Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#5735
hello, van online mód a H&M VI ben?^^
#5734
A hang javulni fog 1.2ben. Most ha gyorsra van véve a sebesség akkor a hang túlságosan begyorsul.
#5733
Én most játszottam végig egy skirmish-t, és gond nélkül, úgy mint a Beta-ban unalomba fulladó klattyingatással simán vertem az ellenfelet...
Nem volt kihívás egy picit sem. Bár kicsi volt a pálya és csak egy ellenfél volt...
A kampányok lehet, hogy bazinehezek... Próbáljátok könnyebb fokozaton.
Egyébként feltûnt pár hiányosság! Csomó hangeffekt hiányzik!!!!!
Ami a legjobban hiányzik, amikor hajóra szállok, az némán suhan a vízen... miért nem tettek alá valami kis liccs-loccsot??
A másik, csata közben a lények hangjai nagyon el lettek rontva!!! Betában tökéletes volt! Most meg, mintha kétszeres sebességre lenne gyorsítva minden lény hangja. Egérhangon cincognak... 😞((
Nem volt kihívás egy picit sem. Bár kicsi volt a pálya és csak egy ellenfél volt...
A kampányok lehet, hogy bazinehezek... Próbáljátok könnyebb fokozaton.
Egyébként feltûnt pár hiányosság! Csomó hangeffekt hiányzik!!!!!
Ami a legjobban hiányzik, amikor hajóra szállok, az némán suhan a vízen... miért nem tettek alá valami kis liccs-loccsot??
A másik, csata közben a lények hangjai nagyon el lettek rontva!!! Betában tökéletes volt! Most meg, mintha kétszeres sebességre lenne gyorsítva minden lény hangja. Egérhangon cincognak... 😞((
Pedig azt ígérték, csak nagyon minimálisan fog csalni a gép :S
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
#5731
Én a tutorialt meg tudtam csinálni hard-on, de utána már brutálisan csalt a gép a nekrók elsõ pályáján. Sztem nyomd normal-on, mert itt a 6. részben a hard fokozat az nem egyenlõ a jó mesterséges intelligencia+enyhe csalás kombóval, hanem gyenge mesterséges intelligencia és random WTF hatalmas gépi seregek...
#5730
Javaslom olvasd el az 5610-es hozzászólásom... Igyekszem tanácsokat adni fokozat ügyben is...
Valaki tolja a játékot még rajtam kívül hard fokozaton? Második pályán kezdek elvérezni, egyszerûen több unitja van az ellennek pedig nem teszek fölösleges lépéseket, nem nõhetne túl rajtam. Van valami taktika, vagy hagyjam a hardot, mert mások se tolják azon?
#5728
Megvan az indulási fagyást okozó bug és elkészült rá a javítás is. Remélhetõleg hamar ki fog kerülni. (tesztelést igényel az ubi részérõl és ha rábólintanak akkor lesz feltöltve)
#5727
nekem is 1.1 mindenkinek az van jelenleg.. még nem javitották a hibát... még várni kell...
#5725
Köszi vologya de így sem frissít mert hát ugye azt látja h az 1.1 fent van
hogy próbálkoztál ? amúgy a fejek mellett írja hogy játékos-e vagy gép...ha gép, akkor nyomj rá a fej mellett az X-re, majd utána a + jelre, és válaszd ki, hogy emberi játékos
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#5723
Vologya mester köszönet a kifelejtett elemek pótlásáért neked és a SevenM-nek. Legalább gyorsan intézkednek és ez is manapság szép.
#5722
Sajnos maradt a hétfõ/kedd verzió lehet valamilyen logisztikai hiba miatt. Szóval még várnom kell a gyûjtõire. Ez a néhány nap már nem oszt nem szoroz azért.
#5721
Sziasztok. Ma megvettem eredetiben, volna egy kis problémám: hot seat modban ketten egy gépen nem tudunk játszani. hol rontom el a beállitást???????????? élõre is kószi a segitséget
#5720
Nincs mit, ott segítek, ahol tudok.. Olyan vagyok, mint egy jó úttörõ... 😄 Sajnálom, hogy így jártak az 576Shop vásárlók, de idõvel biztosan megszépül minden... Szóval addig is kitartás!!!
#5719
Próbáld meg a játékot a gu.exe-vel indítani, az autómatikusan elindítja a letöltést a patch-hez...
#5718
Sajnos errõl nincs infóm, de biztos vagyok benne, hogy a lehetõségekhez mérten a leghamarabb... 😊
#5717
két Akasha kulcs?
#5716
nekem semmi nem jött az indítás után nem tudom mi az az 500 mb
#5715
Köszönjük az infót Vologya akkor várnunk kell míg megkaphatjuk a magyar verziót. Évek múlva jó sztori lesz de most picit bosszantó a dolog.
Akik UbiShop-ból rendeltek Digital Deluxe változatot a következõt tegyék:
3 kulcsot küld ki az Ubi:
Might & MagicŸ HeroesŸ VI - Akasha
Might & MagicŸ HeroesŸ VI - Edge of Chaos
Might & MagicŸ HeroesŸ VI - Akasha
Telepítés után elsõ indításnál kéri a kulcsot itt a Might & MagicŸ HeroesŸ VI hoz tartozó kulcsot adjátok meg.
A fõképernyõn a jobb felsõ sarokban van egy "Feloldás Extra tartalom" opció ezen belül "Zártkörû tartalom" ide kell beírni az Edge of Chaos és az Akasha kulcsát.
3 kulcsot küld ki az Ubi:
Might & MagicŸ HeroesŸ VI - Akasha
Might & MagicŸ HeroesŸ VI - Edge of Chaos
Might & MagicŸ HeroesŸ VI - Akasha
Telepítés után elsõ indításnál kéri a kulcsot itt a Might & MagicŸ HeroesŸ VI hoz tartozó kulcsot adjátok meg.
A fõképernyõn a jobb felsõ sarokban van egy "Feloldás Extra tartalom" opció ezen belül "Zártkörû tartalom" ide kell beírni az Edge of Chaos és az Akasha kulcsát.
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
#5713
Nekem indítás után lekapott 560 megányi "patchet" szal sztem már létezik javítás..
#5712
Vologya Mester tudsz valamit arról, hogy a mi problémánkra mikor érzkezik hotfix vagy valami? :S
#5711
Újabb hírek: Szintén az UBI hibájából maradt ki a Collector kiadásból a Soundtrach CD és a DVD tok, ezeket a Seven m Kft. pótolni fogja (már a javított borítóval!) a lehetõségek szerinti legrövidebb határidõn belül és az érintett Collector kiadás vásárlók a beérkezést követõen meg fogják kapni ingyenesen. Sajnos a magyar verzióhoz az UBI nem biztosította a Heroes Kingdoms 1 hónapos ingyenes "kupont", így arra továbbra sem lehet számítani! Addig is szíves türelmeteket kérik! Baráti üdv!
#5710
Most kaptam az infót, hogy az UBI tévedésbõl angol nyelvû lemezeket küldött az 576 Shopnak, tehát aki onnan rendelt, azoknak Mindenkinek ANGOL nyelvû lemez lesz a dobozában! Az 576 elnézést kér az UBI hibájáért, ki fogják cserélni a lemezeket magyar nyelvûre, amint az beérkezik az UBI-tól. Addig is türelmeteket kérik és külön fogják jelezni, hogy hogyan juthattok a magyar verzióhoz. Baráti üdv!
#5709
én még mindig nem tudok játszani :'(
#5708
És úgy tudom, hogy a soundtrack album és az 1 hónapos Kingdoms elõfizetés is kimaradt belõle... 😞 Úgy tudom Vologya Mester már érdeklõdik az ügyben.
#5707
Vett még valaki lemezt az 576 Shopban? Mert ezek szerint a CDGalaxis, PCDome, Sevenm, Heroes Magyar Honlap-ról rendelt játékok magyar nyelvûek... Ezekrõl jött hozzám visszajelzés, onnan tudom...
#5706
Megjött a Collectors Edition. Kissé furcsa hogy dvd tokra már nem tellett.


#5704
576.
#5703
Hol vetted ?
Common sense,based on a strict construction of the term,consists of what people in common would agree on:that which they\"sense\"(in common)as their common natural understanding. Go buy some!
#5702
de mondjuk téll remélem nem fél év lessz...
#5701
Én is pontosan így jártam a dobozos példányommal. Magyar nyelv sehol...
Zavar engem is. De ilyen dolog miatt nem állok le és várok egy patchet ami ugyan be van jelentve, de lehet, hogy csak fél év múlva jön.
Igen, jobb lenne, ha lenne, de ez nem idegesítõ hiba, hanem egy kimaradt feature, vehetjük úgy, hogy "újítás". Remélem érted mire gondolok, nem tudom és nem is akarom ennél jobban megmagyarázni amit gondolok, van vár, lehet építeni, de nem nézem a játék 90%ában azt. Nem teljes képernyõs, hanem kisebb.
Igen, jobb lenne, ha lenne, de ez nem idegesítõ hiba, hanem egy kimaradt feature, vehetjük úgy, hogy "újítás". Remélem érted mire gondolok, nem tudom és nem is akarom ennél jobban megmagyarázni amit gondolok, van vár, lehet építeni, de nem nézem a játék 90%ában azt. Nem teljes képernyõs, hanem kisebb.
Tipikus röhögõs nem tudod értelmezni amit írtam ember, itt befejeztem, nem érdemes veszõdni az ilyennel.
#5698
Megírom ha van fejlemény.
#5697
Nem nincs. Van kanadai francia, francia, amerikai angol, angol, spanyol, német, olasz és ennyi.
#5696
érdekes ott nekem sem volt de az angol mellett ott volt, hogy egyesült királyság.........malydan lessük....
#5695
A telepítés legelején kell kiválasztani a nyelvet! Nekem van vagy 20, ami közül lehet választani (még koreai is), köztük a magyar.
Legelején a language select-nél nincs magyar?
Legelején a language select-nél nincs magyar?
#5694
köszi boci.. remélem minnél hamarabb lesz megoldás mert már játszanék..
#5693
thx boci tehát várjunk a patch re am ha majd tudsz valamit megteszed hogy írsz ide?
#5692
Srácok ilyenkor mit tegyek: megvettem az eredeti játékot a boltban, irány haza telepítem és a híres neves magyar felirat sehol.
Mit csináljak? Többször is újratelepítettem de angolul, spanyolul, olaszul franciául valahogy nem olyan élvezhetõ a játék 😞
Mit csináljak? Többször is újratelepítettem de angolul, spanyolul, olaszul franciául valahogy nem olyan élvezhetõ a játék 😞
#5691
A fejlesztõk már tudnak a hibáról és dolgoznak az elhárításán.
#5690
nekem is ment amúgy a beta...
#5689
max jön 1 patch csak hát ez elég gáz...
#5688
nem hiszem szerintem elszúrtak valamit mert az 1.3 ig miért volt jó ha így van akkor egyszerûen megnézhetnék h mi a különbség oka csak nem tom hol lenne érdemes jelezni
#5687
nekem is minden jatek full futt graffon bf3 stb.. nem sorolom oket... a legujabbak.. és ez nem megy...
#5686
és pont ugyanez a hiba mint nálam? elinditodd bejon a jatek fekete kepernyo aztan visszatesz asztalra es nem tudsz csinalni semmit csak hkkor ha feladat kezelovel bezarod a jatekot? mert szerintem akkor az nvidia videokartyakkal van itt gond.. nem tetszik a játéknak