Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6142
Az a pálya fõküldetése. Érdekes, akkor ez csak nálad nem jön össze, és sok ezer más játékosnál igen?
#6141
Az AI csak Hard fokozaton csal.
bélanéni
#6140
Addigra már mindenki Diablo3-azni fog (esetleg SWTOR-ozni, bár ez nem valószínû), ez a gond <#zavart2>

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

#6139
Sanctuary kampány 2. pályáján van egy küldetés, a "farkasok haza!" Amit nem lehet teljesíteni, mivel a teljesítéshez szükséges Haven Fort nincs a pályán!!!

A kezdõponttól jobbra van egy terület, aminek az ellenõrzõ pontja lenne ez a fort, de mivel csak 3 kõkocka van a helyén, azt a területet nem is lehet elfoglalni, így szürke marad!

Ilyen szerencsétlen bug-ot bennefelejteni.. egek! Plusz elolvastam a buglistát az Ubi fórumon.... Hát, Szerintema megjelenést nyugodtan elnapolhatták volna Jövõ februárig!
b-type
#6138
Nagyon nem az a kifizetõdõ ha azt fejleszted amire lehetõséged van,...de igazán akkor alakulnak ki 'rutinok' amikor kiismered a játékot.
Az az igazán ideális ha minden nap tudsz valamit építeni, ami hozzásegít az elõnyszerzéshez...mert valahol errõl szól, olyan lényeket támadni amik nem gyalázzák le a sereged, de kapod a TP-t/tárgyat/bányát...minden arról szól hogy közel ideálisan fejlõdj...ennyi amit meg tudsz tenni a térkép ismerete nélkül.
De sok HoMM résznek sajátja volt a mentés/töltés...rémlik olyan rész ahol vár nélkül indultál, és a 2. hét végére nem volt fekete sárkányod, akkor meg sem kellett hogy támadd az ellenfelet...ezzel együtt gyõztem ott más taktikával.
Itt a HoMM6 demóban is ...mittomén hány hõsnél már korlátlan mennyiségû pénzt tudtál csinálni...majd ha végre a teljessel tudok játszani kíváncsi is leszek, hogy ez benne-e maradt 😊
Szal az már jó hír az AI kemény (meg csal), mert úgy is lesznek/kialakulnak rutinok...majd finomodik a játék.
Én a legjobb stratégiának azt látom ha eldöntöd mit is akarsz (pénzt/lényt/..fejlõdést) és végignézed mit mi után és mennyi befektetéssel tudsz megszerezni.
Sokszor elég az is ha egy héttel hamarabb jutsz az überlényedhez...de sokszor az is elõfordul hogy hiába van überlényed, bent ül a várban mert nincs pénzed kivásárolni...az ellenfél meg jön 😊
Szal sztem az átgondoltság adja a jó stratégiát.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#6137
Vasárnap óta az élõhallottak 4. pályán szopom a f*szt.
Ha jobbra indulok balról támad egy High hadsereggel, ha pedig balra támadok jobbról jön egy ugyan olyan nagy hadsereggel. Mind ezt 1 hét alat, valamikor olyan kedved a gép, hogy mind két oldalon 2-2 sereget hoz.

Milyen beteg szado mazoista hajlamú barom fejlesztõ találta ki a ezt a pályánt? Ráadásul kristály bánya 100 km-re a városomtól, ezáltal pók banyákat nem igazán lehet csinálni.
darki81
#6136
dee dee de ez az 1 hsz had férjen már bele, amúgy én is játszom a 6-al, és nagyon jó kis game! Tetszik hogy a nekrókkal alig van veszteség mert mindég fel támasztom õket a csata végére 😊

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;

Omlás
#6135
Biztos most kelt és nem látja hova és mit is ír valójában <#idiota><#gun>

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

j0nNyKa
#6134
most lehet én vagyok a balfasz, de ez nem a heroes 6 topic?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

darki81
#6133
bocsi elõre is ezért a kérdésért, de ha netán meg van valakinek a pc guru 2011.07/08-án kijött száma, amiben a world of tanks bónusz kódja található, azért adnék eredeti játékot, pl.: bf2 eredeti cd kulcs, vagy cod5 vagy még ncore meghívót is, ha a bónusz kódot még nem használtad fel ahhoz a játékhoz! 😊
Privátban írjon rám akit érdekel! 😊

(én megvettem az újságot, csak gagyinak véltem a játékot, és odaadtam a kódot havernak, most meg még is játszom vele) 😄

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;

shaba23
#6132
Nekem új a körökre osztott stratégia, tudtok mondani valami taktikát, amivel kifizetõdõ játszani? A kampány rész érdekel, gondolom van valami általános fejlesztési menet, és több van benne, mint "azt fejlesztem amire épp pénzem/nyersanyagom van"😊
Carlos
#6131
Köszönöm!

Þór vígi þessi rúnar

Jakuza001
#6130
Kozben kideritettem a hivatalos forumon, hogy valoban bugos a birodalmi griffek skillje.

Meg kell mondjam, hogy tekintelyes a lista, lesz min dolgoznia a sracoknak.

Bug Lists

Jakuza001
#6129
A birodalmi griff rendesen mukodik ? Kiadom neki a bukorepulest, de semmit nem sebez.

Szaruman
#6128
Week of festival?
4+5k, lefelezve pont 4.5k

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#6122
Én is normálon csináltam végig a necro kampányt és elég könnyû volt. Gondoltam utána bepróbálom a stronghold elsõ pályáját hard-on de vmi borzalmas nehéz. Nekem csak tier 1-es és 2-es egységeim vannak a gép meg két hõssel támad folyamatosan nagyobb létszámú seregekkel és tier 3-as és 4-es egységekkel...

A normal túl könnyû a hard meg teljesíthetetlen, legalább is nekem. Pedig az elõzõ részek simán mentek hardon. Egyébként sztem pont az elsõ pályák a legnehezebbek mindig mert akkor még nincs bejáratva a hõsöd és alacsony színtû, ezért nem tudsz op dolgokat csinálni .

enlightened
#6121
Normalon tolom, és nem is megyek se lejjebb se feljebb ettõl.

#6120
A collectors mapot úgy tudod elindítani, miután aktiváltad a kulccsal, hogy a kampány gomb alattira nyomsz (Angol nyelven Custom Game), majd ott kiválasztod a Scenario menüpontot a Game Type-nál. Egyetlen pálya lesz.

Kéne valami frankó/kafa aláírás...

Jakuza001
#6119
Sokat szmit, hogy mit milyen sorrendben csinalsz. Ez engem kicsit zavar is, lehetett volna nagyobb mozgasteret adni.
Igy viszont ha nem ismered az adott map reszt es megcsinalsz egy resz kuldetest, konnyen nyakadba szakadhat tobb oldalrol is az ellenseg, viszont ha kiismered, akkor meg tul konnyuve valik a teljesites, mert elore lehet akkor tudni honnan jon a kinyitott kapukon az ellen.
Pont a nekro kampanyban is van jo pelda erre,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mikor az ork elleni vedelmet keri egy fuggetlen nekro a 2. palya baloldalan. Ha arra mentel eloszor es nem felkeszult egy masik hos a map jobboldalan, azonnal cumizol es iszonyat nehez kordaban tartani az egybol bejovo nagy sereggel az ork host. Ellenben ha eloszor mindent felderitesz es csak utana mesz beszelni a fuggetlen nekro csajjal es beallitasz a kapuhoz egy masik host, akkor teljesen egyszeru megcsinalni.


Ez lehetett volna jobban megoldva, hogy mindig kihivas legyen a map es ne azon muljon, hogy tudod, hogy ugy is mi fog kovetkezni.

#6118
Valakinek volt olyan hibája, hogy a bejelentkezésnél egy narancssrága négyzett jött ki és ez volt benne:

"A SZOLG. NEM ELÉRHETÕ
Ez a Ubisoft szolgáltatás nem elérhetõ. Próbálja újra késõbb?"

És ha újrapróbálom késõbb akkor sincs semmi.
#6117
Milyen nehézségi szinten tolod most egyébként?

enlightened
#6116
A nekro kampány második pályájának nehéz szakaszán túljutottam, hozzáteszem 3 szor kezdtem újra és azt mondják ez az egész legnehezebb része. Annyira azért nem volt durva harmadszorra hogy tudtam mi merre mennyi. Remélem azért még lesz ennél nehezebb. Egyre jobban kezd körvonalazódni a sztori, hogy anastasiaval mi is történt valójában.

Carlos
#6115
Én még új hús vagyok, a tutorial pályát letoltam 1:40 alatt. Nagyon tetszett...
A CE pályát mikor kapom meg (kampányt nyomok)? (a kulcsot aktiváltam a hõsök és a tárgyak megvannak)

Þór vígi þessi rúnar

#6114
Remek.
Eddig egyik Heroes gamben sem sikerült megoldani a capitól bugot.
Ez azt a kedves és ismerõs bugot értem, hogy van Capitolod de valamiért game bevétel szempontjából nem érzékeli.
A 6-ban is meg van ez a bug, Élõhalottak 4 pályán vagyok van Capitol és Asha könnye is. De az arany bevételem 4500, nézem mi a f*sz?
Ki hogyan oldotta meg ezt a problémát, újra kezdeni Ledérül! nem akarom, mivel szombat óta ezen a pályán szenvedek.
#6113
Tökölészni nem szabad azt már én is tapasztaltam, de ez nagyjából mindegyik Heroes-ban így volt (Heroes 3-ban olyan szépen ledaráltak skirmishben mindig a gépi ellenfelek)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

BoneDragon
#6112
Én általában az összes lényemet 1 hõshöz adom. Ha eltelik 1 hét, gyorsan megveszem õket és a másik kis hõsömmel a main után megyek. Ha meg probléma van akkor visszateleportálok városba. Sajnos sokszor ez sem jön be, ha túl sokat idõzök egy mapon, utána küzdök, mint malac a jégen...

#6111
Hát én eddig azt tapasztalom a Sanctuary kampányban, hogy ha elaprózod a lénytermelést (több hõs közt szétosztod), akkor esélyed sincs!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#6110
Közben megtaláltam én is! Egyébként a pálya vége felé, már a gép simán ledarálhatott volna ha nem lett volna idióta (a 2 stratégiai célpont elfoglalása közben igen sok embert vesztettem, de a 2.-ból meg elteleportált egy olyan várba, ami nekem nem is kellett).

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Shiwo
#6109
szellemirtókba is volt hasonló

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Carlos
#6108
A magyarok szeretik az ilyesmit.
Pl az Invictus-os CRC-be beleraktuk azt, hogy ha warez, akkor insane nehézségi szinten versenyzik az AI. Próbáld meg legyõzni... 😉

Þór vígi þessi rúnar

enlightened
#6107
Nem nagyob élvezem már a játékot. Az elején könnyeden lehetett játszani, de most már minden egyes harcnál koncentrálnom kell hogy egy unitot se vesszek és görcsösen számolni a turnoket, mert ha véletlen eggyel többet töltök el valahol, óráisi sereggel találom szembe magam. Kezd átmenni a játék valami görcsös koncentrálásba, amibe nem lehet hibázni:S Mert lehet egy óra múlva derül ki, hogy már a pálya elején elszúrtad:S

#6106
ezert kerdeztem hogy van-e akinek eredeti van es talalkozik ilyen esetekkel mint a lenti. mert ismerosoeim is panaszkodtak de ok warezzal toljak, nekem eredeti van es kurvara nem volt ilyen amit irnak egyesek. mintha mar lett volna nem egy olyan jatek ami wareznal maskepp mukodott.

Prince23
#6105
Kár hogy se a kampányt, sem pedig a non.kampányt nem lehet végigtolni egyetlen egy hõssel 😞

Többfrontos támadás kell.

#6104
na most kurt meg az easy gep 12 kor alatt.megolte a hosom es elfoglalta a varam. lehet ez nem az en jatekom 😊
Guren
#6103
csak feltörik a játékot, nem átprogramozzák.

BoneDragon
#6102
Semmi köze a warezhez...

#6101
warez?

#6100
Lehet a törtverzió miatt van ez,nem tudom,de próbálkozok vele,és ha nem megy következõ utam a tescoba visz<#vigyor4>
Shiwo
#6099
hát, néha érdekes dolgokat képes kihozni...

(bedarálja a saját lényeidet a harcban, nagyobb veszteséget szenvedve, mint amekkora pusztítást az ellenfél véghez tudna vinni)

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Shiwo
#6098
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ha jól rémlik, akkor a "megbízó"-tól keletre a vízen átkelve lesz valahol egy térkapu (a pálya alsó részén középtájt), ami majd a hószûz közelébe dob ki

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#6097
Találtam egy jó leírást a játékhoz: egy 35 megás .pdf fan manual.

https://docs.google.com/leaf?id=0Bz5I7_BjhTG6YjFmMjVmMzUtOGY1YS00ZGVlLWJmMmQtYmRmNTBiNzQxMjkx

Ha már volt linkelve, akkor bocsi.
Lacoka12
#6096
nálam nem 5 perc volt hanem 2 óránál több de már kezd megszûnni

Dicsőség vagy halál ezt csak harccal lehet kideríteni

#6095
Ez most igy komoly, hogy 5. kör easy mapon, pár csata volt a vár körüli nyersanyagokért, erre ott áll 3-4db koömoly jelzovel ellatott mob, akik szarra daraljak az egesz tetves seregemet. Ennyi ido alatt mit csinalka, nem tudok semerre menni csak rajtuk keresztul. A varban eddig volt idom epiteni egy db goblin kunyhot es termelodott belole 6db azt csa...

Egyebkent erdemes villamhaborura allitani? A gep a leheto legjobb variacioban hozza ki a csatakat vagy erdemsebb nekem lejatszani oket?
#6094
Annyit mondtak, hogy elhagyta a szigetet, de azt nem hogy hova! Áttúrtam mindent(vannak még zárt kapuk, de oda meg a fõküldi miatt nem tudok menni), úgyhogy tanácstalan vagyok.

Volt egy másik ilyen quest is ott 20 fa kellett (persze röhögve kifizettem) és azért is 10 000 xp-t kaptam.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Carlos
#6093
Lehet, hogy pont azért van ilyen reward?
Az kicsit egyszerû lenne, hogy a vár mellett a két fa között!

Þór vígi þessi rúnar

#6092
10000 xp jár érte és egy baró fegyver, nem nagyon akarnám elbukni, de a quest leírás ebben az esetben egy rakás sz...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#6091
Esetleg, hátha jár már valaki ott: Hol találom a Menedék 2. pályáján a hószûz (snow virgin) holttestét, ami az egyik mellékküldetés teljesítéséhez kell? Átturtam a szigetet, de egyszerûen nem találom.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#6090
Hm,akkor látom ebbe bele kell törõdni,mert az még oké,hogy kilép,de 5 percenként...<#szomoru2>
Shiwo
#6089
Játékidõrõl (talán nem árulok el semmi olyat, amit nem szabadba ):

A magyarítás teszteléséhez volt egy beépített cheat-program, hogy gyorsabban tudjunk haladni. Egy-két kattintásra felépült a vár, hatalmas sereg került az ember birtokába, többszázezer nyersanyaggal lettem gazdagabb, láthattam az egész pályát és teleportálhattam a hõst...ez utóbbit ritkán használtam mondjuk, hogy ne maradjak le valami párbeszédrõl...és így is kábé 3-4 órába telt egy-egy kampány, ha nem többe...és van belõle 5 komplett + némi adalék... ennek tükrében a 20-30 óra játékidõt mondani a játékra nevetségesnek tûnik...ja igen, még mielõtt megkérdeznétek, quick-combat módban toltam..

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#6088
Inadítsd el a játék mappájából a gu.exe-t.