261
S.T.A.L.K.E.R. 2
  • robicarlos6
    Ennyi helyet eszik a S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl Xboxon

PC-n is egyelőre 150Gb a helyigény...
  • robicarlos6
    A STALKER 2 UE5-el érkezik majd

Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.08.11. 19:26:49
  • Loál János #259
  • mcmoha
  • hunbalee
    System Requirements

Minimum:
    Processor: AMD Ryzen 5 1600X / Intel Core i5-7600K
    Memory: 8 GB RAM
    Graphics: AMD Radeon RX 580 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
    Storage: 150 GB available space

Recommended:
    Processor: AMD Ryzen 7 3700X / Intel Core i7-9700K
    Memory: 16 GB RAM
    Graphics: AMD Radeon RX 5700 XT 8GB / NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11GB
    Storage: 150 GB available space

• hunbalee
    Stalker 2 lemezes verzió variánsok Pont ez ne kapna season passot

• hunbalee
  • hunbalee
    STALKER 2 2022.04.28 (Jön később ps-re is)

• hunbalee
    S.T.A.L.K.E.R. 2 – Kiderült, meddig lesz Microsoft exkluzív
  • hunbalee
    S.T.A.L.K.E.R. 2 - nézz be a kulisszák mögé!

• hunbalee
  • mcmoha

• hunbalee
    S.T.A.L.K.E.R. 2 – Szerteágazó sztorira és rengeteg különböző befejezésre számíthatunk
  • ntex
    Nem is baj hogy váltottak. Szép volt, jó volt az XRay, de mégis csak egy 23 éves motorról beszélünk, amit már össze vissza toldoztak foltoztak. Talán a játékmechanikákat is könnyebben kivitelezik egy alapjában véve mai elvárásokhoz igazított, modern hardware-hez készült motorral, kevesebb bug lesz stb. Moddolhatóságban mondjuk nem tudom milyen lehet az Unreal Engine, de reméljük a legjobbakat.
  • hunbalee
    New S.T.A.L.K.E.R. 2 details shared by GSC Game World’s PR manager, support for mods on Xbox is being explored
  • mcmoha
  • hunbalee
    A S.T.A.L.K.E.R. 2 fejlesztése szépen halad, elégedett a GSC
  • ntex
    Jó, jó, de annyi sem volt mint az első teaser :( Valszeg még kb sehol sem tartanak a játékkal, ha még mindig csak ennyit tudtak belőle mutatni.
  • JonasSandor
    Az év legvégén kaptunk vidit belőle király.
  • hunbalee
    S.T.A.L.K.E.R. 2 - in-engine kedvcsináló előzetes

S.T.A.L.K.E.R. 2 is due for release at some point in 2021 on Xbox Series X|S (day one on Xbox Game Pass) and PC.
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2020.12.30. 22:00:07
  • lammaer
    Gondolom azért lehet kisebb felbontáson is tolni majd...
  • grebber
  • Bokafix2
    Kell a tályognak a 4K, a sima full HD-val is megelégszek, csak lehessen már újra radioaktív disznók elől menekülni.
  • grebber
    STALKER 2: két fontos Xbox Series X technikai paraméter derült ki róla!

"4K felbontással, másrészt pedig raytracing megvilágítással büszkélkedhet – utóbbi ezen a felbontáson azért nem kis teljesítmény egy konzoltól."

Első reakcióm: akkor ez bizony 4K 30 fps lesz megint csak....de majd meglátjuk
  • ntex
  • grebber
  • grebber
    Megjelenési dátum is az lesz majd megint tuti + attól is félek mit sikerül majd az UE4-el ügykezelniük..baljós amikor a saját engine-jüket se tudták kezelni rendesen...
  • Loál János #234
    Anomália
  • mcmoha
  • grebber
    Hivatalos UE4-el jön
  • grebber
    Kiderült néhány részlet a S.T.A.L.K.E.R. 2-ről
  • mcmoha
    https://www.stalker2.com/
  • grebber
    Még csak papíron létezik a S.T.A.L.K.E.R 2

Az egy jó pont, hogy az UE4 et megemlítik..
  • Hexex86 #228
    El sem hiszem! Köszi az infót!
  • JonasSandor
    Maga az álom valósult meg.
  • grebber
    2021...

S.T.A.L.K.E.R 2
    GSC Website
  • mtibee
    STALKER alternatíva - Chernobylite
  • lacinkacinka
    Sajnos szerintem is csak fikció az egész! És az is marad, bár ne legyen igazam!
    És Rony-val értek egyet! Isten őrizz, hogy valami nyugati cég megkapja a jogokat. Nem hiányzik egy CoD Infinite szintű tucatlövölde, ezt a nevet: S.T.A.L.K.E.R ne csorbítsa el senki! Véleményem szerint is, senki nem tudná az első részek hangulatát, atmoszféráját visszaadni úgy, ahogy azt anno a gsc megalkotta. Inkább leszerződtetném a legnagyobb moddereket, és az ő kezükbe adnám. Senki olyan lelkiismerettel nem csinálná szerintem mint ők.
  • mcmoha
    Viszont ő a STALKER hivatalos facebook oldalának adminisztrátora és közvetlen kapcsolata van Szergejjel. Szerintem nagy baromságot nem írhat mert segbe rugják.
    Utoljára szerkesztette: mcmoha, 2017.12.02. 15:55:35
  • Rony94
    Ennek a Grigorovicsnak volt egy elképzelése a STALKER-hez, a 2. résszel ezt próbálták megkreálni. Pénz hiányában nem sikerült és törölték az egész projektet. Úgy van vele hogyha ők nem tudják megcsinálni, akkor senki más ne csinálhasson STALKER játékot. Egy Bethesda-nak pl. soh a büdös életbe nem adná oda a jogokat, mert tudja hogy egy teljes más felfogású és hangulatú STALKER születne belőle. (ezzel bizonyos mértékben egyetértek)

Én szerintem a GSC jelen állapotban nem lenne képes összehozni egy STALKER 2-t, ez egyszerűen túl nagy projekt már, a cégnek meg lószarnyi pénze sincs, már az csoda hogy jelenleg is üzemelnek.

Én aminek örülnék:
    -Eladnák a jogokat a CD Projektnek pl. Ők szerintem közel tökéletesen vissza tudnák hozni a jó öreg STALKER hangulatot.
    VAGY
    -A GSC keresne magának egy jó közép- vagy kelet-európai kiadót (most is csak a CD Projektre tudok gondolni, mert ők ugye kiadók is egyben) és akkor lenne pénzük is elkészíteni egy STALKER folytatást, esetleg még a kiadó adna erősítést is fejlesztés terén. Nyugati kiadókat azért nem írtam, mert azok most nagyon el vannak szállva ezekkel az ismert üzleti politikával.

Szerintem egy STALKER 2-re még mindig nagyobb esély van mint egy Half-Life 3-ra, úgyhogy ujjakat keresztbe. :D
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2017.12.01. 13:50:59