195
  • tutituti
    #195
    ohh ezt nem is tudtam.Akkor bocsánat!
    Pedig igen jó volt.Kár érte.
  • PsyhoApu
    #194
    Ettől függetlenül az alap játék természetesen még él és virul. Csak a Coh online már lezárult.
  • PsyhoApu
    #193
    Persze a sima, de az online szervereket már lelőttek egy ideje.
  • tutituti
    #192
    steamen fenn van!
  • PsyhoApu
    #191
    nem tudja senki. A játék már megszűnt
  • hitman090
    #190
    szasztok honan tölthetem le a játékot? mert a hivatalos oldalon nem találtam letöltési lehetőséget valaki likelje pls az instalert
  • Redmaster
    #189
    Lehet amúgy máshelyre telepíteni csak amikor frissít a játék először a c-re tölti le a dolgokat onnan tömöríti ki és ahhoz kell hely neki. Kb 2 giga kell elvileg
  • Doom 4
    #188
    ok hát akkor majd meglátjuk, köszi.
  • bgabor
    #187
    Csináljon helyet a C:-n. Sok játék nem telepíthető máshova, csak a C:-re.

    Kénytelen lesz az okosnak gondolt megoldásáról, hogy csak a windows van a C:-n, minden más más meghajtókon, visszaállni a normális megoldásra. Windows és játékok a c:-n, fontos adatok más meghajtón.
  • Doom 4
    #186
    Na jóvan látom itt az utolsó üzenetet, nem lesz hosszú életű a game...
    De addig, az egyik haverom nem tudja felrakni mert aszondja csak a c re települ fel de ott meg alig van helye, másik vinyon van bőven hely ezt nem lehet valahogy orvosolni?
  • bgabor
    #185
    Na, a Relic megint kimutatta igazi énjét:
    Mivel nem kapnak annyi pénzt amennyit szerettek volna, március 31-el bezárják a COHO bétát, nem lesz belőle végleges verzió. Mi meg, akik résztvettünk a bétában, kapunk árkedvezményt a COH gold megvásárlására a Relictől, már persze ha náluk rendeljük.

    További fejlesztések helyett lelövik az egészet, mert nem jön be elég pénz belőle. Undorító egy banda.

  • Fifus
    #184
    CoHO témakör a HT oldalán.
  • Fifus
    #183
    Kitől kell bannert kérni?
  • Fifus
    #182
    Az a szétbombázás mit jelent? Mivel bombáz szét, és mikor?
  • szoszibá
    #181
    Jól mondod! AZ usa mortar lő távja jelentősen elmarad a németétől. Kivédekezni? Hát én howitzerrel szoktam adni nekik, vagy sniperrel közel megyek. Esetleg ha mákom van akkor az én mortarom is kiszedi, de ez nagyon ritka.
  • adamkah
    #180
    Minden problémát megoldottam szerencsére.
    Egész nap 2v2-ztem egy magyar sráccal, amcsik vagyunk.
    Viszont amit tapasztaltam, hogy egyszerűen szét bombáznak a németek, én meg hiába csinálok mortat team-et, fele annyira hatékonyak.
    Hogy lehet ezt a folyamatos bombázást kivédekezni?
  • adamkah
    #179
    leszedtem a jatekot, de azt írja h : the servers currently unavaliable. pedig másnak megy.. ennek mi lehet az oka?:D
  • adamkah
    #178
    Helo!

    Nekem iszonyatosan lassan tölti a játékot, próbáltam fórumban keresgélni, de amit írtak, az nem segített.
    Várom az ötleteket.
    Előre is köszi!
  • Fifus
    #177
    Passz, múlt héten még láttam valakinél.
  • Redmaster
    #176
    A shreckkes pionert nem kivették?
  • Fifus
    #175
    Ez így tökéletes is.

    A hősök frankón feldobják az amúgy sem egyszerű játékot, meglepő, mik vannak: off-map artillery-t hívó jeep. Most ezen pörgök napok óta. WM-nél meg van pioneer ami shreckkel kezdi életét a játékban, akár már az első percben.
  • bgabor
    #174
    Én november eleje óta tolom és nagyon jó. A játék gyakorlatilag ingyenes, nagyon elenyésző előnyöket kapnak azok akik fizetnek, és nem fognak jobb esélyekkel játszani. Sok magyar is tolja, a Budapest szobában mindíg sokan szoktak lenni.

    Tájékoztatásképpen bemásolnék ide két hozzászólást, amit az alap Company of Heroes topikba írtam a COHO-ról anno:

    "...hat darab, gyorsabb fejlődést és több supplyt eredményező kártyán kívül mindegyik ilyen kártya és hős megvehető supplyból is, amiből minden játékos kap a meccsek után. A nagyon durva kártyákat és hősöket pedig nem lehet megvenni se COHO Cashért, se supplyért, hanem véletlenszerűen dobja őket a gép. Ezek kívül minden kártya és hős csak egy bizonyos szint elérése után használható. Tehát lehet hogy megnyered a PanzerIV +24% health kártyát, de level 43 alatt nem használhatod.

    Összegezve tehát elmonható, hogy akik fizetnek a játékért, nem kerülnek jobb helyzetbe azoknál, akik nem, tehát egyenlőek az esélyek. Annyi előnyt vehetnek maguknak, hogy a karakterük, netán a hőseik gyorsabban fejlődnek(több XPt kap), vagy több supplyt kapnak a meccsek után.

    Annó én is attól féltem, hogy a fizető játékosok előnybe kerülnek majd a nemfizetőkkel szemben, de ez a COHO-ban abszolút nem igaz, mindenki egyenlő esélyeket kap. És az általad használt upgrade kártyákból álló "pakli" összeállítása és a sokféle használható hős(akik messze nem terminátorok) új színt visznek a játékba. Ennek ellenére lazán lehet nyerni hősök és upgrade kártyák használata nélkül is, az alap egységekkel.

    Szóval jó kis játék a COHO, és folyamatosan bővítik és balanszírozzák, és vélhetően nemsokára megkapja a brit+PE frakciót is."


    És arról hogy miért nincsenek előnyben akik fizetnek a játékért:

    "Vagy csak gondolj arra:
    Amerikai kiscsávó letölti a COHO-t, elkölt 30.000Ft-nak megfelelő összeget vrutál kártyákra, meg hősökre... és nem fogja tudni használni őket.

    A játékosok a játékokért XP-t kapnak, szinteket lépnek, 50 szint a max. Namost a brutál upgrade kártyákat olyan level 35-40 körültől lehet elkezdeni használni, ami jó néhány hétnyi, hónapnyi játékot jelent. Persze, a vásárolt több XP, több supply és gyorsabb hős fejlődés kártyákkal valamivel gyorsabban el fog jutni odáig, mint aki kártyák nélkül teszi ezt, de nem nagyságrendekkel.

    És maguk az upgrade kártyák se olyanok többnyire, amik most legyőzhetetlenné teszik az ellenfelet, például a volksgrenadierek egyik legdurvább kártyája, amit venni se lehet, csak dobja a gép, +9% Accuracyt adnak minden volksnak, szóval nem durva az előny. Az olyan überbrutál kártyákról pedig, amit csak dob a játék, annyit, hogy én level 45-ös Blitz player vagyok, és mindez idáig a játék három darab ilyen lila kártyát dobott nekem, pirosat(a legdurvább fajtát) egyet sem.

    Szóval nem durva a helyzet."


  • Fifus
    #173
    Nehéz kérdés, játsszák egy páran, magyarok is. Meg ugye még béta szegényke. Az automatch rendszert finomítani kell a hősök meglétéhez, de amúgy olyan, mint a lemezes. Aki ott jó, itt is jó lesz, aki ott gyenge, azt a hősök se teszik azzá.
  • Madmano
    #172
    Szasztok.Most bukkantam rá erre a játékra.Pár kérdés:a mikrotranzakciós bizbaszokon kívül ingyenes,igaz?Milyennek tartjátok?
  • Fifus
    #171
    HUNFifus az US főprofilom. Benne lennék, de 1v1 felett nem sokat játszottam.
  • szoszibá
    #170
    Benne lennék, ha lennénk elegen, de csak most érek rá többet foglalkozni vele, mert vizsgaidőszak van. Kezdetnek vegyél fel majd barátnak: Szolnoki névvel vagyok fennt, USA karival egyenlőre!
  • Halesz89
    #169
    Ha valaki játszik még vele csinálhatnánk egy clánt azt legalább lenne kivel gyakorolni. Ha érdekelne titeket akkor írjatok.
  • Fifus
    #168
    Ma töröltem a profilt, vicc voltam csupán.
  • Fifus
    #167
    Neveztem magam az ESL CoHO szekció 1on1 ladder ligájába. 43-an vagyunk, kihívtam a legutolsót. A kis számok törvénye alapján a 42.-ik player is többszörösét tudja nálam. Úgyhogy jó lenne, ha egy-két magyar még feltolná az arcát, mert ez így elég égő lesz.
  • Fifus
    #166
    Nem tudom, mindig így volt-e, de tegnap csináltam wehr-profilt és megcsináltam a tutorialt. Igen komoly lett, ugyan az első háromban le lett másolva az amcsi, de van egy mission, amikor megtanítja a tech-tree-t, illetve le kell győzni 2v2-es mapokon az easy, normal és hard AI-t. Szóval elég korrekt lett a tutorial.
  • bgabor
    #165
    P2p-t ne kapcsold ki. Amúgy pedig ki lehet lépni letöltés közben, legközelebb ugyanonnan fogja folytatni, szóval több részletben is le lehet szedni.
  • Fifus
    #164
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
  • Fifus
    #163
    Értem én, ezt nem töltöd le 3 óra alatt. A relic p2p alapon üzemelteti.
  • balintk
    #162
    7 gigát is le lehet tölteni 3 óra alatt és 3 nap alatt is. Nos nálam inkább utóbbi, pedig nincs rossz netem.
  • Fifus
    #161
    Egy nap alatt azért meglesz... A 7 giga 7 giga.
  • balintk
    #160
    Gondoltam kipróbálom a játékot, de nagyon lassan tölti launcher-rel, pedig kikapcsoltam a p2p-t is. Nincs esetleg valami oldal, ahonnan gyorsan letudnám tölteni?
  • Apa27
    #159
    Köszi szépen a segítséget :-)

    Körülnézek :-)
  • Fifus
    #158
    http://www.hungarian-titans.hu/
  • Apa27
    #157
    Sziasztok!
    Már egy jó kis ideje játszom a CoH-al és a kiegekkel is, de igazán egyik egységről sem találtam pontos és részletes leírást a neten magyarul.
    Tudnátok segíteni, hogy hol találhatok egy komplex leírást az egységekről. Netán amit le is tudnék tölteni?! És abban tudnátok segíteni, hogy hol találok olyan leírásokat, amik a trükkökkel, az egységek minél jobb felhasználásával foglakozik?
    Nagyon megfogott ez a játék és szeretnék minél többet megtudni róla :-) !!!
    Valamint ha van KLÁN, szívesen csatlakoznék egy KLÁNHOZ is!!! Már ha van a CoH-ban ilyen...
    És mit szóltok az EASTERN FRONT-hoz? Szerintem nagyon jóra sikerültek a Szovjetek. Nagyon aranyosnak mondanám. És végre lettek új pályák is! :-)

    Nagyon szépen köszönöm előre a válaszaitokat!!!

    Ui.: ha valaki közvetlenül nekem szeretne írni, akkor a [email protected] -ra megteheti
  • Kopiati
    #156
    Pénz miatt, nem tudsz veszteni, mert a charge-ot a nyereményből bőven ki kell tudni termelni...