385
Agrar Simulator-Mezőgazdasági szimulátor
  • Robi546
    #145
    (Tényleg bocs a többszörös postért de fontos! :))
    Na szóval kipróbáltam a játékot és meg lepődtem. :) Mivel: eddig nem találkoztam bugokkal csak eggyel, álsz egy helybe és picit úgy mozog a traktor úgy ugrál vagy mi de csak éppen hogy, ez legyen a legkevesebb aztán az irányítás picit rossz de nem a legrosszabb és ami a legjobb: Fizika. :) Még pedig: elkezdek szántani, rá állok a földre és a traktor picit meg van dőlve, mint az igazi ahogy megy a barázdában, kapar a sárban, traktor nyomok vannak, elképesző!! :) Aki tudja próbálja ki a játékot, nagyon jó. :)
    Tehát az értékelés:
    Grafika: 7 (Bár csak Mediumon van a Beállítás kb. mert fullon szaggat szóval lehet hogy a grafika 9 ha maxra teszem.)
    Irányítás: 6
    Fizika: 10
    Összesen: 8
  • Robi546
    #144
    (Bocsi a 3x posztért)
    Na nekem meg van már a játék, most telepítem egyébként Spoilerbe le írtam hogy honnan van meg.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    BeLoad -on fent van a játék, aki be van regisztrálva az töltse le én még most telepítem. :)
  • Robi546
    #143
    Igazság szerint már megjelent az Agrar Simulator 201 az Amazon.de -n
    Link
  • Robi546
    #142
    én is remélem :)
  • Ringo18
    #141
    Ezt így nem lehet j´úatszani,hogy folyton leakadnak a vontatmányok,help,help,help!!!!
  • Ringo18
    #140
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • Ringo18
    #139
    Sziasztok!!!

    Letoltottem a játékot,jól ment egész sdig,míg a 6 napot nem léptem átt,amikor átléptem azóta leakadnak a vontatmányok,tudom sokszor leírtátok már,hogy miért van ez,de ha tud valaki megoldást erre a problémára,az írja meg légyszi(A megvásárláson kívul).És ki játsza ezt a játékot úgy,hogy a netrol szedte le,és oneki nem akadnak le a vontatmányok,ha tud valaki ilyen linket azt majd megbeszéljuk és valahogy leírja nekem!!!

    Elore is koszonom minden AS 2011 játszónak!!!

    Ringo18
  • Ringo18
    #138
    Remélem ez nem lesz olyan szar,mint a 2011-es!!!(aletoltottverzió)
  • Robi546
    #137
    Üdv!

    Tegnap találtam amazon.de oldalon hogy: Agrar Simulator 2012, megjelenés November 25 -re van irva de lehet tolódik.
    Agrar Simulator 2012
    Agrar Simulator 2012 Deluxe
  • Ringo18
    #136
    Most várom az eredeti játékot a neten rendeltem,remélem errol már nem fognak a vontatmányok leakadni!!! :) :) :)

  • massey
    #135
    valaki tudja hogy lehet bealitani a Hire workert>
    egy munkast?
  • szoszibá
    #134
    Valaki? Vagy senkinek nincs meg eredetiben?
  • szoszibá
    #133
    Érdekelne, hogy hány embernek van meg eredetiben a játék. Elgondolkoztam a megvásárlásán, jobbnak tartom mint a Farming Simulator-t. Szeretném tudni, hogy hány Magyar player tolja eredetivel, ki az akivel lehetne multizni, meg együtt csapatni.
  • kitt2000
    #132
    letöltés

    Remélem nem warez!
    Ha az elnézést töröljétek!
  • szoszibá
    #131
    Jah és magyarításról nem tudok, de szerintem nem is várható hozzá.
    Esetleg valakinek van híre a folytatásról?

    Az kieget ki próbálta már ki hozzá? BIOGAS néven fut? Miket ad hozzá a játékhoz?
  • szoszibá
    #130
    Szia! Kamerát forgatni akkor tudod egérrel, ha a jobb gombot nyomva tartod, vagy a görgőt, már nem emlékszem pontosan. A vetőgépet a traktorra felcsatolva a garázsban lehet a menüből. Vagyis mikor a vetővel a garázs és környékén állsz, az egyik gomb megnyomásával a menübe jutsz és kiválaszthatod hogy mit kívánsz betölteni. Értelem szerűen, abból a takarmányból lennie kell a magtárban.
  • DarkMan7203
    #129
    Heló! Érdeklődnék, hogy külső nézetben, hogy lehet forgatni a kamerát, ide-oda? Mert nekem fix-en áll a gép mögött elég alacsonyan, és úgy nemvmi jó...A vetőgépet hol lehet megtölteni? Meg megköszönném ha segítene valaki ilyen kezdő dolgokban, mert én még most kezdtem csak, ráadásul magyarosítást sem találok a játékhoz, de nagyon érdekel. Esetleg e-mail vagy msn: [email protected] Előre is köszönöm. Üdv!
  • jozsy barat
    #128
    Üdv mindenkinek! Engem csak annyi érdekelne, hogy tud-e valaki hozzá magyarosítást? Am jó game, tetszik a grafikája, 512 mb ram-on is fut akadás nélkül!;) Az eszközöket felvenni, letenni többféle gombbal lehet, ,ez mondjuk mnekem negatív dolog, mivel az ls irányításhoz vagyok szokva, de am meg lehet lelni melyik gomb mire jó.:D Akkor tetszik hogy látványosan fogy az üzemanyag- am jut eszembe, hol lehet tankolni és mit kellene megnyomni amikor takolni szeretnék?:) Előre is köszönöm! Üdv!
  • szoszibá
    #127
    Leírták már jó párszor! Olvass vissza! Gondolom virágbolti verziód van és azért...
  • katona660901
    #126
    segitsetek már hogy miért akadnal le a vontatmányok a traktorokrol aki tud segiteni legyenszives válaszolni elöre is köszi
  • ximix #125
    Az eredetiben állítólag nem akad le csak a "próba" verzióban.
    Ha a melósokkal dolgoztatsz és te nem ülsz bele egy trakiba se csak simán emberként sétafikálsz és nézegeted ahogy dolgoznak akkor nem akadnak le az eszközök csak hát az nem az igazi:(
  • rocco01
    #124
    fiuk lányok nektekis mindig leakad a vontatmány ha igen az mért van?
  • tommo18
    #123
    hello nekem az a baj hogy kér regisztrácios kódot de sehol nem találok aki tud az szoljon lécci köszi
  • ximix #122
    Az elején nem foglalkozol a földekkel hanem a pénzből veszel egy tartály gabonát majd elkezded az állattartó telepeket felfejleszteni fullosra, de annyi pénz maradjon, hogy tudjál bele venni deer-t majd nyomogatod a következő napokat kb 1 percenként lehet a deer táblázatán az age 10 legyen ezt 10 nap alatt érik el ekkor eladod őket telepenként kb 240.000 eurót kapsz értük.
    Azért 10 mert kicsit bugos a game és pl 8 vagy 9 napnál akarod eladni 1 et bent hagy a telepen. Figyelni kell bármilyen állatot tartasz is az eladásnál egyezzen a darabszám a telepen lévőkkel ha nem akkor Next Day ,de a végtelenségig nem megy asszem pl 14-nél pl megállt a bikáknál.

    Mindezt kényelmesen ablakban csináltam és közben neten bóklásztam ,de amióta van az 1.6 patch nem tudom az egér mutatót belehúzni :(
  • szoszibá
    #121
    Fennt van minden patch! Egyéb ötlet?
  • hungaryws
    #120
    Keres itt patchet

    http://www.agrar-simulator.de/
  • szoszibá
    #119
    Ha simán szántok, akkor meg néha randomban leesik a traktorról az eke. Mikor menübe lépek és vissza, akkor meg el is tűnik a traktor mögül. Azt írja a menüben, hogy a földeken van (például a17-en), de nincs ott.
  • szoszibá
    #118
    Mikor munkásokat veszek fel, akkor néha van olyan, hogy szánt például és kihagy vagy 20 métert és csak akkor ereszti le az ekét. Másik meg, hogy ha húzok valamiféle utánfutót vagy bármit, akár kombájn előtt lévő extension, kilépek esc-el menübe mondjuk napot léptetni, visszalépek és nincs meg az utánfutó meg hasonlók. Ez mért van? bug?
  • itamragy
    #117
    Igen van cheat de sztem itt is tilos a warez.Ha érdekel a cheat irj PM-et.
    (mellesleg én nem használom.)
  • szoszibá
    #116
    Egyébként tud valaki valamilyen cheat-et? Consolost megnéztem de nem működik? Láttam olyat, hogy be kellene írni valami AGRAR SIMU-t vagy mit. Ez hogy adja elő??
  • szoszibá
    #115
    Szia! Milyen pénz szerzési lehetőség ez? Írd le pontosan kérlek!
  • gigamen
    #114
    Légyszives, aki tud linkeljen egy crack-et és egy serial-kód-ot.Mivel a mappában leirt serrial(3333-3333-3333-3333) nem működőképes
  • ximix #113
    Pénz szerzési lehetőségek közül nekem az szarvas vált be 24milló eurom volt már mikor megjött a Xerion 5000-es vártam a nagyobb ekét mert 6-ost kicsinek találtam ezért vagy 3x újrakezdtem, de az eke egyenlőre csak nem akar nagyobb lenni.
    Találkozott már valaki nagyobbal ekével mint 6-os a játékban?
  • marko37
    #112
    inkább ne lettem volna
  • marko37
    #111
    Tesztelem a törtet az 1.6 ossal kíváncsi vagyok a leakadásokra
  • ximix #110
    A játék nem lesz rossz van benne egy két jó ötlet ami a másikból hiányzott(LS).
    -Sérülnek a munka eszközök ha nem jól használod
    -A földeket venni kell
    -A kukoricát,búzát,stb. letiporja a traktor ha rá hajtasz
    -A traki túl fékezésnél csúszik, nehezebb dolgoknál meg kapar
    -. . .
    Idővel meglátjuk mi lesz belőle :)
  • mtz 82 zts
    #109
    Hy Én megcsináltam ahogy montad de úgy sem jó ....mi lehet a gond?
  • drot
    #108
    Akinek megáll az Insomnia felirat után a játék, az töltse le ezt a 2 fájlt, és tegye be a játék mappájába. cudart32_30_9.dll (http://www.getdll.org/en-us/download/3861) és PhysXLoader.dll (http://www.search-dll.com/dll-files/download/physxloader.dll.html) . A Physx nem biztos hogy szükséges.
  • LuckyXX
    #107
    Hali.

    Valaki megvette a game et? Nekem nagyon tetszik ez a javítot változat csak anyi érdekelne h a multi ja az originálnak rendes e vagy ojan fos mindt a crack eltnek?
  • Szthomas
    #106
    Köszi az infót! Erre nem gondoltam :D