2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • Evoluti0N
    #1891
    Igazán jöhetnének már valami hivatalos infók az első dlc-ről. Lassan már 2 hónapja kijött a játék és még mindig nem tudunk semmit róla.
  • mester1987
    #1890
    Spekulációk (angolul)
  • mester1987
    #1889
    A BioShock-hoz tökéletes, az elsőbe is voltak ilyen kacifántos részek, csak ott játékmenetileg.
  • Broafka
    #1888
    igen, ezt mondtam én is, hogy kb ennyi.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak azt hittem, hogy valamennyire tényleg eljutunk rapture-be, hogy ott is módosítunk a dolgokon. Segítünk ott valakin, vagy éppen van valami befolyásunk, ami kihat az első vagy a második részre. Persze valszeg amikor az 1-2-t csinálták, akkor még nem gondolták, hogy lesz ez a harmadik rész amit így kötnek hozá

    de ez így akkor is satnya. Amúgy meg én csak most jöttem ebbe a topikba, nem is nagyon akartam kijátszani, mert nincs sok időm rá, de az 1-2-t nagyon szerettem, és nem tudtam, hogy mindenki ezen van fennakadva. sorry
  • Broafka
    #1887
    hát gondoltam a játékélményből nem rontok az első mondattal, és történet ügyileg se lőttem le nagy poént, de okés.
  • Fpocok
    #1886
    Óvatosan a spoilerrel, mert nem tettél mindent bele.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rapturenek semmi köze a sztorihoz. Annyi, hogy egy univerzumban vannak.
  • Seth
    #1885
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a világ amiben Rapture létezik csak egy,a többezer variácóból. Lehet egy másik variációban Booker-re rárobbant a klotyó és szörnyethalt. Ezerféle lehetőség adott, nem is értem mit rágódtok ezen
  • Broafka
    #1884
    most annyi, hogy lerohanunk a kabinhoz, keresztül suhanunk Rapture felett, és kijövünk a világítótoronynál?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ráadásul az egész nem is létezik/ nem is kapcsolódik, mert Booker mikor meghal, akkor marad minden a régiben, csak vele marad Anna. De vlaszeg annyiban akarták összehozni Rapture-rel, hogy Booker itt az "isten" és az egyik univerzumban Columbiát hozza létre (amit megakadályozott azzal, hogy megölte magát a megkeresztelkedés előtt), ugyanakkor egy másik univerzumban, meg ő a...aaa... (hát most nem jut eszembe a neve, mert rég játszottam az 1 vagy 2-vel, vagy hol derült az ki) Rapture alapítója. Ami valahol kicsit satnya kapocs
  • DarkSector
    #1883
    Van köze a R-hoz csak nem úgy ahogy gondolom elvártad.
  • Broafka
    #1882
    nah, kaptam valakitől egy magyarázatos videót (amit szerintem ki lehetne tenni a bannerba, vagy alá), mert így viszont a storyja zseniális. Szerintem ezt még magyarul is kicsit nehéz megérteni, nem csodálkozok magamon, hogy nem igazán esett le a tantusz sok helyen, hogy így angolul miről szól a játék.
    Viszont a játékmenet (meg hogy úgy volt, hogy valami előzmény lesz, vagy én nem is tudom, és köze lesz Rapture-höz, pedig nem igazán) az nem igazán jött be:
    A legtöbb vigor szerintem használhatatlan, mert alig sebeznek és egy csomó sót elhasználnak (egyedül a kos rohamosat használtam előszeretettel, meg néha a gép megszállást). Elméletileg lehetett volna kombózni őket, de már így is 600 fele kellett figyelni. És a fegyverekkel így is jól el voltam. Ráadásul az örökös keresgélések, és szükségesek is, hogy legyen elég pénzed fejleszteni. Nem is értem, hogy az mit csinál, aki sok mindent szeretne használni, mert én mondjuk használtam kb 3-4 fegyvert, és tulajdonképpen 1 vigort. És a végére már kicsit unalmas lett nekem. Viszont ezeken a kábeleken való utazások nagyon bejöttek, volt hogy csak köröket csináltam :D
    Az, hogy ennyire nincs köze Rapture-höz, az már kicsit kiábrándító :(
  • Fpocok
    #1881
    Tekintve hogy az egész egy hatalmas paradoxon... meg sem próbálom már érteni. Szar az egész sztori.
  • Broafka
    #1880
    hmm, és a többi kérdésemre? :D
  • Fpocok
    #1879
    Hogy az utolsó kérdésedre válaszoljak: Semmi... egy hatalmas "tease" volt az egész... jól felizgattak mindenkit vele... de amúgy SEMMI KÖZE A SZTORIHOZ. Csak ott van.
  • Broafka
    #1878
    Hali. Nah nekem is volt szerencsém a játékhoz. Anno én nagy rajongója voltam az 1-nek, a 2 már kicsit... az is jó volt, de azért... Ez a játék viszont, hát hogy őszinte legyek nekem annyira nem jött be. Viszont a storynál a vége felé már totál elvesztettem a fonalat. Valaki elmagyarázhatná, hogy mi történt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valami olyasmi jött le nekem, hogy a csaj tulajdonképpen a lányunk, és valamiért odaadtuk ennek a Comstacknak, aki átvitte a portálon keresztül Columbiába és saját lányaként nevelte fel, vagy valami ilyesmi. De mik voltak ezek az idő meg tér ugrálások? azt értem, hogy a kínainál egy másik idősíkba ugrottunk, hogy abban valószínűleg még életben van a kínai, de kiderült, hogy ott is meghalt. De amikor már átugrottunk egy oylan idősíkba, ahol mi már halottak vagyunk, és mi vagyunk a világ megmentője és mártírja... aztán a végén ez az ajtózás. brr, összezavarodtam. És a legvégén való rohangászásnál látjuk Rapture-t, de mi köze van amúgy Rapture-höz ennek a résznek?
  • RAMyMamy
    #1877
    szvsz a lehető legganébb fontot választották a fejlesztők a feliratokhoz
    egyszerűen olvashatatlan, legalábbis számomra

    nem tudom, mennyire modolható a játék, de ha igen, nem létezik valami font lecserélő cucc?
  • Dark Energy
    #1876
    Jól szétoffoltátok a topicot.

    Tud valaki insider infóval szolgálni, hogy mikor jön az első DLC?
  • radical
    #1875
    Ha érdekel valakit Bioshock Infinite steam kód (új, aktiválatlan) 3500ért, írjon PMet.
  • mester1987
    #1874
    Látom még mindig szakszerűen a tárgynál vagytok.
  • Frank99
    #1873
    hehe mert az adatlapon nem azt írsz, amit akarsz.... nem néznek a bugyiba modik....

    :-)))))))))))))))))
  • DarkSector
    #1872
    Jó én is csodálkoztam milrt titkolnád ha lány lennél.
  • syberia2
    #1871
    higgyék csak, bár szerintem az adatlapon is egyértelmű a nemem, de biztos én hazudok.
  • DarkSector
    #1870
    Jó csak mert a többiek azt írták lány vagy.
  • syberia2
    #1869
    nem vettem én magamra (hogy a faszba ha egyszer srác vagyok?) csak nem tartom értelmesnek a felhozott érveket
  • Evoluti0N
    #1868
    Nagyon eltértetek már a topic témájától, nem? :D
  • Frank99
    #1867
    sebaj....
  • DarkSector
    #1866
    Mindenféle hátsó szándék és szemétség nélkül kérdezem.
  • Frank99
    #1865
    olvasd el 1844-et...
    szerinted?
  • Frank99
    #1864
    labda FEL!!!!
  • DarkSector
    #1863
    Mármint nőként magadra vetted amit a többiek mondtak?
  • Frank99
    #1862
    nekem 12

    :-()
  • syberia2
    #1861
    nekem 8
  • Frank99
    #1860
    ezt nem Ő csinálja, de verjétek rá....

    :-))))))
  • Frank99
    #1859
    nézzétek meg meg már a Dead Space -3-at. ez elején elmondja, hogy....

    nem lehet érteni mit mond. 10x visszatekertem, azt a részt, hogy én játszottam az előző 2 résszel, vagy nem játszottam az előző 2 résszel..

    etetés..
  • syberia2
    #1858
    jó, persze ez engem is fel tud baszni, de itt annyira ki volt hangsúlyozva hogy ezt egy csaj csinálja, hogy arról elfeledheztünk, hogy igazából ez egy nemtől függetlenül szar videó:D
  • DarkSector
    #1857
    Azért tény hogy van 1-2 dühítő kissrác, aki ezeket úgy nyomja hogy már-már kijön az allergiám, pl egy xyz esetben van aki full leírásokat linkelget direktbe, úgy hogy kb ne is tudd használni az oldalt, mert 15-20 oldalnyit kell lefelé görgetned az mellett hogy szarrá tölti magát a net.
    Na azokat én is eltanácsolnám a gép elől.
    Erre vannak a spoiler tagok.
  • DarkSector
    #1856
    Jó nem rosszindulattal de az adatlapján férfi, nemtudom miért kell titkolózni. :D
  • syberia2
    #1855
    valamiért a haver így gondolja, felőlem verhetik erre.
  • mester1987
    #1854
    Most ne légyszi :)
  • DarkSector
    #1853
    Most télleg nem pártolásképpen, de most ha picit komolyra is vette Frank, de azért nem alaptalan a mondanivalója.
    Kijelenteni biztosan semmit nem lehet, én még azt is furcsának tartom hogy valaki az xy ismerősét küldi, szerintem közel sem erről van szó, mert semmi értelme nem lenne szerintem.
  • Frank99
    #1852
    persze.
    olvasd a kommentjeit..