Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Korábbi hsz-edet olvasva nem értem miért jobb a hexás csatatér, amikor így most 9 irányba lehet ütni. Az AI-ról nem tudok véleményt mondani csak kampány alapján, ott egyáltalán nem olyan rossz, bár, ha agresszívabb lenne vár védésnél, akkor többet nyerhetne. Egyébként, ha nem fizettél a játékért, akkor nem nagyon illik fél játékról véleményt mondani, mert úgy ad teljes képet, ha az online részeit is látja az ember.
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
Akinek villogó kurzorhibája van, nézzen utána ubisoft fórumán, van egy javított exe ami orvosolja hibát.
A kristály hiánya meg nem bug, hanem elcseszett tervezés/balance.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
A 80-100 játékóra teljesen reális amikor egy pályán elszöszöl az ember minimum 3-5 órát.
Az AI sztem nem bugos csak rosszul lett megcsinálva, magyarán mondván gyenge.
tehat akkor te warezzal jatszol, nekem kezd gyanus lenni, hogy van valami warez vedelem, vagy warez bug a jatekban. van valaki akinek eredeti jatekkal is produkal olyanokat amiket irnak a tobbiek?
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Itt azt írják, 2-3 hétig tart a kampány, ami a játékidõt illeti. De napi hány óra játékkal számolják vajon? Nálam a napi átlag 20-30 perc.
Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD
Akkor meg nem is beszeltem arrol, hogy emellett van meg 21 palya ami a campaign resze es egyik se oldhato meg egy oran belul.
A hadjárat számomra a játék leglényegtelenebb része. 10-20 óra alatt letudható, alacsony újrajátszhatósággal.
Multiról írhatna valaki viszont. Az érdekelne, számomra az a legfontosabb (ahogy írtam, nálam azon múlik, h megveszek-e egy játékot, vagy sem).
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
nekem akkor menekul el, amikor mar latja, hogy bukni fog, meg betol valami sebzo spellt aztan menekul is, de elotte volt egy jo csata. (ugyanilyen volt heroes3-ban is)
nekrok eleg taposak: regneration(+mass), life drain(+mass), ghost egyseg healje, necromancer necromancy alapskillje ezekkel kb ugy kilehet hozni a legtobb harcot hogy egyseget se buksz.
zeneileg es latvanyilag nem talaltam kivetni valot benne.
heroes 4 re visszaterve, heroes 4 erossege volt a story illetve a zene. bar a storyt szokni kellett, mert az elozo reszek Enroth vilaga ugye elpusztult, ami olyan jo osszhangban votl a might and magic 6 es 7-tel, tok jo volt fps nezetben harcolni a heroes 3 egysegek ellen es forditva is 😊 szoval szokni kellett az uj vilagot.
De az a felig ember felig undead hosos nekro campaign marhara jo votl szerintem a heroes 4-ben.
Mindenkép kell arra a pályára még legalább 2 hõs, az egyik mindenkép pap legyen.
De a mi az ütõs talent knighttaal ? Healre felesleges mert nincs manaja spell poverje, akkor mi ?
Engem nem enged oda, nem tudok odakattintani.
-hogy lehet a pályák elején a dinasztia bonuszt unlockolni , nekem meg csak 1 et enged , pedig nekro kampányt kipipaltam. Persze rendes gyári verziók van.
-annyira nehezebbenk tûnik kastély kampány nekro után , mire kell menni antoniussal ? Mire kell talentolni?
A standard taktikákat pedíg jól el lehet felejteni.Nem kell már +hõs a seregtoborzáshoz meg a cucc összerodázásához, viszont területvédéshez kell.A skillpontok elosztása sem mindegy, továbbá hogy minden lénynek nagyon speciális képessége van azt bizony használni kell, és nem mindegy hogy mikor.Jóval nagyobb seregeket meg lehet verni, nagyon nagy hangsúly van a csatákon, igaz most még vissza kell töltögetni néha pár kört, vagy az aktuális csatát 3x lejátszani.Ez a pepecselés lehet hogy sok embernek nem tetszik de annak sem látom értelmét hogy egy vörös hadsereg méretû sereggel végig lehessen tolni a mapot.
Itt a fórumon írták a játék megjelenését követõen hogy játszottak az összes heroes résszel az óvodában is heroes volt már a jelük és double rainbow zomg hard fokozaton nem tudnak mit kezdeni mert csal a gép.Játsz wazz elõször easy fokozaton ismerd meg az összes lényt az összes tulajdonságát az aktuális és a felfogadott hõsöd képességeit is tallenteld úgy ahogy jónak látod.Persze az nem biztos hogy jó is és arra a mapra az a legalkalmasabb.Ezeket mind mind ki kell tapasztalni, ez van.
Ahogy haladok elõre a játékkal (a necro rész kipipálva anton 2. pálya) egyre jobban tetszik a játék.Easy fokozaton ugyan de elsõ végigjátszásra kiismerésre tökéletesen jó.Már most van egy csomó olyan dolog amit másként fogok csinálni mediumon majd de simán el lehet vele játszani esténként.Szórakoztat és leköt mást nem is várok el egy játéktól.Aki meg hardon egy este le akarja tudni az cheateljen, sok értelme ugyan nincs de legalább végigjátszotta.
Van bõven hiba valóban a játékban majd javítják.Pontosabban kelett volna a játéknak még egy 2-3 hónap de gondolom a kiadó nem engedett több határidõ módosítást.sajna ez van ilyen gonoszak ezek a kiadók, csak a pénz érdekli õket és kedves szarumán teljesen jól teszed hogy nem adsz ki ilyan horroisztikus összeget egy játékért mint 9k magyar fizetõ eszköz (direkt nem pénzt írtam).Viszont ha már véleményezzel akkor rakd fel azt a qrva patchet és ugy véleményezd, az megjelent a kiadás napján és direkt most rá kerestem a tört verzióhoz is van már crack hozzá.
Az online része milyen ? nem nagyon találtam ezzel kapcsolatban hozzászólásokat. Ghost mód van-e ?
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
totál ugyanezeket éltük meg mi is a haverokkal, pedig eskü nagyon-nagyon akartuk szeretni ezt a játékot
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Pozitívumok (ez nem lesz hosszú):
- zene, mint az összes korábbi részben
- külön tetszenek a h2-es zenék
- sztem nem néz ki rosszul
Negatívumok (ez hosszabb lesz):
- igazán kiemelkedõen sem néz ki
- tech bugok, ezeket talán nem nehéz kijavítani (cincogó egységek gyors mozgásnál, scrollozás néha beszarik, hibás skill leírások, bugos képességek, artifactok, helyettem lép a gép, majd a saját körét nem lépi le (!!), etc)
- ami az egész játékot elb*ssza, az a balance teljes hiánya. A single pályákon (ahol a multit kellene majd játszani elméletileg) egyszerûen nincs elég nyersanyag. Amikor 2.5k arannyal kezdek, meg vmi 0-2 fával/kõvel, akkor nagyjából semmit sem lehet építeni. A bányákat általában az alap sereggel nem lehet elfoglalni. Illetve ha elfoglalom, akkor is kevés a guba, állandóan piacozni kell. Az utolsó pályán, ahol toltam, 12 vár volt, hozzá 4 kristály, és 8-8 másik bánya. Az 5. hónapban még nem volt 1 helyen se bajnok lénygyár, mert nem volt rá kristály. Elit lényekbõl volt 600+ (alapból 1.2k+). 5-600 kõ/fa mellett 14 (!!) kristályom volt. Nonszensz, h nem éri meg/felesleges a maxos lényeket lehozni.
- az ai hülye, mint a segg. Következetesen leszarja a várait, inkább kiteleportál a p*csába, és az egész pályát átengedi nekem. 77 várral persze lefejlõdöm pár hét alatt. Késõbb sem csinál mást, mint az üres várra rámegy. Ennél már a h3ban is 'értelmesebb' volt. Vagy jobban csalt, tökmind1. Volt benne kihívás. Itt szó sincs errõl (legnehezebben toltam ofc).
- az egész játék... valahogy lapos. Megveszem az alap lényeket, utána piacozok (mert röhejesen drága minden, és nincs kristály az általam kipróbált pályákon). Majd ha kipiacoztam az elit lényeket, akkor agyonb*szok mindent a pályán (might hero, ilyen cuccokkal, h az elsõ x körben ütés elõtt visszatámad, meg még pár lvl15ös képessét, WTF?). Orkokat egyszer megütik, 2 körig az egész pályát 2x végigszaladják, vicces... Ja, és cincognak is.
- nincsenek értelmes pályák a játékhoz. Vagy bazinagy pálya, ahol az ai retardált. Vagy mini pálya, ahol az AI az elején összecsal pár elit lényt, majd elfoglalja a váramat (itt is sikerült a finomhangolás).
- a leírások/infók teljes hiánya. A h5höz 340 oldalas manual van. Itt miért nincs?
- imho a hexa alapú csatamezõ jobb, de erre lehet mondani, h kötekedés (ez spec már az 5nél sem tetszett)
- összességében a 'gagyi' szó jellemzi a terméket leginkább. Igen, ez már csak egy termék (ahogy a h3 252452342. kiegje is az volt)
- btw, a fönt felsorolt bugokat kb 15 óra játék alatt vettem észre. És azért 1-2 bug odaba**.
15 óra játék után inkább visszamentem wogozni. Az is bugos, néhol gagyi, de szimplán szórakoztatóbb. Siralmas, h egy elméletileg AAA (vagy milyen) kategóriás játék helyett az ember inkább egy 10 éves orosz fanmade cuccal játszik.
(azt csak halkan mondom, h black dragon sehol, titan sehol. ezeket a 2 óta nem igazán hagyták ki egyik részbõl sem, talán okkal)
Az online dolgokat nem tudtam kipróbálni, de nem hiszem, h olyan nagyon megdobná a játékot (single játékot elvbõl nem veszek meg (itt lehet fújolni 😄), és amíg nem olvasom azt vhol, a multi ilyen-olyan fasza, addig nem adok rá ki 9k forintot. ez alól kivétel bármilyen wh40k játék 😄).
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Dicsőség vagy halál ezt csak harccal lehet kideríteni
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
20 órát beleöltem a játékba, megcsináltam 2 tutorialt meg 1 nekro pályát. Ha jól sejtem még 150 óra van hátra a játékból. Ez azért elég keményen hangzik :S. Csak attól félek, hogy a második kampány után már kicsit ráunós lesz a dolog.
Hogyan lehet teleportolni egyik városomból a másikba?
Van teleport mindkettõben.
köszi
A CE-ben van egy kód amivel az extrákat lehet leszedni. Viszont van egy ilyen írás is a papiroson:
"Exclusive unlockable content may only be unlocked one single time with a unique key designed for PC."
A mondatot értem, viszont az a PC ott a végén nem világos. Az ok, hogy egy kóddal egyszer lehet unlockolni, de ezt nem az accounthoz kéne rendelni és nem a PC-hez?
A kérdés az lenne, hogy tulképpen akkor ha gépet cserélnék, akkor buknám az extrákat?
Þór vígi þessi rúnar