283
S.T.A.L.K.E.R. 2
  • mcmoha
    #83
    A legfrissebb hirek a S.T.A.L.K.E.R 2-rol a facebook-on:

    "There was some confusion created in the community when a video was posted with some Stalker 2 news and you (the community) not knowing if it was real. Stalker 2's protagonist will indeed be Strelok. It will be taking place in a large-single-area game world. A Stalker movie is currently being filmed along side the game development with a budget of 3 Million USD due to increase in the future. More Stalker 2 news soon!"
  • KranaZoli #82
    Nem biztos, hogy év elején. Ha év vége felé akarnak vele előrukkolni, akkor még bőven ráérnek költeni a marketingre.
  • Bulics
    #81
    De asszem stalker 2 nem 2012-ben jön ki. Még egy kockát sem mutattak belőle. Semmi marketing. Pedig király lenne mondjuk 2012 május elsejei megjelenés:-)
  • Hellsing47
    #80
    a 4-es? ja, már 2004-óta
  • darki81
    #79
    készül az új metro :P
    az sem lesz gyenge :)
  • KranaZoli #78
    Eléggé. De megéri. :)

    Van belőle tömörített változat is, nem csak install-os. Kicsomagolod, megnézed - ha nem bírja törlöd. :(

    Nézzetek be a SHoC topic-ba. Én mostanában tettem be friss képeket.
  • Herold
    #77
    A gépigényt mennyiben befolyásolja ez a mod az alapjátékhoz képest? (elég fos konfigom van)
  • karajjj
    #76
    aztakurva :| ezt még nem is próbáltam
  • Muttley
    #75
    nnnnnnnnnnnnem tudod mit hagysz ki ;)
  • Bulics
    #74
    Ja? Nem szeretem a modokat.
  • Muttley
    #73
    pedig nem bonyolult
    az van hogy
    lehethogyazalapjátékragondoltál
    deee
    nemvettedfigyelembehogyvanegyComplete20091.4.4.mode
    ami
    agyonb.sszamindentekintetbenazösszesStalkertegyüttvéve
    ;)
  • Bulics
    #72
    Most ezt nem értem?!?
  • Muttley
    #71
    "Sztem a shadow of chernobyl volt eddig a legjobb, hiába lett szebb a többi."

    houston, jelentkezz baj van! :D
    osztán ösmered-éééé a C2009-et?
  • Bulics
    #70
    Engem nem igazán érdekel a grafika. Szerintem a shadow of chernobyl volt eddig a legjobb (persze, mivel a többi csak kiegészítő)hiába lett szebb a többi. Azt hiszem hogy az új is hozni fogja a színvonalat mivel teljesen új játék lesz nem úgy mint a clear sky. Megint a történethez készítik majd a pályákat nem lesz sok üresjárat. Szerintem a fegyverjavítás sem hiányozna belőle, szerintem úgy izgalmasabb a játék ha az istentudjahonnan kell előrángatni puskát mert az előző elromlott. Ja és remélem nem valami noname sztalkert tesznek bele hanem a rendes játék a rendes főszereplővel (Megjelölt) foljtatódik.
  • darki81
    #69
    A többihez volt csak rövüd a pripyat, de nagyon tetszett. Minden mellék küldetést megcsinálltam, és amikor végigvittem, utánna elkezdtem megint másik szálon, és azt is végigvittem. Plusz még sokat bolyongtam, meg gyülytögettem az artifactokat is.
  • Muttley
    #68
    néztem gameplay videokat a REDUX-ról,
    de nekem még mindig távol van a C2009-től
  • Vogel
    #67
    COP szigorúan REDUX moddal.
  • Tigristank
    #66
    Nem volt az olyan rövid, ha nem csak a főszálon mentél. :)
  • KranaZoli #65
    Szerintem sem annyira csúnya ám az a COP. De ha jól nézem akkor már vannak hozzá azért ráncfelvarró mod-ok is. ;)
  • darki81
    #64
    szerintem meg jó! bár lehetett volna hosszabb is..
  • Muttley
    #63
    a CoP egy fos
    mai szemmel nézve szabályosan CSÚÚÚÚÚNYA, rövid és pont a címéről szól alig, Pripyatról
    majd talán ArtistPavel kezelésbe veszi és akkor lesz olyan zsír, mint a Complete 2009 1.4.4 :)
  • KranaZoli #62
    Nem teljesen értem amit írsz. :)

    Ez kb. olyan lesz, mint amit a Krájzisz 2-nél is ígérnek. A fő különbség a látvány effektekben lesz. Ez vmi olyasmi lesz, hogy míg Box-on robbanáskor pl. 4 felé törik vmi, ellenben PC-n majd a többszöröse. És ez lesz az összes effektnél.

    Itt is majd vmi ilyesmi lesz szerintem.
  • KranaZoli #61
    Ez mondjuk pöppet sántít, mert már COP is megkapta a DX11 támogatást. Sőt! Az első DX11 támogatással megjelent game volt. Az már más kérdés, hogy nem sokat hoztak ki belőle, de talán még így is megjelenésekor a legjobban optimalizált STALKER lett. Azonban a legkisebb is. :)

    A külsőn igazság szerint amit a leginkább pofozni kellene azok a 4; 6; 8 ágú bokrok textúra megoldás. Ez már nagyon gáz és ciki dolog. Far Cry 2-ben meg lehet nézni egy bokor ill. a COP-ban egy bokor megvalósítást. Ez szerintem már szánalmas. Ugyanez mondható el a fű textúrázásáról és megvalósításáról is.

    Én a DX11-től inkább sebesség növekedést várnék. Remélem már jobban tudják majd implementálni a játékba, mivel már előzőleg belekóstoltak a DX11-be. Igaz, csak a COP 1.6.02-es frissítésével vált nagyjából élvezhetővé is.

    A bug-okat sorolni lehetne, de arra ott vannak a különféle reklamációs project néven létrejött mod-ok. Bízom benne, hogy sok okosságot vesznek majd át a mod-erektől. Nagyon bízom benne, hogy nem egy még kevesebb map-el és bejárható területtel rendelkező folytatásról lesz szó. A sok bug-ból az 1ik legidegesítőbb a buta AI. A kitólnak fedezékből, odébb tolják egymást a karakterek, párbeszéd közben is, stb... De ezeket mindenki ismeri és a könyökén jönnek ki. :)

    Összegezve Én remélem, hogy nem csak a grafra mennek rá, hanem hasonló hibajavításokra is. Epic Fail lenne, ha a STALKER 2 is a megjelenésekor már árnyék bug-al jelentkezne. Ahogy ez sokaknál még a COP-nál is megvolt. Ezt is pl. keggyetlen mód el tudják qrni. Talán már a napsugarak sem fogják felezni az FPS értékeket, ...

    Inkább javítsák ki a 3 részben fellelhető összes bug-ot, dobják meg jóóóóó sok map-el, sok jó küldivel, és történettel.

    A mod-erek úgyis hozzápatkolják majd a hiányosságokat. De remélem ne erre alapoznak majd.

    Szurkolok az Ukrán fiúknak.
  • FSpofon
    #60
    nem jó a hír fordítása, csak a legszembetűnőbb eltérés lesz a grafikában, de nem az egyetlen
    "The key difference between the PC and console versions will be the beauty of graphics (meaning PC will offer more of visual effects)." GSC also insisted that the user interface on PC won't be harmed by multiplatform development.
  • Muttley
    #59
    "Az egyetlen eltérés a grafikában fedezhető majd fel, mivel a csapat a DirectX 11 miatt szebb külsőt ígér az egeret rángató játékosoknak."

    úgy legyen
    telibe kakkantom a DX11-et, mert a Metro 2033 is gyönyörű volt KexBoxon és röccenésmentesen futott, míg PC-n lagolt ezerrel
    akinek meg az, hogy "PC-n szebb lesz" meglepi, az HOL VÓÓÓT az elmúlt 5 évben?
    a lényeg, hogy CSAK GRAFban legyen más a különböző platformokon, meeee
  • darki81
    #58
    vagy a bc2
  • grebber
    #57
    mert amit konzolról írnak át... ,nincs azzal sem semmi gond ha értelmes hozzáértő nem direkt kibaszunk a pc-sekkel team csinálja.
    Erre jó példa a Dark Sector!
  • darki81
    #56
    Az jó ha a pc az első, mert amit konzolról írnak át...
    Az is jó ha több hangsulyt fektetnek a multira, és a több mutans is tetszik!
    Várom már nagyon, csak még kicsit odébbvan!
  • KranaZoli #55
    S.T.A.L.K.E.R. 2 - a PC az elsődleges platform

    "Még tavaly jelentette be az ukrán GSC, hogy készül a S.T.A.L.K.E.R. második része, amely ezúttal multiplatform fejlesztés lesz, tehát konzolokra is megjelenik. Utóbbi hírtől pedig sokan összerázkódtak, hiszen több PC-s játék kapcsán megtörtént már az, hogy a multiplatform státusz után a konzolos darab kapott elsőbbséget, míg személyi számítógépre csak egy jobb/rosszabb port jelent meg. A Stalker folytatásnál azonban szó sincs erről, mivel az ukrán csapat közölte, hogy számukra a PC-s verzió az első és "semmilyen kompromisszumra nem kell felkészülnie a rajongótábornak a konzolos kiadások miatt". Az egyetlen eltérés a grafikában fedezhető majd fel, mivel a csapat a DirectX 11 miatt szebb külsőt ígér az egeret rángató játékosoknak.
    A Stalker 2 a tervek szerint 2012-ben jelenik meg, s az új történet mellett több mutáns és fegyver is bekerül a folytatásba. "
  • darki81
    #54
    Amég kijön a game, addig végigviszem párszor az előző részeket

    Kiváncsi leszek milyen ujitás lessz a multijában, remélem olyan lessz mint a singleplayer
  • grimm13
    #53
    Falloutban és a Mass effectben is jó volt a női karakter bár én nem vagyok a nöi karakterrel való játéknak ..... Kardánt meg azért mutatják mert a Stalk2-höz még nincs kép gondolom xD
  • mascarun
    #52
    De miért Kardánt mutogatják ha már egyszer nőkről van szó?
  • darki81
    #51
  • HUmanHunter
    #50
    szerintem simán beleférne :D főküldetés, húzd meg.. :D
  • Muttley
    #49
    Minek?
    Hacsak nem akarják, hogy az élethűség jegyében kedvenc Stalker-ünk, evés, ivás, alvás mellett lukakat tömködjön ;)
  • darki81
    #48
    már idejevolt..
  • grimm13
    #47
    Végre egy pár morzsa lesznek női karakterek is
  • Bulics
    #46
    Én is erre gondoltam.
  • grimm13
    #45
    Lassan dobhatnának valami hírt a játékról :D Kezdek éhezni !
  • bertino
    #44
    ez nem chat.