10317
  • Lacoka12
    #10184
    Hali nem tudja valaki hogy a Sanctuary 2. kampányában miért írja ki hogy a játék müködése leált másik kampánynál nincs gond előrendelt eredeti játékom van.
  • Glenwoood
    #10183
    Valakinek esetleg megvan a 2.1 update verziója?
    Mert akárhonnan próbálom letölteni, köztük a hivatalos webről, nem tölti le a teljes adatott. Csak 519mb-ot.
    Ha esetleg valakinek megvan rakja már fel egy fájl megosztó webre. Kösz.
  • SlipKnoTiaN
    #10182
    Az miért lehet szerintetek hogy a Complete Edition-höz kapott Duel of Champions kódot nem fogadja el a Uplay (mert szerinte érvénytelen)??

    Azt írja az aktiválásnál h mindent nagy betűvel kell írni, de a kód első 4 betűje a papíron kicsi, próbáltam már ígyis-úgyis, kötőjelekkel is meg azok nélkül is.
  • Szaruman
    #10181
    Na arra a modra én is kíváncsi leszek. Kb 1 éve próbáltam, v régebben ,de akkor még annyira kezdetleges/bugos volt, h nem volt értelme játszani vele. Viszont szépen haladnak, ahogy látom :)
  • b-type
    #10180
    ááá egyetértek is meg nem is..:)
    minden HoMM rész megvan, GoG+steam(uplay).
    A HoMM6 gyönyörű, Enroth térképét megpróbáltam poszterre kinégyzetelni.
    A történet a sötételf kampányban nálam megbukott, az alapjátékban csak nem tetszett.
    De ez lehet az én hibám, nagyon nem tudok megbarátkozni ezekkel a 'sárkányokkal', meg a Naga-kal, meg a békákkal, és a sétáló cápákkal..
    De játékmenetben rendben van...egy 'total conversion' kellene vissza a HoMM2-HoMM3 stílusához.
    Nálam még mindig a legvárósabb a HoMM3 Succession War modja (pedig béka abban is van :D ).
  • Szaruman
    #10179
    Ezt még a korai verzióban csinálta, amikor kijött a játék.

    #10177: ok, tovább tart, de nem annyival, h senki se csináljon mapot...
  • Lokker
    #10178
    igazából a mapeditor lett túlbonyolítva, ami sokakat elriaszt. olyat még nem láttam és nem is olvastam, hogy a gép a te hősöddel lép pedig pár 100 órát én is beletoltam. AI-nak tényleg vannak buta lépései, de az a 3-ban és 5-ben is volt bőven, szóval ezt kár volt felhozni. hardon kellő kihívás volt játszani a gép ellen.
  • Micsu
    #10177
    mondjuk inkább 6 mint 5 szvsz

    egyébként meg ne azt nézd hogy mennyi mapot csináltak a fanok egy h3hoz, mert 2ds mapot amúgy se addig tart összeütni mint ehhez egy 3dset, persze elismerem hogy a 3nak nagyobb rajongó bázisa van de akkor is
  • Szaruman
    #10176
    A mostani hivatalos verzió stabil, nem találkoztam buggal, amíg játszottam (vagy nem vettem észre). Most már nincs ilyen, h a gép az én hősömmel lép a sajátja helyett, meg hasonló.
    Viszont maga a játékmenet lapos, unalmas, visszalépés a korábbi részekhez képest. A hősfejlődés fos, az AI ostoba, az egész dmg rendszer túl van bonyolítva, és a mágiarendszer is gagyi.
    Mindez még ok lenne, de a játékosok is leszarják a játékot, szóval se térkép nincs hozzá (maps4heroesen 63 térkép van _összesen_ a játékhoz, míg a h3hoz csak xles mapból van 600), illetve a fanmanual is megragadt az alapverziónál (tehát a kiegnek a túlbonyolított faszságairól nincs is normális leírás).
    Ha hirózozni akarsz, akkor vagy az 5, vagy a 3 javasolt (nosztalgiázni az 1-2, érdekességnek a 4).
  • Botond #10175
    Nekem egy pacth volt nagyon bugos (1.4 vagy 1.5 talán), de akkor sem fagyott, csak a végtelenbe tartó ideig töltött/lépett kört, mert csomó gfx bug volt, pl városban nem volt semmi, csak fekete-fehér kockák.
  • Botond #10174
    Ízlések és pofonok, nekem tetszik, van benne laza 200 órám, és még az utolsó dlc (vagy ha úgy tetszik kieg) elején járok.
  • gaben9000
    #10173
    Amikor nekem annó fent volt általában úgy fagyott ki, hogy abba halt bele hogy a gép lépett valamit... és kidobott a játék. Hibaüzenet minden nélkül. Csak annyit írt, hogy a játék működése leélt. Automentés volt persze. Mikor következő kört nyomtam akkor szintúgy a gép egyik lépésénél megadta magát. És mindig ugyan ott.
    Elvileg olyan verziót raktam fel ami kommentek alapján viszonylag stabil. A patch-ek is felkerültek szépen. De nem segített rajta. :/
  • Szaruman
    #10172
    Nekem 46 óra alatt talán 1x fagyott ki (de lehet, h 1x sem nem emlékszem pontosan).
    Viszont maga a játék annyira szar, hogy én személy szerint nem tudom javasolni a megvételét/használatát.
  • Botond #10171
    Steames verzióm van, még sose fagyott ki.
  • gaben9000
    #10170
    Üdv!

    Sok helyen olvastam, hogy a játék hajlamos kifagyni vagy, hogy egyszerűen bezárja magát. Nem írták de ehet, hogy nekik nem eredeti játékuk van.
    Azt szeretném kérdezni, hogy ha megvenném eredetiben akkor is előfordulnának ilyen problémák? (a gépigénnyel nem igazán lehet gond)
  • Andrews2007
    #10169
    Már nem élnek a eladandó Heroes szobor és doboz hirdetéseim.
  • josi
    #10168
    Jajj nem ide akartam:(

  • josi
    #10167
    Nekem ez az új csapat.
    2 human freemages
    1 dwarf rune priest
    1 fighter type character - ez esetben, elven bladedancer
    Ezzel warrior módban, aratók:) az első végigjátszásomban freemages, barbár, ranger, defender volt normáéon. Az új csapatommal seperc alatt megvan az 1act.
    1 freemages fire+air, 2-dik, fire+dark, rune priest fire+ligth az esődlegesen képzések..brutálok:)
  • kerla
    #10166
    Sajnálatos módon nem figyeltetek, de már régesrég linkeltem a cikket róla (okt 15).

    Be is szereztem rögvest Essenből, de sajnos kipróbálni még nem volt időm.
  • Vologya Mester
    #10165
    Üdv Bátor Harcosok!

    Pio barátom, köszönöm a választ! Hogy a gugli miért nem hozta ezt fel nekem? :( Már regeltem is és megy a rendelés nemsokára, pár nap és játszhatunk! ;) Akkor most már a korábbi ajánlatom tárgytalan, remélem mindenki, akit érdekel tud rendelni magának. :) Baráti üdv!
  • Pio
    #10164
    Üdv Vologya Mester!

    Nem reklámnak szánom a dolgot, szóval senki ne így tekintse rá, semmilyen üzleti érdekem nem fűződik a dologhoz, csak segítenék spórolni egy kicsit.

    Vannak magyar cégek, akik foglalkoznak ilyen játékok behozatalával és mivel nagy tételben csinálják, olcsóbbak mintha Magadnak rendeled külföldről.
    Például a Gémklub 12990-ért árulja, de ha regelsz az oldalon és kaparsz sorsjegyeket, akkor pár nap alatt lejjebb tudod vinni az árát 11700-ra.
    Aztán ha megvan és Pesten jársz össze lehetne hozni egy partyt! :D
  • Vologya Mester
    #10163
    Üdv Bátor Harcostársak!

    Rég jártam errefelé, de látom nem sok minden történt. Nemrég találtam egy cikket, íme:

    Might and Magic Heroes TÁRSASJÁTÉK

    Utánajártam és gondoltam, hogy rendelek magamnak egy ilyet. A játék ANGOL nyelvű és a Might and Magic Heroes 6 hősei és lényei vannak a képeken a játékban. A cikkben van egy link a játékról bővebben. Ha valakit érdekel még, akkor kérem jelezze felém a [email protected] e-mail címemre legkésőbb 2014. január 31-én 14:00 óráig és akkor egyben több játékot rendelek meg. Így a szállítás is olcsóbb lehet és elég csak 1x ügyintézni és beszerezni külföldről. Az ára szállítással együtt: ~15.000Ft, tehát nem olcsó, de azért még megfizethető (és a társasjáték árakhoz képest egyáltalán nem kiugró).

    Várom az érdeklődők jelentkezését. Baráti üdv!
  • Edwest12
    #10162
    Köszi a választ! Én a sima 660-ra gondoltam. Valószínűleg beruházok rá. Az alapjáték eddig is futott, a kiegészítők használatakor meg majd elmormolok egy halk imát (kudarc esetén egy halk szitkot), aztán lesz valahogy. :)
  • Dallasbird
    #10161
    Hát BASZÁTOK meg több mint 1 év kinlódás után nekem itt megvan a megoldás !!! de tuti sok helyen segitt : az ujabb verziok 2. pálya nem tölt be fekete kép zenével gondjára: Simán a migh.. m exe jobb k. tulajdonságok _kompatibilitás_win7 és megy mint a régebbiek... áááááááááááá XD Hajrá itt bejött .)
  • gandrus
    #10160
    Nekem Nvidia Geforce GTX 660 Ti-m van. Ezzel fut a játék, bár néha fekete képernyő fogad, amikor belépek a várba, és alt-tab után a játékot bezárva, majd újra elindítva már jó lesz.
  • Edwest12
    #10159
    Nvidia 660-nal fog futni a játék? Most tervezek új videokártyát venni, de félek, nehogy lyukra fussak, és pont ezzel ne tudjak játszani...
  • Shiwo
    #10158
    indítsd újra a gépet, nekem az ilyenkor segíteni szokott
  • SlipKnoTiaN
    #10157
    Most vettem meg a Complete Edition-t és nem tudom telepíteni sem mert azt akarja hogy fejezzek be minden előzetes telepítést előtte, pedig semmiféle telepítést nem futtattam előtte.
    Elég bosszantó ez így.
  • Andrews2007
    #10156
    Akit esetleg érdekel.

    Eladó The World of Might and Magic: The Ashan Compendium limitált könyv

    A The World of Might and Magic: The Ashan Compendium egy limitált kiadású könyv a Heroes of Might and Magic c. stratégiai játéksorozat 5-6. részének világáról népeiről, egységeiről, szereplőiről, főbb hőseiről, a világ keletkezéséről stb.
    4000 ft-ért.

    Might and Magic - Heroes VI gyűjtői, ritka Michael arkangyal szobor eladó!
    Csak 640 darab található belőle a világon!
    2 óriási szárnya és 2 kisebb szárnya van. Az egyik kisebbik szárnynál egy-két darabka letörött, ez az egy baja van, de a nagy szárnnyal szerintem bőven elég egy kisebb szobába, hatalmas ugyanis a szobor. (meg lehet szerintem ragasztani egyedi ragasztóval, kipakolásnál vigyázni kell ezért is törött nálunk mert picit leesett és már letört egy darab!) Egy hatalmas kardja és egy kisebb kardja is van melyet a kezébe tehetünk. A kardok, szárnyak külön vannak, a szoborra erősíthetők. A talapzat is külön van.
    Nagyon szép a talapzata is. A szobor és tartozékai kőből, gránitból, viaszból, ásványokból, műanyagból, textilből készültek. Nagyon szép kiadvány! Amazonon 85440 FT-ért azaz 240 fontért adják most, tehát elég drágán.
    18 ezer forintért.
  • Lenssver
    #10155
    Hát akkor megveszem,2990 forint nem pénz érte.
  • b-type
    #10154
    Nekem Nvidia van (680gtx), és nem fagy...már nem is emlékszem mikor fagyott, de volt olyan driver verzió amivel ez volt a baja igen (jó régen még írogattunk is erről a topikban).
  • Lenssver
    #10153
    Igen nekem is Nvidiás vga van :)
  • Lokker
    #10152
    10 alkalomból egyszer kapok blackscreent de semmi más baja nincs. ugye ez a blackscreen nvidiasokat érinti elvileg.
  • Lenssver
    #10151
    Hali,én tört verzióba próbáltam ki a játékot állandó lefagyás ostromnál meg ha bementem a várba.Kérdésem az lenne ha megveszem eredetibe ugyanez a helyzet? mert akkor hanyagolom az egészet:)
  • totya4
    #10150
    Nem egészen ezt kérdezte... mindig a legfrissebbet tölti le eleve, ez a lényeg. Ha már fenn van, és engedve van az automatikus frissítés, akkor pedig frissíti, valóban.
  • b-type
    #10149
    Steam rendszeréből adódik, ha be van kapcsolva az automatikus frissítés, akkor naprakészen tartja a játékot.
  • andorr1984
    #10148
    a Steamest ugye nem kell külön Patchelni, tehát simán 2.1-es lesz, ha lejön ?
  • Szaruman
    #10147
    10 euró steamen 48 órán át a komplett kiadás, ha vkinek még nincs meg.
  • Lokker
    #10146
    1.8 után sajnos kézzel kell telepíteni a 2.1-et
  • Gubberx
    #10145
    Közben megoldódott, csak a teljes törlés aztán újratelepítés +manuális patch telepítés oldja meg a problémát :S