Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#8504
Ez az igazi hasbeszélõ mûvészet, mehetne politikusnak is...
#8503
Köszi, kicsit kusza, de a lényeget értem.
#8501
Csak nem google fordító? 😄
1. Mi az a reakció, hogy a tudat, hogy a rajongók többsége már elhagyta a játékot, és teszel valamit, hogy orvosolja ezt a helyzetet?
A vélemény a tagok a különbözõ közösségek nagyon fontos a számunkra, de csak egy részét képviselik az egész Heroes játékosok. Gyûjtöttük egy csomó visszajelzést a játék megjelenése után a fórumokon, weboldalakon, a Facebook oldalán keresztül is, és a post-launch felmérés válaszolt több mint 20000 játékos. Egy dolog, hogy tényleg átjön, az a tény, hogy nem mindenki játszik Heroes ugyanúgy, vagy ugyanazon okokból. A játékosok túlnyomó többsége kész az egyjátékos kampányt, játszottam néhány skirmish térképek és mozgott, más játékok, mint ahogy tette az elõzõ részlet a sorozatból.
Ennek ellenére egyetértünk abban, hogy a post-launch támogatást Heroes VI csalódást okozott eddig. Meg kellett keresni egy új fejlesztõi, hogy átvegye a javítási feladatokat, és ez óriási dolog bonyolultabb (és lassabb), mint várták. De ez a bizonytalan idõszak most vége, és mi újra a nyeregben, dolgozik, hogy javítsa a dolgokat.
Minden esetben figyelembe vesszük Heroes VI legyen a baba. Persze, hogy született hibák, de fogjuk használni minden lehetõséget, hogy megbizonyosodjon arról végül átváltozik egy finom, egészséges fiatal játék
2. Mivel a jelenlegi M & M Közösség Developer tud mondani az oka, hogy hiányzik a közösségi tevékenység a termelõk, és magad? Mi az oka ennek a csend, és azt kell javítani?
Az elmúlt 6 hónapban a közösségi aktivitás nem volt olyan magas, mint szeretnénk látni. Míg mi már szervezett néhány rendezvényen elindítása után a játék, megosztott közösség néhány érdekes hír, közölte a foltok, a tervezés, néhány Q & A tettek a csapat, és így tovább, egyetértek veled, hogy a közösségi élmény lehet, még izgalmasabb. Például szeretnénk látni a térképeket, a közösség által létrehozott, és ez olyasmi, amit jelenleg dolgoznak (Map Editor javulni fog együtt a foltok "sajtóközleményeket). Ez csak egy része a tervek több látható lesz hamarosan :-).
Fontos megjegyezni továbbá, hogy a kommunikációs csatornák változtatni az idõ, de mi elkötelezettség, hogy vegye figyelembe rajongók visszajelzései ugyanaz marad.
A VIP fórum jött létre, pontosan erre a célra, és ez egy nagy érték számunkra, hiszen vannak olyan vélemények elmagyarázta, hogy mi tényleg reprezentatív az egész közösség fogja gondolni a különbözõ kérdésekben. Van egy csapat elkötelezett, hogy a közösség is (a közösségi vezetõk, menedzserek Fórum, moderátorok, ügyfélszolgálati és közösségi fejlesztõk), amely arra törekszik, hogy hozzon létre egy szilárd kapcsolat a játékosok között és a fejlesztõk. Ahogy dolgozom a produkciós csapat, könnyû nekem, hogy az információt, amit keres (ha van válasz készen áll, hogy természetesen). Szóval, nyugodtan megtámadni engem bármirõl kapcsolatos Might & Magic ;-).
Az M & M produkciós csapat mindig kíváncsi, mi a véleményed a különbözõ dolgokat, és kapsz egy jobb betekintést, mi folyik itt dolgozunk a fejlesztõknek "naplók, Q & A (mint ez), gameplay videók. Alapvetõen mindez történik annak érdekében, hogy tartsa a kapcsolatot veled.
3. Ön többször tervezési döntések célja, hogy korszerûsítse a játékot, és felkeltheti a szélesebb közönség, de annak ellenére, hogy a közösségi vezetõk keményen dolgoznak az aktivitás megõrzését, azt látjuk, nincs bizonyíték egy ilyen közönség. Annak fényében, hogy tud mondani általánosságban mennyire jól a játék adtak el? Már meghaladta a várakozásokat kelt, "OK", vagy eddig bizonyítottan a flopot?
Annak ellenére, hogy a változó PC-piac, Heroes VI jól teljesített, sõt felülmúlta várakozásainkat egyes területeken. Anélkül, hogy részletezném konkrét számadatokat, ez volt a legerõsebb bevezetése vagy bármely Heroes Might & Magic játék, de még nem érte el az eredeti várakozásokat.
4. Szerint az amplitúdó Studios honlapján, és láthatóan-H5 és a H6 egykori író Jeff Spock a Twitter észrevételeit, több igen figyelemre méltó tagjai Ubisoft produkciós csapat elhagyta a céget felénél Heroes VI fejlesztési indítani saját, független stúdió. Mi volt az oka az indulás? Gondolod, hogy ártott Heroes VI?
Termelés Heroes VI kalibrálni 4 éves, és ilyen hosszú idõn keresztül mindig lesz némi forgalom és belsõ változásokra. Ez nem jelenti azt, ezek a helyek maradtak üresen - a Ubisoft, hogy egy nagy cég, így egy személy nem ugyanaz a hatása, mint kellett volna egy kis fejlesztõ stúdió. Mindig szomorú látni, tehetséges és energikus emberek elhagyják, de néha az életben találkozunk lehetõségeket (ebben az ügyben, ami a saját cég), akkor csak azt kell folytatni :-). Mindenesetre kívánunk nekik a legjobb, és a projekt úgy néz ki, nagyon izgalmas.
Ami Jeff, õ egy független író, így amíg õ valóban nem a vezetõ író Might & Magic már, õ még mindig dolgozik velünk néhány bejelentés nélkül projektek.
5. Mivel az elõzõ kérdésre, mi vajon milyen érzés dolgozni a Might and Magic márkanév alatt Ubisoft. Melyek az iránymutatások dev csapat utasította, hogy csatlakozzanak, és hogyan szabad, hogy ezek követik a saját elképzeléseit, és közli, hogy a világon?
Mint tudod, a Might & Magic VI átterjed számos játék, amely által kifejlesztett különbözõ cégek. Ez Nival a Heroes V, Arkane a Dark Messiah, Vízidisznó a Clash of Heroes, a Black Hole és most a limbikus Heroes VI, stb
Mind ezek a játékok alakultak ki szoros együttmûködésben Ubisoft gyártók és szakértõk, akik a (megfelelõen nevezik) Ubisoft Partners stúdió. Hamarosan rájött, hogy valóban meg kellett adni egy "keret", hogy a stúdiók és pontos iránymutatásokat a világ és annak lakói Asán, és jóváhagyja a terveket, hogy hozzon létre. Ez a jóváhagyás fõleg kitér mûvészeti irányt, de játék design is. Például, egy vámpír lény nem támadni Fireballs, akkor is, ha egy játék tervezõje hirtelen úgy érzi, ez félelmetes.
Ennek ellenére, mi mindig nyitott az új ötletek, a fejlesztõk által benyújtott, amíg azok összhangban vannak a VI. És amíg van leíró dokumentumok, amit a "magas szintû" játék design ennek vagy annak Faction legyen, õk csak irányelvek és mindig üdvözölték beszélgetés a fejlesztõkkel szemben, ha azok olyan funkció, vagy szeretné, hogy valami újat az asztalra. És szabadon megvitatni ezeket a gondolatokat, a közösségek, ha kívánják, amíg nem ütköznek a kialakult PR tervet.
6. Volt egy csomó pletykát Black Hole, mielõtt bejelentette, hogy helyettesítés limbikus Entertainment. Most úgy tûnik, hogy átterjedhet más média. Kívánjuk, hogy ad egy esélyt a hozzászólásra, de leginkább azt szeretné, hogy a bizonyosságot, hogy tovább javítja a játékot: mik a tervei a jövõben támogatni Heroes VI?
Nem tudjuk, hogy semmilyen hivatalos véleményét errõl Fekete Lyuk. Ami fontos az a tény, a javítási terv folyamatban van a limbikus, és mi nem felejtette el az ígért townscreens is, ami természetesen fel kell szabadítani az ingyenes javítás. Terveink túl, de még túl korai lenne a részleteket.
7. A rajongói oldalakon egy meglehetõsen általános az egyetértés, hogy mit lehet tenni megmenteni Heroes VI. Mit gondol, a legfontosabb új / megváltozott a szükséges szolgáltatásokat a játék fejlõdik és túlélni?
Abból, amit olvastam, vannak valójában sok különbözõ vélemények, hogy mit lehetne javítani Heroes VI, így messze egy "általános egyetértés" :-)
Az alacsony szintû változások, a tervek szerint elõször dolgozni egyensúly magát: hogy a képességek relevánsabb, csökkentheti a gyógyítás hatalma / feltámadás varázslatokat, hogy a Core egységeket sérülékenyebb, növeli a kárt a varázslatokat. Ezt kell látni a jövõben foltok. Hosszú távon mi is szeretnénk, hogy támogassák a különbség a Might and Magic hõsei és a frakciók között magukat. Tudjuk, feljavítani a Skill rendszer, Sim fordulók és RMG fontos jellemzõi a közösség, így nagy a mi "lemaradását" a funkciók hozzáadása a jövõben.
8. A Map Editor dolgoznak. Ez jó. De a rajongók is szeretnék, ha Kampány szerkesztõ annak érdekében, hogy nagyobb és történet-szekvencia alapú térképek átvitelét hõsök / mûtárgyakat. Tekintettel arra, hogy Heroes VI alapja erõsen a kampányokra, van rá esély, hogy valaha kapok egy kampány szerkesztõ megjelent?
Nem ígérjük, semmit, de a szerkesztõ kampány egyik jellemzõje szeretnénk felvenni a szerkesztõnek valahol az út mentén. Lehet fogadni Julien hozza vissza ebben a témában az asztalra minden ülésen :-)
9. Tekintettel a középszerû sikere Heroes V és a kibocsátási és érdektelen alaposan utólagos szakaszában Heroes VI, a közösségi erõsen megkérdõjelezi Ubisoft elkötelezettségét a Heroes sorozat - úgy néz ki szeretne lépni valami más már. Milyen mértékben van összpontosít Heroes VI és a pásztorkodás a játék, hogy egy kielégítõ állapotba?
Heroes V ténylegesen a legsikeresebb Heroes játék minden alkalommal az eladások tekintetében, és bebizonyította, hogy egy nagyon népszerû játék. Az eladott több mint Heroes III pl.
Might & Magic fontos márka Ubisoft, és nem tervezi, hogy elhagyja azt. Ez magában foglalja a Heroes VI és a Hõsök egész sorozat. H6 volt a célja, hogy a zászlóshajó a Might & Magic márka 2012-ben és azon túl, és bár nem volt a játékban is álmodta, hogy legyen (még nem, egyébként), mégis kikövezte az utat a Might & Magic a nagyon közeljövõben.
10. Vannak tervek, homályos és nem hivatalos vagy egyéb, közvetlen folytatásai a Hõsök sorozat túli Heroes VI, vagy más játék a franchise-M & M? Ha igen, nagyjából mikor szándékozik megvalósítani ezeket a terveket (közeljövõben, a távoli jövõben)?
Abban az idõben fogod olvasni ezt a Q & A, akkor elindították a Beta Duel of Champions, a kártya játék a Might & Magic univerzumban által kialakított csapatok Ubisoft Quebec. Bár a béta egyelõre csak Franciaországban, a játék már generál egy csomó visszajelzést és lelkesedéssel sok közösségben világszerte. És ez csak egy a sok projekt dolgozunk, néhány nagy, kis, minden így valami új és izgalmas Might & Magic. 2012 és 2013 lesznek foglalva év számunkra :-)
11. Hogyan értékelnéd a jelenlegi viszonya a VIP rajongók? Mit mondanál, mi a véleményük a játék, és a kezelése a fejlõdés? Gondolod, van olyan pont, hogy kommunikál a VIP rajongók, vagy azok nem a saját szerepét?
Meg kell emlékezni, hogy így a játék egy olyan közös munka köztünk, a fejlesztés és a stúdió VIP rajongók. A VIP rajongók már régóta képviselõi a közösségek és mindig mûködött a hangját a többi rajongók. Most, a megszorítások a játék fejlesztése jelentette, nem tudtuk végrehajtani, hogy mindig számos visszajelzés, sok a megbánás. Mindenesetre, nincs szándéka, hogy lezárja ezt a fórumot, és mi továbbra is együttmûködik a VIP-k a lehetõ legnagyobb mértékben a jövõbeli projektek a Might & Magic márka.
A vélemény a tagok a különbözõ közösségek nagyon fontos a számunkra, de csak egy részét képviselik az egész Heroes játékosok. Gyûjtöttük egy csomó visszajelzést a játék megjelenése után a fórumokon, weboldalakon, a Facebook oldalán keresztül is, és a post-launch felmérés válaszolt több mint 20000 játékos. Egy dolog, hogy tényleg átjön, az a tény, hogy nem mindenki játszik Heroes ugyanúgy, vagy ugyanazon okokból. A játékosok túlnyomó többsége kész az egyjátékos kampányt, játszottam néhány skirmish térképek és mozgott, más játékok, mint ahogy tette az elõzõ részlet a sorozatból.
Ennek ellenére egyetértünk abban, hogy a post-launch támogatást Heroes VI csalódást okozott eddig. Meg kellett keresni egy új fejlesztõi, hogy átvegye a javítási feladatokat, és ez óriási dolog bonyolultabb (és lassabb), mint várták. De ez a bizonytalan idõszak most vége, és mi újra a nyeregben, dolgozik, hogy javítsa a dolgokat.
Minden esetben figyelembe vesszük Heroes VI legyen a baba. Persze, hogy született hibák, de fogjuk használni minden lehetõséget, hogy megbizonyosodjon arról végül átváltozik egy finom, egészséges fiatal játék
2. Mivel a jelenlegi M & M Közösség Developer tud mondani az oka, hogy hiányzik a közösségi tevékenység a termelõk, és magad? Mi az oka ennek a csend, és azt kell javítani?
Fontos megjegyezni továbbá, hogy a kommunikációs csatornák változtatni az idõ, de mi elkötelezettség, hogy vegye figyelembe rajongók visszajelzései ugyanaz marad.
A VIP fórum jött létre, pontosan erre a célra, és ez egy nagy érték számunkra, hiszen vannak olyan vélemények elmagyarázta, hogy mi tényleg reprezentatív az egész közösség fogja gondolni a különbözõ kérdésekben. Van egy csapat elkötelezett, hogy a közösség is (a közösségi vezetõk, menedzserek Fórum, moderátorok, ügyfélszolgálati és közösségi fejlesztõk), amely arra törekszik, hogy hozzon létre egy szilárd kapcsolat a játékosok között és a fejlesztõk. Ahogy dolgozom a produkciós csapat, könnyû nekem, hogy az információt, amit keres (ha van válasz készen áll, hogy természetesen). Szóval, nyugodtan megtámadni engem bármirõl kapcsolatos Might & Magic ;-).
Az M & M produkciós csapat mindig kíváncsi, mi a véleményed a különbözõ dolgokat, és kapsz egy jobb betekintést, mi folyik itt dolgozunk a fejlesztõknek "naplók, Q & A (mint ez), gameplay videók. Alapvetõen mindez történik annak érdekében, hogy tartsa a kapcsolatot veled.
3. Ön többször tervezési döntések célja, hogy korszerûsítse a játékot, és felkeltheti a szélesebb közönség, de annak ellenére, hogy a közösségi vezetõk keményen dolgoznak az aktivitás megõrzését, azt látjuk, nincs bizonyíték egy ilyen közönség. Annak fényében, hogy tud mondani általánosságban mennyire jól a játék adtak el? Már meghaladta a várakozásokat kelt, "OK", vagy eddig bizonyítottan a flopot?
Annak ellenére, hogy a változó PC-piac, Heroes VI jól teljesített, sõt felülmúlta várakozásainkat egyes területeken. Anélkül, hogy részletezném konkrét számadatokat, ez volt a legerõsebb bevezetése vagy bármely Heroes Might & Magic játék, de még nem érte el az eredeti várakozásokat.
4. Szerint az amplitúdó Studios honlapján, és láthatóan-H5 és a H6 egykori író Jeff Spock a Twitter észrevételeit, több igen figyelemre méltó tagjai Ubisoft produkciós csapat elhagyta a céget felénél Heroes VI fejlesztési indítani saját, független stúdió. Mi volt az oka az indulás? Gondolod, hogy ártott Heroes VI?
Termelés Heroes VI kalibrálni 4 éves, és ilyen hosszú idõn keresztül mindig lesz némi forgalom és belsõ változásokra. Ez nem jelenti azt, ezek a helyek maradtak üresen - a Ubisoft, hogy egy nagy cég, így egy személy nem ugyanaz a hatása, mint kellett volna egy kis fejlesztõ stúdió. Mindig szomorú látni, tehetséges és energikus emberek elhagyják, de néha az életben találkozunk lehetõségeket (ebben az ügyben, ami a saját cég), akkor csak azt kell folytatni :-). Mindenesetre kívánunk nekik a legjobb, és a projekt úgy néz ki, nagyon izgalmas.
Ami Jeff, õ egy független író, így amíg õ valóban nem a vezetõ író Might & Magic már, õ még mindig dolgozik velünk néhány bejelentés nélkül projektek.
5. Mivel az elõzõ kérdésre, mi vajon milyen érzés dolgozni a Might and Magic márkanév alatt Ubisoft. Melyek az iránymutatások dev csapat utasította, hogy csatlakozzanak, és hogyan szabad, hogy ezek követik a saját elképzeléseit, és közli, hogy a világon?
Mint tudod, a Might & Magic VI átterjed számos játék, amely által kifejlesztett különbözõ cégek. Ez Nival a Heroes V, Arkane a Dark Messiah, Vízidisznó a Clash of Heroes, a Black Hole és most a limbikus Heroes VI, stb
Mind ezek a játékok alakultak ki szoros együttmûködésben Ubisoft gyártók és szakértõk, akik a (megfelelõen nevezik) Ubisoft Partners stúdió. Hamarosan rájött, hogy valóban meg kellett adni egy "keret", hogy a stúdiók és pontos iránymutatásokat a világ és annak lakói Asán, és jóváhagyja a terveket, hogy hozzon létre. Ez a jóváhagyás fõleg kitér mûvészeti irányt, de játék design is. Például, egy vámpír lény nem támadni Fireballs, akkor is, ha egy játék tervezõje hirtelen úgy érzi, ez félelmetes.
Ennek ellenére, mi mindig nyitott az új ötletek, a fejlesztõk által benyújtott, amíg azok összhangban vannak a VI. És amíg van leíró dokumentumok, amit a "magas szintû" játék design ennek vagy annak Faction legyen, õk csak irányelvek és mindig üdvözölték beszélgetés a fejlesztõkkel szemben, ha azok olyan funkció, vagy szeretné, hogy valami újat az asztalra. És szabadon megvitatni ezeket a gondolatokat, a közösségek, ha kívánják, amíg nem ütköznek a kialakult PR tervet.
6. Volt egy csomó pletykát Black Hole, mielõtt bejelentette, hogy helyettesítés limbikus Entertainment. Most úgy tûnik, hogy átterjedhet más média. Kívánjuk, hogy ad egy esélyt a hozzászólásra, de leginkább azt szeretné, hogy a bizonyosságot, hogy tovább javítja a játékot: mik a tervei a jövõben támogatni Heroes VI?
Nem tudjuk, hogy semmilyen hivatalos véleményét errõl Fekete Lyuk. Ami fontos az a tény, a javítási terv folyamatban van a limbikus, és mi nem felejtette el az ígért townscreens is, ami természetesen fel kell szabadítani az ingyenes javítás. Terveink túl, de még túl korai lenne a részleteket.
7. A rajongói oldalakon egy meglehetõsen általános az egyetértés, hogy mit lehet tenni megmenteni Heroes VI. Mit gondol, a legfontosabb új / megváltozott a szükséges szolgáltatásokat a játék fejlõdik és túlélni?
Abból, amit olvastam, vannak valójában sok különbözõ vélemények, hogy mit lehetne javítani Heroes VI, így messze egy "általános egyetértés" :-)
Az alacsony szintû változások, a tervek szerint elõször dolgozni egyensúly magát: hogy a képességek relevánsabb, csökkentheti a gyógyítás hatalma / feltámadás varázslatokat, hogy a Core egységeket sérülékenyebb, növeli a kárt a varázslatokat. Ezt kell látni a jövõben foltok. Hosszú távon mi is szeretnénk, hogy támogassák a különbség a Might and Magic hõsei és a frakciók között magukat. Tudjuk, feljavítani a Skill rendszer, Sim fordulók és RMG fontos jellemzõi a közösség, így nagy a mi "lemaradását" a funkciók hozzáadása a jövõben.
8. A Map Editor dolgoznak. Ez jó. De a rajongók is szeretnék, ha Kampány szerkesztõ annak érdekében, hogy nagyobb és történet-szekvencia alapú térképek átvitelét hõsök / mûtárgyakat. Tekintettel arra, hogy Heroes VI alapja erõsen a kampányokra, van rá esély, hogy valaha kapok egy kampány szerkesztõ megjelent?
Nem ígérjük, semmit, de a szerkesztõ kampány egyik jellemzõje szeretnénk felvenni a szerkesztõnek valahol az út mentén. Lehet fogadni Julien hozza vissza ebben a témában az asztalra minden ülésen :-)
9. Tekintettel a középszerû sikere Heroes V és a kibocsátási és érdektelen alaposan utólagos szakaszában Heroes VI, a közösségi erõsen megkérdõjelezi Ubisoft elkötelezettségét a Heroes sorozat - úgy néz ki szeretne lépni valami más már. Milyen mértékben van összpontosít Heroes VI és a pásztorkodás a játék, hogy egy kielégítõ állapotba?
Heroes V ténylegesen a legsikeresebb Heroes játék minden alkalommal az eladások tekintetében, és bebizonyította, hogy egy nagyon népszerû játék. Az eladott több mint Heroes III pl.
Might & Magic fontos márka Ubisoft, és nem tervezi, hogy elhagyja azt. Ez magában foglalja a Heroes VI és a Hõsök egész sorozat. H6 volt a célja, hogy a zászlóshajó a Might & Magic márka 2012-ben és azon túl, és bár nem volt a játékban is álmodta, hogy legyen (még nem, egyébként), mégis kikövezte az utat a Might & Magic a nagyon közeljövõben.
10. Vannak tervek, homályos és nem hivatalos vagy egyéb, közvetlen folytatásai a Hõsök sorozat túli Heroes VI, vagy más játék a franchise-M & M? Ha igen, nagyjából mikor szándékozik megvalósítani ezeket a terveket (közeljövõben, a távoli jövõben)?
Abban az idõben fogod olvasni ezt a Q & A, akkor elindították a Beta Duel of Champions, a kártya játék a Might & Magic univerzumban által kialakított csapatok Ubisoft Quebec. Bár a béta egyelõre csak Franciaországban, a játék már generál egy csomó visszajelzést és lelkesedéssel sok közösségben világszerte. És ez csak egy a sok projekt dolgozunk, néhány nagy, kis, minden így valami új és izgalmas Might & Magic. 2012 és 2013 lesznek foglalva év számunkra :-)
11. Hogyan értékelnéd a jelenlegi viszonya a VIP rajongók? Mit mondanál, mi a véleményük a játék, és a kezelése a fejlõdés? Gondolod, van olyan pont, hogy kommunikál a VIP rajongók, vagy azok nem a saját szerepét?
Meg kell emlékezni, hogy így a játék egy olyan közös munka köztünk, a fejlesztés és a stúdió VIP rajongók. A VIP rajongók már régóta képviselõi a közösségek és mindig mûködött a hangját a többi rajongók. Most, a megszorítások a játék fejlesztése jelentette, nem tudtuk végrehajtani, hogy mindig számos visszajelzés, sok a megbánás. Mindenesetre, nincs szándéka, hogy lezárja ezt a fórumot, és mi továbbra is együttmûködik a VIP-k a lehetõ legnagyobb mértékben a jövõbeli projektek a Might & Magic márka.
Dicsőség vagy halál ezt csak harccal lehet kideríteni
Tbh, semmi lényeges infót nem közöltek. Inkább gagyi magyarázkodás.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
#8498
Remélem azért majd a lényeget valaki lefordítja.
#8497
Ok javitok "itt", a linkbol meg toroljetek ki a http:\ es mukodni fog, bocsi a rossz belinkelesert.
#8496
Sziasztok,
a hivatalos oldalon ismet kitettek egy ujabb Exclusive Community Q&A-t. Akit erdekel it elolvashatja:
hivatalos oldal
Sajnos nincs idom, hogy leforditsam. Udv Mindenkinek
a hivatalos oldalon ismet kitettek egy ujabb Exclusive Community Q&A-t. Akit erdekel it elolvashatja:
hivatalos oldal
Sajnos nincs idom, hogy leforditsam. Udv Mindenkinek
#8495
Azt vágja vki h az miért van h beírom a játékon (Heroes 5 alap) belül az online kódomat az nem fogadja el??! Hozzáteszem 6 éve vettem a játékon megjelenés után max. 1 hónappal, annyi a kód hibája h kicsit gyûrött a papírtok amin van.
Végre rászántam magam h felnézzek az olcsó vérû ubi szerverre erre ezt játsza be velem. Jah és a Kelet törzsei kódját elfogadta, a Végzet pörölyeiét pedig nem találom szal ezek tárgytalanok, csak megemlítem.
Bocs h ide írtam, de a Heroes 5 topic elég halott (Sandro biztos jól érezné magát ott) ezért írtam ide.
Végre rászántam magam h felnézzek az olcsó vérû ubi szerverre erre ezt játsza be velem. Jah és a Kelet törzsei kódját elfogadta, a Végzet pörölyeiét pedig nem találom szal ezek tárgytalanok, csak megemlítem.
Bocs h ide írtam, de a Heroes 5 topic elég halott (Sandro biztos jól érezné magát ott) ezért írtam ide.
#8494
Azok is megvannak és vissza is másoltam de úgy néz ki, hogy ez a mentés visszamásolás nem igazán akar mûködni vagy valamit én csinálok rosszul.
Szerintem nem elég a mentett állásokat kimenteni, mert a users\"felhasználói név"\My Documents\Might & Magic Heroes VI\"felhasználói név" könyvtárban tárolja a profilod adatait (win7 home premium esetén, felhasználói név mindenkinek egyéni). Nekem a következõ két file van ebben a könyvtárban: DynastyData.bin, ProfileData.
#8492
Lementettem a save mappát meg ami mellette volt de a játék mégse látja annak ellenére, hogy ugyan oda másoltam vissza ahonnan lementettem. A másik érdekesség hogy a hadjárat mentései nincsenek közte csak amit haverokkal játszottunk. Csak azért zavar a dolog mert hardon játszom a hadjáratot és pont a heaven 2. pálya végén voltam. De ez már az én lámaságom, hogy miért nem vittem végig.
Telitalálat teljesen legyalultam az adott partíciót.
Telitalálat teljesen legyalultam az adott partíciót.
hát...szerintem az attól is függ, hogy winreinstall során mit is csináltál... pl formázva lett-e a merevlemez, gyalulva a partíció vagy csak le lett törölve pl a windows/documents/program files könyvtár
utóbbi esetben a file recovery programmal még lehet is rá esély, ha nem írt azóta adatot az adott szektorokba a winyó.. formázás/partíció törlése esetén tudtommal komolyabb dolgok kellenek a visszaállításhoz
utóbbi esetben a file recovery programmal még lehet is rá esély, ha nem írt azóta adatot az adott szektorokba a winyó.. formázás/partíció törlése esetén tudtommal komolyabb dolgok kellenek a visszaállításhoz
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#8490
A mentéseket valamilyen módon vissza lehet hozni ha elfelejtettem winreinstall elõtt menteni õket?
hát... ha ilyen ütemben jönnek továbbra is, akkor nyár vége - õsz eleje...
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#8488
Tudom, hogy nagyon bonyolult ez a téma, meg írták is többen.
Meg kavarás is van itt a fejlesztõk körül, hogy ki mit hogy stb.
De azért bátorkodom megkérdezni, hogy nagyjából mikorra várható újabb patch-ecske ?
Meg kavarás is van itt a fejlesztõk körül, hogy ki mit hogy stb.
De azért bátorkodom megkérdezni, hogy nagyjából mikorra várható újabb patch-ecske ?
ha a gu.exe-vel indítod, akkor automatikusan lecsekkolja és leszedi mindig a legújabb frissítést
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#8486
Végre, nagy nehezen sikerült ráakadnom az 1.3 -as hun-cz magyar nyelvû pacth-re, mert amit elõször adtak meg a hivatalos uborkás oldalon link, az nem volt elérhetõ, és valaki mostanában volt olyan rendes és még egyszer, de jól be linkelte...
az angol 1.3-as patch nekem fel sem ment rá, mert nekem magyar nyelvû a heroes 6-om, tehát nem is engedte az angolt, rátelepíteni..
Az elsõ észrevételem az volt telepítés után, hogy gyakran lecsatlakozik a játék a Conflux-ról menet közben, idáig meg nem csinálta...az 1.2.1-nél
az angol 1.3-as patch nekem fel sem ment rá, mert nekem magyar nyelvû a heroes 6-om, tehát nem is engedte az angolt, rátelepíteni..
Az elsõ észrevételem az volt telepítés után, hogy gyakran lecsatlakozik a játék a Conflux-ról menet közben, idáig meg nem csinálta...az 1.2.1-nél
#8485
Akkor ez valami bug lehet nálam mert természetesen megszereztem az inferno várat! DE nem kaptam meg a pengét! Nem néztem ,hogy az a hõs SARAH csak a végén kezdtem el keresni, Miuután a fõharcnak vége lett akkor esett le ,hogy nem tudtam megszerezni a fegyvert! Sebaj újrajátszom a pályát ,hátha....
köszi
köszi
#8484
Találtam egy-két térképet H6-hoz a neten, annak bocs, aki már tudja
ezt címet: http://www.maps4heroes.com/heroes6/maps.php
Én készítettem egy térképet, az elsõ térképem 😊 , csak úgy próbaképpen
a H6 editorral, elég macerás vele készíteni, és egyfolytában a Quick Map Editor Guide-ot kellett néznem hozzá...területekre fel kellett osztanom a map-et és végülis minden egyes négyzetcentimétert ki kell jelölni valamivel, mert különben nem fog mûködni, fõként a combat map-ekre kell nagyon odafigyelni..
ezt címet: http://www.maps4heroes.com/heroes6/maps.php
Én készítettem egy térképet, az elsõ térképem 😊 , csak úgy próbaképpen
a H6 editorral, elég macerás vele készíteni, és egyfolytában a Quick Map Editor Guide-ot kellett néznem hozzá...területekre fel kellett osztanom a map-et és végülis minden egyes négyzetcentimétert ki kell jelölni valamivel, mert különben nem fog mûködni, fõként a combat map-ekre kell nagyon odafigyelni..
Az igaz, hogy a map editorral készített pályákkal online nem lehet játszani? Mert akkor felesleges sztem arra várni, hogy sok map legyen hozzá.
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
hát..igazság szerint a H6 map progi minden lett, csak nem egyszerû, és nem tudom, hogy ki mit tapasztalt, de nálam a textura-választó részen 10-bõl 7szer kifagy a program -.-
hogy átvezetõ videót miképp lehetne vele készíteni, arra meg sehogy nem sikerült rájönnöm, pedig több órát elbacakodtam vele...
jobbulást amúgy
hogy átvezetõ videót miképp lehetne vele készíteni, arra meg sehogy nem sikerült rájönnöm, pedig több órát elbacakodtam vele...
jobbulást amúgy
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#8481
Üdv Bátor Harcosok! A Stronghold kampány leírása 1-2 héten belül várható (attól függ mennyi idõnk lesz megcsinálni...) Lassan haladunk, kevesen vannak, akik segítenek a részleg kialakításában, én meg egészségügyi problémákkal küszködök, amelyet valószínûleg június környékén tudnak orvosolni egy mûtéttel... Sajnos ez van... De azért igyekszünk! 😊 Valamint készülnek a lények leírásai is, már csak a semleges lények és a várak lényeihez 1-2 kép hiányzik és az is meglesz. Letölthetõ térkép tudtommal nemzetközileg is nagyon kevés készült, a pályakészítõ versenyünkre pedig sajnos egy sem, szóval egyelõre a fanok által készített pályák nem a Heroes VI. erõssége... De majd szétnézek a neten, hogy mi a helyzet és ha találok, rakunk ki térképeket is hamarosan. A térkép- és háttérképkészítõ versenyünk pedig holnap éjfélkor zárul, ha valaki még pályázna... Részleteket a #8286 számú hozzászólásomban olvashattok. Baráti üdv!
#8480
Mikor lesz fenn a Stronghold kampány végigjátszása a hardwired-on ?
És letölthetõ térképek ?
És letölthetõ térképek ?
#8479
Nem is értem, hogy tudtál feljönni a felszínre anélkül, hogy legyõzted volna Saraht? Nekem tiltva van a feljárat, amíg el nem foglalom az Inferno várat...
#8478
Hali!
Sarah ott áll, és várja, hogy odaérj hozzá Ur-Gorthol (vagy mi) nevû Inferno vár elõtt a Föld alatt. Kb. az elsõ hét végén odaérsz, van egy kis csapata, azt levered, jön egy párbeszéd rész és utána megkapod a Kapcsolat pengéjét és 30000 exp-t és tiéd lesz a vár is. Nincs fõnökharc, Sarah csak egy hõs. Tök mindegy, hogy vér vagy könny úton mész, Sarahnak ott kell lennie.
Sarah ott áll, és várja, hogy odaérj hozzá Ur-Gorthol (vagy mi) nevû Inferno vár elõtt a Föld alatt. Kb. az elsõ hét végén odaérsz, van egy kis csapata, azt levered, jön egy párbeszéd rész és utána megkapod a Kapcsolat pengéjét és 30000 exp-t és tiéd lesz a vár is. Nincs fõnökharc, Sarah csak egy hõs. Tök mindegy, hogy vér vagy könny úton mész, Sarahnak ott kell lennie.
#8477
A válasz igen. 2 pályából áll a tutorial.
#8476
Sziasztok!
Bocs hogy nem a jelenlegi témához írok de lenne 1 kérdésem a heroes 6-om nem eredeti de rendes verzió na most az a kérdésem hogy a gyakorló küldetésekben csak 2 pálya van?
Bocs hogy nem a jelenlegi témához írok de lenne 1 kérdésem a heroes 6-om nem eredeti de rendes verzió na most az a kérdésem hogy a gyakorló küldetésekben csak 2 pálya van?
#8475
oks. köszi.
#8473
Én a könny útját járom. Megpróbálom újrajátszani úgy ,hogy nem alakítok át semmit. hátha.....
Te meg tudtad szerezni a Kapcsolat pengéjét?
Te meg tudtad szerezni a Kapcsolat pengéjét?
én is passzolom a kérdést, vér útját jártam, de elõferdülhet, hogy nem kellett volna átalakítanod a dolgokat...
amennyire rémlik, hozzám csatlakozott Sarah, nem kellett leverni...
a Caps Lockot meg nyomd ki plz, kisbetûvel is olvasható a kommented
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
amennyire rémlik, hozzám csatlakozott Sarah, nem kellett leverni...
a Caps Lockot meg nyomd ki plz, kisbetûvel is olvasható a kommented
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Nincs.
\"Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!\" Duty Calls
#8470
BOCS NEM EGYENSÚLY HANEM KAPCSOLAT PENGÉJE!
#8469
MÁS ÖTLET? VALAKI???
HOGY SZEREZZEM MEG AZ EGYENSÚLY PENGÉJÉT?
HOGY SZEREZZEM MEG AZ EGYENSÚLY PENGÉJÉT?
#8468
Köszi már olvastam. Szó sem esik benne errõl...
Felderítettem az egész térképet de sehol nem találom SARAH-t.
Felderítettem az egész térképet de sehol nem találom SARAH-t.
#8467
http://heroes.hardwired.hu/ Itt olvastad már a végigjátszást ?
Bal oldalon Heroes 6 Leírások , Kampány (hadjárat) végigjátszások, Pokol (inferno) végigjátszás.
Bal oldalon Heroes 6 Leírások , Kampány (hadjárat) végigjátszások, Pokol (inferno) végigjátszás.
#8466
Sziasztok. Inferno kapány 4. pályálá!
Gyõzd le SARAH-t küldetést ahol a kapcsolat pengéje a jutalom(dinasztia fegyver) ,hogyan kell megcsinálni?
Én végigvittem de sehol nem találom. Az Arcátlanok könvtárában a végsõ csata után nem kapom meg!
Én úgy csináltam meg ,hogy átalakítottam a várakat nem törõdve a könny küldetéssel. Ez a hiba ? Ezért nem tudok küzdeni SARAH-val?
Gyõzd le SARAH-t küldetést ahol a kapcsolat pengéje a jutalom(dinasztia fegyver) ,hogyan kell megcsinálni?
Én végigvittem de sehol nem találom. Az Arcátlanok könvtárában a végsõ csata után nem kapom meg!
Én úgy csináltam meg ,hogy átalakítottam a várakat nem törõdve a könny küldetéssel. Ez a hiba ? Ezért nem tudok küzdeni SARAH-val?
#8465
Elõször is itt (szerintem) mindenki eredeti programmal rendelkezik, a másik, hogy ez a " kiírja h bezárja a programot hiba üzenet" szöveggel meg fõleg tudunk segíteni, lévén rengeteg féle hiba üzenetet kidobhat. Inkább próbálj meg keresni egy warezes H6 fórumot vagy bõvebben írd le mi a baj mert ez kevés. Ennyibõl azt mondanám frissíts drivereket, telepítsd újra a játékot vagy keress rá a hibaüzenetre, hogy mi miatt dobhatja fel.
#8464
illetve van vmi új patch amit felrakjak????
#8463
sziasztok
lenne egy nagy kérésem...nem eredeti...feltelepítem a játékot játszottam is vele kampányt.. volt h végig is vittem a pályát..de újból elindítom a játékot bejön a háttér és kiírja h bezárja a programot hiba üzenet....mi a baj?????
lenne egy nagy kérésem...nem eredeti...feltelepítem a játékot játszottam is vele kampányt.. volt h végig is vittem a pályát..de újból elindítom a játékot bejön a háttér és kiírja h bezárja a programot hiba üzenet....mi a baj?????
#8462
Egyébként szerintem nagy könnyebbséget jelent egy olyan sereg, amiben van gyógyító. (elsõdlegesen a nekromanta sereget ajánlanám😊
#8461
Szia!
Ez érdekes! A Broken Alliance, ha jól emlékszem az elsõ pálya volt, amit közzé tettek, még tavaly júniusban a Bétateszten, én legalább három alkalommal végigjátszottam. És sikerült is végigcsinálni. A trükk az, hogy agresszíven kell menni, amint lehet, foglalni egy várat, hogy neked kettõ legyen.
Úgy emlékszem, nálam úgy volt, hogy mire annyira megerõsödtem, hogy a területeket elválasztó szörnyet meg tudtam verni, addigra a gépi ellenfelek már rég egymást ölték! Én tudtam nyerni ott, de valóban a gépnek nagyobb a serege, mint nekem. Azt csinálták, hogy egymást támadták és legyengültek, én meg elvertem õket egymás után. Ott csak úgy lehet nyerni, ha két-három várad van, amibõl jönnek a lények, így hamar utoléred a számbeli fölényt. A lényeg, hogy amíg erõsebb a gép, fuss el, menekülj, ha rád támad. Hagyd ott a váradat is, ha szükséges. Keress másikat! Nálam ez bevált.
Ez érdekes! A Broken Alliance, ha jól emlékszem az elsõ pálya volt, amit közzé tettek, még tavaly júniusban a Bétateszten, én legalább három alkalommal végigjátszottam. És sikerült is végigcsinálni. A trükk az, hogy agresszíven kell menni, amint lehet, foglalni egy várat, hogy neked kettõ legyen.
Úgy emlékszem, nálam úgy volt, hogy mire annyira megerõsödtem, hogy a területeket elválasztó szörnyet meg tudtam verni, addigra a gépi ellenfelek már rég egymást ölték! Én tudtam nyerni ott, de valóban a gépnek nagyobb a serege, mint nekem. Azt csinálták, hogy egymást támadták és legyengültek, én meg elvertem õket egymás után. Ott csak úgy lehet nyerni, ha két-három várad van, amibõl jönnek a lények, így hamar utoléred a számbeli fölényt. A lényeg, hogy amíg erõsebb a gép, fuss el, menekülj, ha rád támad. Hagyd ott a váradat is, ha szükséges. Keress másikat! Nálam ez bevált.
#8460
Beállítod a legkönyebb fokozatot.
Szerzel dinasztiafegyvert, felszintezed és lehetõség szerint kiegészítõ hõsöket is használsz😊
ha mighthõssel nyomulsz akkor az Arachne lesz az ami megnyeri neked😊
#8459
Skirmish-ben játszottam a(z új) Broken Alliance pályán, volt
4 ellenfelem, akik mind normal Ai-t kaptak, és a térkép nehézsége is
normal fokozatú.
Én az Erõd kaszt - ot választatottam, a többi pedig rendre mind más fajhoz
tartozott.
Nagyon boldog voltam mikor sikeresen foglaltam el egymás után a bányákat, ill. szereztem kincseket és artifact-eket, mígnem, rá nem bukkantam az elsõ várra, az Inferno várára. Úgy kikaptam a csatában, hogy még most is rémálmaim vannak. És mindegy, hogy ott van e éppen a hõs a saját várában vagy nincs, köv. körben mikor megtámadnám a várát, egyszerûen visszateleportál...
Azt nem tudom hogy csinálja, hogy sokkal nagyobb hadserege van és itt mind a 4 ellenfélre értem, tehát a lényeik jócskán számbeli fölényben vannak, így esélyem sincs ellenük csatát nyerni és elõbb utóbb game over lesz...érdekesmód ugyanolyan, kb, 10-11- es szintû hõse volt mindkettõnknek...
Vereség után megvettem újra az elbukott 11-es szintû hõsömet és gondoltam másfelé nyargalok...
Ráakadtam a Haven várra, mondani sem kell, ott is bukta volt... és hamarosan kikaptam...
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet számbeli fölényre a 6-ban szert tenni, hogyan lehet több egységet gyártani? Természetesen azért állítottam az Ai-t normal-ra, mert szeretem a kihívásokat...
4 ellenfelem, akik mind normal Ai-t kaptak, és a térkép nehézsége is
normal fokozatú.
Én az Erõd kaszt - ot választatottam, a többi pedig rendre mind más fajhoz
tartozott.
Nagyon boldog voltam mikor sikeresen foglaltam el egymás után a bányákat, ill. szereztem kincseket és artifact-eket, mígnem, rá nem bukkantam az elsõ várra, az Inferno várára. Úgy kikaptam a csatában, hogy még most is rémálmaim vannak. És mindegy, hogy ott van e éppen a hõs a saját várában vagy nincs, köv. körben mikor megtámadnám a várát, egyszerûen visszateleportál...
Azt nem tudom hogy csinálja, hogy sokkal nagyobb hadserege van és itt mind a 4 ellenfélre értem, tehát a lényeik jócskán számbeli fölényben vannak, így esélyem sincs ellenük csatát nyerni és elõbb utóbb game over lesz...érdekesmód ugyanolyan, kb, 10-11- es szintû hõse volt mindkettõnknek...
Vereség után megvettem újra az elbukott 11-es szintû hõsömet és gondoltam másfelé nyargalok...
Ráakadtam a Haven várra, mondani sem kell, ott is bukta volt... és hamarosan kikaptam...
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet számbeli fölényre a 6-ban szert tenni, hogyan lehet több egységet gyártani? Természetesen azért állítottam az Ai-t normal-ra, mert szeretem a kihívásokat...
#8458
Naja, ez az, hogy semmit, a Ubi a fõnök és amíg bármilyen módon pénzt lát a franchise-ban, addig úgyse fogja olcsón eladni.
Igen, valóban a New World Computing fejlesztette a Might & Magic és Heroes of Might & Magic játékokat, de gondolom, mint kiadó a 3DO volt a jogtulajdonos. Persze lehet, hogy tévedek.
Nagyon jó lenne egy igazi Might & Magic folytatás, vagy ha a Heroes of M&M szériát nem hanyagolnák el. :S
Nagyon jó lenne egy igazi Might & Magic folytatás, vagy ha a Heroes of M&M szériát nem hanyagolnák el. :S
#8455
Igazából a kulcs a New World Computing lenne, de az a brigád is együtt halt a 3DOval és tudtommal a M&M univerzum atyját, Jon Van Caneghem-et már nem különösebben foglalkoztatja a dolog... 😞
Akit érdekel a játék múltja az mindenképp olvassa el EZT a magyar nyelvû cikket.
Akit érdekel a játék múltja az mindenképp olvassa el EZT a magyar nyelvû cikket.