Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Þór vígi þessi rúnar
Új pálya és felajánlotta, hogy mivel kezdjek. +5 fa és érc, 2500 arany, tarrottpakli.
Ez a kártyapakli mit csinál, mire jó, mi ez?
Þór vígi þessi rúnar
Konkretan a I told you i will get out from here vagy mi, mert mar nem emlekszem a pontos megfogalmazasara, de magyarul a "Megmondtam, hogy kijutok innen." szoveg az ami angol maradt.
A masik kerdesem a Haven factionnal kapcsolatos, mitol lett az magyarul Kastely, marmint a menedék ?
Raadasul nem egy eleg erdekes forditas van a jatekban, ami neha szembetuno.
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
köszi
(Carlosnak: na ilyen egy troll, mint a #6178)
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
A bevezetõ után a Haven kampányt kezdtem el, szép komótosan el is jutottam a 3. pályáig hardon...itt majd meg lehet majd épiteni az angel-termelõ épületet, csak reménykedem h a feltámasztása majd rendesen fog mûködni, mivel az eddigi mûködési arány elég rossz, 6-ból 2 egységnek nem megy a speckó, a sokat emlegett griffen kivül a sun rider se kap charge bonuszt, na persze ezek is jók voltak már a béta végén, szóval kérdem én, h a francba sikerült ez?😞
Amúgy magával ragadott a játék hangulata, nagyon jó munkát végeztek a kedves fejlesztõk, csak túl sûrûn zökkent ki valami fasza bug ebbõl a jó hangulatból. Na mindegy, lesz ez majd jobb is pár hónap mulva
easy gep ellen bazdmeg, 30db csontoro egy utesre megol a vampirlordjaimbol 10et? Hagyjuk mar a picsaba....
goblin vadasz teljesen palyarol 1 dobassal megol 5 db upgradelt dardas csotvazamat nekem meg bazdmeg 3 kockara kell lennem a telibertv ellensegtol hogy ne torott nyillal dobjak. kibaszott lol az egesz.
Fejlesztem a varamat, nincs olyan kor hogy valamit ne epitsek. Szedem a nyersanyagokat, a TP-t a mobok elleni harcbol, erre bazdmeg jon az EASY gep egy kb ugyanakkora sereggel, ahol az alap lenyek bazdmeg 400at sebeznek az en telibekurt 10000 arany/dbos vamprlordom meg bazdmeg sebez 150et???? Hat mi a kurva anyja folyik itt.
Uninstell a gecibe, tobbet hallani nem akarok errol a szarrol.
Nevetseges.
Sza a prologus után én a Heaven kampányt kezdtem de sajna rögtön sz elsõ pályán elakadtam.
Két enemy vár van ellenem, csak az elsõ 3 egységet tudom toborozni. Egy gonosz kis manó, elrabolja a griffek tojását, amit elvileg vissza kéne szerezni.
Már több módon próbáltam, lerohanással is, és e is kaptam, de nem volt nála semmi. viszont ha átmegyek a folyón, akkor jön a deadly enemi, és ha meg is úsznám akkor is megindul a másik lnetrõl, ami szintén deadly😞
Légyszi vki segítsen...
Köszi
Þór vígi þessi rúnar
Megvetted a játékot és crack-elsz? Miért is?
Az elsõ inditás nálam is fájdalmasan lassú volt, de azóta semmi gond.
Þór vígi þessi rúnar
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
Az elsõ templom 2. emlék szigeten van, második-harmadik meg a következõn mind két oldalon 1-1. Ha ezek meg vannak akkor már nem gond a pálya.
Sajnálom én is hogy kb. BETA állapotú játékot adtak ki, de legalább van benne kihívás...
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
Már a fejemben vagyok, a 3. szigeten, ott ugye Antonnal kell megmérkõzni.Nem is baj, bár elég kevés katonám van... ezután viszont tényleg megcsappan a számuk, s nem bírok semmit sem csinálni 2-3 szellemmel, illetve hullarablóval. Mivel van a fõküldi, meg még 2-3 mellékküldi, ez igencsak zavaró.
Mi a megoldás?
A warezelést meg kikérem magamnak, június 28.-án rendeltem elõ a játékot, szóval 100% jogtiszta, amin játszom!!!
Az nekem is ott van! De kéne lennie egy másik Haven fortnak is jobb felé, ahol van egy terület, ami szürke! Ott van a Fort helye is, csak három kocka van a helyén! Azon a területen amúgy van egy Elit barakk is, ahol Lovasokat lehet(ne) besorozni, konvertálás után Kardmestereket, de ugye ezt sem lehet átkonvertálni, mert azt írja, nem az enyém! Hiába foglalom el! A terület üresen marad!
Az a küldetés meg hogy lenne már a fõküldetés, amikor csak 5000 XP jár érte, míg a Hószüzes, meg a Vízlelkes küldetésekért 25000 jár?
Þór vígi þessi rúnar
Persze a patchek miatt újabbak is bejöhetnek a képbe.
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
Kéne valami frankó/kafa aláírás...
A dinasztiáknál lehet adni minden hõsnek trait-et és dynasty weapon-t is, ezek mindkét módban a hõsnél lesznek, ha be van kapcsolva a játékra a dynasty bonuses.
Kéne valami frankó/kafa aláírás...
A Fõmenüben a dinasztiák részben lehet hõst csinálni, klasszul szét lehet osztani 30 pontot, stb. Ezek a hõsök mire jók? Multiban, skirmish-ben, lehet velük játszani?
Þór vígi þessi rúnar
|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls