1627
torchlight2
Torchlight.hu Hamarosan!


  • PetruZ
    #1427
    Működik az, csak: #1415.
  • eXequtoR
    #1426
    Synergies V1.50 -- Paladin alpha-alpha release, tweaks.

    Nah végre pala!
  • ntex
    #1425
    nem tudom, de kapcsold ki a fegyver slotokat mert bugosak még sajna
  • wesker24
    #1424
    Nem tudja valaki akkor mit lehet tenni ha a Pet-nél beszorult egy tárgy ?

    Épp a shift Click-el akartam Inventoryba rakni de nem oda tette hanem beszorult a kezébe egy pajzsot akartam inventoryba rakni de beszorult a kezébe !

  • ntex
    #1423
    http://synergiesmod.com/patch/SYNERGIES%20HIHGLOOT%20V2.zip

    régi loot tábla az 1.49a-hoz :)
  • ntex
    #1422
    Amúgy lehet unique-t farmolni még így is, az új városban az egyik NPC árul BossWorks tekercset, ott hármasával jönnek a bossok és potyogtatnak cuccokat rendesen
  • wesker24
    #1421
    Nem elég hogy Veteranon nyomom igy is elég nehéz és még azzal szopatnak hogy egy Unique cucc sem esik hát kösz de nem inkább visszarakom a jól bevált 1.48a verziót !
  • ntex
    #1420
    most 4. mapworks runom alatt egy unique sem esett. Ez már inkább cink mint élvezetes :\
  • wesker24
    #1419
    Na akkor maradunk a jól bevált 1.48-as-nál :D
  • ntex
    #1418
    Nagyon nerfelték, jól olvastam amúgy hogy még a vanillánál is alancsonyabb lett a drop rate? Mert az úgy viszont már elég cink szvsz. Mondjuk nem lenne baj ha ritkán esne unique, de sajna a tárgyak 80%-a teljesen useless... Legalábbis egy csomón olyan statok vannak vagy úgy vannak kombinálva hogy pont nem jó.
  • PetruZ
    #1417
    Hm, most nézem, már van 1.49A, amiben a ninját tovább alakították. És igen, a notes-ban írják, hogy csökkentették a unique drop-okat.
  • PetruZ
    #1416
    A ninja egyébként piszok tápos, nem érdemes játszani vele. Van egy lvl 1-es spell-je, a célkeresős tüzes lövedékek... na az brutálisan elszállt sebzésű, full charge mellett (ami amúgy is gyorsan összejön neki) komplett képernyőket lehet learatni veteran fokozaton, boss-okkal együtt. Szerintem nagyon unbalanced.
    A nekrónál a különféle átkokat hiányolom, a spelljei nem túl izgalmasak.
  • PetruZ
    #1415
    Tegnap este rájöttem, hogy kerülhető meg a pet tárgyelnyelős - kiakadó bug: az adatlapján a képe mellett bal alul van egy kék toggle, amivel a kéz slot-okat lehet ki/be kapcsolni. Na, azt legalább egyszer használni kell, attól kezdve működik a shift+click is és a tárgyakat sem nyeli el, hanem rá lehet rakni. :)
  • ntex
    #1414
    Bossworks-ot próbáltátok már? az utolsó boss pályára dob be, random bossokat spawnol be, 3-asával lehet őket ölni, egész jó kis unique farmoló hely.
  • ntex
    #1413
    Feltettem a Synergies 1.49A verzióját. A lootot igen durván nerfelték, 1.48-ban még 1 mapworks run alatt dobott vagy 5-6 unique-t, most max 1-2 esik csak. Inkább zöldet-kéket dobál, meg már az elite mobok se dobálnak mindent egyszerre, vagy potit vagy itemet dobnak, kettőt együtt nem.
  • PetruZ
    #1412
    A játék most 9.49 euro a Steam-en (ha valaki még nem vette meg).
  • eXequtoR
    #1411
    Visszább lőttem pár shotot, csekkold le.
  • ntex
    #1410
    nincs, de a videóban amúgy mutatom mindkét fegyvert :) Csak egy +4% movement speed van rajta
  • Calver
    #1409
    nincs véletlenül a kétkezeseden egy +cast speed?
  • ntex
    #1408
    Igen mondjuk nekem ki van maxolva a heavy lifting, gondolom sokat számít.

    Tudnál pár screenshotot betenni a cuccaidról?
  • eXequtoR
    #1407
    Minden itemen stat enchant van és a 2kezessel ellentétben én pajzsra is tudok pakolni ezért nyerek vele egy keveset.

    Ez a speed test érdekes. Anno maxos 2h speed talenttel is lassú volt. Mind1 így sem éri meg nekem a 2h, mivel a pajzs +enhant no meg a block sokkal többet ér.
  • ntex
    #1406
    Sőt nálam konkrétan a very slow kétkezessel gyorsabban üti a karakter az Emberquake-t mint a very fast egykezessel Tesztet is csináltam róla

  • ntex
    #1405
    Már bedobtam a gearbe én is két darab 1500 hp-s gemet. Azt értem én hogy vitalitytől, de nekem picit soknak tűnt az az 500 STR + 500 VIT + 400 Focus combo. Vannak stat % növelő cuccok rajtad? vagy mitől lett egyszerre ilyen magas mind a 3 statod? Amúgy EQ-nál szerintem édes mindegy a fegyver sebessége úgy vettem észre, mert gyors vagy lassú fegyverrel is ugyanannyi időbe telik nálam elcastolni. Gondolom Ennyi Focus mellett manád se fogy nagyon ha spammeled az EQ-t
  • eXequtoR
    #1404
    Lassu? Very fast fegyverrel mire te 1et ütsz én elküldök 4 EQt. :) Fröccsennek szerteszét a mobok. A force field akkor hasznos, ha maxolva van a passziv hozzá, hogy ütésenként X% eséllyel max kombóba rak és egyből tudod frissíteni. Az sem árt, ha self shieldet rak fel X% eséllyel, ha téged ütnek. Mellé van egy szép combos alap block-om is szóval nem sok közük van a moboknak. :) A HP gearem annyiban változik, hogy ott +dmg helyett +1k hp-s gem van az itemekbe, úgy jön össze a 20k+ hp.
  • Laza
    #1403
    Mondjuk a rengeteg vit-től van annyi HP-ja :)
  • ntex
    #1402
    Most amúgy itemet farmolni hol jobb? simában vagy Mapworksben?
  • ntex
    #1401
    Sztem jó az :D Hgoy a rákba van ennyi HP-d? Amúgy még mindig szívok ha leütik a forcefieldet, már félek belerongyolni egy nagyobb tömörülésbe mert tuti le rape-elnek. Látom túl sok skillt nem használsz, nekem az ember hammerre kellett egy pont hogy le tudjam verni egy ütéssel a shieldeket. Nem lassú így egy kicsit a haladás? Jól látom hogy Mapworksben vagy? Te is scrollal mentél át?
  • eXequtoR
    #1400
    HP gearbe kb -1k dmg és 2k armor, de +10k hp.
  • eXequtoR
    #1399
    Elég böszmén nézel ki azzal a hammerral. :) Így áll az enyém jelenleg:

  • ntex
    #1398
    Egyre durvább lesz a karakterem :)

  • eXequtoR
    #1397
    Pl. összes passziv a sword and board kivételével.
  • ntex
    #1396
    Jelenleg így áll az engim level 75-ön. Mire kellene még pontot osztani? Elkezdtem a Bulwarkot kirakni de nem tudom mennyire van értelme ha szinte folyamatosan fent tudom tartani a forcefieldet? Igaz ha véletlen leütik akkor elég hamar kifekszem... Érdemes kimaxolni? Vagy mit kellene?

  • ntex
    #1395
    Synergiessel játszom, de omg ha ezt előbb kérdezem... :D Jártam úgy már elég sokszor hogy annyira ki voltak a statok számolva hogy fel akartam próbálni egy itemet erre láncban a felét levette és nem tudtam visszavenni őket

    Még jó hogy akkor volt nálam 1-2 dex-es gem
  • eXequtoR
    #1394
    synergyt felrakod elportolsz új városba és ott van minden fajta csanter. Ruhákra csak +statot érdemes tetetni, fegyverre pedig class függő. Socketelős enhanter is van ott amúgy.
  • ntex
    #1393
    Ilyen durva enchantokat amúgy hol lehet szerezni? Meg hogy lehet socketeket rakni a cuccokra? Láttam olyan képet valahol ahol a karakter minden unique cuccán 4 socket volt.
  • ntex
    #1392
    Feltettem én is. Amúgy ez a pet cuccolás nem tudom mennyire jó ötlet, nálam a pet így is halhatatlan szinte. Ráadásul már most is van 2800+ armorja meg 1700+ resistjei.
  • eXequtoR
    #1391
    Low lvlen találtam egy all statos shieldet amit azóta se láttam. :/ Amennyiben valakinek esne 80+os változat belőle vevő lennék rá !
  • eXequtoR
    #1390
    Pár új stuff:




  • PetruZ
    #1389
    Nálam a legfrissebb (1.48a) Synergies crash-el, ha az új pet-ek valamelyikére (pl. ghost, dark zealot) normál bilétát rakok, majd megpróbálom kivenni a nyakából. Emellett a shift+click sem működik átpakolásnál (azoknál, ahol megjelentek az új item slot-ok), a tárgy egyszerűen eltűnik a semmiben.
  • ntex
    #1388
    Ebbe belecsapnék egy armor csökkentős gemet megint tarolnék :)