121
Leg-leg-legek a fociban!
  • IXEMGabeo
    #81
    figyelj minden bajnokságot nem néztem át, talán a Svéd bajnokságban is lehet volt ilyen, na meg még ott van a Benfica, Sporting, Porto hármas őket meg se néztem még...
  • rooney8
    #80
    gondoltam megkérdezem :D de szinte biztos vagyok benne, hogy ilyen nem létezik :)

    amúgy #78-ra: ha a Rosenborg kibírja még a hátralévő 4 fordulót, akkor ők is veretlenek lesznek :)
  • IXEMGabeo
    #79
    neked címeztem az üzit, de az oroszlános cucc az jó volt:D
  • IXEMGabeo
    #78
    hehe...jó kérdés sztem ilyen nem is volt...annál is inkább, mert én úgy tudom nem sok csapat volt a világon eleve, akik veretlenül lettek bajnokok és, hamár veretlenek voltak gól nélkül lehetetlen megúszni...

    Preston North End
    Arsenal
    Fenerbahce
    Besiktas
    FTC
    Celtic
    Rangers

    ő róluk tudom, hogy veretlenül bajnokok lettek, dehogy kaptak gólt az is fix...
  • Tyler1
    #77
    és rúgott gól nélkül?:DDD
    zimbabwe megye3-ban biztos akadnak ilyenek. ha néha nincs labda, akkor az veszít akit elkap az oroszlán :D
  • rooney8
    #76
    kicsit off, de létezik olyan csapat amelyik kapott gól nélkül nyert meg egy bajnokságot? :D
  • Murder3
    #75
    ezen a kommentátoron beszarokXD
  • IXEMGabeo
    #74
    szegény német csajszi nem a legszebb, de azért ez nagy jelenet volt xD, főleg a kommentátor nevetése az EPIC xDDD
  • Voyager5
    #73
    Legjobb csajozás a pályán:
  • IXEMGabeo
    #72
    Otto Rehhagel (Görögország), 1938. augusztus 9.
    Rehhagel minden idők legidősebb edzője, aki vb-mérkőzésen vezette aktuális csapatát. ez Görögország volt a 2010-es vb-n

    (Trapattoni, ha most az Olasz válogatott mestere lett volna tuti ő birtokolta volna ezt a címet)

    Roger Milla a kameruniak legendás játékosa 42 éves és 39 napos volt, amikor betalált Oroszország kapujába az 1994-es tornán. evvel ő a legidősebb gólszerző vb-n. (persze ha nem anyakönyvezték félre, mert az megeshet), abban az esetben a legidősebb európai gólszerző vb meccsen
    Gunnar Gren (Svédország), ő 37 éves és 236 napos volt 1958-ban a németek ellen elért találata napján.
  • IXEMGabeo
    #71
    üdv nem rossz ötlet ez a topik, egyik legjobb

    VB-k leggyorsabb gólja: Hakan Sükür 2002. Dél Korea ellen 12. sec alatt lőtte
    VB-k legelső gólját Lucient Laurent szerezte 1930-ban
    egy vb tornán lévő legtöbb gólt Just Fontaine szerezte 1958-ban 13 góllal lett gólkirály
    Legtöbbszörös Magyar válogatott Bozsik József (101 meccs)
    Cristiano Ronaldo keresett a legjobban 2009-2010-es szezonban.
    FC Barcelona szerepel a legrégebben Európai kupasorozatokban: 1955 óta mindig ott voltak legalább 1 BEK/BL vagy VVK, KEK/UEFA mérkőzésen.

    van még több is ennyi ugrott be
  • Tominho94
    #70
    Igen, 7-3-ra nyertek azon a meccsen.
  • Tyler1
    #69
    most nézem h európai kupadöntőn legtöbb gólt rúgó játékos Puskás, aki még 60-ban a Reallal rúgott 4-et, a Frankfurt ellen.
    szép, hogy ezt a címet is birtokolja :)
  • Tominho94
    #68
    *jobban
  • Tominho94
    #67
    Nagy magyar szakértők, ezeknél már csak a hombár Nyilasin szakadok jobabn. :D
  • paly90
    #66
    na a Mágnes Peti megint odatette magát....
  • Murder3
    #65
    Világ legcsirább kapusai:
    Az angolok:)
    Legjobbak meg a Németek:)
  • Voyager5
    #64
    Szánalmas marhák
  • Lcapitant
    #63
    legnagyobb magyar szakértők...
  • Tominho94
    #62
    Ezt láttam múltkor :D
  • paly90
    #61
    ooobazdmeg 5 perce ezen szakadok...áááááááá:D:D
    kreativitás megvan:D:D
  • geo91
    #60
    ez meg a másik szerintem izlandon csak ezért járnak meccsre, nem a játék színvonala miatt :D
  • karajjj
    #59
  • Tyler1
    #58
    baszki mint vmi rossz fifa játék :D
  • Tominho94
    #57
    Ez amúgy az ő specialitásuk, múltkor volt egy video arról hogy edzésen külön gyakorolták a gólörömöket. :)
  • bakkerman
    #56
    az a gólöröm nagyot üt!!!!
  • Tominho94
    #55


    Azt hiszem ez is elfér.
    A LEGkreatívabbak. :)
  • geo91
    #54
    na de nem csak a fradi színeiben ért el rekordokat! a szentlőrinci ac csapatával lőtt 66 gólt egy szezonban! itt van a szobra a mellettünk 50 méterre lévő szac pálya mellett.
  • Tyler1
    #53
    Deák Ferenc, az FTC volt futballistája egy bajnokság alatt 66 gólt lőtt, amivel még ma is tartja helyét a rekordok nagy könyvében. A kitűnő csatár 1947-től három éven keresztül lőtte a gólokat a Fradi színeiben. A három év alatt 111 mérkőzésen 155 gólt szerzett. A támadó háromszor volt gólkirály, 1997-ben Münchenben pedig megkapta az évszázad gólkirálya címet.
  • paly90
    #52
    épp írni akartam h legpoénosabb gól:D:D
  • Tominho94
    #51
    lol
  • Atti12
    #50
    legjobb! xD
  • shumika
    #49
    wháháháháháháháh
  • Tyler1
    #48
    leg? :D

  • Tyler1
    #47
    sry nem vettem észre :D
  • shumika
    #46
    vótmá
  • Tyler1
    #45
    legnagyobb gólkülönbség nemzetközi tornán: Ausztrália - Szamoa 31:0 (2004)

    érhető h miért váltottak konföderációt :D:D
  • Tominho94
    #44
    :DDD
  • shumika
    #43
    Az! 2 hetet jártam oda többet nem mert komoly probléma lett volna az edzőnek is meg nekem is. Ő huzta volna a rövidebbet.


    Am az aláírásodat mondja mindig a Matek tanárom! :D
  • Tominho94
    #42
    Huuu, az veszélyes. :D