10317
  • Lokker
    #10224
    ha be van kapcsolva mentések szinkronizálása és sikeresen szinkronizál akkor meg, de én mindig csinálok egy biztonsági mentést ami a gépen van valami gond lenne.
  • SlipKnoTiaN
    #10223
    Még vmi: ha törlöm és újra feltelepítem a játékot akkor a mentéseim megmaradnak "a felhőben" ugye??
  • SlipKnoTiaN
    #10222
    Köszi.
  • Lokker
    #10221
    Ismerősömnek is az van, és neki is manuálisan kellett frissítenie. Próbáld meg úgy hátha. Vagy amit már írtak előttem, régebbi driver.
  • SlipKnoTiaN
    #10220
    Nem tudom számít-e h a Complete van meg nekem.
    De eddig jó volt, ez a mocsok driver cseszte el, pedig msot kedvem lett volna játszani.:/
  • Lokker
    #10219
    Csak azt a patch-et kell leszedni ami a kiegészítővel jött. Valamiért azok nem kapták meg akik uplay-en tolják. Steames rendesen frissít magától.
  • SlipKnoTiaN
    #10218
    De amikor indítom a játékot bevillan 1 másodpercre az updater, mégsem csinál semmit, de azért ez számomra fura h kivették, bármikor jól jöhet bárkinek ha újra telepíti a játékot, na mind1, köszi azért h ilyen kitartóan válaszolgatsz.:)
  • Shiwo
    #10217
    valamelyik patch során kikerült az auto-update
  • SlipKnoTiaN
    #10216
    Radeon HD 6670-esem van, eddig minden jó volt, ezért kételkedek abban h a Heroes-ban lenne a hiba, ez a mocsok driver. Most azon vagyok h frissítsem a játékot mert pont kiszúrtam h 2.0.0 a verzió, ami érthetetlen számomra mert eredeti a játék és a Uplay-jel indul mindig, fel kellett volna frissítse már rég, most manuálisan töltöm le a 2 foltot.
    Utána jön a 13.x driver feltelepítése aztán pusztuljanak el.
    A pálya újra indítást próbáltam, de mint említettem, már a menüben Raelag mögött is csak négyzetek vannak, pedig ő és a sárkány jól jelenik meg.
  • Shiwo
    #10215
    hasonlóval igen, ötlet nincs, ez egy olyan bug, amit bsztak kijavíttatni ubiék.. gyengébb (meg integrált) videókártyákkal fordul főleg elő.. próbálj meg valami régebbi driver-t keresni és azt feltenni.. illetve mintha annó lett volna olyanról szó, hogy a pálya többszöri betöltése (esetleg újrakezdése ? ) megoldotta a dolgot..
  • SlipKnoTiaN
    #10214
    A 14.4-es ATI driver óta négyzetek vannak a textúrák helyett, csak a hős látszik meg a kastély, a főmenü hátterében is ugyanez, sehogy sem sikerül megcsinálnom, letöröltem majd újra feltelepítettem a drivert, viszont van 1 olyan app h AMD Gaming Evolved amit még az uninstall sem szed le, telepítéskor meg csak annyit ír h már telepítve van, sztem az a ludas, mert amíg az nem volt addig jó volt, de egyszerűen nem szedi le sehogy, pedig már a mappája is ki lett b*szva a gépről, nem értem.
    Valaki találkozott hasonlóval és van ötlete??
  • andorr1984
    #10213
    Lehetséges. Köszi azért a tippeket.
    Lehet, hogy bosszúból csinálja velem a játék, mert sokat fikáztam az Ubisoftot.
  • b-type
    #10212
    támogatom, próbálgass dolgokat, lehetnek extrém gépkiépítések..vagy valami. De a játék stabil, sőt mondhatnám azt is hogy nagyon stabil, csak felesleges ragozni (még is megtettem :) )
  • totya4
    #10211
    Abból hogy ezt produkálja neked a gép. A játékok elég jó géptesztelők. Nem nagyon olvastam itt olyanokat hogy rendszeresen befagyna a játék, ráadásul úgy, hogy az OS-t is magával rántja. Vista felett már olyan vga driver modell van, ami nem kernel szintem fut, tehát az OS megpusztul játék alatt, akkor a géped hardveresen beteg.
  • andorr1984
    #10210
    Miből gondolod? Nincs semmi baj a hardvereimmel, a legújabb drivereket használom.
    A gépem: AMD Phenom 2 c5 955, 3,20Ghz, 4Gb Ram, 64 bites Windows7
    a videókártya AMD Radeon hd 7700
  • totya4
    #10209
    Hardveresen beteg a géped, vagy próbálj másik videókártya drivert.
  • andorr1984
    #10208
    Időnként befagy nekem a játék, nem működik a windows gomb sem, csak resetelni tudok, és ez nagyon bosszantó, mert olyan váratlanul tud ez történni, néha csata közbe, vagy a térkép nézeten.

    Nincs véletlenül valami lista, hogy mely futó programokat nem szereti a játék?
    Vagy egyáltalán miért fagy?
    Nem túl gyakran csinálja, csak nagyon váratlanul, és ettől elmegy a kedvem az egész játéktól.

    Pedig annyira jó, csak az Ubisoftnál nem hallottak még tesztelésről. :(

  • GyaxyBoy
    #10207
    Köszönöm
  • Shiwo
    #10206
    szerintem nincs, amennyire én tudom, a LAN támogatás az kimaradt belőle..

    neten keresztüli játék van benne (de ahhoz eredeti kell) meg hot-seat
  • GyaxyBoy
    #10205
    Sziasztok!
    Nem találtam konkrét megoldást neten itt meg a kereső sem működik.
    Van valamilyen lehetőség LAN-on tolni tört verziós Heroes 6-ot?
    Találtam a TUNGLE-t, de ott csak Heroes 5-ig van lehetőség!
  • DoctorStryker
    #10204
    Haly
    Most telepítettem a H VI -t, az auto updatet letöltés után runtime error hibaüzenetet kapom, bezártam már minden más futó alkalmazást, frissítettem a microsoft c++ -t.
    Tudtok javasolni még pár megoldást eme problémára?
  • b-type
    #10203
    2.1.1 a verziószám
    és ctrl+bal vagy jobb nyíl.
    ..ez utóbbit meg kellett nézzem , mert soha nem használtam , valamelyik Homm részben lehetett forgatni a kamerát?
    Mondjuk a HoMM5-l nem játszottam sokat..abban lehet hogy lehetett, de nekem már megmarad olyannak amilyennek megszoktam. :)
    Kings Bounty is jó, egy lényeges különbség van, de az elég beszédes nálam, kijátszottam és azóta szürke...fogalmam sincs mikor játszhattam vele utoljára, de akkor minden részt kijátszottam(!)..tehát nem rossz.
    Viszont a HoMM6-ban van 351 óra, és két napja volt elindítva legutóbb.
  • steweee
    #10202
    az tényleg jó ár, simán megér annyit. viszont tegnap kipróbáltam, eddig halogattam a dolgot, és néhány kérdésem lenne, mielőtt leírom a szériát

    nálam a 3. volt az etalon, a 4. is jó volt azért, az 5. akkor volt jó miután a végső peccsek megjelentek hozzá

    a próbaverzió nálam 1.1 peccselt és ha minden igaz akkor már tartalmazza a DLC-ket is.

    namármost nem lehet választani kampányt,először végig kell vinni az alapot hogy választható legyen a DLC ?

    de a legnagyobb bajt nálam az jelenti, hogy a világtérképen és a csatatérképen sem tudok forgatni. van ettől magasabb verziószámú peccs is, vagy ilyen a végleges ? rettentő zavaró a dolog, és valahogy a lények mozgása is elég nyominak hat a csatatérképen. egyáltalán nem fogott meg.

    a kings bountyt is nemrég próbáltam mert most volt rá időm, az nagyon bejött. kezdetben furcsa volt a csata és ott is picit visszalépés a lények mozgása mondjuk a heroes korábbi részeihez képest, de valahogy mégis jó

    szóval a kérdésem az, hogy lehet e forgatni a kameraállást, és melyik a legmagasabb verziószámú peccs, illetve mit tartalmaznak a DLC-k ?
  • rexking46
    #10201
    sziasztok!lenne egy pár kérdésem
    1;Van egy kis gondom nem tudom hova jelezem hogy van egy eredeti h6 de nagyon-rég játszottam vele.most mikor újra raktam a gépre nem engedi be lehet hogy én rontottam el valamit mert van egy pár email címem, de így nem tudok játszani vele pedig jó volna.
    2. mikor utoljára játszottam nagyon sokszor kifagyott ezt javították már vagy még mindig kifagy?ű
    köszi a segitséget
  • b-type
    #10200
    Megint nagyon jó áron van a complete: GG
    3ezerpárszázért.
  • Agamemnon
    #10199
    És az SG-s topicja: http://sg.hu/listazas.php3?id=1364461432
  • Andrews2007
    #10198
    Hát ha lesz esetleg 7. érsz ki tudja :) akkor kérdés a H5 folytatása lesz e hisz a H6 a H5 előzménye volt, ha értitek. :D
  • Andrews2007
    #10197
    AOE III infók
    Age of Wonders III infók magyarul
    Márc. 31.-én jelenik meg az Age of Wonders III! Lesz benne pályaszerkesztő és multis akár 7 főre! 6 kaszt teljesen más lényekkel.

    Rég óta várt folytatás. Nem tudom annak idején játszottatok e velük a H3-4 környékén jöttek a 1-2. részek! Jó kis hasonló stratégia a Masters of Magic stílusával vegyülve.
    Azért írtam ezt mert nagyon hasonló stílus mint a Heroes vagy a Disciples!
  • Pio
    #10196
    Én csak akkor játszottam végig a Heroes 6-ot, amikor már minden patch kint volt és szerintem jól tettem, úgy szerintem egy nagyon jó, hangulatos játékhoz volt szerencsém, amihez örülnék, ha készülne egy folytatás.
    Egy szó, mint 100 én várom a következő epizódot. :)
    A böngészős verzióval játszottam egy keveset, de annyira nem fogott meg.
    Némileg OFF, de az új Might & Magic milyen lett?
  • b-type
    #10195
    Nagyon remélem hogy igen.
    Kicsit elmentünk Ázsiába, de a játék még mindig jó. ...csak szerintem már el kellene felejteni ezeket a régi 'áthallásokat', ha új világban vagyunk akkor új világban vagyunk.
    Nekem nagyon hiányzik a régi, 200*leírtam-senkit nem érdekel, de úgy pláne nehéz ráhangolódni az újra ha visszahangzik és még csak nem is Axeoth, hanem Enroth.
  • Shiwo
    #10194
    ubisoft, nem ? az még akkor is lehúz egy bőrt a rókáról, ha már a csontjai is kilátszanak...
  • Vologya Mester
    #10193
    Üdv Bátor Harcosok!

    Miért lesz ;) olyan??? :) :D :P Baráti üdv!
  • Petiknight
    #10192
    Sziasztok,

    esetleg valaki nem tud pletykakat Heroes 7 rol? :)
  • Lokker
    #10191
    Igen arra gondoltam, hogy eredeti nem pedig warez.
  • monikaeszter
    #10190
    oké köszi :) én most tartok az 5 levelnél. meg erdeitileg a rendes verzió bár is azt mondták a játék üzletbe... :)
  • Lokker
    #10189
    Szia! Most nem tudom eldönteni, hogy alreg vagy sem, esetleg most találtál ide. Elvileg, ha eredeti verzióval rendelkezel akkor csak csinálod a kampányt és a szerzett xp számával növeli jobb fölül az acc szintjét és majd egyszer csak átvált, asszem level10 körül.

    De olyan rég játszottam már, hogy lehet keverem valamivel.
  • monikaeszter
    #10188
    Sziasztok! lenne egy kérdésem. hogy kell vas szintről bronz szintre lépni. léci segitsetek irjatok itt vagy a [email protected].
  • Andrews2007
    #10187
    Zenei meglepi

    Egy kis meglepi a Heroes sorozat zenei atyafiától Mr. Romerotól de csak rövid ideig van fent. Nem tudom mi lehet ez érdekes hallgassátok meg. Készül egy új albuma jó lesz biztos. Vajon mihez? :D Hmm :)
  • Lacoka12
    #10186
    köszi müködöt
  • Lokker
    #10185
    Első tippem, hogy telepítésnél sérült valami fájl vagy hasonló. Első blikkre egy reinstallt javasolnék.