1627
torchlight2
Torchlight.hu Hamarosan!


  • ntex
    #1387
    Shit happens... Sorry. Szóval ez esett ki. HG törölheti az előző hsz-em ha még jelen van :D



  • ntex
    #1386
    Na tegnap átspeceltem Cannonról mace-hoz, erre most kiesik egy fasza kis ágyú

  • wesker24
    #1385
    Az is olyan mint amikor a cuccaidra különféle statokat kapsz jó pénzért csak annyi a különbség hogyha azt megcsinálod akkor az ingyen van ! :D
  • ntex
    #1384
    Ez az augmented cucc amúgy mit csinál?
  • ntex
    #1383
    XD...

    Na átspeceltem, ezért már megérte :) Folyamatosan fent tudom tartani a shieldet, így megüthetetlen vagyok, mondjuk ha lejön elfekszek 3-4 ütéstől :D

  • eXequtoR
    #1382
    A mapworkbe bekerült pár extreme küldetés.. nos ott az egyik boss a 22k (!) hpmat 1 hitelte. :) Szóval lesznek még ott fincsi dolgok.
  • ntex
    #1381
    Én nem tudom ezek az Elite War Trollok mit esznek ACT III-ban, de kicsit unom már hogy a közelükbe megyek és 3200 HP-t 488-as armor mellett is one hitelnek.
  • eXequtoR
    #1380
    Majd 80+ szóljatok megyek tankolni ! :)
  • wesker24
    #1379
    Egy kis Torchlight II CO-OP Imyke-vel !

    Ezen a képen épp Imy-t támadják !



    Együtt a Nagy csapat ! :D (Én Imy Macsek Wolf és a kis Drone)



    Ezen meg PókIca épp Imy-t támadja miközben én hátulról lövöm !


  • eXequtoR
    #1378
    Kipróbáltam én is, de az EQ spam hatásosabb. :)
  • ntex
    #1377
    Most egy cannonos engivel nyomulok Synergiesben, elég durva :D közelembe se tudnak jutni a sima mobok, olyan mintha bowlingoznék :D
  • eXequtoR
    #1376
    Inkább az, hogy X NG+ után esik magasabb spell is mint lvl 76, ill erősebb itemek. +skillt adó setek stb stb. Lehetne mit pakolni bele.
  • PetruZ
    #1375
    Feltehetően olyan dungik, amelyek csak NG+ játékban jelennek meg, alapból nem. Vagy ilyesmi.
  • tutituti
    #1374
    na végre!
    érdekes a dungeon,de a ng+ dolgot nem tudom elképzelni
  • PetruZ
    #1373
    Még mindig tolják a tartalmat, az új patch-ben - többek között - új dungeon és új New Game+ lehetőség is lesz.
  • eXequtoR
    #1372
    Csak annyit amennyi az adott szint itemeihez kell. Engivel mondjuk ezt könnyű, mivel kb szintbe kell tartani a többi stattal a pajzs miatt. Sima dpsnek szerintem bőven elég kb fele annyin tartani mint a main statot.. már ha nem kell több vmi itemhez.
  • ntex
    #1371
    Vitalityre nem is pakolsz semmit?
  • eXequtoR
    #1370
    Minek gyüjtögetsz akármit? Stat pontot alapból el kell osztani mivel nem tudsz majd értelmes ruhákat hordani.. skilleket pedig kitudod próbálni és ha nem tetszik vissza veszed a pontot.

    Az pedig, hogy statot mire költsd el egyértelmű: fizikális dmg = str + kevés agi critnek, mágia/elementális dmg = focus szintén kevés agi critnek. Ha sok olyan skillt használsz ami vegyes pl engi ugye fire + weapon fizikal teszem azt, ott focus / str stb. Critnek elég 30%.
  • wesker24
    #1369
    Most én is azt próbálgatom egyenlőre még csak az elején vagyok ugy hogy még nem tudom milyen irányba haladok majd eddig még csak gyüjtöm a stat és skill pontokat !
  • Fehercsoki
    #1368
    Ninját próbálta valaki?(Synergies mod)
  • eXequtoR
    #1367
    Uh. Nah arra a palára kíváncsi leszek, bár ez a def engi arra hajaz.
  • Maak
    #1366
    Olvasgattam a synergies weblapjat es allitolag lesz paladin is. Nem probaltad ezt a verzat multiban?
  • tutituti
    #1365
    a ninja nem rossz,de a másik nem jött be nekem
  • Maak
    #1364
    Bakker, uj kaszt, alfatesztkent is van benne egy uj kari.Kar hogy multizni nem tudok vele :(
  • tutituti
    #1363
    synergie 1.47 kijött
  • Frank99
    #1362
    ok, köszi!
  • eXequtoR
    #1361
    Vissza lehet menni a mapworkre bármelyik portálnál. Én is mapoltam nagyon sokat NG+ on mivel kellett lóvé statos enhancementre. :)
  • tutituti
    #1360
    hát sajna asszem úgy nem lehet,hacsak a portal nem engedi.

    Viszont az árusnál lehet map-os tekercseket venni,nézd meg azokat!
  • Frank99
    #1359
    ezzel a synergi móddal kurva jó lett a játék, a jobb loot miatt szívesen csapkodtam a népet, én is végigtoltam, de asszem elrontottam, mert Newgame+-t indítottam..... nem tudok valahogy visszamenni a Mapworksre?

    hogy a Diabló 3 miért nem ilyen lett :-(((( (tudom a Buzzard pénzéhsége, de mindegy...)

  • tutituti
    #1358
    A másik pedig.Akinél lehet craftolni ott dobjatok be egy manapotit meg egy hp potit és unlockolódik a többi dolog.
    Rakat set item van,de rohadtnehéz összeszedni hozzájuk a tárgyakat viszont a gem-eket össze lehet rakni
  • tutituti
    #1357
    Table mountain a mod saját városa saját küldetésekkel.

    A map tekercs pedig map tekercs :)

    elteleportálsz és végigtolod mint a mapworks-ös pályákat.
    Van még mission-ös map is de én eddig csak a vérfarkasost találtam meg.

    Ha csóróság van érdemes megvenni azt a tekercset amivel pénzfarmolós mapra lehet menni.item nem esik csak pénz viszont csak a 1-7-? szinteken lehet townscroll-t használni,minibossok,és erős mobok lesznek!
  • ntex
    #1356
    Ezeket én sem tudom mik voltak, de én most nem játszok a játékkal :)
  • wesker24
    #1355
    dehogynem csak nem tudom melyiknek álljak neki ?

    A new Game+-nak vagy a mapworks-nek ? látom van ott egy pár map ami az én szintemhez van !

    de lenne egy kérdésem az egyik boss dobott egy tekercset ami tulajdonképpen egy portal (portal to darkness falls L105) ez micsoda ?

    Egy másik boss dobott egy ilyet portal to table mountain ????
  • ntex
    #1354
    NG+ nem lesz? :D
  • wesker24
    #1353
    Na én is végigvittem a játékot ! LVL 52 lettem a végére !





  • eXequtoR
    #1352
    Igen régen sokat játszottam vele, de sajnos nagyon monoton.. jobban élvezem a hentet Torchba. A TQ kiegészítőről ne is beszéljünk. :/ Kár, pedig tényleg faszányosra sikeredett.
  • ntex
    #1351
    Titan Quest-et próbáltad már? A legjobb H&S még mindig :) millió féle skill kombinációt lehet benne csinálni, a gond vele az hogy nincs benne random map generátor. Ha lenne az is akkor a mai napig nem lenne nála jobb hack n slash játék :)
  • eXequtoR
    #1350
    Megnéztem mi történne itemekkel, ha leszedem a modot.. nos az itemek 90%a class specifikus amit ugye a synergy nem néz, így ráfogok cseszni. :) Jöhetne már vmi kontent, mert ez így leketyegett ismét.
  • ntex
    #1349
    fajin kis samu esett :D

  • eXequtoR
    #1348
    Zerger is iszonyat erős. Magas szinten főleg amikor már 1-2 mob után zerg módba rohangászik és fossá healeli magát. A lightning buffja is nagyon erős. Mondjuk máguson kívül összes karit imádom. :)