Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8554
Na szuper lett. A többi is hasonló lesz ugye? Követik akkor a 3. rész szuper városnézeteit. A városmenedzselés viszont marad úgy ahogy volt vagy ez is teljes képernyõs lesz és alul navigálhatunk mint a 3. részben?
#8553
Nekem tetszik, engem már egy új vár érdekelne😄

Shiwo
#8552
amúgy kinek mi a véleménye róla ?

én szerintem korrekt, az eddiginél ezerszer jobban néz ki, bár az 5-ben lévõ nekro várnak valahogy nyomasztóbb hangulata volt ránézésre

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

b-type
#8551
nem látom a végzet hegyét 😊

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#8550
Hivatalos, facebookon kirakták, ez lesz az új necro várnézet.
Shiwo
#8549
hivatalos, vagy már kiszivárgott ? 😊

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8548
#8547
Jött valami új info az 1.5-ös patch-ról. Július közepére datálták az elkészültét. Valamint Ma indult valami puzzle játék, ami az elkövetkezõ napokban felfed valami secret content-et.

Részletek itt!!!

Akárhogy is nézem, csak arra tudok gondolni (a körvonalak alapján), hogy ez a készülõ Necropolis várnézetrõl lesz egy kép
#8546
Elkezdtem az extra vagy utolsó kampányt(amikor a korábbi hõseink közül választhatunk egyet) és egyszerûen másnapra eltûntek a kimentéseim.Más is járt így?<#falbav>
kerla
#8545
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Vettem egy regelt Heroes 6-ot, megkaptam hozzá a felhsznevet, kódot , uplay fiókot, mindent. Viszont nekem van már uplay fiókom, saját felhasználónévvel. Van arra lehetõség, hogy a játék kódot vagy a reget átviszem a saját fiókomra??? Vagy legalább arra, hogy a felhasználó nevet megváltoztassam? Még el sem kezdett vele játszani a srác, mert nem bírta a gépe, ezért adta el...

#8544
Üdv Bátor Harcos!

Erre a kérdésre nem tudok válaszolni, ugyanis sokan ígértek segítséget fizetés után. Én nem is kértem konkrét összeget senkitõl, mindenki a saját elbíráslása és teherbírása szerint segítsen, ha tud. Cserébe lehet kérni az általam felajánlott dolgokból, volt aki élt a lehetõséggel és volt, aki nem. A kezelés elõre láthatóan még 2-3 hétig tartani fog, ez biztos... Ne terheljük itt a topikot, inkább írj a [email protected] e-mail címemre és ott kérdezz, ha szeretnél még valamit... Baráti üdv!
mosoporr
#8543
Kedves V.mester

Eleget tettél itt értünk h én is segítsek,még ha nem is értek 1et veled a topic használatában... Minden hozzászólásod olvastam még ha Pioét nem is...
Mennyire van még szükséged?

#8542
Üdv Bátor Harcosok!

andorr1984: Privi üzi ment...

Köszönöm Mindenki segítségét, aki megkeresett és bármilyen szerény mértékben támogatott vagy a közeljövõben fogja megtenni. Még június közepéig várok segítséget, utána jelentkezem a párom állapotával kapcsolatban.

Addig is jó Heroes játékot Mindenkinek!

Baráti üdv!
#8541
Vologya.
Van neked msn vagy valami skype címed, amin keresztül lehet veled beszélgetni egy kicsit ?
Jakuza001
#8540
Szerintem nem is lesz innentol kezdve mar ertelme patchelni.

Fresh Duke
#8539
Gyengítik a gyógyító varázslatokat, és úgy kicsit nehezebb lesz a játék...

A heavy cost. I pay it gladly.

#8538
az meg mi a csuda ?

Botond
#8537
1.3-tól teljesen jól játszható. Most 1.4 van, érdemes most tolni hadjáratot, mert 1.5-ben jön heal nerf.
#8536
sajnos mi már azt is tudjuk hogy már nem a blackhole fejleszti :S

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#8535
számomra meglepetés volt, és kellemes. hátha vki esetleg nem tudta hogy :

http://hu.wikipedia.org/wiki/Black_Hole_Entertainment

😊

#8534
Már az elejétõl érdemes volt hozzákezdeni szerintem, kellemes órákat lehet vele eltölteni. Az alap játék szerintem rendben van. Kiegészítõ meg majd egyszer.
#8533
a legutolsó peccsel már mennyire kiforott ? érdemes már nekikezdeni hogy ne legyen bugos ? kiegészítõ mikor jön hozzá ?

#8532
Nem, csak ha megveszed.

iLoveSmileyz
#8531
sziasztok!
Lehet játszani a heroes 6-tel hamachival? Vagy egyéb módon egymás ellen?

www.sro-smilyez.extra.hu (Pluto)Daidalos

#8530
más a facebookon kunyerál vesét, de egyébként e post nem igazán arról szólt sztem

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#8529
OFF

Aki figyelemmel követte a topikot az tudja jól, hogy Vologya Mester elég sokat segített nekünk, hozott infókat, illetve elsõ sorban neki köszönhetjük azt, hogy a topiklakók közül mindenki, aki szeretett volna részt vehetett a zárt bétán. Nem kevés órát szöszöltünk vele azért, hogy ez lehetséges legyen.
Egy szó, mint száz bõven hozzátett annyit a topikhoz, hogy szerintem nyugodtan "kunyerálhatna" is akár, de a lenti post távolról sem errõl szól, igen korrekt ajánlatokat tartalmaz, amivel aki akar, élhet.
Ha valakit nagyon zavar, hogy ez a post kikerült írja meg nekem privátban, ha sokakat zavar eltávolítom, de szerintem a legkevesebb, amit tehetünk cserébe a sok segítségért az, hogy ezt kint hagyjuk és jobbulást kívánunk!
#8528
Üdv! Nem kunyerálok, ha nem tûnt volna fel, inkább cserét ajánlottam a segítségért cserébe... Sajnálom, hogy így látod a dolgokat... És persze mindenki magából indul ki, én nem szoktam lopni, csalni, hazudni, ha szégyen, ha nem... És nem kívánom senkinek, hogy hasonló helyzetbe kerüljön, mert szvsz ilyen dologra nem lehet felkészülni sem anyagi, sem egyéb téren! 😞 Ja és persze biztosan mindenkinek van más problémája is, ezért mindenki eldöntheti maga, hogy van e lehetõsége segíteni vagy nincs... Semmi sem kötelezõ!!! Baráti üdv!
mosoporr
#8527
Ha nekem ilyen problémám lenne (van más) nem itt kunyerálnék... lopni csalni hazudni még mindig nem szégyen!!!

b-type
#8526
OFF:
úristen,...hát nekem nem kell semmi(jó dolgok), kaptam már tõled egy H3 SoD-t egy metróaluljáróban ha emlékszel rá 😊
fizu után segítek.
addig is a sok szerencsét.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#8525
Üdv Bátor Harcosok!

Ezt a levelet a Heroes fórumba írtam 1 héttel ezelõtt, szeretném megkérni az Sg.hu Heroes VI. topikjának olvasóit is, hogy aki tud, segítsen:

Még sohasem kértem segítséget Tõletek, sokáig gondolkodtam, hogy megtegyem e, de úgy gondolom a Heroes Társadalom már megmutatta összetartó erejét, ezért most megteszem...

A feleségem múlt hét pénteken kórházba került agyvérzés gyanúval. Azóta már több kórházat is megjárt az országban és kiderült, hogy az agyában az egyik ér okozta az agyvérzést. Az orvosok kockázatosabbnak tartják a mûtétet, mint a hosszabb kórházi ápolást és speciális terápiát, de a TB (számomra érthetetlen módon) nem támogatja ezt a kb. 1 hónapos felépülési folyamatot...

Ezért a család úgy döntött, hogy anyagi tûrõképességünk határáig egy fizetõs egészségügyi intézménybe helyeztetjük át a feleségem, ahol megkaphatja a szükséges ápolást, kezelést és felügyeletet... Ennek azonban ára van, ami napi ~25.000Ft... (Kiszámolhatjátok, hogy 1 hónap alatt ez egy óriási összeg... És akkor még nem beszéltünk az egyéb költségekrõl...)

Úgy döntöttem, hogy ennek finanszírozhatósága érdekében megválok a legtöbb Heroes relikviámtól, illetve aki úgy érzi, hogy tudna Nekünk segíteni, bármekkora anyagi segítséget is örömmel fogadnánk. Cserébe a lejjebb felsorolt dolgokból tudok küldeni köszönetképpen a felajnlásokért... (Kérem, aki anyagilag segíteni tudna, írjon a [email protected][\email] e-mail címemre és ott beszéljünk a részletekrõl.)

Ezeket tudom felajánlani a segítségetekért (Aki tud támogatást küldeni, az válasszon, adja meg a címét és postázom, illetve budapesti személyes átadás is megoldható!):

500Ft vagy több küldése esetén:
Heroes VI. poszter
Heroes kotta Rob King és Paul Anthony Romero aláírásával

1500Ft vagy több küldése esetén:
Heroes Collection lemez (bontatlan)

3000Ft vagy több küldése esetén:
Heroes V. Gold csomag (bontatlan)
Heroes VI. póló fekete vagy fehér (M, L, XL méretekben)

7500Ft vagy több küldése esetén:
Might and Magic: Heroes VI. lemez (bontatlan)

Valamint a relikviáimból összeállított csomag (eszmei értéke felbecsülhetetlen, piaci értéke mai áron ~150.000Ft), melyre lehet licitálni, aki a legtöbbet ígéri érte, az kaphatja meg (Licitálni a [email protected] e-mail címemen lehet. A minimum összeg, amennyiért odaadnám: 50.000 Ft[\b] A licit május 31-én 22:00 órakor zárul és ide ebbe a Heroes topikba minden nap este feltüntetem az aktuális árat):

- King's Bounty: The Legend (felújított kiadás 2008.)
- Heroes Collection csomag
- Heroes IV: Complete csomag
- Heroes V. Gold csomag
- Heroes V. póló L-es méretben
- Might and Magic: Heroes VI. csomag
- Heroes VI. poszter
- Heroes VI. póló fekete és fehér L-es méretben
- Heroes VI. kotta Rob King és Paul Anthony Romero aláírásával
- 2 db kód 50-50 Euro (~28-30.000Ft) értékben, amely 2012-ben az UBIShop webáruházában váltható be digitális játék vásárlása esetén
- Heroes VI. MICHAEL ARKANGYAL szobor, melynek értéke 250 Euro (~70-75.000Ft)

Köszönöm, hogy elolvastátok a levelem és méginkább köszönöm, ha segíteni tudtok. Baráti üdv!
#8524
köszi
#8523
Na figyelj!

Kaptunk egy pályát, amit Egyéni játék elindításával érhetsz el. A többi pálya között van felsorolva, a neve: "Az õsök szigetvilága".
Egy gigantikus pálya 4 választható játékossal.

Ez a lobbi dolog meg azt jelenti, hogy ha interneten akarsz másokkal játszani egy custom mapon, de neked nincs meg az a pálya, letöltheted attól, aki kezdeményezte a játékot. Hogy pontosan miként megy ez, azt nem tudom....

Battle for Middle Earth 2-ben ez a folyamat automatikus volt, egyik géprõl áttöltõdött a másikra minden hiányzó fájl. Megoldhatták volna itt is így.
#8522
Ezzel kapcsolatban : "A lényeg az, hogy elérhetõ az Archipelago pálya, illetve a lobbiban letölthetjük a nem meglévõ custom mapokat a hosttól."

Pontosan hol érhetõ el ez a pálya?
lobbiban: Ez mi? Hol van? Honnan lehet ezeket letölteni?
Botond
#8521
Igen, úgyhogy pörgetni kell a hadjáratot, mert jön heal nerf 1.5-el, és úgy nehezebb lesz.
Cobra.
#8520

Hide and fear, Cobra Commander is here !

#8519
Utolsó lehetõségként próbálj meg belépni a barátod accountjával hátha mégis be lett oda regisztrálva, ha azzal se megy akkor kénytelen leszel keresni valami alternatív lehetõséget a játékra.
#8518
Ubisoft hét van a Steamen, ami azt jelenti, hogy egész héten minden Ubi játék 33%-kal olcsóbb, így a Heroes 6 is.
Persze érdemes várni, mert minden nap extra akciók is vannak, valamelyik nap tuti sorra kerül a M&M franchise is.
#8517
Biztos, hogy a haverod nem regisztrálta? Nem kell ahhoz elindítani se a játékot, hogy regisztrálja. És akkor az õ Ubisoft accjával lehet használni a játékot.
Ha biztos, hogy nem, akkor sajnos szerintem nincs más megoldás, hisz utólag azt már képtelenség bizonyítani, hogy beregisztrálta-e valaki avagy nem. 😞 Max talán a Ubisoft, de szerintem "személyiségi jogok" miatt ezzel kapcsolatban nem adnak ki infót.
#8516
Ezek szerint akkor valaki mégis felhasználta😊

#8515
Igen!
Haver vette egy pár hónappal ezelött!
1x nem volt telepítve se regisztrálva!
Azért adta oda mert neki nem volt vas hozzá! 😊
10000ft-ért vette!
576-ba!
Azért nem értem mert ezek teljesen egyedi kulcsok!
Hívtam az 576-ot ott azt mondták nem tudnak vele mit kezdeni!
Hívtam a forgalmazót õk meg fel sem veszik!
úgy,hogy egyre jobb a helyzet!
Pedig már nagyon szeretném kipróbálni!
Az olcsóbb megoldást meg nem szeretném! 😊

#8514
22-én délelõtt karbantartás miatt nem fognak menni a szerverek.

aka911: megbízható forrásból származik az a kulcs?
#8513
hello!
Kérdésem lenne!
Heroes 6-hoz nem jó a kulcsom azt írja,hogy használatban van!
De semmi nem lett regelve meg semmi!
Válaszotokat elõre is köszönöm!

#8512
Végre valami váratlan jó hír!!! Köszi Pio!
És kösz a Limbicnek is. Kipróbálom a Map editort. A Tutorial NAGY ötlet!Talán végre használható lesz pályaszerkesztéshez is! :-)
#8511
Új patch érkezett:

- Added the Custom Map Exchange feature, allowing players to download missing maps in the lobby, from the host.
- Added the Archipelago map, previously available only during the Christmas event, in Skirmish mode (solo and multiplayer)
- Added features in the map editor:
o Help Files: Added tutorials in the Map Editor
o Initial Map Setup: Set a trigger to set up the initial structure allowing to save a map right after creation
o Unified Object Behavior: Implemented unified behavior for all affected objects (e.g.: object selection, scaling, rotation handling, etc.)
o Mini map: Removed the non-functional mini map from the Map Editor


A lényeg az, hogy elérhetõ az Archipelago pálya, illetve a lobbiban letölthetjük a nem meglévõ custom mapokat a hosttól.
Ezen felül a pálya editor kapott helpet, kikerült belõle a minimap, egységesebbé vált a használata és kreálás után azonnal menthetõ a pálya.

A következõ patch balance patch lesz.
#8510
Haha!! Ez a Hõsök Tere nagyon tetszik!!! Megnézném így a teret!!! :-)
#8509
********************SPOILER veszély***********************
A heroes.hardwired.hu oldalon a pokol végigjátszáshoz uccsó pályához a következõ kiegészítésem lenne:

"Most már elég erõs a hõsöd és elegendõ a sereged, hogy az E várat is elvedd! Miután ez megtörtént egy lila hõs vár majd a 3-mas pontnál - a jobb oldali képen az a sereg látszik ami nála van hard fokozaton - de még nem kell megtámadnod, ugyanis nem mozdul meg."

Dehogyis nem. rögtön a következõ körben megtámadja a várost, elég szép sereggel, bár igaz nem annyian vannak, mint az elsõ csatában.

Shiwo
#8508
felkerült a heroes.hardwired.hu-ra a háttér és térképkészítõ verseny végeredménye

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

gandrus
#8507
Ahhoz jó lenne tudni, hogy milyen frakció, milyen hõse (pl. Kastély, és harcos vagy varázsló típusú).

#8506
Sziasztok most kezdtem el játszani a játékot, eddig nem nagyon volt idõm illetve volt mindig más, valamint vártam még a javításokat, most visszaolvasgatva sajnálatos amiket írtatok a játékkal kapcsolatban, magam is amiatt jöttem a fórumba, hogy szétnézzek hogyan is érdemes fejleszteni egy hõst, mert ez a skill fa ami benne van a játékban finoman szólva is érdekes, majdhogy nem a hõs a legyengébb egység a seregemben azt hiszem most 8-as, és nem tudom mire osszak pontot, valaki tudna nekem mondani 1-2 tippet mire érdemes fejleszteni egy hõst, mert momentán nem nagyon látom.

Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.

#8505
Na igen, ha a Black Holenál marad a game, már lassan új faction is lenne benne...