283
S.T.A.L.K.E.R. 2
  • Bulics
    #123
    Engem is sokkolt!!!! Szétloptál ezt a céget is? Nem azért de a call of pripyaton is lehetett érezni hogy tök lapos lett, béna animációk, átvezető "képregények", de remélem azért ezzel nincs vége! Az első játékkal szemben lenne kicseszés, nem folytatni a sztorit. Szerintem újdonsült franchise-ként van akkora hírneve(én is meg akartam venni) hogy támogatót találjon, illetve egy másik fejlesztő átvegye az egészet. Ez történt a Mortal Kombattal is: A midway csődbe ment de mivel volt akkora franchise azóta már 2 mk-t hoztak ki.
  • Muttley
    #122
    kár érte :/
    viszont lesz Metro: The Last Light
  • sherlock1
    #121
  • grebber
    #120
    City interactive majd megveszi a jogokat nyugi :) Cryengine 3-al befejezi majd
  • darki81
    #119
    lehet majd újrakezdeni
  • Louis Cyphre
    #118
    Rohadt életbe már. A Stalker széria volt az egyik leghangulatosabb játék amihez szerencsém volt gamer pályafutásom alatt. És most vége az egésznek.
  • mcmoha
    #117
    Pedig egesz jol nezne ki.
  • darki81
    #116
    nemá..
    remélem valaki folytatja majd
  • heady
    #115
    berakod google fordítóba, angolra teljesen jól lefordítja, értelmesen.
  • Herold
    #114
    Ezt oroszból fordítottad?
  • heady
    #113
    Fasza... :( Nem bánnám, ha azért valaki átvenné a projektet. Annyi fantázia csak van benne.
  • gosumofo
    #112
    Bezárt a GSC, annyi a játéknak.
  • Muttley
    #111
    a Silent Hunter 5 a kivétel :)
    ott még úgy tudom, továbbra sem megoldott, h OFFline is lehessen tolni
    csak ONline
  • KranaZoli #110
    Ukrán fiúk inkább a játékot gyúrják és ne újabb bughalmazt hozzanak ki újra. "Felesleges" dologba feccölnek energiát.
  • Ari18
    #109
    Felfogtam és rájöttem, hogy igazat kell adjak magamnak. Azokat a hurka játékokat kb. 1000x könnyebb feltörni, mint a hawx2-t. Ha érdekelne valakit, tehát lenne presztízse, hogy melyik csapat töri fel előbb már rég kész lenne a warez.
  • grebber
    #108
    De dolgozzad már fel ilyen nincs hogy nem érdekel senkit. A hackerek leszarják kit érdekel.Nekik ez preztizs kérdés.Hány olyan hurka game jön ki amivel kb kutya nem játszik mert okádék fos szar amihez a hawx 2 az évezred játéka mégis feltörik.

  • darki81
    #107
    a bf3-at pl már kicsit nehezebb lesz warezolni :)
  • Ari18
    #106
    Egyáltalán nem hülyeség, csak nincsen presztízsértéke a feltörésének, kutyát nem érdekli a játék. Ha egy Mass Effect szintű játék jött volna ki azzal a védelemmel már régen fel lenne törve.
  • grebber
    #105
    Ez nagy hülyeség ilyen nincs és soha nem is lesz.Minden szart feltörnek.
  • sherlock1
    #104
    hawx 2 azért nincs még feltörve, mert az a szar játék senkit nem érdekel.
  • grebber
    #103
    Ubisoft kezében ott volt a megoldás (HAWX 2 ami máig nincs feltörve).Csak azon finomítani kéne hogy aki megvette az is tudjon játszani :D és nincs warez! Ennyi.
  • Herold
    #102
    Sajnos az is igaz, hogy ha nem találnak hatékony másolásvédelmet a PC-játékokhoz, előbb-utóbb senki nem fog játékot PC-re fejleszteni.
  • mcmoha
    #101
    Legutobbi fejlemeny:

    Following yesterday’s DRM-alarm going off, GSC have now said that using an always-on solution is for them “a possibility, not a choice.” We also received this statement:

    “The idea of implementing DRM came in as a possible anti-piracy solution. You know the severe level of commercial piracy we have here in ex-USSR region. This said however, there is no firm decision to go for DRM with S.T.A.L.K.E.R. 2 as of now. Be assured, we do realize how uncomfortable this solution is for the players, so we’ll continue looking for most effective, yet acceptable for all, way of protecting the game by the time of its release.”
  • grebber
    #100
    Szerintem az Assassins Creednek is hasonló védelme volt.
    Majd végigviszik összes küldit akkor meglesz az összes fájljuk összebuherálnak egy telepitét azt kész a warez ennyi.
    Max nem a megjelenés előtt hanem utána pár nappal,de lesz.
  • Anonymusx
    #99
    Már ha egyáltalán megoldató lesz a fordítás,lehet az a fájl nem is lesz a gépen amibe a szövegek vannak.
  • darki81
    #98
    biztos lesz majd hozzá majd magyarosítás.
    na meg végre a multi része is felveszi a versenyt a singlével
  • Bulics
    #97
    Persze elvárják hogy így is megvegyük,de magyar nyelven nem jelenik meg.
  • vato loco
    #96
    Szerinted?
  • Herold
    #95
    És honnan van az a problémamentes változat?
  • vato loco
    #94
    Sztem ez nemhgy antwarez, de egyenesen pr warez megldás. Minek megvenni sk pénzért a szopatós verziót, ha a netről ingyen is le lehet rántani a prblémamenteset? Maguknak keresk már megint a bajt.
  • mcmoha
    #93
    Facebook-on irjak:

    "The idea of implementing DRM came in as a possible anti-piracy solution. That said, there is no firm decision to go for DRM with S.T.A.L.K.E.R. 2. We do realize how uncomfortable this solution is for the players, so we'll continue looking for most effective, yet acceptable (for everyone) way of protecting the game by the time of its release."

    Szoval ez meg odebb van.
  • darki81
    #92
    hibátlan
  • lolSL
    #91
    állandó netkapcsolat kell a játék alatt, nem lesz a teljes game a merevlemezünkön.
  • mascarun
    #90
    Faja!
    Remélem egyszercsak kiadják majd magyar nyelven is!
  • mcmoha
    #89
    Az egy novella amit nem a GSC irt, de tamogatjak.
  • mascarun
    #88
    Gyerekek ez a S.T.A.L.K.E.R. Southern Comfort lesz az új rész vagy ez micsoda lesz?
    Láttam már Facebook-on is. Csak nem vagyok jó angolos! :)

    Link

  • KranaZoli #87
    Fel fogsz Te ébredni 23-án reggel is, hidd el.
    Melózni kell, ez van.

    Nem lehet csak úgy világvége.
  • Bulics
    #86
    De ha év végén lesz, akkor remélem nem lesz túl hosszú, mivel december 21-ig ki akarom játszani:)
  • bertino
    #85
    jaja, egy posttal lejjebb van pont. :)
    csinaljak a jatekkal egyutt, ennyi a hir, rovidesen kapunk uj hireket.
  • mascarun
    #84
    Amúgy a Stalker filmről/sorozatról van valami új hír? Vagy az befuccsolt?