20
  • who am I 7
    #20
    szájfon 1 természetesen!!44
  • who am I 7
    #19
    sŐT, Még 10 év múlva is a szájfón lesz a legjobb!sokkal jobb lesz!bizony!!!444
  • vixo
    #18
    Gratulálok Emese,ülj le 1es!
  • farxis
    #17
    nem emese a nevem... eről ennyit... hanem Horáció... erről enyit...
  • farxis
    #16
    hüje... már az iphone1 is sokkal jobb volt mint ma abármejik telefon!!!!!!!!44444444
    csaksavanyu a szöllő csóróka ugye?
  • item
    #15
    Köszönjük Emese!
  • jocco
    #14
    Miben is? Mikor megjelent is már elavult volt, nem hogy azóta :) 4G az elsö ájfón ami nincs elmaradva az aktuális trendtöl. Nekem meg nem attól lesz jó egy oprnedszer ha sz*rrá kell gányolni h rendesen lehessen használni, hanem hogy testreszabható, van hozzá rendes támogatás, magyarnyelv, megfeleö program ellátotság, elérhetö store (a fiztös is), stb, minden féle hokuszpókusz nélkül.
  • fergusonpapa
    #13
    iphone 3gs nem ma jelent meg és még most se pipálta le aztse a konkurencia..
  • gulyasandras
    #12
    Units sold 55.5+ million
  • MsUser
    #11
    Az meg hogy bővül a piac, nagyobb a verseny csak nekünk jó!
  • MsUser
    #10
    Hi-Hi Iphone, az éppen leégő almást dicséred egy még meg sem jelent telefonnal szemben ami biztos jobb lesz, már csak az eltelt időt és azóta megtett technológiai fejlődést "pár hó" figyelembe véve, mióta kidobták a hibás alma származékokat.
  • farxis
    #9
    Mekkora fos ez a telefon!!!!!!444 Telefon csak akkor jó ha az Apple gyártotta és ha ios fut rajta!!! csakis akor!44
  • Ferrer
    #8
    Főleg, hogy a WinMo kb. 5 évvel van lemaradva az említett kettőtől.
  • passatgt
    #7
    hát a zune hd is állat, szerintem:)
  • gothmog
    #6
    [genya]
    Úgy mint a zúnnál?
    [/genya]
  • passatgt
    #5
    1 ember már biztos kíváncsi lesz rá:)
  • gothmog
    #4
    Azt meg majd a piac eldönti, kíváncsi-e valaki az új winmobilra.
  • passatgt
    #3
    ja és a régi winmobilos alkalmazásokra meg nem is vagyok kíváncsi, olyan gagyi az összes
  • passatgt
    #2
    mert az iOs kompatibilis pl a régi ipod alkalmazásokkal?:D

    teljesen más rendszer
  • coolbboy83
    #1
    Nem kell windóz.... úgysem lesz kompatíbilis állítólag a régi Win mobil Appokkal....
    Jó az Android meg az iOS.. nem kell win... szerintem