283
S.T.A.L.K.E.R. 2
  • JonasSandor
    #243
    Az év legvégén kaptunk vidit belőle király.
  • hunbalee
    #242
    S.T.A.L.K.E.R. 2 - in-engine kedvcsináló előzetes



    S.T.A.L.K.E.R. 2 is due for release at some point in 2021 on Xbox Series X|S (day one on Xbox Game Pass) and PC.
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2020.12.30. 22:00:07
  • lammaer
    #241
    Gondolom azért lehet kisebb felbontáson is tolni majd...
  • grebber
    #240
  • Bokafix2
    #239
    Kell a tályognak a 4K, a sima full HD-val is megelégszek, csak lehessen már újra radioaktív disznók elől menekülni.
  • grebber
    #238
    STALKER 2: két fontos Xbox Series X technikai paraméter derült ki róla!

    "4K felbontással, másrészt pedig raytracing megvilágítással büszkélkedhet – utóbbi ezen a felbontáson azért nem kis teljesítmény egy konzoltól."

    Első reakcióm: akkor ez bizony 4K 30 fps lesz megint csak....de majd meglátjuk
  • ntex
    #237
  • grebber
    #236
  • grebber
    #235
    Megjelenési dátum is az lesz majd megint tuti + attól is félek mit sikerül majd az UE4-el ügykezelniük..baljós amikor a saját engine-jüket se tudták kezelni rendesen...
  • Loál János #234
    Anomália
  • mcmoha
    #233
  • grebber
    #232
    Hivatalos UE4-el jön
  • grebber
    #231
    Kiderült néhány részlet a S.T.A.L.K.E.R. 2-ről
  • mcmoha
    #230
    https://www.stalker2.com/
  • grebber
    #229
    Még csak papíron létezik a S.T.A.L.K.E.R 2

    Az egy jó pont, hogy az UE4 et megemlítik..
  • Hexex86 #228
    El sem hiszem! Köszi az infót!
  • JonasSandor
    #227
    Maga az álom valósult meg.
  • grebber
    #226
    2021...

    S.T.A.L.K.E.R 2
    GSC Website
  • mtibee
    #225
    STALKER alternatíva - Chernobylite
  • lacinkacinka
    #224
    Sajnos szerintem is csak fikció az egész! És az is marad, bár ne legyen igazam!
    És Rony-val értek egyet! Isten őrizz, hogy valami nyugati cég megkapja a jogokat. Nem hiányzik egy CoD Infinite szintű tucatlövölde, ezt a nevet: S.T.A.L.K.E.R ne csorbítsa el senki! Véleményem szerint is, senki nem tudná az első részek hangulatát, atmoszféráját visszaadni úgy, ahogy azt anno a gsc megalkotta. Inkább leszerződtetném a legnagyobb moddereket, és az ő kezükbe adnám. Senki olyan lelkiismerettel nem csinálná szerintem mint ők.
  • mcmoha
    #223
    Viszont ő a STALKER hivatalos facebook oldalának adminisztrátora és közvetlen kapcsolata van Szergejjel. Szerintem nagy baromságot nem írhat mert segbe rugják.
    Utoljára szerkesztette: mcmoha, 2017.12.02. 15:55:35
  • Rony94
    #222
    Ennek a Grigorovicsnak volt egy elképzelése a STALKER-hez, a 2. résszel ezt próbálták megkreálni. Pénz hiányában nem sikerült és törölték az egész projektet. Úgy van vele hogyha ők nem tudják megcsinálni, akkor senki más ne csinálhasson STALKER játékot. Egy Bethesda-nak pl. soh a büdös életbe nem adná oda a jogokat, mert tudja hogy egy teljes más felfogású és hangulatú STALKER születne belőle. (ezzel bizonyos mértékben egyetértek)

    Én szerintem a GSC jelen állapotban nem lenne képes összehozni egy STALKER 2-t, ez egyszerűen túl nagy projekt már, a cégnek meg lószarnyi pénze sincs, már az csoda hogy jelenleg is üzemelnek.

    Én aminek örülnék:
    -Eladnák a jogokat a CD Projektnek pl. Ők szerintem közel tökéletesen vissza tudnák hozni a jó öreg STALKER hangulatot.
    VAGY
    -A GSC keresne magának egy jó közép- vagy kelet-európai kiadót (most is csak a CD Projektre tudok gondolni, mert ők ugye kiadók is egyben) és akkor lenne pénzük is elkészíteni egy STALKER folytatást, esetleg még a kiadó adna erősítést is fejlesztés terén. Nyugati kiadókat azért nem írtam, mert azok most nagyon el vannak szállva ezekkel az ismert üzleti politikával.

    Szerintem egy STALKER 2-re még mindig nagyobb esély van mint egy Half-Life 3-ra, úgyhogy ujjakat keresztbe. :D
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2017.12.01. 13:50:59
  • grebber
    #221
    Ezt az ocsmányságot a játékiparban totális mod nem értem..Rengeteg olyan cím van amin ülnek(=kinyirtak a picsába).... Ilyenkor mi a retekért nem adják el a jogokat? 35-en kapnának érte.... Mindegy balfaszok és kész.
  • tutituti
    #220
    Azt olvastam hogy ezt csak Tejas_stalker mondta.Aki ugye senki se a devek közül.Tehát fenntartással kezeljétek a cikket.
  • HUmanHunter
    #219
    Abból amit nyilatkozott csak idő kérdése hogy mikor lesz, de pár éven belül biztos nem.
  • grebber
    #218
    Még visszatérhet a S.T.A.L.K.E.R. Én is lehetek még amerikai elnök.....
  • Herold
    #217
    Ez hasonlít a Stalker világához, próbálta valaki?
  • grebber
    #216
    Akörül ment a botrány , kétséges, hogy bármi is lesz belőle.
    De visszatértek az eredeti készítők is és valami készül.....
  • Herold
    #215
    Állítólag lesz valami STALKER Apocalypse, most gyűjtik rá a pénzt.
  • darki81
    #214
    mi lesz máá :D
  • Rony94
    #213
    Az van hogy még mindig Grigorovich-nál vannak a jogok.
  • grebber
    #212
    Most akkor mi a rák is van?
  • HUmanHunter
    #211
    "From Don Reba ( GSC Forums Moderator ):
    Sergey Galyonkin got in touch with Grigorovich and found that:

    1. He did not negotiate with bitComposer about giving them the rights to the trade mark S.T.A.L.K.E.R. and still keeps them for both USA and Europe.
    2. bitComposer distributed Call of Pripyat and still owes GSC 8 months' royalties. "
  • mcmoha
    #210
    "Official note of GSC Game World

    In view of the rumors appearing in press, we find it necessary to inform that GSC Game World and Sergey Grigorovich remain to be the sole owners of all the intellectual property rights to the S.T.A.L.K.E.R. game series and the brand overall, including all the trademarks, the game universe, the technology etc. This can be easily verified with the trademark services
    online.

    From time to time news on the S.T.A.L.K.E.R. brand purchase by this or that company appear over the Internet. We relate such a keen interest in the brand to its exceptional popularity. Even the purchase of rights to create a “Roadside picnic” book-based game by a small publisher is presented as the continuation of S.T.A.L.K.E.R. franchise. We have doubts regarding the mentioned product by bitComposer (the publisher of S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat on some territories), since the latter has significant debts in terms of fulfilling the obligations under the existing contract between our companies."
  • Muttley
    #209
    aha :)
    akkor kb 2015-ben kint lesz az 1. béta verzió
    újabb 2 év és 2017-re talán ki is merik végre adni :)
    addig még ki jön a Metro Last Light után
    egy Metro Last Sound és egy Metro Last Touch is
    de az már newgen-re
  • grebber
    #208
    Feltámad a Stalker!!!
  • grebber
    #207
    S.T.A.L.K.E.R 2 collapse was ‘forced move’: Survarium dev explains all
  • TSL16b
    #206
    Jaja. A címet meg Stalk-Life 2-re módosítanák.
  • KranaZoli #205
    Ne legyen benne ilyen. ;)
  • TSL16b
    #204
    Miért, ha mondjuk a föld alatti, elhagyott X-2 laborban megtalálhatnánk a gravitorpuska kísérleti példányát, amit a szövjet mérnökök anomáliák ellenőrzött és biztonságos áthelyezésére fejlesztettek ki, és történetesen lennének is a játékban szétszórva a dobálásra különösen alkalmas „égető” anomáliák illetve képződmények, akkor menne a dolog.