Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Segítségre lenne szükségem, igaz nem ehhez, hanem a III-hoz kapcsolódóan, s ez OFFnak minõsül, ezért Spoilerbe írom. Aki elolvassa, annak köszönöm.😊
<#worship>#worship><#worship>#worship>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Heroes III(Complete(GOG-os) változathoz) kapcsolódik a kérdésem, mégpedig a multis részéhez. Routeren keresztül játszunk, LAN-on.
Szóval megy tökéletesen, viszont HA S-es mapmérettõl nagyobban szeretnénk játszani , az a probléma, hogy általában csak az egyikünk van 'szabadon' a MAPon és tud járkálni. A többiek be vannak zárva és tehetetlenek.. általában láva, vagy egyszerûen csak fák állják el az utat..
Mi lehet ez? Az összes map csak nem lehet bug, viszont hiába nézem meg az összes Obelisket stb.. nem tesz semmit.
Köszi elõre is.<#worship>#worship><#worship>#worship>
Szóval megy tökéletesen, viszont HA S-es mapmérettõl nagyobban szeretnénk játszani
Mi lehet ez? Az összes map csak nem lehet bug, viszont hiába nézem meg az összes Obelisket stb.. nem tesz semmit.
Köszi elõre is.<#worship>#worship><#worship>#worship>
<#worship>#worship><#worship>#worship>
#8602
Értem köszi! Hát nem az h nem tetszik a 2D-s H3 féle várnézet.. csak vhogy nekem nagyon bejöttek a H5-ben lévõk és hát 2012-ben szerény véleményem szerint legalább olyat csinálhattak volna. H5-ben nekem az élõhalottak és a démonok vára jött be nagyon.
kinek hogy... én speciel szívesen játszottam mind a három általad felsorolt résszel, és mindegyiknél ott volt a késztetés, hogy "nah még egy utolsó kört, nah már tényleg csak az utolsót.." és órák teltek el...
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Kösz szépen.<#worship>#worship>
Mégis milyen szerinted a III és az V-höz képest ?😊
Új szörnyek, várak ?!
Mégis milyen szerinted a III és az V-höz képest ?😊
Új szörnyek, várak ?!
Nem. Bár a kampány annyira nem rossz, de a skirmishhez alig van pálya és eléggé szivatósra lettek csinálva. Amikor találkozol a géppel, akkor legalább dupla akkora serege van, mint neked.
Hide and fear, Cobra Commander is here !
Hogy van neked ennyi Magic Power-ed? Nekem 40 körül volt a pálya elején. Egyébként igen, a kampányok utolsó pályáján a hõsõd elég erõs ahhoz, hogy kezdésnél minimális egységszámmal végigmenj a neutral creepeken.
Hide and fear, Cobra Commander is here !
Sziasztok srácok,
bocs a pici offért, de szerintetek a VI jobb mint az V vagy a III ?😊
játékélményileg!😊
köszi.
bocs a pici offért, de szerintetek a VI jobb mint az V vagy a III ?😊
játékélményileg!😊
köszi.
Nekem is steames és semmi gond. Jobb click a játékon, properties, local files fülön verify integrity, majd indítsd el, és hagyd, hogy a beépített patcher patchelje. Esetleg steam fórumon nézz körül, ha ez se segít, közismert hibák és megoldásait oda fel szokták dobni.
#8593
Hali!
Van nekem egy olyan problémám hogy steamen megvettem a játékot és error code 2-t dobál fel és nem akar az istennek se elindulni ebben kérnék tölletek sürgõs segítséget elörre is köszönöm!
Grotesque
Van nekem egy olyan problémám hogy steamen megvettem a játékot és error code 2-t dobál fel és nem akar az istennek se elindulni ebben kérnék tölletek sürgõs segítséget elörre is köszönöm!
Grotesque
Ti hogy haladtok a hadjáratokkal? Én 1.3-as patch kijövetelekor vágtam bele, akkor lett elég stabil az én ízlésemnek. Most éppen az utolsó necro pályá legelején járok, és hát Anasztázia vmi nevetségesen erõs lett...
Ez a stat mennyiség vicc. Modest, high és deadly ellenfellek hullanak dögivel, mert hiába vannak akárhanyan, ha az elsõ két körben nem ölnek meg, akkor lightning-chainlightning kombó annyira leviszi õket létszámban (airre külön +9 spellpower skillbõl persze), hogy mire implosiont vagy sima hero ütést nyomnák már nincs is kire. 😊 Easy mode, meg is van a fõhõsöm a prológra. 😊
Ez a stat mennyiség vicc. Modest, high és deadly ellenfellek hullanak dögivel, mert hiába vannak akárhanyan, ha az elsõ két körben nem ölnek meg, akkor lightning-chainlightning kombó annyira leviszi õket létszámban (airre külön +9 spellpower skillbõl persze), hogy mire implosiont vagy sima hero ütést nyomnák már nincs is kire. 😊 Easy mode, meg is van a fõhõsöm a prológra. 😊
#8591
😄 nagyon jó.
#8590
#8588
Ha nem is fake de lehet, hogy csak valami kezdetleges forma, mivel a másik két várnézet szerintem nagyon jól néz ki ehhez képest.
#8587
Szerintem a színek vhogy nagyon nem harmonizálnak a képeken. Az épületek nagyon elütnek a tájtól....
#8586
Csak megvan:
Aztán lehet hogy fake.
Aztán lehet hogy fake.
attól függ, hogy melyik várét... a Haven-nek azért is van különösen nehéz dolga, mert szerintem az egyik legszebb volt a háromban is, és az ötben is
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#8584
Kifejtenéd, hogy miért nem éri el a Heroes 3 szintjét se?
Speciel nekem tetszenek az új várnézetek, semmi extra dolog csak a lényeg. Szerintem jól néznek ki, fõleg az Orc várnézet tetszik.
Speciel nekem tetszenek az új várnézetek, semmi extra dolog csak a lényeg. Szerintem jól néznek ki, fõleg az Orc várnézet tetszik.
De abban megegyezhetünk, h a h3 szintjét sem éri el...
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
amúgy nem fogja megütni, mert többen sírtak a H3 féle 2d-s képést, mint az 5. részben lévõért.. mondjuk ízlések és pofonok, speciel nekem is jobban bejött az ötödik rész látványvilága várilag, de ez van...örüljünk, hogy legalább az eredeti gagyit lecserélik (és örüljünk, hogy van egyáltalán várnézet, s nem az ubi akarata érvényesült ebben a dologban... és van, akinek tetszik ez az új is, s lehet nekik van igazuk, mi a fenének kell állandóan elégedetlenkednünk...
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#8580
A várnézeteknél sztem az lenne a minimum h megüssék a H5-ben lévõk szintjét.
Am azt lehet tudni h a DLC-ben lesz-e magyar nyelv vagy nem??!
Am azt lehet tudni h a DLC-ben lesz-e magyar nyelv vagy nem??!
#8579
Tegnap facebook-on linkelve volt a fullos haven townscreen, de ahogy látom mára eltûnt...
#8578
Miért lenne fura? Ha jártál már valaha várromot látogatni, tudhatnád, hogy a várakat dombra, hegyre építették! 😛
Ez sajnos a Haven vár nézete... Vagyis csak a háttér, mert a Village Hallon kívül semmi nincs felépítve. Viszont, ha fullosan fel lesz építve, lehet szebb lesz.
A Haven vár a pályán is eléggé silányul néz ki. De ez van, ezt kell szeretni!!
Ez sajnos a Haven vár nézete... Vagyis csak a háttér, mert a Village Hallon kívül semmi nincs felépítve. Viszont, ha fullosan fel lesz építve, lehet szebb lesz.
A Haven vár a pályán is eléggé silányul néz ki. De ez van, ezt kell szeretni!!
Ingyenes v nem ingyenes, ez akkor is gáz. Fõleg a heaven.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
#8575
De itt a nosztalgia volt a fõ irányvonal, nem 2012. Egy ingyenes patchben nem hiszem, hogy többet el lehetne várni.
#8573
Nekem egyik város kép sem tetszik, egy rajzolt háttérre a játék enginjével rajzolt poligon házak. Könyörgöm 2012 van. A városképeknek úgy kéne kinézni, mint ha a legvagányabb CGI renderbõl lenne kivágva. Ez egy kevés munkával és újra hasznosítással összecsapott szar.
#8572
Haven vára lesz, persze még nagyon nincs felépítve semmi. Kicsit fura, hogy mindegyik vár dombon van
Ezmiez? Városkép? Remélem, h nem...
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Szégyen gyalázat, de besültem a Necro második pályánál, ahol az álomban kell mászkerálni. Szépen elkezdetem a szokásos módon lezúzni az ellenekt, a seregem pedig elkopott és utánpótlás szinte semmi. Így a végén a a hõsöm testvére széjjel nyír.
Valami ötelt, hogy ne kelljen újrakezdeni?
Valami ötelt, hogy ne kelljen újrakezdeni?
egy kérés:
valaki aki végigtolta már az összes kampányt megtenné nekem azt a szívességet, hogy összeírja a kampánypályák (magyar) neveit és elküldi privát üzenetben?
valaki aki végigtolta már az összes kampányt megtenné nekem azt a szívességet, hogy összeírja a kampánypályák (magyar) neveit és elküldi privát üzenetben?
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
viszont szerencsére az új várnézetet patch-ben is kiadják, nem kell érte fizetni (meg is lincselnék õket az emberek, ha fizetni kellene érte 😄 )
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#8566
csak új vár kinézeteket, elõször én is azthittem, hogy lesz vmi kalóz faj a névbõl ítélve, de az csak a neve az updatenek.
#8565
Sg már új városokat is ír a cikkében , én nem hallottam sehol ,hogy kapunk valami új várat...
#8563
Újabb várnézetet kaptunk:


#8562
A dlc szerintem is drága így új faj/vár/lények nélkül, viszont az rendes a fejlesztõktõl, hogy a patch része lesz az új városnézet. A Sanctuary-ra vagyok nagyon kiváncsi.
Szerintem még van remény a karácsonyi piacra egy rendes kieghez, amiben kapunk legalább egy új várat...
Szerintem még van remény a karácsonyi piacra egy rendes kieghez, amiben kapunk legalább egy új várat...
kiegnek olcsó, DLC-nek drága... meglássuk, hogy miket is fog tartalmazni
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Might & Magic Heroes 6 Pirates of the Savage Sea" will be available on July 12 for a price of 9,99 euros (£7,99)
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
#8558
Vajon ingyen egy content patch formájában fogjuk megkapni vagy pedig keményen perkálni kell érte?
ismerve az eddigi munkásságukat szinte biztos, hogy késni fog... (:
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#8555
Épp most jelentették be Facebookon:
"Hello Heroes,
as some of you have already guessed, Crag Hack finally finds his way back to Ashan!
"Might & Magic Heroes 6 Pirates of the Savage Sea" will be available on July 12! Get ready!
At the same time we've got another great news for you: thanks to fan, player and journalist feedback on this subject, we are now providing a favorite feature of past Heroes games, adding beautifully animated Town Screens, tailored specifically to the expectations of Might & Magic fans. Town screens will be available with the patch 1.5 on July 12 as well!
Learn more about Crag Hack and see more town screens on the official site => http://bit.ly/KJDFMp
Szóval július 12.-én lesz (hacsak nem késik pár hetet) 😊)
"Hello Heroes,
as some of you have already guessed, Crag Hack finally finds his way back to Ashan!
"Might & Magic Heroes 6 Pirates of the Savage Sea" will be available on July 12! Get ready!
At the same time we've got another great news for you: thanks to fan, player and journalist feedback on this subject, we are now providing a favorite feature of past Heroes games, adding beautifully animated Town Screens, tailored specifically to the expectations of Might & Magic fans. Town screens will be available with the patch 1.5 on July 12 as well!
Learn more about Crag Hack and see more town screens on the official site => http://bit.ly/KJDFMp
Szóval július 12.-én lesz (hacsak nem késik pár hetet) 😊)
