15
  • Murder3
    #15
    inkább álmodjanak földhöz ragadtabbakat azokat legalább lehet hasznosítani előbb-utóbb.
  • Kara kán
    #14
    Ne öld ki az emberekből az álmokat.
  • Murder3
    #13
    "Hasonlóan nagy vitákat váltott ki a szaturnuszi nap hossza"
    LOL komolyan mi értelme ennek?
    Az életbe nem jut oda 1 ember se hogy bizonyítékot közöljön...
    meg ki a fenét érdekli h hány órás a szaturnuszi nap.
  • polarka
    #12
    az összefoglalója szerint a Föld sok millió éves fejlődésének főbb korszakairól szól
  • teddybear
    #11
    Mindenkinek ajánlom Obrucsev: Utazás Plútóniába című regényét elolvasásra. Pont ez a Belső Föld a témája. Van még egy-két Tarzan-könyv is ami szintén a Belső Földön játszódik.
  • polarka
    #10
    És gravitáció nélkül ott lebegnek bent vagy van még belsőbb Föld is? xD
  • Hun7eR
    #9
    Köszönet az észrevételért, javítottuk.
  • ozdimorgo
    #8
    Ja. A földgáz lelőhelyek hozama meg a "belső föld" lakóinak babfogyásztási hajlandóságának hányadosa...
  • amitakartok
    #7
    Egy elmélet, ami szerint a föld üreges és a belső felszíne is lakható. Legalábbis valami ilyesmi.
  • mynameisbence
    #6
    Mi ez a belső föld cucc?
  • hdo
    #5
    Ja, végtelen a lista ... ott van a Nemesis is, a napunk kísérőcsillaga! 2014-re átsüvít az Oort felhőn, leszakítva soksok aszteroidát ami mind a nap felé megy aztán minmeghalunk!
  • coolbboy83
    #4
    Az ugyanúgy az emberi agyszülemény alkotta dolog, mint a Nibiru, és a többi ilyen dolog....
    Annak a nibirunak is kb 2000 óta 77 különböző dátuma volt, amikor eljön :-) hmm lehet lemaradtam róla... mert még nem láttam... :-) meg senki sem.... ez duma.
    Ha ez a belső fölg létezne, akkor már az Arizónában lezuhant meteoritnak is be kellett volna azt szakítani........ ezek dumák..... ilyenekkel etetik azt, aki elhiszi.



  • adler30
    #3
    Nos ez nagyon érdekes,és a Földdel kapcsolatban is hasznos lehet ez a felfedezés.De engem például sokkal jobban foglalkoztatna a szabadkőművesek és különböző áltudósok által hangoztatott belső föld elmélet.Sokan máig kitartanak mellette,és nem csak futóbolondok.Sok elgondolkodtató dolog van erről a neten.
  • pinokkio
    #2
    Nincs az Io túl messze a kérdéses jelenséghez, lévén a Jupiter holdja...?
  • djhambi
    #1
    "Korpuszkuláris akció,
    a sarki fény nem fikció,
    víziónak átható,
    minden éjjel látható."