33
  • bakagaijin
    #33
    Miért, nem okoz? Ez nekem új. Az engedélyező fazon írta, hogy amikor kiadták rá az engedélyt akkor "nem gondolták, hogy" ilyen mennyiségben fogják használni. Cikk
  • sathinel
    #32
    És nem téged kezelnek bűnözőként, hanem bűnözőket keresnek. Kicsit más a felfogás. Ha nincs nállad kés, robbanószer, stb akkor mi a gond ezzel? nekem mondom 2-3 sec volt amíg végzett a scanner, és ez alatt a csomagom is átvilágították. Azt úgyis meg kell várnod.
  • sathinel
    #31
    Manchester-ből és nem londonból ami több idő.
  • sathinel
    #30
    2óra haza az út fapadoson is vehetsz szendvicset,sört,bort, stb. De mi kell neked 2 órás úton ami nincs egy fapadoson? Én pestről ha nagyszüleimhez utazok le vidékre a buszok, vonatok 3 óra alatt visznek haza és azon semmit sem vehetsz....

    Nem értelek. Mégha ausztrália, vagy más lenne a cél ahol jóval többet utazol.
  • mad mind
    #29
    Nem értem, hogy jön ide a fizetésem. Én csak a testszkennerek ellen vagyok. Ha kifizetek egy halom pénzt, akkor ne kezeljenek már bűnözőként. És nem fapados jegyről van szó Angliába.
    Egyébként honnan tudod, hogy a sokat repülő embereknek nem okoz majd egészségkárosodást?
  • Rotyoka
    #28
    höhö mostantól lehet mókázni álló brével :D
  • acdc
    #27
    Szeretnel te olyan 1 bites alulfizetett lenni. 11£ orankent x 12 =132£/nap-max 25% levonas osazesen ado,biztositas,40 perc munka 40 perc piheno(fizetve)es eszaka semmit se csinalsz csak par dolgozot csekkolsz.Unnepnap szorozd meg 3-mal tulora 150%.Magyar nem sok csinalja jellemzoen ok minimalberert galyaznak de annal tobb lengyel,roman,bolgar,litvan.szlovak,indiai,afrikai na meg persze angol.
  • sathinel
    #26
    Haverom 3 alkalommal kapták el fűvel, és kb az utolsó alkalommal úgy 5 gramm volt nálla. 80 font bírságot kapott, és kész. Tehát nem annyira gázos idekinn mint sokan hiszik.
  • sathinel
    #25
    Na ja de egy vonatot elég nehezen lehet letéríteni a sinekről, és belevezetni egy házba. Repülővel meg már volt itt is gond. De nemrég pár gyükér akart felrobbantani egy gépet a levegőben a város felett. Ha nem kapják el őket akkor ismét igen sokan meghalhatnak. Persze sok marhaság miatt is tenoristát üvölt a sok majom, de vannak dolgok ahol nem biztos hogy rossz az elővigyázatosság.

    Engem nem igazán zavart. Annyit nem ellenőriznek idekinn a rendőrök. Utcai igazoltatás is csak annyi volt 3 alkalommal hogy autóból ablakon át megkérdezték merre megyünk, honnan jöttünk mikor rájöttek hogy nem vagyunk angolok, majd jó utat kívántak és kész. Meg sem nézték az iratokat, stb. Ha gázosan nézel ki, agresszív vagy, vagy más gond van veled akkor igazoltatnak igazán. Pedig mindenhol rendőrökbe botlassz, és kamerákba.
  • sanyicks
    #24
    neeembaj, nem sokára már a vonatokon is megindul a tenoristák elleni harc, sőt valamivel később majd az otthoni wcdben is. Köteles leszek a wc-be kulaszkennert építeni, hogy csak nehogy tenoristák jöjjenek ki belőled, és nehogy a kezükbe kerüljön a wc-d :DD
  • Merces
    #23
    ........na a gyengébbek kedvéért....nem a szkennerel van baj, bárki megnézheti a meztelen seggem ha pont arra kiváncsi abszolútt nem érdekel, hanem a tendenciárol hogy bárhol bármikor olyan emberek ellenőrizhetnek akikben nem bizom.....világos vagy mellékeljek ábrákat?
  • opeca
    #22
    Nem is néznek annak. Ez az egész csak pénzről szól. Az USA-ban már egész komoly kis szektor épült ki a terrorizmus ellen:)
  • remark #21
    Pár éve nem utazok repülővel, és ez így is marad. Engem ne nézzen sehol senki se terroristának, se semmiféle veszélyes elemnek. Nem fogok ehhez az őrülethez asszisztálni!
  • remark #20
    Szóval nem 1 bites, hanem 2 bites őrök nézegetik a képet? Megnyugodtam.
  • opeca
    #19
    Persze, hogy elfogadja, mert vagy átmegy rajta vagy nem száll fel a gépre:)
    Attól függetlenül ezzel valaki megint nagyon jól járt pénzügyileg:)
  • sathinel
    #18
    jaja menchesterből 70 font az olcsó kb. Ha jó előrre veszed. Gondolom Londonból nézted ryenair-el.

    yet2 nagyon olcsón szállít sokszor. Néha hihetetlen áron jutsz jegyhez:D Minimálbéren 200 fontot tuti megkeresi az ember 5 nap alatt ahhoz képpest ez nem pénz.
  • sathinel
    #17
    Már ha mindent kipakolsz a zsebekből ami nállad van, de ez előírás volt tehát nem nézegetnek semmit ha nem látnak nállad tárgyakat, + a laptopom is átnézték robbanószerek, stb részecskék után, de az is kb 10 sec volt max. Az őrrel dumáltam egy kicsit meg néztem mit csinál így fel sem tünt.
  • sathinel
    #16
    masszőrként dolgoztam. Egy idő után nem igazán érdekelnek a testek. Minden héten többször is táncoslányokat, jó nőket láttam 14 éven keresztül. Ok megnézed de nem igazán érdekel pl egy meztelen fotó csajokról mint másokat. Ez ugyanígy van az őrökkel is. Ezenkívül nem normálisan látod a testet mint én hanem mintha egy negatív fotó lenne kb. Tehát aki ez miatt parázik az retardált egy kicsit szerintem. Fürdőruciban sokkal jobban néznek ki a csajok mint egy ilyen testscanneren. Akkor már tiltsák be a fürdőruhát?

    Nem 20 perc csak belemész megálsz a kijelölt helyen és nem mozogsz. Majd pár másodperc és mehetsz is.
  • pasi29uk
    #15
    Nagyon szegény ember lehetsz, ha neked sok 60 Font azért, hogy eljuss Angliába és vissza is gyere egy retúr jeggyel onnan... repülőn.

    Sokkal jobban meglepődem a MÁV ablaknál amikor BP-Szegedre váltottam vonatjegyet csak oda több mint 10 Fontért!!! (forintban fizettem de én ebben számolok)

  • Mardel
    #14
  • slickboy
    #13
    Az utasok elfogadták...hát persze, mert különben nem szállhatnak gépre és nem jutnak el oda ahova kifizették a drága repülőjegyet. LOL
    Engem is rothadtul kárpótolna ha ugyan nem utazhatnék el, de cserébe megnézhetném tüzetesen a berendezéseket. LOL
    Ezek a szkennerek milyen sugárzással működnek?
  • mad mind
    #12
    Ja és az is, hogy bűnözőként kezelnek, miközben egy vagyont fizetsz a repülőjegyre.
  • mad mind
    #11
    Talán nem akarja, hogy a meztelen képét nézegessék, mindenféle alulfizetett egybites biztonsági őrök.
  • pasi29uk
    #10
    Jó lenne, ha áthaladás után mindenki kapna (aki kér) egy borítékot amiben valami vérprofi orvosi SW villámgyorsban kielemezné és kinyomtatná a felvétel alapján készült leleteket.
  • fade2black
    #9
    De mért ne fogadták volna el? Megállok egy nyitott dobozban, megfordulok kijövök. 20sec az egész. Mi a baj vele?
  • bunny
    #8
    Most nézem ez már most körbe scannel :) Akkor itt a világvége.
  • juhand
    #7
    "lévén pakisztániak voltak" leginkább őket kéne átvilágítani.
  • bunny
    #6
    ujlenyomatunk már megvan, mostmár a testfelépítésünk is, még lesz egy lépés, hogy forogjunk is körbe, hogy rendes 3D legyen, aztán azon vesszük észre magunkat, hogy lecseréltek valami biorobotra.
    (viccőtem, mielőtt valaki komolyan veszi)
  • Amergin
    #5
    Agyszkenner mikor lesz? Hogy a "nem megfelelő" gondolati tartalmakkal utazni szándékozokat kiszűrhessék és még időben átnevelő táborokba internálhassák
  • sathinel
    #4
    Én is átmentem rajta nem nagy cucc. Ha így nem utazik velem valami tenorista akkor engem nem zavar nagyon. Úgysem akarok átcsempészni semmit a határon.
  • Narxis
    #3
    Birka vagy, tudjuk.
  • Merces
    #2
    beee.........
  • sanyicks
    #1
    beeee beeeeeeee