem nagyon bejön eddig a 6., rész, látszik, hogy az 5.-et igyekeztek továbbfejleszteni még jobbra. Pár változtatás, egyszerûsítés elõször fura volt, de könnyen megszokható.
yesname
#5671
Neked ebbõl az jött le, hogy elvetem a játékot? 😄😄😄 Kérlek próbáld értelmezni amit írtam.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#5670
neked, engem pl azok nem zavarnak amik teged meg igen.

engem is zavar hogy ilyen szar a varosnezet, sokat dobott ahogy lattad hogy fejlodik a varosod. de en ennek ellenere jatszom tovabb, mert alapjaban veve bejon ez az uj heroes, de siman megertem aki inkabb kivarja azt a patchet.

#5669
mind1.. faszom... próbáltam mindent már... ezért kiadni az ablakon 9k-t.. és else indul
jazzy
#5668
Nem, csak az, hogy ordas nagy baromság egy ilyen miatt elvetni a játékot. Van rá jó sok ok, de ez nem az egyik.
#5667
Próbáld meg az UBI launchert újra feltenni... Régebbi UBI-s launcher nincs a gépen? Azzal még összeakadhat...
yesname
#5666
Neked ebbõl ez jött le? 😄😄😄

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

Gubberx
#5665
Engem is zavar :S

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

jazzy
#5664
Tehát a régi Heroes játékokat csak a városnézet miatt játszottad. Korrekt.
yesname
#5663
Lehet esetleg tudni valamit arról, hogy mikorra várható kb. a vár nézetet tartalmazó patch? Mert én már csak akkor fogok tovább játszani vele. Nagyon frusztráló ez így. Olyan, mint amikor EVE-bõl kivették a hajópörgetést.
Igazából semmi játékmechanikai haszna egyiknek sem, de nélkülük az undor fog el 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#5662
leirom pontosan mi történik.. elinditom a jatekot betolt az obi launcher-t... ott rámenyek a játékra elindul.. fekete keprenyo.. aztan visszatesz windows asztalra es mintha töltene.. nem tudok ilyenkor semmit se csinalni... csak feladatkezelot megnyitom azzal bezarom a jatekot.. es ennyi újra minden normális
#5661
directx 11 van
#5660
Sok új ingame kép érhetõ el ITT
#5659
Directx 9c frissítés? Több ötletem nincs... Nehéz így látatlanban...
#5658
mindent probaltam amit leirtattok...
#5657
fenn van az
Guren
#5656
most írtak két lehetséges megoldást

#5655
nemtom mit csináljak...:S
#5654
Fent van a Visual Basic 2008??? Akkor nem indult el Nálam a játék, ha ez hiányzott... Szerintem a DVD-n rajta kellene lennie...
#5653
Do not panic. Biztosan javulni fog a problémád ha nálad nincs hiba.

#5652
Update-et megpróbáltad? gu.exe-t indítsd a játék mappájából.
jazzy
#5651
Nálam igen. Vagy csak nálam?
#5650
1.1-es update után is villog?

#5649
nekem meg mindig nem jó.. siman futnia kellene... ezért basztam ki 9k-t az ablakon kiiiiirály..
jazzy
#5648
Mikor lesz a következõ patch lehet tudni? Ma, holnap? Remélem a kurzor villogást hamar javítják, vsync on és offon is villog 😞
jazzy
#5647
Nem, én a town portal spellt gyakran letiltottam a map editorban. A Dimension doorral együtt.
#5646
Ebben teljesen igazad van, nem is konkretizáltam senkit, 1-2 kivételtõl eltekintve nem is volt olyan megnyilvánulás, amit írtam, de azért továbbra is úgy gondolom, hogy 1-2 héttel a megjelenés után több értelme lesz majd egy ilyen szavazásnak, akkor már tényleg azok fognak itt maradni és véleményezni, akiket foglalkoztat a játék és nem csak egy uncsi délutánra kapták le torrentrõl.
#5645
Megvannn😊a demóból benn maradt a gépben az ubisoft launcher! azt töröltem, az ujat felraktam és tadamm😊 Tehát a demós verzió meg az új üti egymást!!
#5644
proci: intel core i3CPU 3.2GHZ
RAM: 4GB
Videokártya: NVIDIA GeFORCE GT 430 1GB
#5643
Kivettem a bannerbõl a feleslegessé vált részeket és betettem a lenti skilltervezõt, illetve egy fanok által készített nagyon igényes manual-t, amit ajánlok mindenki figyelmébe.

Ha van valami közérdekû linketek, aminek szerintetek ott a helye a bannerben, akkor szóljatok.
#5642
Egy configot tudsz mondani ?

Common sense,based on a strict construction of the term,consists of what people in common would agree on:that which they\"sense\"(in common)as their common natural understanding. Go buy some!

#5641
Szerintem itt a legtöbben akik kritikus jellegû hozzászólásokat írtunk azt normális hangnemben tettük. Leírtuk, hogy mi a probléma a játékkal. Nem hinném, hogy ez fikázás lenne.

Jó sok javítani való dolog van még a játékban, így nem csoda, hogy jópáran negatív jellegû kritikákat írnak. Valszeg jobb lett volna, hogy ha a játékot mondjuk fél évvel késõbb adják ki, de gondolom az Ubi Soft sürgette a fejlesztõket mint ahogy az általában lenni szokott.

#5640
Itt van egy videó a kicsomagolásról:

#5639
vagyis ha bezarom feladatkezelovel..
#5638
nem laptoprol játszok pcrol... kikapcsoltam túzfalt.. legujabb driver volt fenn azt is leszedtem ujra.. feltettem... ujraraktam a jatekot igyse indul el.. elinditom.. es lefagy minden.... csak feladatkezelovel lesz jo..
TBTPumpa
#5637
A gyûjtõi változatról lökjön már fel valaki képeket!

Erõsen gondolkozom a Gyûjtõi változat megvételén, csak látni akarom, hogy élõben milyen, mert az a reklámvideó, amit még tavasszal kiadtak a gyûjtõi változatról szerintem már elévült és nem olyan, mint akkor...

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#5636
Mi az a hiba amit kiir?