2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • DarkSector
    #1811
    Ez miért fontos?
    Mert az annyira sok lóvé? :)

    Csak nekünk sok, egy normál fizetésből semmi szinte.
    Neadj isten külföldi melóból.
    Kicsit privát ügy. :P
  • adler741
    #1810
    Jo ez a game de a 'kislyány' honnan adogatja ki a több kilónyi pénzérmét,a bugyikájából?
  • mester1987
    #1809
    :)
  • DarkSector
    #1808
    Picit hangosabban kezdődik, de nem kell feltétlen leszólni ezért, akinek nem tetszik ne nézze meg azt ennyi szerintem.
    Vagy gondolom.
  • Evoluti0N
    #1807
    Miért? Többieket se értem :D Milyen hangosan hallgatjátok ti a videókat :D
  • szucsy89
    #1806
    szívrohamot kaptam...
  • DarkSector
    #1805
    Sir!
  • mester1987
    #1804
    No!
  • DarkSector
    #1803
    Ne gurítsuk a hógolyót azért.
  • mester1987
    #1802
    Csak úgy töri a magyartot :D
  • Fpocok
    #1801
    A fülem szétrobbant. Köszi bazz.
  • Nika12
    #1800
    Sziasztok! :)
    Készítettem egy videót a Bioshock Infinite-ről. Remélem tetszeni fog nektek! :) Iratkozzatok fel ha tetszett :)
    Puszin Nika.

  • mester1987
    #1799
    Milyen köcsögség már, hogy nincs minden automatában összes fejlesztés. ha meg pont annál az automátál nincs annyi pénzed, szoptad :D
  • Evoluti0N
    #1798
    Nálam különben volt egy olyan bug annál a résznél, hogy nem befejezettnek mutatta mellékküldit, miután megtaláltam a rejtekhelyet. Gondolom az volt a gondja, hogy előbb találtam meg a kódos könyvet és utána a kódot. Amikor átmentem a következő területre, csak akkor tűnt el a küldi. Mindkét végigjátszásomnál ez történt.
  • Temeraire
    #1797
    Köszi, miért nem láttam ezt eddig? :S
  • wedge31
    #1796
    O betü alapból és ott mindent megtalálsz.
  • Temeraire
    #1795
    Most játszottam végig a játékot. Nekem nagyon tetszett, talán nem annyira mint a Bioshock első része, de azért ott van az emlékezetes játékok közt.

    A történet, a grafika egyedisége szuper, Elizabeth (<3) pedig a legtündéribb szereplő akivel valaha játszottam, ami negatívum volt az, hogy ha lecsupaszítunk mindent akkor tényleg csak egy sima fps, megyek a kövtekező pályán lelövöldözök mindenkit és megyek tovább emlékezetem szerint az első részben ez nem így volt ott azért több "kaland" elem volt.
    Két kérdés: A felvehető tárgyak (kalap, ing stb) meg lehet nézni valahol? A voxophone-okat meg lehet hallgatni mégegyszer, ilyet sem találtam a játékban.
  • Dark Energy
    #1794
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Bank of the Prophet-ben a hatalmas páncélszekrény ajtótól balra indulj a folyósón, majd megint balra és egyenesen, ott találsz egy szobát/irodát hullákkal és egy asztallal, checkold az asztalon lévő dolgokat, onnan Elizabeth már dekódolja.
  • browing
    #1793
    Lenne egy kérdésem illetve egy észrevételem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    másodszorra viszem végig a játékot és most sokkal jobban figyelek a részletekre, de lehet, hogy most elkerülte a figyelmemet egy dolog, nos hát emporiában vagy hol a szöszben vagyok, most mennék lemetszeni Lady Comstack kezét, a kérdésem pedig az lenne, hogy hol van a környéken a titkos írással leadott Vox üzenet a falon? a kis könyvet már megtaláltam de az írás nincs meg
    illetve amikor legelőször a First Lady fedélzetére lépünk vagyis inkább előtte ha az ember körbenéz szép nagy panorámát talál de a gondom az lenne, hogy mintha a táj ismételné magát, többször felbukkannak ugyan azok az elemek egy-egy lebegő szigeten, mint például egy forgókerék egy nagy szobor mellett (ami lehet, hogy a kis védencünkké volt)
  • PiszkosFred
    #1792
    Dream of the Sky

    Csak szigoruan vegigjatszas utan, a klip spoileres tartalma miatt :)
  • Dark Energy
    #1791
    A Singularity jó kis játék de nem volt úgy felépítve, úgy tálalva, olyan tartalommal megtöltve, hogy érzelmileg is nagy hatást gyakorolhasson, nem is volt erre igény. Egy fokkal kicsit jobb volt mint a Timeshift, bár nekem az is tetszett.
    A BioShock Infinite-nek és ide egy rakás más játékot is fel lehetne sorolni, melyek egyre igényesebb, egyre történet -és karakterközpontúbb játékok csodaszép grafikával, kreatívnál kreatívabb megoldásokkal, na
    ezekért a gyöngyszemekért éri meg igazán játékosnak lenni.
  • mester1987
    #1790
    Pedig a Raven Software fénykorában jó játékokat csinált. A Wolfenstein 2009-ben lett elég középszerű. De valamin dolgoznak most megint úgy tudom.
  • kill3r21
    #1789
    Singularityben hatalmas a LOST-os utalás, napokig röhögtem rajta :D
  • adler741
    #1788
    A singularity a reklám hiánya miatt lett ismerelten= szinte nulla marketing mielőtt megjelent volna.
  • mester1987
    #1787
    Én nemrég vittem végig, picit rövid, de amivel megtöltötték, az nagyon jó.
  • Evoluti0N
    #1786
    Jah, a Singularity is jóféle játék. Persze nem olyan jó, mint a Bioshock, de szerintem csúnyán alul van értékelve :)
  • adler741
    #1785
    Végignéztem a "megmagyarázós" videót,azt hittem a singularity- tól bonyolultabb történetet nem tudnak kitalálni ugy látszik tévedtem.)
    Egy kis kedvcsinálónak:
    http://www.youtube.com/watch?v=_qCRFcTxckA

  • DeerHunter01
    #1784
    nagyon remélem, hogy folytatják az alaptörténetet :)
  • mester1987
    #1783
    Várós...:P
  • DeerHunter01
    #1782
  • mester1987
    #1781
    #1674
  • DeerHunter01
    #1780
    Köszi szépen a válaszokat.
  • Dark Energy
    #1779
    Valóban kijött a Season Pass, mert én megvettem már Steam-en. A három DLC-t majd automatikusan kapom meg, ha megjelennek.
  • Evoluti0N
    #1778
    3 dlc jön majd, amit ugye a Season Pass-szal rendelkező emberek "ingyen" kapnak, meg emellett vannak a fegyverek, stb., amit már megkaptunk. Hogy a másik 3 mikor jön, azt még nem tudni.
  • DarkSector
    #1777
    Igen gondoltam legyen kerek, eddig 99 ilyennel játszottam, ez a 100., nem érdekelt csak azé vittem végig hogy meglegyen a 100 ilyen story-s játékom.
    Közben használtam telefonos segítséget is hogy most akkor mit kell csinálni, meg mi merre.
    Eléggé nehéz volt. Megszenvedtem vele. 1 délutánom ráment, sok helyen baromira el lehet tévedni, hogy most a falnak menjek vagy ugorjak a mélybe vagy nyissam ki az ajtót...
    Nehéz volt dönteni.
  • DeerHunter01
    #1776
    Én úgy tudom, hogy a season pass még nem jött ki, csak egy kisebb dlc ami új fegyvert, képességet meg még 1-2 dolgot tartalmaz, de nem külön sztorit/folytatást.
  • wesker24
    #1775
    A Bioshock Season Pass kb a játék megjelenésével együtt jött ki !

    Aki megvette az automatikusan megfogja kapni hozzá a DLC-ket amint megjelennek !
  • DeerHunter01
    #1774
    A Season Pass DLC mikor jön ki? Nem találtam sehol konkrét dátumot...
    Elvileg több órányi játékidőt fog tartalmazni, új történettel, stb...
    Szerintetek tovább viszik Dewitt és Elizabeth történetét?
  • jarlaxxe
    #1773
    Én egyáltalán azon csodálkozom, hogy ilyen infantilis gyerek létedre bele kezdtél egy ilyen elgondolkoztató összetett story-s játékba.
  • Fpocok
    #1772
    Pedig de. Nekem senki se jöjjön azzal, hogy milyen tökéletes, amikor ILYEN VAN BENNE.