1627
torchlight2
Torchlight.hu Hamarosan!


  • Fehercsoki
    #424
    Nagyon okos lehetsz te is, ha valaminek a minőségét az eladott példányszámból szűröd le, iPhoneod is van ugye?:D
  • jarlaxxe
    #423
    Már mint, hogy többet adnak el belöle mint 10 millát?

    Szerintem már az 1 milla után is beszarnak a készitök a boldogságtól...
  • ratgab
    #422
    Csúnya verést szaglintok az Ördög 3-al szemben.
  • wesker24
    #421
    Már vagy 10-xszer restartoltam a Client Registry.blob fájlt is töröltem de ugyanugy 1 sec alatt preload complete aztán semmit se szedett le !
  • PetruZ
    #420
    Ja, ja, frissült a kliens, de nekem anélkül is rendben letöltötte. Most már csak a release-re várok. :)
  • Nekrofil
    #419
    próbálj meg egy steam restartot.
  • wesker24
    #418
    Én csak tölteném de nálam súlyos gondok vannak a Preload-dal !

    Elkezdi a Preload-ot és 1 sec múlva azt írja előtöltés kész de közben szinte semmit nem töltött le !
  • PetruZ
    #417
    A Steam install is aktív már, töltöm is. :)
  • Nekrofil
    #416
  • sirdond
    #415
    egész jó!
  • ToCsEk
    #414
    live stream
  • Rayden02
    #413
  • Fehercsoki
    #412
    Mondjuk a hivatalos oldalon lévő FAQ-ból?:S Be lehet majd kapcsolni hogy mikor támadhatnak meg más játékosok.

    Will there be PvP?
    PvP is in the game as a flag that a player can set by typing in a command. For two players to duel both must turn the PvP flag on.
  • JethroHUN
    #411
    PvP nem lesz benne, nem tudom honnan veszed.
  • Fehercsoki
    #410
    Nézz videókat, az a legegyszerűbb, pvp lesz, kereskedés is, bár AH-ról nem tudok semmit mondani, modderek biztos tesznek bele, max szint után nincs vége semminek, bármilyen játékba becsatlakozhatsz, bármit csinálhatsz a maximum szintes karaktereddel, modolható az azt jelenti, hogy ügyes emberek bármit be tudnak rakni a játékba amit kitalálnak és képesek létrehozni, valamint moduláris szerkezetű a játék, azaz könnyű be/ki pakolni dolgokat.
  • Nihilex
    #409
    Sziasztok, felkeltette a játék az érdeklődésem, de nem játszottam még ehhez hasonló játékkal.
    Valaki letudná írni, hogy mit kell erről tudni?
    Itt mi az ún. endgame?Van benne pvp, kereskedés?
    A max szint elérése után milyen lehetőségek vannak?
    Olvastam vmi olyanról, hogy modolható, ez mit takar?
  • Fehercsoki
    #408
    Még meg sem jelent de már meguntad?:D
  • milk4
    #407
    Van eladó steam accom T1+T2-vel, ha valakit érdekel az pm-ben érdeklődjön.
  • Rayden02
    #406
    Embermage!!
  • Fehercsoki
    #405
    CS Condition Zero, nem olyan új...
  • wesker24
    #404
    Én eddig az Embermage-t és az Outlander próbáltam ki azok közül lesz valamelyik !
  • ratgab
    #403
    Lassan itt a megjelenés. Ki milyen karakterrel kezd? Én bétában csak Berserk-et próbáltam, valószínű itt is az lesz.

    2. karakternek már kinéztem az engineer+ pudli kombinációt...XD
  • Forrest Tomee
    #402
    Kb. 50 játékom van Steamen megvéve, sosem láttam reklámokat játék közben.
    Lehet az új CS mivel Valve termék beleraktak valami reklámot, de más játékgyártók játékaiba kizárt, hogy megtegyék.
  • wesker24
    #401
    Akkor ezt mond eleve nem CS-zek én eddig akármiylen játékkal játszottam nálam seholse volt ilyen reklámcsik ! :D
  • Fehercsoki
    #400
    Hát Counter Strike-ban felül egy csíkban megy a reklám...Majd csinálok képet.
  • PetruZ
    #399
    Nálam semmiféle Steam reklám nem jelenik meg sehol, sem közben, sem utána... Kellene?

    (Igaz, csak a Torchlight van bent, meg a 2. rész preorder, lehet, azokban nincs ilyen.)
  • zzeN
    #398
    Képet róla.
  • Fehercsoki
    #397
    Játék közben is van reklám, felül egy csíkban.
  • ratgab
    #396
    Játék közben nincs benne reklám. Ha végeztél meg nem nagy dolog kinyomni azt az 1db árva ablakot.
  • foxxi
    #395
    AZ lesz. Jobb esetben kapsz lemezt is, de szerintem marad a trendi, csak kód a dobozban elvűség
  • Fehercsoki
    #394
    A dobozos változat is steames lesz? Mert már nagyon elegem van a steamből, JÁTÉK KÖZBEN is tolja a reklámokat folyamatosan, meg ha kilépek egy játékból akkor is kidob 3 oldalnyi szarságot.
  • foxxi
    #393
    Már a steam könyvtáramban figyel.. ejj de sok az a pár nap még
  • Teppik Amon
    #392
    Pár nappal a borderlands2 után?! Óóóh mi lesz velem?
  • Omlás
    #391
  • Csokis
    #390
  • wesker24
    #389
    Vazze na neee Potn egy nappal a Borderlands 2 megjelenés elött !

    Akkor nagy bajban leszünk hogy melyikkel játszunk !

    Birderlands 2 VS Torchlight II mivel mindkettő 4 fős Co_OP játék azt se tudom melyikkel kezdjem majd ! xD
  • Csokis
    #388
    Megjelenés szeptember 20-án!
  • XeroX
    #387
    Én azt mondom dolgozzanak rajta, tanuljanak az elcseszett D3 hibáiból és adják azt amit szeretnénk, gondolom ezt is teszik majd :) ha nem, hát ugyanúgy 2 hónap múlva kukába landol mint szegény D3 :(
  • wedge31
    #386
    De legalább történik valami.
  • Fehercsoki
    #385
    Kíváncsian várom, bár szerintem ebből minimum október közepe lesz.