385
Agrar Simulator-Mezőgazdasági szimulátor
  • KAZJ
    #105
    SZia! Nekem is jobban tetszik mint a farmer simulator. Van benne fizika meg szebb is. Ha lépteted a napot a next day gombbal akkor fog adni új gépeket amit megvehetsz. Nem feltétlen ad minden nap újjat.
  • Szthomas
    #104
    Sziasztok. Ma vettem rá magam, hogy kipróbáljam ezt a játékot és meg kell hogy mondjam csalódtam, de kellemesen. Mindenhol azt lehetett olvasni, hogy felejtős a játék, valamint hogy a Farming Simulator 2011 ezerszer jobb. Én azzal a játékkal játszottam eddig, valamint az előtte megjelent változatokkal, de valahogy egyiknek sem jött át annyira a hangulata, mint ennek. A Farming Simulator kicsit steril benyomást kelt számomra, de itt ilyen érzésem nem volt. A játék várakozásaimmal ellentétben elég jól fut, még közel maximális beállítások mellett is. A látvány pedig zseniális. A különböző időjárási és napszak effektek elképesztőek lettek, néha komolyan csak gyönyörködöm a tájban. A munkások felfogadása is jobban ki van találva itt mint a konkurensnél, meg valahogy az egész menedzsment rendszer. Egyszóval ahhoz képest, hogy ennek a stúdiónak ez az első ilyen jellegű szimulációja elég ütős darab! Én még biztosan eltöltök vele jó pár órát. Amúgy mikor lehet majd új traktorokat és kiegészítőket venni? Mármint mihez van kötve a dolog?
  • melfoy
    #103
    bocs
  • melfoy
    #102
    <object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/erOYtzbofHQ?fs=1&hl=hu_HU"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/erOYtzbofHQ?fs=1&hl=hu_HU" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
  • marko37
    #101
    sziasztok hol vagy mikor tudok venni jobb vagy nagyobb traktorokat gépeket mert egyenlőre csak az alapok vannak meg?
  • mtz 82 zts
    #100
    Mert én ugyanis laptopon akarom játszani.
  • mtz 82 zts
    #99
    és azt hol van a C meghajtón tom beállítani?
  • balint1111
    #98
    Ha ati kártyád van akkor ATI Catalyst.
  • mtz 82 zts
    #97
    Melyik meghajtó programra? Arra amelyikbe berakom a cd képet?
  • balint1111
    #96
    Egyszerű a megoldás erre is. A meghajtó programra jobb egérgomb ott az 1.xxxx és ott a 3d settings/ high performance.
  • Sparrow84
    #95
    Pár kép Tőlem:







  • Sparrow84
    #94
    Nem tudom, Én tegnapelött szereztem be, megpatcheltem 1.1.0.1. és 1.1.0.2-es patchel, és ilyen hiba nem jelentkezik Nálam.
    Ablakban játszva nem is szaggat, egész szépen ketyereg.
    Tehát egy újabb kedvenc van láthatáron.
  • mtz 82 zts
    #93
    sziasztok
    Abban kéne segíteni nekem,hogy amikor elindítom a játékot akkor az insomnia után hibát ír ki mi a megoldás? Hogyan tudom elindítani a játékot úgy,hogy ne írjon ki hibát?
  • balint1111
    #92
    Van rá egy elég érdekes megoldás. Fogod az optionsba kikapcsolod a full screen utána visszakapcsolod és már nem is akad.
  • magyarkolega01
    #91
    Ha szagat a játék Patch-al megoldható?
  • balint1111
    #90
    Nem. Azt nemtudja senki hogy nekem az insomia felirat után mér ír ki exe hibát?
  • kiscody
    #89
    sziaztok
    abban kéne segíteni hogy ha megveszek egy munkást mért csak az ekével toom dolgoztatni!!??
    Ja lové szerkeztésröl tudtok már vmit?
  • balint1111
    #88
    Van új patch. Patch 1.0.1.0. Jóval jobb lett mint volt. Remélem nem hal ki ez a topik.
  • sftomee
    #87
    Azér az erős picit hogy a mai világban csak 1 magot használ. :S Hiába.. Még a physx sem segít sokat. :|
  • melfoy
    #86
    Itt az 1.0.0.9-es patch...ezzel már valamennyire játszható...

    LINK
  • Robi546
    #85
    Nem Tudom! Nem hiszem de én már nem is szokom játszani! Szar Játék!!!! Én inkább most az LS 2011-t nyomom!!! Az sokkal jobb :))
  • vindzsi
    #84
    hali
    1.0.0.4-es pach nincs?
  • Robi546
    #83
    Nah mi már inaktív is lett a topic ??? :DDD
  • Robi546
    #82
    Hááát úgy hogy oda mész amit mondtam és kijött egy olyan kis ablak?? ha igen akkor rá kattintasz arra a 470-re vagy mennyi van ott és aztán még valamit ki ír és rá klikkelsz hogy OK aztán megint OK és tele van! Ha meg nem jó akkor írj!Nincs mit!
  • kiscody
    #81
    sziasdztok tényleg erre a mentés dologhoz kéne ismét valami patch ,
    mert ez igy..
    megcsinálsz mindent utánna meg elveszik pfff!!!
  • Mester8522
    #80
    #75-re valaki?
  • nandorb
    #79
    Patchek:http://www.file-upload.net/download-2876531/AS2011_Patch.zip.html
    http://www.file-upload.net/download-2878826/Agrar-Simulator-2011-Patch-v1.0.0.2.exe.html
    http://www.file-upload.net/download-2883163/AgrarSimulator_NEU.exe.html
  • Pajterka
    #78
    köszönöm a segitséget de ugysem töltödik fel a tractor akkor mi lehet a baj ird meg légyszi köszönöm szépen
  • Robi546
    #77
    Tankolni úgy lehet hogy! Oda mész a töltőállomásra (nem a farmon hanem a másikra) és ahoz a kúthoz aminel csak olyan egy van és nincs tető és aztán egypicit mész előre mindig és nyomkálod a F betűt és egyszer kiírja hogy mennyit akarsz tankolni kiválasztod és OK! és kész! :)
  • Mester8522
    #76
    Várni kell értelmes patch-re!
  • Mester8522
    #75
    Hy all!Lenne egy problémám nagynehezen felszántottam a földeket el is vetettem de mikor ujból belépek a játékba eltüntek a dolgok, pedig elmentettem nincs valakinek olyan mentése ahol megvannak a földek művelve???
  • Pajterka
    #74
    Hy! Addig ok h felraktam a patchet de hogyan kell és hol lehet tankolni??
    A kúton sem meg a farmon lévő tartálynál sem ír semmit h tudjak tankolni.
    Köszi a segítséget!!!
  • kiscody
    #73
    csá
    a vágoasztal kocsit hogykell felakasztani???
  • hungaryws
    #72
    Töltsd le a patchet, abban már lehet tankolni.
  • Pajterka
    #71
    szevasztok!
    Felraktam a játékot, nálam is szaggat de attól még játszható viszont egy bajom van vele! Hogyan lehet megtankolni a gépeket ha már kifogyóban van a tank?? Nekem nem sikerült a benzinkúton tölteni. Ha valaki tud választ rá legyen szíves írjon vissza!!
    Köszi előre is
  • kovi9999
    #70
    Sziasztok!
    lene egy olyan kérdeésem hogy felraktam a játékot meg a pachot is és mégis ezt irja ki hogy CRASH!!!
    ez mitöl lehet
    ja és a játék is frissiti magát mikor elindítom és mégis CRASH
    valaki segítsen elöre is köszönöm
  • mtz 82 zts
    #69
    ha felrakom a pach et akkor meg elindítja de utána be is zárja rögtön mi lehet a gond
  • Trickster
    #68
    Jónak tűnik csak nagyon szaggat meg abszolút nem lehet irányítani. Hogy kell egyáltalán beülni a traktorba?
  • latika12
    #67
    http://thepiratebay.org/torrent/5874416/Agrar_Simulator_2011
    most tépem majd nem sokár len van.
  • djsos
    #66
    nekem is gtx 275-öm van,és mégis szaggat