385
Agrar Simulator-Mezőgazdasági szimulátor
  • Mester8522
    #185
    Aki tört játékkal játszik annak jó hírem van van 1.0.0.4-es crack, aki eredetivel mint én annak mégjobb itt az 1.0.0.5-ös javítás ami javít jópár hibát és kapunk jópár uj gépet meg munkaeszközt is :D
  • yolee
    #184
    Nem jót írtam a frammal kapcsolatban. 2 darab lehet a simában.
  • yolee
    #183
    Hát, azért valamit észrevettem. A deluxeban 3 farmod lehetett,a simában cska egy. Hiányzik egy-lét fullos jármű is. De így is jó. Még 1-2 patch és az LS elmehet a fenébe. :D Bár nekem már most is jobban tetszik.
  • gyigyi22
    #182
    semmi külömbség csak annyi hogy kapol hozzá valammien játékot még.jo lenne nekem is egy krekk
  • yolee
    #181
    Sziasztok!

    Valaki meg tudja mondani, hogy mi a különbség a sima és a deluxe verzió között?
  • hertzui
    #180
    Nem akarom elhinni,hogy nem csinálnak crack-et ehhez a játékhoz,legalább az 1.0.0.2-eshez lenne :(
  • KAZJ
    #179
    Srácok!
    Tudja valaki hova kell borítani az energiakukoricát a biogas üzemnél?
    A trágyát leveszi simán, de nem találom hol van a rács amibe borítani kellene a kukoricát.
  • KAZJ
    #178
    Nekem elérhető csak azt nem tudom hova kell borítani.
    A trágyát átveszi simán.
  • Mester8522
    #177
    Így van az sajnois bug meg sok minden más is amit javítottak már:D
  • Mester8522
    #176
    Csak akkor tudod leadni mikor kiírja hogy elérhető a biogas üzem!!!
  • hertzui
    #175
    Ja és az a baj az 1.0.0.0.-ás verzióval nekem,hogy amikor aratni lehet akkor arat is,eltűnik a kukorica,csak nem gyűlik a termés,szóval semmit nem érek az aratással,mert nem lesz termésem amit le tudok adni a silóba,ez bug?
  • hertzui
    #174
    Ha crackelem az 1.0.0.1-es verzióval akkor elindul a játék a menüig,de ha rámegyek,hogy új játék kiakad a game:((
  • KAZJ
    #173
    Mester8522 meg tudod mondani az energiakukoricát hova kell leborítani az erőműnél?
  • KAZJ
    #172
    Na srácok én megvettem eredetiben.
    Ha érdekel valakit innen vettem letölthető verzióban.
    http://www.buecher.de/shop/simulationen/agrar-simulator-2012-download-fuer-windows/software-download/products_products/detail/prod_id/34517292/session/1d68a467329f711f9b3f02e8f0b4ac13/lfa/related-1/
  • Mester8522
    #171
    Hali még az automatikus frissítés szedte le.
  • hertzui
    #170
    Üdv. Honnan sikerült neked 1.0.0.1-es patchet szerezned,mert neten sehol sincs?
  • Mester8522
    #169
    Nyomd meg a 9-es gombot ott a térkép:)
  • robert18
    #168
    MIAZ HOGY AGRÁR SZIMULÁTOR???? TAKARODJATOK DOLGOZNI

    Sziasztok a nevem tomsolo, de szólítsatok nyugodtan Tom Solberg-nek, talán igy többen ismernek. Én vagyok az állítólagos kocsis troll, de ez most mellékes.

    Évek óta moderálom a gumiszobát ezen az oldalon, bevallom beleőrültem... fenyegetőzöm piti ügyek miatt, ok nélkül dobálom ki az embereket olyan dolgokért amit még az általánosban sem büntetnének, megalapítottam gumi diktatúrát és egy "Hajrá a cset" nevű topiknak vagyok a házigazdája ahol a kis barátaimmal sorra írkáljuk a magasröptű 2-3 szavas kommenteket és ez megy évek óta, a topiknak persze mai napig nem tudom mi az értelme! Már nagyon régóta fel akarom fedni az igazságot arról, hogy én vagyok a híres neves troll, de nem mertem meglépni ám a mai nap történései után ezt meg kell tennem.

    Jakab Attila azaz SHADOWEYES7 felkeresett engem privátban, hogy az SG szakszervezet a gumi gestapó megalapítása miatt kitüntetésben részesítene engem, kaptam egy helységnevet és egy címet valamint, hogy mikor jelenjek meg.

    Pilipócs
    Zetor u. 12.
    2011.11.30 reggel 8 óra.
    Jelige: Szopjad a dzsagonomat.

    Meg is jelentem a helyszínen, egy kietlen büdös parasztház fogadott engem senki nem volt itt.
    Pár perc múlva megjelentek a híres neves moderátorok név szerint: SHADOWEYES7, (pedo)Pheel, Efreet a 30 kilós rokker valamint CIFU a 40 éves szűz akit alig engedett el az anyukája a találkozóra.

    Mivel hatalmas TDU kocka vagyok és mindig megmondom a tutit úgy gondoltam, rendezzünk valami falusi lan partyt, oldjuk a feszültséget, mivel alig mertünk megszólalni, nekünk csak az SG-n nagy a szánk tudjátok, de Attila azt találta ki, hogy inkább verjük ki a Zetorjában. Ez kicsit buzis volt, de nem bántam benne voltam, úgyis elég sokat írtam már az életéről különböző történetekben. Ezek után teljes képszakadás az utolsó emlékem, hogy gecis picsával ülök valami olajos traktorban.
    A buzi moderátorok eltüntek én meg gyalogoltam haza, leültem a gép elé mondom magamba kibaszok már pár embert sg-ről, meg hozok új szabályokat gumiban, hogy meglegyen a napi sikerélmény, ha már sg-n is csak egy retkes gumimodi pozícióra lettem csak alkalmazva, majd hirtelen 2 feltört alregem bannolása közben deja vu szerűen ugrottak be az események az estén történtekről, CIFU az elmebeteg vérszegény állat a faszát helyettesítve valami műanyag piaci airsoft-al dugdossa Attila hatalmas keléses picsáját a másik 2 elmebeteg meg veri a segglyukamba miközben én TDU-zok és verem a billentyűzetet olyan ideges vagyok, hogy nem bannolhatom ki azt aki megelőzött. Ezek után lett elegem az egészből, a rengeteg történet amit írtam itt sg-n mind valóra vált egy éjszaka alatt, az ánuszrózsám amúgy még mindig ki van fordulva.

    Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Nektek mi a praktikátok?
  • Foxy0
    #167
    és ezeket hol találom mármint a termést hol lehet leadni/bálát meg megtölteni a vetőgépet/permetet/pétisósz./hígtrágyázót? jah és meikel kel előhozni a térképet?

    előre is kösy
  • Mester8522
    #166
    Én tudok mindenképpen kell az 1.0.0.1-es patch az élvezhető játékhoz, én már arattam, eladtam a terményt, báláztam is, azt is el tudtam adni, füvet is nyírtam mégse tűnnek el a dolgok, sőt már 2 farmom van ugyhogy elég nagy területen játszok, tele vagyok gépekkel:D
  • marko37
    #165
    Hát röviden összefoglalva odáig eljutottunk hogy letöltöttük csak úgy látom senki nem tud vele játszani
  • Ringo18
    #164
    XD
  • marko37
    #163
    Vedd meg az eredetit és akkor megtudod
  • Ringo18
    #162
    Nem tudom sehonnan a cd key-t letolteni!!!:(:(:(
  • hertzui
    #161
    Én ültettem kukoricát és amikor már kezd kinőni a földből kiakad a játék,ez miért van?
  • Robi546
    #160
    én 50% -ra meg csináltam, aztán elkezdtem kombinátorozni mivel elég nagy föld és most még nem volt kedvem megcsinálni az egészet majd ha tudom hogy ha le adom a b¼zát,stb... és ád érte pénzt a játékban akkor meg szántom 100%-ra mert akkor fogom tudni hogy érdemes de eddig nekem még ilyet nem csinált mint neked. :)
  • Foxy0
    #159
    tiszta szar ez a játék na enél is csinálja 30%be szántotam és nem eltünt nézem 0% na jo szóljatok ha már megcsinálták kicsit idegesítő
  • Ringo18
    #158
    Ok sikerult belépnem BeLoad re,most kezdtem el tépni az agrar simu 2012 deluxe-t,remélem jó lesz!!!
  • Ringo18
    #157
    De meghívó kódot kér!?
  • Robi546
    #156
    Na remek. :( Egyébként találtam changelogot az 1.0.0.3-hoz.
    Tessék, Agrar Simulator 1.0.0.3 Changelog:

    - Problems solved with HQ deactivated
    - Fixed steering wheels and camera positions
    - Forage harvester: helper improved
    - Working width of some extensions tuned
    - You can now take over helper vehicle (via CTRL+ALT+F3)
    - Exhaust smoke
    - Shop image, field measures, starry sky and a whole lot more

    Ez a 2 tetszik a legjobban:
    - Exhaust smoke
    - Fixed steering wheels and camera positions

    Nagyon jó lenne ha csinálnának cracket. :)
  • hungaryws
    #155
    Szia!

    BeLoad-nál szabad a reg.
  • Foxy0
    #154
    kösy

    nekem a 2011-esnél volt olyan hibám is hogy mikor szántotam kiértem a föld végére rá kanyarotam a másik szántásra eltünt amit be szántotam?
    ez mé volt?
  • Ringo18
    #153
    Senki nem tud meghívni BeLoad-ra???
  • Mester8522
    #152
    Nagyszerű kijött az 1.0.0.3-as patch
  • Zsolt7411
    #151
    Sziasztok nekem az lenne a kérésem hogy az 1.0.0.1 patchot honnan lehetne letölteni mert nekem még virágbolti verzióm van.
  • Mester8522
    #150
    Üdv skacok csak hogy megnyugodjon mindenki nem a törés miatt tünnek el néha a dolgok a garázsba, hanem ez egy hiba az esc-et ha megynomod mikor a gépben vagy akkor jön elő ezért adták ki az 1.0.0.2-es javítást, ehez kéne a crack, de még nincs szerintem!
  • KAZJ
    #149
    Ezt találtam.
    Most fogom kipróbálni én is.
    Üdv nos egy kis info, jó a játék ebben már NEM AKADNAK LE a dolgok váltogathatod a napot arathatsz is, tesztelve van, de van a játéknak hibája, ha a gépre felvan téve eke és szántasz. ha közbe váltasz napot akkor elteszi a garázsba az ekét, de ez minden feltett dologgal így van, ha kiszálsz és ugy váltogatod a napokat akkor nincs ilyen hiba!!!Nos a telepítés nállam így ment game felrak 1.0.0.1-es patch letölt majd 1.0.0.1-es crack , de tegnap kiadták az 1.0.0.2-es javítást ha valaki talál hozzá cracket majd az linkelje már be thx!!!
  • Foxy0
    #148
    üdv vki tud vmi megoldást a leakadásra?
  • KAZJ
    #147
    Nekem is ugyanaz a gond. Valószínü a törés miatt van.
    Nem tudjátok honnan lehet hivatalosan tölteni pénzért?
  • Ringo18
    #146
    Valaki meghívna BeLoad-ra???