25
Zombivadászat a Commandos nyomdokain!
  • grebber
    #25
    Valaki megtudná mondani hogy a fenébe lehet növelni az életerőmet? Vagy ebbe a játékban ilyet nem lehet?

    Annyit tudtam elérni hogy a "vérzést" elállítom ,de az életerőmet nem tudom növelni és így marha nehéz :(
  • sparrow35
    #24
    Most http://www.indiegala.com/-on 200 Ft a játék (Steamen regelhető).
  • Zeller01
    #23
    Ha, valakinek megvan és szeretne játszani vele szóljon!
  • wordsworth
    #22
    Az a baj, hogy bughegy az egész :) Egyébként jó lenne
  • sparrow35
    #21
    Na senki nem nyomja? Coop milyen, megy hamachival vagy Tunnglevel?
  • Noodlee
    #20
    A tolókocsis doki sem gyógyít?
  • meteoreső
    #19
    nem értem, nekem az életpontot nem gyógyítja (zöld) a gyógyszer
    anélkül meg egy pályán 6 étést bekapva véged
    nem lehet gyógyítani vagy csak rossz verzió ?
  • Calver
    #18
    ehem
  • wordsworth
    #17
    angol kellenehejj :D
  • SötétBarom
    #16
    Ráadásul nálam nem is működik :D
  • Rowlend
    #15
    Németül
  • SötétBarom
    #14
    Befutott a kalózöbölbe ^^
  • SötétBarom
    #13
    Hát az szipiszupi lesz :>
  • wordsworth
    #12
    Elvileg novemberben érkezik?
  • SötétBarom
    #11
    Banner?

  • wordsworth
    #10
    Bejön, mikor jön? :D
  • Terensz
    #9
    Kíváncsi vagyok: lesz-e benne multy
  • Terensz
    #8
    Jó kis zobivadász jázék lesz majd
  • SZilaJMaGGoT
    #7
    Ez egy rakás szar...
  • akyyy
    #6
    zombiturmix
  • SötétBarom
    #5
    +fav

    Állat!!!
  • The Protector
    #4
    Mi az a Zobi?
  • Zsolek123
    #3
    Há', ölég foscsi.
  • Jano
    #2
    !
  • STREEX
    #1


    A zombis videojátékok reneszánszát éljük, és nem úgy tűnik, hogy a közeljövőben változna ez a trend. Most a német Headup Games állt be a sorba egy olyan alkotással, amelyik ismét a hörgő-morgó élőhalottakat helyezi középpontba. A fejlesztési munkálatokért a nem túl ismert Crenetic Studios lesz felelős, a produktum PC-exkluzív lesz, és 2010 novemberében jelenik meg. A csapatban szerencsére találhatunk néhány tapasztalt veteránt, közülük Carsten Widera-Trombachot, a vezért, valamint Markus Kark vezető programozót érdemes kiemelni. Mindketten több mint 10 év tapasztalatával vannak felvértezve, legjelentősebb munkáik közé a Gothic első két részét sorolhatjuk.



    Ennek ellenére a Trapped Dead még véletlenül sem szerepjáték lesz, hanem egy taktikai elemekkel alaposan meghintett valós idejű stratégia, amelyben egyszerre 4 karaktert irányíthatunk a zombik tömegei ellen. Mindez co-op opcióért kiált, amely természetesen benne is lesz a programban. A játékhoz már létrehozták a weblapot, ahol jelenleg csak egy concept artokat cserélgető videót tekinthetünk meg, ám ez hamarosan változni fog.

    A történet a korai 80-as években játszódik egy Kansas Cityhez közeli kisvárosban, Hedge Hillben. Egy genetikailag módosított kukorica magjai indítják el a fertőzési hullámot, amely először egy kutyában, majd az általa megharapott emberben terebélyesedik ki, és nem kell hozzá sok idő, hogy a városka lakóinak nagy része zombivá váljon. Minderről mit sem tud Mike és Gerald, a két egyetemista srác, akik éppen piknikre tartanak, ám kénytelenek megállni egy benzinkútnál, amelynek a személyzete már fertőzött. Talán az előbbi sorokból is látszik, amit a készítők büszkén el is ismernek, hogy sok ötletet merítettek a 80-as évek sikeres horrorfilmjeiből.
    gamechannel

    Első képek