2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • DarkSector
    #1851
    Miért te is csaj vagy?
  • DarkSector
    #1850
    Ez a youtube-os féle téma nekem nem is lenne problem, csak azok ahogy írod télleg furik akik seszósebeszéd csak videókat linkelnek, mert van olyan is aki ugyanezt csinálja, csak több hetes-hónapos-éves társalgás aktivitás mellett.
    Persze nem kényeszer jelen lenni, kérdezgetni, kommentelni, de furi, ebben egyetértünk.
    De engem nem zavar, mindenapi sg-zésemben. :D
  • syberia2
    #1849
    mindjárt jól összemnestruállak!
  • mester1987
    #1848
    Kanca, nem nőstény
  • syberia2
    #1847
    Olyan sok tapasztalatom van a fórum trolljaival való vitákról, nem is értem minek szóltam hozzá a témához.
    Bioshock ON
  • Frank99
    #1846
    akkor reklám.
    nem ide való...................
  • Frank99
    #1845
    te is nőstény vagy?

    csak ha már így beszélsz...
  • syberia2
    #1844
    Nem tök mindegy, hogy milyen okból csinálja? Azért mert mondjuk a pasija megkérte, vagy esetleg valaki fizet neki ezért: szerintem ez nem olyan téma, amiben csak hímek beszélhetnek.
  • Frank99
    #1843
    nem kell..


    csak látszik a Kriszhd vonal.... egyértelmű reklám... egy vicc...
    mivel kiszúrtuk az idióta kriszt, keresett egy luvnyát nyekeregni. azt látjuk topic of topic....csakmár nikóka, csiklóka néven..vagy hogyan is...
  • DarkSector
    #1842
    Én azért nem tiltom mert nem is tilthatom mint hg, mert nem olyan reklám szerintem egészen ami egyöntetűen reklámnak minősül, nyerészkedés, off.

    De megkértem mindenkit hogy a sima gameplay-ek amik érdektelenek, mármint abból a szempontból hogy másnak is megy így a játék, és nem mutatnak semmi érdekes dolgot, azokat direktbe ne linkeljék, mert tök felesleges.
    Csak ennyi.
  • Frank99
    #1841
    meg amikor megkérdi a létránál, hogy most itt mit kell csinálni?

    VAJON?

    elfűrészelni a lábát, vazzeg....
  • Frank99
    #1840
    persze mind HD... haha
  • mester1987
    #1839
  • Frank99
    #1838
    ugye, ugye..

    a fő, hogy bennelegyekaTVben (tubban stb...)....annyira átlátszó...

    a reklámot amúgy reptetni kéne innen(is) de sebaj...
  • Frank99
    #1837
    na persze..

    :-)))))))))
  • DarkSector
    #1836
    Azért valami van benne 1-2 nap alatt 3 játékból gameplay, csak így sitty-sutty, semmi előzmény.
    De mindegy nem ítélkezem, de furcsa KriszHD és a GTV vagy ki a tököm is akkor jön ha beszúrja a izéját.
  • syberia2
    #1835
    Ez hímsonib.. hísmonivizm..hímsonizivm..

    Ő egy csaj aki videójátékokkal játszik na.
  • DarkSector
    #1834
    Igen?
    Mert TR vidije is volt.
    Hehe.
  • adler741
    #1833
    Hoppá , van hozzá magyarítás!
  • Andriska86
    #1832
    FIGYELEM!!

    LELKES TESZTELŐT KERESÜNK A MAGYARÍTÁSHOZ!!

    RÉSZLETEK:
    https://www.facebook.com/BioShockCentrum

    JELENTKEZÉS PRIVÁTBAN!
  • adler741
    #1831
    Néztem ezt a trailert a yutubon,nem emlékszem ilyen részek lettek volna game-ben,meg volt egy másik lovas rész is ,az egyik előzetesben,azzal sem találkozhattunk.
    http://www.youtube.com/watch?v=J_gEzOZKyE4&feature=player_embedded#!

  • Frank99
    #1830
    a Dead Space 3-ba is csinált egyet, ott van a topic tetején...
    szerintem ez reklám....

    nem hiszem, hogy nagy hirtelen egy csaj minden játékot kipróbál, és azonnal videót is csinál belőle...
  • DarkSector
    #1829
    Munkatársaim azért jórészt facebook-on vannak, néha kisebb dolgokkal játszanak.
    És már ott látom mennyire laikushoz képest képbe vannak a dolgokkal, Szóval igenis az informatika a nőknek is megy/való.
    Aki mondjuk klánokat ismer, cod/bf az is összefuthat lányokkal. És sokan meglepően jól küldik.
  • Evoluti0N
    #1828
    Egyetértek. Nagy ódivatú berögződés, hogy lányok/nők nem játszanak. Ismertségi körömben is vannak hc és kevésbé hc női gamerek, valamint youtube-n is vannak jó női játéktesztelők. Szal ez, hogy nem áll jól egy nőnek, ezt én se tudom megérteni :D
  • DarkSector
    #1827
    "Nem áll jól egy nőnek igazából ennyi."

    Miért is nem?
    Ez butaság azért, nők-lányok ki hogy mondja is keményen vagy alkalomszerűen szoktak játszani, meg egyébb férfiasnak beállított dolgokat, nem személyes tapasztalat de fordítva is előfordul.
    Persze ha neked ez megdöbbentő, szíved joga.

    Mondjuk azt nem vágom miaz hogy odaültetnek egy gép elé valakit?
    Terrorizáltnak láttad a videót?

    én csak elsőnek más topikban meglátva hirtelen elkezdtem aszociálni egy közutálatnak örvendő illetőre (a kis dínóra), ami szerintem megintcsak parasztság, ezt még haveroknak is a szemébe mondtam/mondom ha látom , hallom hogy a dolgain viccelődnek.
    Kicsit gyerekesnek tartom már, meg külön fórumokon ezt tovább görgetik sokan.
    Nem is mondom kiről van szó, bár tudja mindenki szerintem.

    Én is pár dolgát furának tartom de nem vicccelődök rajta.

    Na szóval ő szokta ezt a formát használni, hogy "......(HD) (M)", amikkel eddig találkoztam legalábbis.
    Ennek a slengnek még nem fejtettem meg a jelentését, de nem is fontos.
    De láttam nem ő az, lehet nem is ő találta ezt ki.
    Mindegy 1 szó mint 100......
  • mester1987
    #1826
    Nem áll jól egy nőnek igazából ennyi. A vak is látja, hogy beültették, hogy motyogjon valamit a videó alá :)
  • DarkSector
    #1825
    Ja nem, bocs ha félreértelmezhető volt.
    Senki nem szorul védelemre, csak sok mindentő má kivagyok, mert hangosan indul a videó és?
    Meg más helyzetben is irok ha ilyen apró izébő van elefánt.

    Tudod gurul a hógolyó.

    Videót nem néztem, szóval nem védem, nem támadom, mert a címből látom hogy egy sima gameplay.
    Végigtóltam már a játékot, kicsit még itt-ott megnézegetek 1-2 dolgot benne, de újat már nem látok gameplay-ekben.
  • Evoluti0N
    #1824
    Lenne 1-2 tanácsom, ha megengeded. Legelőször is csak annyit mondanék, hogy alapból előnnyel indulsz a hímnemű játéktesztelőkkel szemben, mivel lány vagy és ráadásul a hangod is szép. Ne érts félre, ez nem hímsovinizmus a részemről és nem is azt állítom, hogy azért csinálod a videókat, hogy a férfiak csöpögjenek, de amit tény az tény. Ha jól érzed magad és élvezed, hogy ezeket a videókat csinálod, akkor annak csak örülök és jó szórakozást kívánok. Ha azonban komolyabb nézőseregre vágysz, akkor azt ajánlom, hogy kicsit összeszedettebben beszélj a videók alatt, ha kell akkor akár írd is le a gondolataidat és aztán olvasd fel a videók alatt, az improvizálás helyett. Nem sértésből írom, csak tanács.

    @DarkSector
    Szerintem arra gondol, hogy csak azért nem mondod a videóra, hogy sz.r, meg azért véded, mert hölgy az illető.

  • DarkSector
    #1823
    Bocsesz, ezt a poént nem vágom. :D
    Milyen hangokra gondolsz? :D
  • Frank99
    #1822
    szerintem ha egy jó hangú lány feltesz bármit, neked csöpög :-))))

    a jó hang kevés...
  • Frank99
    #1821
    vicc, ne is haragudj :-)

  • DarkSector
    #1820
    Naná, de mi ebben a furcsa még mindig nem értem. :D
    Eleve értelmetlen volt a kérdés, hiszen ott hever mindenhol az érme, és naná hogy ő is felszed valamennyit hiszen van keze. :D
  • syberia2
    #1819
    Fogd fel úgy, hogytök mindegy.
  • Evoluti0N
    #1818
    Fogd fel úgy, hogy a földön talált pénzérméket dobja nekünk, amiket mi ott felejtünk, nem veszünk észre.
  • mester1987
    #1817
    Huhh...:D
  • PiszkosFred
    #1816
    Fogd fel ugy, hogy osszeszedi azokbol a hullakbol es targyakbol, amelyeket te kihagysz :)
  • DarkSector
    #1815
    Ja sorry. Az utalást én másra értelmeztem.
    Az ugyanonnan szedi ahonnan te, vagy én vagy más, ott van amindenhol...

    Tiszta pénzérme a játék.
  • Seth
    #1814
    Még mindig nem értem hogy jön ez ahhoz,hogy Elizabeth néha odadob neked egy talált pénzérmét ?
  • DarkSector
    #1813
    Hogy nem kell mindig más magánéletben kutakodni, magyarul. :)
  • Seth
    #1812
    Már megint miről beszélsz ? :D