33
  • Sir Ny
    #33
    A videó akkor is megrendezett vacak. Kb terence hill és bud spencer szintjén mozog.
  • narumon
    #32
    Egyet értek. Nem hiába van a versenysportokban általában súlycsoport. Egy Kokónak mi esélye lenne egy Klicskó ellen? Mozgékonyság ide vagy oda. Azt, hogy tudod, hogy valakit hol kell megütni az okés attól bármilyen "debella" lefekszik, de nem elrepül. Aki nem járt semmilyen küzdősportra az próbálja ki egyszer a lábsöprést, egy azonos súlyú ember ellen, majd próbálja meg egy kétszer olyan súlyú ember lábát kisöpreni. Megdöbbentő élmény...
  • Me0w
    #31
    Azt hiszem erre mondjak, hogy mindenki magabol indul ki.
  • csimmasz
    #30
    Amúgy a fizikát nemlehet átbaszni!
    A kis mitugrálsz gizda harcművészek sem azért veszélyesek mert nagyon nagyot ütnek hanem mert tudják hova kell,és gyorsak nagyon.
    Vagy az ellenfél lendületét használják ki!
  • csimmasz
    #29
    Ez akkor sem életszerü,olyan mintha film előkészület lenne!
    Ha valakit igy torkonvág akkor ossze esik a gégéje nem pedig szaltózik egyet a levegőben.
    Meg egy rugással három ember,hagyjuk már!
    Biztos nagy harcmüvész de ez akkor sem élő harc az 100%!
  • cateran
    #28
    A video sokat,csakugy mint a kommented ..pl., hogy hulye vagy meg a google hasznalatahoz is..Chloe Bruce igencsak nagy nev a harcmuveszet vilagaban...(guiness world record,2009 - legtobb rugas 1 perc alatt = 212..)
    18 eve gyakorolja a koreai tang soo do-t es minositett harcmuveszeti oktato....2000-ben bekerult a harmuveszetek "hiressegek csarnoka"-ba (hall of fame),2007-ben pedig 4. fokozatu fekete oves lett.....

  • Warton
    #27
    Női szereplős GTA?? Eléggé bizarul hangzik.
  • Skynet
    #26
    OstOr ti vagytok a "kisebbség".:)
  • Fresh Duke
    #25
    Megrendezett vacak, nem tudom mit bizonyít a videó.
  • OstOr
    #24
    Kedves Skynet.
    Én is wow-ozok és van feleségem. Remélem megengedik azok a wow játékosok akiket ismerek, hogy a nevükbe kérjem ki ezt a lekicsinylő megjegyzésedet, gyűlöletedet ami a wow játékosok felé irányul. Ezek után már értelmetlenné vált a szellemi vitánk is.
    Elnézést.
  • Skynet
    #23
    Lol jösz a WoW playerekkel, jórészük életében nem látott és nem is fog látni élőben muffot, legfeljebb kiállításon vagy ha az anyjukat az orruk előtt borítja fel valami...:D
    Arról nembeszélve hogy a WoW karakterekből minden ki lehet hozni,de szerethető szép női karaktert nem..:D

    Olvass gametrailers felméréseket,fórumokat. Azokban a játékokban ahol értelmesen ki van dolgozva a női oldal sokkal többen választják a női karikat (Ahogy írtam Bioware például kifejezetten a női karikat dolgozza ki szinte mindig minden játékában jobban)..
    1-2 éve (lehet még itt is kint volt a cikk) volt vmi felmérés a neten és bizony a többség női karit választ.
  • Evoluti0N
    #22
    Tökéletesen egyetértek veled. Végigjátszottam a Mass Effectet női és férfi karakterrel is. A női szinkron messzemenően jobb, mint a férfi. Nem rég harmadszor is elkezdtem és ismét női karaktert választottam, mivel elég zavaró, h a férfi szinkronszínész ennyire gyenge.
  • blessyou
    #21
    "itt jól látható, hogy az etalonnak mondható wow játékosok 65% férfi karaktert választ! Szóval erős túlzás, hogy női karaktert választana a legtöbb férfi."

    ezt nem is mondta:

    "több férfi player választható nem esetén nőt választ"

    nem is a wowról van szó. pl a Mass Effectben szerintem a női Shepardnak jobb a szinkronja, szívesebben is választom.
  • sanyicks
    #20
    De a wov pléjerek undorodnak a nőktől :) ők a nemtudom milyen elfekre verik, szó szerint :D
  • sanyicks
    #19
    Idáig hallom a hányásod szagát!
  • OstOr
    #18
    Skynet nem tudom milyen felmérést néztél de, kicsi csúztatást érzek a szavaidban :)
    http://www.getbuffed.com/2010/03/wow-avatar-look-a-like-statistics-or-female-wow-players-apparently-hate-male-deathknights/
    5. statisztikai kép
    itt jól látható, hogy az etalonnak mondható wow játékosok 65% férfi karaktert választ! Szóval erős túlzás, hogy női karaktert választana a legtöbb férfi.
  • kanduhr
    #17
    De legalább Van Damme tényleg tud bunyózni.
  • Skynet
    #16
    Nem tudom de például EZ a hölgyemény sem nyom sokkal többet a 40-nél de szerintem elég gyorsan rendezne le jópárunkat...:)
    Igaz filmekben rendszerint arra mennek hogy minél csinibb csaj játsza a verekedős jelenetet,de ilyenkor rendesen akármennyit gyakorol irgalmatlanul látszik hogy köze nincs a témához (Csárli angyalai ilyen téren jó nagy etalon gayiságban)....

    Azzal sincs gond hogy itt ott 60-70 kilós csóka csinál ki 100-150 kilós monstrumot,élőben akár ketrecharcban és K1ben is látni ilyet,az izom meg a súly nem minden...Hogy 1 ütéstől feküdne? Ez qrvasokmindentől függ..Mindenesetre az ilyen Van Damme szintű agybafőbe kapok aztán a végén extraenergiával magamhoztérve egypörgőrúgással terítek...Na az sok..:D

    Játékban? Kiaf*szt érdekel ki a főszereplő? Szerethető legyen a karakter, és menjen hozzá a köré épített játék, ennyi.


    Ostor bármily meglepő anno volt valahol egy felmérés,több férfi player választható nem esetén nőt választ (nem azért mert buzik,hanem mert szimplán rendszerint ahol válaszhtató ott szimpatikusabb+ egyes fejlesztők pl Bioware a női vonalat jobban kidolgozza)).


    Zoliz: Te vagy csaj vagy vagy buzi.:D
  • Zoliz
    #15
    Pusztuljanak a nők a játékokból! Unom már Lara seggének szagát nézni!
  • FoodLFG
    #14
    jaés egyébként meg: DISZKRIMINÁCIÓ!
    kérdezzétek csak meg Dorottyát, ő megmondja a frankót még az Aktivizsönnek is:
    http://medwe.blog.hu/2010/04/08/vacpaor

  • Lowosan
    #13
    Call of Duty: Babi Néni task-force
  • OstOr
    #12
    így igaz ...
  • narumon
    #11
    Hát az A ketegóriás filmekben is elég sűrűn van, hogy 60kg-os pasi 110kg-osokat rugdos le. Arról meg nem is beszélve, hogy ütik egymást nyakra főre amikor 1 ütéstől is kifeküdne. Semmivel sem reálisabb mint egy női karakterrel.
  • narumon
    #10
    Ez az activision milyen hülye...
  • OstOr
    #9
    Végre nem a gagyi B kategóriás filmeket követik, ahol a 40 kilós kis csaj lenyom 20 férfit és a rúzsa se kenődik el (nem csak csókálló, de ütésálló is). Szerintem a játékba is akkor tudod beleélni magadat ha valamennyire hihető marad a karakter amit irányítasz! Persze ha ennyire probléma, akkor legyen választható a karakter fogadok a többség férfit választ.
  • FoodLFG
    #8
    Mirror’s Edge-ben tetszett a női karakter, sokkal kellemesebb volt női hangon nyögéseket hallgatni. De tényleg, olyan nyugtató, meg egyébként is... :DD

    Mondjuk a játék is hangulatos.
    http://www.youtube.com/watch?v=5UPi5uiKIls&hd=1

  • Merces
    #7
    .....hát tuti elment a maradék kedvem is a fejlesztgetéstöl..........
  • tttttom
    #6
    Nem tudom, de én inkább férfi szereplővel szeretek játszani egy játékban nem pedig csajjal.
  • Reg5
    #5
    Mi van ha megszólal? Vagy szerepel az átvezetőben? Mondjuk nekem mindegy, nem emiatt leszek öngyilkos.
  • JethroHUN
    #4
    FPS nézetből, főleg az activison játékaiban, nem mind1 h ki fogja a puskát? :)
  • Julius Caesar
    #3
    Dettó. Ha illik az összképbe akkor mindegy.
  • Evoluti0N
    #2
    Nekem tulajdonképpen hótmindegy, h milyen nemű a karakterem.
  • Wittgen
    #1
    Én jobban bírom a női akcióhősöket, még filmben is jobban áll egy nőnek a bunyó és zúzás :) Persze megfelelő felkészítés esetén.