2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • Cumshot
    #491
    Fasza.
    Azon gondolkodtam, hogy ezt a kis csuprot mindig elő kell húzni, ha egy kis vigort akarok magamba tenni, vagy hogy fog ez működni?
    Csak mert elég hülyén néz ki hogy éppen a herémet üti egy vox populi egy szöges léccel, én meg a boros butykost húzogatom közben...
  • Cumshot
    #490
    Nekem még nem jött meg (nem rendeltem), de a szomszédnak lehet hogy ma jön, úgyhogy keyloggert teszek a gépére, hogy hozzáférjek az email fiókjához.
  • grebber
    #489
    Ez az nekem is megjött a kulcs és már tölti is!
    Remélem xbox warez nemsokára jön mert nem birok már várni
  • drop
    #488
    nekem még nem jött meg sajna tomb raider az megjött hamar ez még nem
  • MerlinW
    #487
    Nekem is megjött az AMD-s kulcsom:)
  • Harbinger
    #486
    Nem kevered a játék kódját az Indutrial Revolution kóddal? Valamint az azért kapott kóddal? (Hogy vitted végig ilyen hamar?)
  • krisz073
    #485
    Előző beírásom stornó :)
    Ebbe a pillanatba jött meg Infinite key :D
  • krisz073
    #484
    Sziasztok,

    AMD Never Settle Reloaded kuponom van. Tomb Raider key-t már rég megkaptam, be is aktiváltam Steam-be.
    Van valaki aki ilyen kuponnal már megkapta Infinite key-t is?
  • Cumshot
    #483
    Szerintem csak 26.-án kapsz kódot.
    Kódja jelenleg azoknak van, akik valamilyen promócióban szerezték (pl. AMD Never Settle Reloaded). De akinek ilyen kuponja van, az sem tud még preloadolni, ergo jelenleg nem érnek semmit a kóddal...
  • HeadHunter86
    #482
    hehe :D

    Közben rájöttem, hogy a lenti link az egy pre-order féle oldal. Csak elég furcsán van megoldva. Van ott egy minijáték ha játszol, akkor extra DLC-ket is kapsz. Egyet már sikerült is szereznem, csak azt nem tudom mi az mert azt nem írja. Aktiválni meg még nem engedi, mert panaszkodik a STEAM, hogy talán először a játék kellene hozzá aztán aktiválgassam a DLC-t. Ami jogos :D
  • Cumshot
    #481
    Hmmm tehát fizettél az oldalukon, megadtad az email címedet is szépen...akkor a következő lépés az, hogy kitöltetnek veled egy űrlapot, ami igazából pszichológiai teszt.
    Annak segítségével megfejtik az összes jelszavadat, és véged.
  • HeadHunter86
    #480
    Megvettem Gamersgate-n. Meg is kaptam mind a 4 kulcsot, aktiváltam is. Viszont az Infinite-t merre kell?
    Ide írták hogy írjam be a kódot: https://www.finkmanufacturing.com
    Meg is történt, benn vagyok. Ilyen kis minijáték. Megadtam a mailcímem is szépen. Ez azt jelenti, hogy innen fogják majd küldeni nekem a STEAM-es kódot? Jól sejtem?
  • Myselor
    #479
    lehet,bár nem ennél a játéknál szerintem:)
  • Shep
    #478
    Akkor elég sok játék igen keveset ér :)
  • HeadHunter86
    #477
    Pontszám ide vagy oda, bele-beletekergettem ezekbe a videókba, csak úgy süt róla a nagybetűs hangulat. Ez a játék egyszerűen nem lehet rossz! Főleg ha megnézzük mit tettek le anno már az asztalra. Kedden itt hajnalig játszás lesz úgy érzem.
  • MerlinW
    #476
    A sajtó pontszámából nyugodtan le lehet vonni 2-őt mindig.
  • Myselor
    #475
    azért ez a 9.5 ös értékelés nem rossz,kíváncsi leszek a többire is ,de persze majd a saját számíze szerint fogom eldönteni hogy milyen,de nekem nagyon tetszik,hihetetlenül jó játék lesz szerintem:)
  • zzeN
    #474
    Nagyon hangulatos, várós!



  • preziosi
    #473
    Bioshock: Infinite pc review
  • mester1987
    #472
    Modern Warfare 4-t még be sem jelentették és már tavasz van. Battlefield 4 még jöhet az idén jaja.
  • Shep
    #471
    Hát ott valami 100 millióról beszéltek anno. Eladás meg jó sok millió, még PC-re is milliók fogytak.
  • Cumshot
    #470
    Áhh, lesz még Modern Warfail 4 is idén, meg valószínűleg Battlefield 4 is. BF4 legalább 10 millió példány, CoD 20 millió körül.
    Mondjuk év játéka nem lesz egyik sem, de pl. BF4-ből még lehet kritikai siker.
  • Keveqiah
    #469
    BioShock Infinite Video Review
  • mester1987
    #468
    Tudni kéne a GTA IV eladását ill. a költségét.
  • Shep
    #467
    Hát idővel kiderül, ha másból nem majd abból ,hogy lesz -e hamar folytatás bejelentés, vagy sem.
  • Cumshot
    #466
    Ki van ez találva biztosan.
    Pl. Rock Band, Guitar Hero játékokhoz szokták adni 1-1 zenekar friss albumát. Soundgarden legújabb lemezéből csak ilyen bundle-ben 1 millió fogyott.
    Hülyére fogják keresni magukat.
    Ne tévesszen meg, hogy látszólag ingyen dobálják a kódokat.
  • wedge31
    #465
    Ez sajnos nagyon igaz.
  • Shep
    #464
    GTA akkor is tarolna kis túlzással ha csak egy kocsi lenne benne meg egy 10m-es útszakasz s azon lehetne előre meg hátra menni :)
  • mester1987
    #463
    BioShock Vs. GTA :D
  • mester1987
    #462
    Igazad van!
  • wedge31
    #461
    A kategoriájában sanszos, egyébbként valszeg a GTA fog tarolni az idén.
  • Shep
    #460
    Na ja, csak abból még nem igen tudnak kenyeret venni a boltban :)
  • Shep
    #459
    De ezt mondom az nem tiszta bevétel, ott vannak a kifizetendő dolgok tehát a mondjuk 50 dolcsis játék árból nem mind az övék. PC-n persze nagyobb % mint konzolokon de hát a PC meg ugyebár nem komoly piac
  • mester1987
    #458
    Figyu az év játékát és az év legjobbja díját simán meg fogja kapni.
  • Shep
    #457
    Szerintem azért az is közrejátszik, hogy azért jó sokáig előtérben van a játék, ez is egyfajta reklám, még ha nem is közvetlenül mérhető.
  • mester1987
    #456
    Világszerte tuti keresnek pluszba 400 millió dollárt. Az úgy világszerte ~5 millió eladott.
  • Shep
    #455
    Dollárral kell számolni az a legtisztább de hát ugye az az ár sem tiszta bevétel, mert megy ugye a forgalmazónak belőle, aztán konzolon ugyebár Mikrónak meg Sanyinak úgyhogy kell legalább 5-6 millió ahhoz ,hogy ne legyen bukó a dolog. Hogy ez meglesz-e hát majd kiderül.
  • wedge31
    #454
    Értem én de ennyire bizni egy játékban a mai gazdasági helyzetben elég merész dolognak tünik.
  • mester1987
    #453
    Ha a 2x annyi visszatérül nekik pluszba világszerte az már jó (számítások nélkül).
  • Shep
    #452
    Szerintem nem, azért nem keresnek rosszul a játék fejlesztő munkatársak sem, aztán ugye nem 1-2 éve folyik a fejlesztés sem, összejön az szépen lassan. Nem véletlenül nem szereti ka kiadók a hosszú fejlesztési időt, mert egyre rizikósabb a megtérülés.