10317
  • Dallasbird
    #10104
    Nincs 5 perced felrakni ?? beszarás ,amig ide irtál már felment volna xDDDD amugy gondolom nem erdedeti,és valami virusirtó valós idejü védelme törölte .) Bárcsak nekünk is ennyi lenne a gondunk........
  • SlipKnoTiaN
    #10103
    Pár hét után a húgom nyomására ismét el akartam indítani a játékot, és eltűnt az ubiorbitapi_r2_loader.dll nevű fájl. Azt írja telepítsem újra, de eszem ágában sincs, mert végigjátszottam már a kampányokat.
    Ha valakinek volt már ilyenje, kérem szépen segítsen!
  • Lokker
    #10102
    Javaslom a minden időzés végén mentés funkciót ( automentés ) és talán kevésbé lesz frusztráló a probléma.

    Erről a 2. kampány nem tölt be dologról most hallok először, így ebben nem tudok segíteni. Gondolom újratelepítés se segített?
  • Kheled
    #10101
    Én most felraktam egy frissebb drivert (pár hete adtak ki egy újat) és ezzel most működik, illetve csökkentette a fekete képernyős esetet, de azért még előfordul :S
  • Dallasbird
    #10100
    Irhatnál a "lehetöségekröl" ha kicsitt lejjebb görgetsz láthatod nekünk is ilyesmi a gond de a miénk "speciális" 2. kampány nem tölt be tipusú ahogy ott 1x hosszabban is taglaltam(ja itt ati kártya)
  • Kheled
    #10099
    Ah probáltam mindent, pár megoldást találtam fórumokon, amik állitolag működtek, de nekem egyikse jó :( és ahogy olvasom hivatalos oldalon, nem igazán lehet számitani újabb patchekre vagy kigeszitőre :(
  • Kheled
    #10098
    Ah igen Nvidiám van, a legfrisebb van felrakva háát nemtudom mihez kezdjek,lehet felrakok akkor egy régebbi verziót.
    Köszönöm!
  • Lokker
    #10097
    A hírhedt black screen eset. Nálam csak egyszer fordult elő (kop, kop, kop). Konkrét megoldás nincs rá, de amit megpróbálhatsz.

    1, Videókártya driver frissítés.

    2, Régebbi videokártya driver feltelepítése.

    Nvidia kártyákra volt ez a probléma jellemző.
  • Kheled
    #10096
    Sziasztok! Biztos volt már róla szó, de olyan problémám van, hogy néha fekete képernyőt kapok, a zene megy tovább de semmit se tudok csinálni, kikell lépnem a játékból. Egyszer városban kaptam fekete képernyőt, máskor meg csatában, erre született már vmi megoldás? 2.1 patch van fent.
  • erdbal
    #10095
    Köszönöm a válaszokat! :) Dallasbird mindenképp hasznos vt amit írtál mert már rég óta nem tudtam mit kezdeni ezzel a problémával, eddig nem használtam ezt a Revo uninstallert, de ez le tudta szedni végleg a régit :) és így újra is tudom telepíteni :D végülis már annyira nem érdekel fut e majd az a második pálya a fő h a játék működik :D
  • Lokker
    #10094
    Én most hallok először erről a 2. pálya nem tölt be dologról. Annál jobbat nem tudok javasolni mint egy oprendszer újratelepítést. Az biztos megoldja a problémát.
  • Dallasbird
    #10093
    Sajnos tudok is,de föleg nem ! segiteni :( Nah a második küldetés BÁRMELYIK kampánynál nálam se tölt be(és mások is járnak igy)de a letörlöm-felrakom dolog nem függ vele össze,én 10000x raktam fel ilyet-olyat amolyat,a 2. küldetés addig müködök amig olyan? verzio van fenn amibe benne van a shadow és a 2. necro ,de nem indithato el saját ! hösel(arany + jel,de nincs hös)csak olyan hös ikonal akire rákatintottunk az elözö 5_6 alap küldetésböl,velük megy is de ugye.. föleg hogy shadow hös nincs is,elég lehetetlen hiba ,inferno hösnél ott volt a kapunyitás ,de persze csak töltödött shadowba de inaktiv .(Mivel én csak single miatt és az alapot már játszotam,már nem akarom megvenni,viszont a 8-10 verzio amit leszedtem hasonloan reagál(jók-és nem jók) ergo valszeg nem mindenkinél jön ez ki.Simán 2 kieges,meg régebivel nem volt gondom,az elöbb emlitett fura verziokba a nemmüködö dinasztiafegyverek is ugy ahogy müködnek már(valamilyen varázslat).Remélem lesz megoldás,bár a letörlés is fura, Revo uninstalerel tényleg minden maradékot le birsz szedni a rejtetteb helyekröl is,mégis azt vettem észre sok összevissza instal után hogy a kezdö demot elbirom nyomni,ami ugye nem jelent mást minthogy mégis ??? fennmarad valami ?
  • erdbal
    #10092
    ezt írja ki:/
    ha valaki tud valamit hozzáfűzni, előre is köszönöm )
  • erdbal
    #10091

  • erdbal
    #10090
    Sziasztok! A tanácsotokat szeretném kérni :) Tökéletesen futott a gépemen a játék, kijött a kieg. leszedtem, ment az is. Viszont mikor a 2. küldetéshez értem nem töltötte be :/. Gondoltam leszedem a játékot, majd újratelepítem...igenám de közben történtek olyan dolgok ami miatt vissza kellett állítani a számítógépet (állapotát egy korábbi időpontra) és megint megjelent az ikon az asztalon, de bármit csinálok nem tudom végleg letörölni a játékot viszont nem indul el (arra is gondoltam maradt valami fáljtöredék de nem találom) :/. Kiír egy szöveget és nem engedi.
  • SlipKnoTiaN
    #10089
    Meg hát kb. emiatt ment csődbe a BH.:/
    Állítólag 2 milliós eladás felett kaptak volna vmit, meg saját pénzen fejezték be a játékot, a patch-ekért sem fizettek már nekik. Kár értük.:S
    Én csak remélem egyelőre h lesz még kiegészítő hozzá és h jó féle népet tesznek be. A D3-ban úgyis csalódásként éltem meg h a "Paladin"-t jelentették be a Druida helyett új kasztnak.:/
  • Lokker
    #10088
    Én egy towert várok de jöhet a sylvan is vagy mindkettő. :) Tower meg a legdrágább vár volt h3-ban muszáj volt erősnek lennie.

    Ha majd otthon leszek, akkor amit ki akarok próbálni az a dungeon kampány első pályája hard módban. Már normalon is kellett gondolkodnom, sőt egyszer újra is kezdtem. A második nekro kampányban viszont a 2. és 4. pályá vitte a prímet nálam. Érdekelt volna, hogy ha az ubi több időt ad a srácoknak az alap játékra mennyivel lenne most másabb.

    Városnézetek közül pedig a dungeon-é emlékeztet a Forgotten Realms világából Menzoberranzan-ra. Azt hiszem valaki anno még linkelte is.
  • SlipKnoTiaN
    #10087
    Én mondjuk a Tower-t éreztem kicsit erősebbnek a többinél (meg talán a Castle-t).
    Bár mindegyik várnak meg volt az erőssége és a gyengéje, az 5. szintű lények között sztem magasan a Mighty Gorgon volt a legjobb, aztán szorosan mögötte a Minotaur King.
    A Necropolis is erős volt, de ott a Ghost Dragon-t gyengének tartottam a többi 7. szintű lényhez képest, de a képessége elég jóféle volt.:)
    A Fortress-szel csak az a baj h 1 db íjásza van, míg a Tower-nek, a Castle-nek, a Dungeon-nek és a Stronghold-nak 2 is, na meg a Necropolis-nál a Lich elég magas szintű volt.

    A H6-ban tényleg jók voltak a pályák, csak kár h most kínaiak aratják le a babérokat azzal, amit a magyarok alapoztak meg.:/
    Mindenesetre ha lesz kiegészítő még hozzá, akkor én a Gyíkembereket és a Sylvan elfeket látnám a legszívesebben (a Gyíkemberek lehetnének akár a Naga-k ősellenségei, míg az elfeknél ismerjük a sztorit).:)
  • Lokker
    #10086
    Én anno úgy éreztem, hogy a többi várhoz képest gyengébb. Tehát egy sima skirmisht nehezebben nyertem meg mint pl egy necro-val vagy castle-val. Nyilván egy jó játékos kezei közt erős vár de egy hasonló képességű játékos ellen aki másik várral van, hát szerintem hátrányban van.

    Mint most a dungeon a 6-ban mindent aláz. Mondjuk az mókás, hogy a scorpicorn gyorsabb mint a black dragon. :D Jah és a chakram dancer egy might-os hőssel te jó isten milyen irtásra képes. Remélem ha lesz még kiegészítő akkor megint olyan izgalmas és jó pályák lesznek mint a mostaniban. A 2 új kampányt kb. 2 hét alatt letudtam.
  • SlipKnoTiaN
    #10085
    A Mighty Gorgon-nal meg Berserk és Counterstrike varázslattal megáldott Chaos Hydra-val már lehetett irtani rendesen.:)
  • Lokker
    #10084
    Fortress ha jol emlekszem. Gyakorlatilag leggyengebb var volt, de egyben nagy kedvencem is. Nem lenne rossz valami hasonlo var.
  • SlipKnoTiaN
    #10083
    Tudjátok még melyik nép hiányzik nagyon: a gyíkemberek!
  • Dallasbird
    #10082
    Hali all :) Az én gondom hogy kifagy a második küldetés inditásakor a játék,hallotam más is járt igy,térképen még beadja a 2. küldetést de már nem is menti el,van valami ötlet ? :( Elöre is kösz ,fekete kép,zene!!! de nem történik semmi még az alt tab winfos gombokra se reagál :(
  • SlipKnoTiaN
    #10081
    Van 1 gondom és kénytelen vagyok ide írni, mert a H5 topik elég halott.

    Feltettem ma a H5-öt, raknám fel az 1.1-es tapaszt (amit ugye manuálisan kell leszedni vhonnan, én a PGO-ról kaptam le), és azt írja a kibontásánál h nem tudja megcsinálni, mert nincs elegendő memória, de ez képtelenség, mert 4 GB RAM van a gépben és amikor ezt írja akkor is max. a felét használja a gép (ajánlott gép igényben van neki 512 MB igénye, akkor a maradék 2 GB elég kell h legyen).

    Szóval ebben tud vki segíteni??:/
  • Andrews2007
    #10080
    Hát nem. Kínaiak csinálták a Shades of Darknesst. Az előtte lévő 2 DLC-t csinálta a Limbic 'csak'.
  • TomChaos
    #10079
    Sajnos nekem is hiányoznak, de amondó vagyok várjuk meg a M&M X megjelenését. Elvileg ugyanaz a fejlesztőcsapat csinálja. Hátha utána lesz valami változás. Vagy legalább nyilatkoznak valamit...
  • Guren
    #10078
    végül is csak a lényeg hiányzik :(
  • Shiwo
    #10077
    semmi hír.. erős a gyanúm, hogy nem lesz
  • SlipKnoTiaN
    #10076
    Srácok, nem lehet tudni vmit arról, h lesz-e még kiegészítő ehhez a részhez??
    Csak mert hát az elfek, törpök, mágusok sem voltak még sehol sem.:/
  • Andrews2007
    #10075
    Heroes VI Michael arkangyal szobor bemutató videó
    Meglepetés Exkluzív videó! Köszönet az Ubisoftnak és Vologya mesternek!
    Exkluzív Heroes VI Michael arkangyal szobor bemutató
  • Lokker
    #10074
    Hát patch nem hiszem, hogy megoldaná, mert ezt a problémát még nem hallottam.

    Amiket megpróbálhatsz:
    1. Driverek frissítése
    2. Játék újratelepítése
    3. Patch-ek egy kört, hátha
    4. Oprendszer karbantartás
    5. Winreinstall (végső esetben)
  • xPopix
    #10073
    Sziasztok !

    Az lenne a problémám ,hogy leszedtem a játékot , el is indul de 2-3 perc játék után egyszerűen kilép a játék, minden grafikai beállítás a minimumra van véve!

    Valami ötlet, hogy mi lehet a probléma? Esetleg egy patch megoldhatja -e a problémát?

    Válaszokat előre is köszönöm!
  • Andrews2007
    #10072
    No kivittem a Dungeon és a Nekró kampányt is Heroes VI kiegészítőben és fura hogy igazából nem lett vége. :) Most akkor lesz még egy kiegészaítő vagy a Might and Magic X - Legacy-ban folytatják vagy egy esetleges Heroes 7-ebn????
  • Lokker
    #10071
    Grat, majd a sanctuary kampányt akarom hardon kipróbálni.
  • Andrews2007
    #10070
    Másodjára sikerült, normalon volt, de szinte hardnak tűnt. :)
  • Brasi
    #10069
    maga a játék nem érdekel csak az egyik oldalon láttam egy reklámot és feltűnt hogy ez a shades of darkness képe
  • Lokker
    #10068
    kevered valamivel, mert amit linkeltél az valami kamu, keress rá az igazi wartune-ra, de már a link is fura ha megnézed
  • Brasi
    #10067
    srácok ennek a játéknak van köze a heroeshoz csak mert a shades of darkness képét használják?
    wartune
  • Lokker
    #10066
    Hát annyit tudok javasolni, hogy próbáld óvni a sereget, bár nekem normalon nem jelentett kihívást. Ha hardon nyomod akkor passz próbáld kitapasztalni a pályát, bár egy jól fejlesztett hős is sokat segít.
  • Andrews2007
    #10065
    Az a kis fő angyalos sereg se volt piskóta a pálya első harmada után kb. (nem az előhirnökére gondoltam most)