Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gandrus
#8304
Mielõbbi gyógyulást!

#8303
Üdv Bátor Harcosok!

Annyit tudok, hogy a játék világszerte jól fogyott (pontos adatokat én sem ismerek). Talán 1x kapunk pontos tájékoztatást is az UBI-tól...

A patch a jövõ héten a meghírdetettek szerint meg kellene, hogy érkezzen... Sajnos errõl sincs több infóm, többek között azért, mert egészségügyi problémák miatt sajnos nem vagyok egy kis ideje aktív tagja a VIP közösségnek... 😞

Baráti üdv!
#8302
Az eladási dolog engem is érdekelne, + a várva várt patch megjelenése is.
#8301
Sziasztok! Vologya Mester nem tudom, hogy titkos-e a válasz vagy sem, de kiváncsiságból megkérdezném, hogy mi a véleménye az ubisoftnak a játék eladási mutatóiról? Hozta az elvárásokat?

#8300
Üdv Bátor Harcosok!

Igen, ez egy nemzetközi verseny... 😊 A digitális rajztábla szerintem kézzel készített mûnek számít, bár már más is kérdezett errõl és nem tudtam egyértelmû választ adni... Majd a beküldés után eldöntjük... 😊 Baráti üdv!
Shiwo
#8299
jah, meg egy kérdés Vologya Mester...

a digitális rajztáblával készült képek mely kategóriába számítanak?
4. kategória (mert hát grafikus programba kerül be, és valamennyire számítógépes rajznak tûnik) vagy az 5. kategóriába (lévén kézzel készül) ?

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Shiwo
#8298
jah, hogy ez nemzetközi verseny ? <#wow1>

vagy csak nekem nem jött le az eredeti kiírásból, hogy az lenne ? <#confused><#idiota>

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Botond
#8297
Steam store nevû online boltban féláron megveheted a játkot, ami így nem 50 euró hanem 25.
#8296
Üdv Bátor Harcosok!

#8286-os hozzászólásomban leírt Térkép- és háttérképkészítõ versenyünk többek kérésére (UBI engedéllyel) 2012. április 30-áig meghosszabbítva! Pályázzatok és nyerjetek, mutassuk meg, hogy tudnak a magyarok, ha akarnak... 😊 Baráti üdv!
#8295
Az mi? Mire jó?
Botond
#8294
Van 3db -50% heroes6 steames kuponom, ha érdekel vkit. Így 24,98 EUR a vételára steamen.
#8293
Na igen, de nem tudtam, hogy ennyire túlzásba vitték a túlbiztosítást. Kicsit idegesítõ, hogy mindig felugrik egy ablak, hogy XY módosítást akar végrehajtani a merevlemezen. Engedélyezem-e? Meg, hogy Rendszergazdai jogosultság kell, hogy ezt áttegyem innen oda... fuck!

Na mindegy! Vologya tanácsa bevált, már mûködik!
És megoldódott a Heroes 6 problémám is. Nekem csak a telepítõ cucc kellett, hát lekaptam torrentrõl... Az accountom mûködik, mentéseim szinkronizálva, és felpeccselve 1.2.1-ig. Az Ubi meg bekaphatja...

Többet ilyen online szoftvervásárlást nem csinálok! Legyen itt a kezembe a korong, rajta a program oszt csõ! Nem függök senkitõl és semmitõl! 😄
Shiwo
#8292
nekem például bevett módszerem a win7 ezen hülyesége ellen, hogy a programokat nem a "Program Files"-ba telepítem

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

enlightened
#8291
Sziasztok!

Gondoltam benézek így pár hónap után hátha van már townscreen de úgy tûnik fél év alatt nem sikerült összehozni, szóval ez már csak kiegészítõben lesz kapható sajna :S

#8290
Köszi a segítséget! Megcsináltam, most mûködik.

A H6-al meg majd lesz valami.

Jól jön egy Mester a Hõsök Csarnokába! :-)
#8289
Üdv Bátor Harcosok!

Az asztalon a játék és a térképszerkesztõ ikonján is nyomj egy jobb egér gombot, majd Tulajdonságok -> Kompatibilitás -> Futtatás a következõ kompatibilitási üzemmódban: Windows 98/Windows ME - > Alkalmaz és már megy is! 😊

A Heroes VI. kapcsán pedig írj az UBI supportnak, ott biztosan tudnak segíteni Neked, szerintem... Más ötletem nincs...

Remélem mûködni fog minden! 😊 Baráti üdv!
#8288
Volna egy kis problémám! Illetve több is, de hátha valaki tud megoldást rájuk! 😄

Elõször is, Win XP-t használtam egészen tegnapelõttig, és flottul ment minden a Heroes is, a pályaszerkesztõ is, de tegnap újítottam Win 7-re, és azóta nem tudom használni a pályaszerkesztõt. Ja, Heroes 3-ról beszélek! Szóval megnyitni meg tudom, de módosítani és elmenteni már nem, mert ez a hülye Win 7 nem engedi módosítani a Program Files mappán belüli dolgokat.
Kapok egy ilyen hülye üzenetet, hogy:

A fájl elérése megtagadva!

Próbáltam elmenteni Save as...-el, úgy el is menti, de azt a fájlt meg nem látja a Total Commander... Mintha nem is létezne. Megnyitni is csak úgy tudom, hogy a szerkesztõben nyomok az open-re.
Van valakinek valami jó ötlete, hogy hogy lehet ezt kikerülni? Tíz évig XP-t használtam, azt már ismerem, de Win 7-hez totál újonc vagyok még. Ötlet??


A másik probléma:
Heroes 6-ot elõrendeltem Ubishopban anno, de most elveszett a telepítõ (balfék módon leformattáltam véletlenül...) és szeretném visszakapni a játékomat. De a letöltõ link, amit e-mailben kaptam már nem üzemel. Azt mondja sorry, de 30 napom volt, hogy letöltsem... ilyenkor mivan???

Én kifizettem ezt a szoftvert, szóval elvileg akármikor hozzájuthatnék az Ubi accountomon keresztül nem? Valaki? please Help!! 😊
gandrus
#8287
Valóban akadnak hibák, és egyetértek, ettõl még játszható, nem olyan rossz a helyzet. A fordítás körülményeit nem ismerem, de én is voltam már részese pár hivatalos fordításnak, szóval van elképzelésem. Ahhoz képest, meg a szövegmennyiség/minõséghez képest szerintem nem rossz a fordítás. Bár még csak a démon hadjáratnál tartok. 😊

#8286
Üdv Bátor Harcosok!

Biztos vagyok benne, hogy fizikai erõ és mágikus erõ van a játékban, mert a kezdetek óta így fordítottuk... 😊 Persze az is igaz, hogy vannak még hibák a fordításban, de az vesse ránk az utolsó követ, aki ismeri a fordítás körülményeit... És tudok nem egy nyelvi fordításról, ahol olyan hibák vannak jelenleg is a játékban, amik után több, mint jogosak a reklamálások... Szerencsére nálunk nem ennyire rossz a helyzet és bõven játszható a játék a magyarítással... 😊

Más: Még 11 napig lehet pályákat, kézzel és géppel készített háttérképeket küldeni a térkép- és háttérképkészítõ versenyünkre értékes nyereményekért. Akit érdekel, itt megnézheti a részleteket:

Térkép- és háttérképkészítõ verseny a Heroes Magyar Honlapon értékes nyereményekért

Baráti üdv!
gandrus
#8285
Magyarított játék is lehet jól fordítva. A nem hivatalosak fõleg, mivel ott nincsenek rövid határidõk, ellenben van (jó esetben) elhivatottság és tesztelési lehetõség.

De persze te soha ne játssz magyarított játékkal, mert még rájönnél, hogy jó fordítások is léteznek...

Might & Magic Heroes VI fordításában voltak hibák, és még a jelen verzióban is találni, ez nem vitás egyébként. Mondjuk kérdés, hogy milyen körülmények közt készült a fordítása.

#8284
Na, ezért nem játszom SOHA magyarított játékkal...
#8283
Fizikai erõ az nem? A Magic meg mágikus erõ. Tudtommal. 😊
#8282
Aha, köszi. Igen, így.
Cobra.
#8281
Might kasztos karakter tudja csak használni. Egyébként komolyan így van lefordítva a játékban?

Hide and fear, Cobra Commander is here !

#8280
Sziasztok! Van egy olyan tárgyam, amihez Fizikai tehetség szükséges. Az melyik fejlesztésnél lehetséges?
#8279
Köszönöm az ötleteket! Játékot is újra raktam: semmi 😞.
Aztán felraktam a kártyámhoz azt a drivert, amit vele kaptam (2010-es) és mûkszik 😊. Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki egyenlõre ezze a driver-rel megy. Még egyszer köszi 😊!
Shiwo
#8278
nekem a héten leszedett valamit

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8277
Amikor bejelentették az új patchet ubiék, írták, hogy valamikor március 2. felében adják majd ki. Azóta van errõl valami infó, valóban jön a hetekben a beígért patch?
Shiwo
#8276
én úgy vettem észre, hogy a játék egyszerre mindig csak egy patchet telepít.. legalább is eleinte így volt, lehet most sem változott.. tehát felpakolja az 1.0-ra az 1.1-et, ha legközelebb elindítod, akkor az 1.1.1-et, utána 1.2 volt asszem, majd 1.2.1 tán... ha most raktad fel nem rég, érdemes a launchert párszor újraindítani addig, míg végül nem talál frissítést...

nézegettem ubi fórumot, ott volt, akinek segített, hogy a grafikát totál low-ra, volt aki azt figyelte meg, hogy fõleg akkor fagy ki, ha az ellenfél köre közben az egeret ráviszi valami varázslathatásra (ezt a részt nem teljesen értettem, hogy pontosan mire is utal), de ahogy elnéztem, ezek is fõleg az 1.1.1-es verziónál jelentkeztek

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8275
Esetleg a játékot telepítsd újra minden drivert frissíts meg esetleg a hivatalos fórumon nézz szét.
#8274
Sziasztok!
A gondom a következõ:

Gyári játékom van. Játék közben, amikor csata kezdõdik, vagy már kezdõdött és nyitnám a varázskönyvet jön az imádott hibaüzenet: ... hibát észlelt és leáll.
Nem mindig csinálja ezt. Van úgy, hogy 2-3 órát tudok enélkül játszani.
Volt már DirectX, Codec, kártya illesztõ újratelepítés. Semmi nem változott.
ATI 5800 HD kártyám van 1G rammal.
Ha valaki tud segíteni, nagyon megköszönöm!
#8273
Sajnos 2-3 szor nálam is már elõállt ez a kép. 😊
#8272
Mindig izgulok picit, amikor nem tudok belépni.
Bár a következõ néhány javításig nem kívánok játszani ezzel, csak most beléptem, gondoltam megnézem, változott-e valami.
Kedvenc Ubisoftom most is a helyzet magaslatán van.

Egyébként pedig megnyugtat, hogy nemcsak én nem tudok belépni a játékba, így nem az én gépemmel van baj, köszi 😊
gandrus
#8271
#8270
Szerintem bármelyikkel lehet, talán van is ilyen teljesítmény hogy játszd végig ugyanazt a kampányt mindkét úton, és akkor elméletileg a fináléban 2x lesz ott az arcképe.
#8269
Sziasztok!

Nagyon köszönöm a segítséget! :-)
Így persze már érthetõ a dolog...
Akkor majd valamelyik kampányt újra játszom...
Mindegy melyik hõsnek választok vér útját?
Mert mondjuk a Pokol hõsnek, vagy az Élõhalott hõsnek választok vér utat, de mondjuk a kedvencemmel, a Kastély hõssel (Aki viszont maradt Könny utas) játszanám végig a végsõ kampányban az Alvilág pályát, az is megoldható?

Üdv.: Misi
#8268
Ne aggódj, nincs se a gépeddel, se a lemezzel hiba. 😊

Az alvilági finálét csak akkor tudod választani, ha az 5 kampány legalább egyikében a hõssel a "Vér" útját válaszottad. Elõfordulhat, hogy mindegyikben a "Könny" útját preferáltad, így mindegyikkel csak a Michael arkangyalos pálya választható. Tehát ezek nem egymást követõ térképek, hanem tulajdonképpen kétféle végkifejlet játszható le.

Amennyiben a "+" ikonra kattintva az összes hõs végiglapozása során csak az égbeli pályát engedi a játék, akkor az 5 kampány valamelyikét újra kell játszanod. Nekem is csak azért volt meg a Vér útja a Stronghold kampányban mert az egyik patch elõtt a játék hibás lett, ha abban a kampányban a Könnyet választottad.
Shiwo
#8267
tipp: csak Tear hõseid voltak, nincs Blood-os (valami olyasmit olvastam, hogy az uccsó pályához az kell)

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8266
Sziasztok!

Komoly segítségre - tanácsra lenne szükségem!

Annak rendje és módja szerint megvettem drága pénzért, eredetiben az Erõ és Varázslat Hõsei VI. részét...
Végigharcoltam az összes létezõ kampány játékot, holott a barbár harmadik pályája nem volt piskóta...
Direkt nem csináltam meg a végsõ játékot...
Aztán, mikor már csak a végsõ két játék volt hátra, a Kastély hõssel megcsináltam a végsõ játék elsõ pályáját is!
Miután lenyomtam szegény Mihály Arkangyalt is, izgatottan vártam, hogy a játék legutolsó pályájára léphessek, de legnagyobb megdöbbenésemre, nem az jött, hogy a térkép folytatása, hanem a játék befejezése...!!!
Utána pedig még döbbentebben tapasztaltam, hogy semmiféle módon nem engedi megnyitni az utolsó - Alvilág pályát... :-(
Pedig minden megvan!
Mit tegyek?
Nagyon remélem, hogy tud itt valaki tanácsot adni!
Ekkora kicseszésre ugyanis nem számítottam!
Pont a végsõ játékot nem játszhatom le?! :-((
Valami géphiba lehet esetleg?
Vagy az eredeti lemezem gyári hibás?
Kérlek, benneteket, segítsetek néhány jó tanáccsal!

Elõre is nagyon köszönöm!

Misi
#8265
ohhh :-) <#eljen>

Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,

#8264
Hm 😄 Ha megjelenne egy kiegészítõ akkor talán megvenném a játékot. Régebben is terveztem, hogy megveszem, viszont annyit játszottam a bétával, hogy meguntam. :'D
#8263
Jól néz ki városképnek se semmi lenne. 😊 Mi ez a szivárogtatás mostanában? 😊
#8262
Törpéket akaroook😄

#8261
Dungeon, ez az, remélem lesz Black Dragon, Manticore, Minotaurus és társaik... Gyönyörû kép, várós kiegészítõ lesz nagyon.
#8260
#8259
Lessz itt még kiegészítõ!!!
#8258
Hmmm...

és az nem lehet, hogy ezek a képek a készülõ városnézetekrõl is mutatnak ezt-azt? Pl. a Haven, Stronghold és Sanctuary képekre célzok..
#8257
Kis nõnapi figyelmesség:





Shiwo
#8256
szerintem elõtte készültek mint concept art-ok, a decemberi feltöltés csak azt jelzi, hogy akkor töltötte fel õket a netre..

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8255
Hmm nagyon szépek lettek, viszont a játék megjelenése utániak mint látom. Csak nem alternatív fejlesztési lehetõségek lesznek megint egy kiegészítõben esetleg? 😊