1098
Warhammer 40K: Space Marine
  • temes69
    #858
    sziasztok!

    Holnap új rendszervinyót építek a gépbe, és szeretném a game mentéseit átmásolni másik vinyóra, de nem találom sehol. Merre van? win7 prof 64bit. Előre is köszi!
  • Prof William
    #857
    Még 1 kérdés... Mi okozza azt hogy multiban a választóképernyőn nem látszik milyen kasztot választok? Ki vannak oldalt írva a fegyók meg a többi de karakter képe nem látszik. Lehet hogy azért mert még nem értem el a level 4-et?
  • Prof William
    #856
    Kipróbáltam a singlet meg multit. Mind2 jó, de a muli elején valami olyat ír ki hogy valami NAT nincs nyitva ami korlátozhatja hogy hova tudok belépni. bár nem igen vettem észre mert már lejátszottam 1-2 anhillationt. Mit kell csinálni?
  • [NST]Cifu
    #855
    Igen. Xenos = görög nyelvben "idegen". Xenomorph = Idegen életforma.
  • sosi81
    #854
    Bocsánat a tudatlanságomért, de a xenó itt a nem emberi létforma?
  • Prof William
    #853
    Alig 5 perce hozta meg a futár a PS3-as SM-et! Ma este kiirtom a mocskos xenókat CSÁSZÁR NEVÉBEN!

    Reméltem hogy a co-op DLC megjön eddig de legalább mind én mind a tesóm végigvisszük mielőtt eljön a kieg.
  • lammaer
    #852
    Igazából ha olvastál WH40K regényeket, sok fordulat nincs sztoriban. Illetve rosszul fogalmazok: fordulatos, csak nem meglepő, nagyjából állandóan ez történik a WH novellákban :)
  • Szaruman
    #851
    LOL, zero már megint trollkodott valahol :D
    Ha nem felejtem el, leszek du 4kor, de remélem, h nem 2 ember lesz, mint a legutóbbi eventen.
  • SBT
    #850
    Mindenki nézzen fel a Group oldalára mert szavazás indult.
  • Zero 7th
    #849
    Last stand lesz, nem "igazi" koop. Aréna jellegű pályán, hullámokban egyre erősebb ellenfelek jönnek, túl kell élni minél tovább/végig.
  • SBT
    #848
    Hú bazd kijátszottam, de nem erre számítottam a végén. Nem fogom senkinek se ellőni a poént, de nagyon meglepő. A Csoport oldalára kilett rakva hogy holnap Délután 4-kor lesz egy meccs. Majd gyertek ti is!
  • SaGa Jr
    #847
    A coop csak két pályát jelent semmi többet (szóval nem az egész játék lesz coop, csak lesz kimondottan coop-ra készítve két pálya azt kifújt). Majd ebben a hónapban jön valamikor.
  • bekasybalazs
    #846
    Sziasztok. lehetmár tudni valami a coopról és a dlcről? érdekelne nagyon, mert iszonyatosan jólett, de újrajátszani nincshumorom...viszont a coop érdekesnek ígérkezik:)
  • SBT
    #845
    Hát most én se nagyon játszok, neki álltam Driver SF-ezni, meg a Space Marine múltkor sikeresen úgy felhúzott hogy majdnem eltörtem valamit...
  • Szaruman
    #844
    Mostanában dragon agezek, de majd spacemarinozok is :D
  • [NST]Cifu
    #843
    Sajnos várható volt.

    Single: viszonylag kicsi az újrajátszás-faktor, köszönhetően a "cső" játékmenetnek, és annak, hogy nincs komolyabb beavatkozási lehetőség (squad-rendszer), és nincs még csak választási lehetőségünk sem (különböző végkifejlettekre lehetőség).

    Multi: Erről azok tudnak nyilatkozni, akik komolyabban játszottak vele. Nekem sajnos nem jött be.

    Co-op: Még nincs kint.

    Kb. ennyi...
  • Prof William
    #842
    Nagy a pangás. Vannak akik mélg játszanak vele? Vagy legalábbis multiban? Én a jövő héten tervezem megvenni a PS3 verziót. Talán addigra a co-op DLC is kijön. Ha meg akkor még nem is akkor is hamarosan jöhet.
  • Shep
    #841
    A végére értem a storynak és kellemes csalódást okozott a játék. A demo egyáltalán nem tetszett és úgy voltam vele, hogy na azért csak megnézem hátha csak a demo volt rossz. Jól tettem, mert valahogy jól összerakták az egészet. A történet, a harcok a világ és úgy az egész nagyon rendben van. Ami igazán furcsa volt számomra, hogy alapvetően csak egy egyszerű hent játék de valahogy mégsem tudtam beleunni és többször előfordul, hogy na még a következő mentési pontig elviszem és vége aztán persze jött a következő és a következő. Pedig az ilyesmi rám szinte egyáltalán nem jellemző.
  • Cef
    #840
    Kipróbáltam, már nálam is jó. Köszi.
  • wedge31
    #839
    A hang hibát nekem megoldotta, hogy kikapcsoltam a hangkártya driverében az EAX Effects-et.
  • Szaruman
    #838
    Nekem ma a steam nem akart elindulni.
  • sosi81
    #837
    Ma reggeli frissítés után nekem se akart elindulni.
    Aztán kiléptem-beléptem a steambe és minden okés volt:)
  • Metontour
    #836
    Na elindult csak a Steam trollkodott.Multiban a boltert vagy a plasmat t érdemes használni?
  • landor00
    #835
    Amúgy 4-es szintű vagyok és én vagyok ennyire low vagy tényleg ilyen jók a fegyvereik a nagyobb szintűeknek?
  • Cef
    #834
    Majd valamikor októberben jön ki a DLC.
  • Prof William
    #833
    Gondolom a konzolos verzuó is patcholódik ezzel szinkronban.

    A DLC-ről lehet tudni hogy mikor jön?
  • landor00
    #832
    Ma volt valami patch szerűség ahogy néztem, tehát lehet.
  • Metontour
    #831
    Akkor elvileg ma volt patch?Akkor ezért írja ki nekem hogy baszik elindulni?
  • lammaer
    #830
    Nos, van előnye a virágboltinak ;) Utálom ha egy szoftvert nem lehet kontrollálni.
  • Cef
    #829
    Ez a hiba a legtöbb konfigurációnál előfordul.
    Nálam ez úgy működött, hogy először nem villogott, mikor legközelebb játszani akartam vele villogott, mikor újraraktam még mindig villogott, utána próbáltam ki-be lépkedni helyrejött, de később megint megjelent a hiba. Felraktam egy másik gépre, azon már működtek a textúrák, de néha szaggat a hang, meg van, hogy 30 percen keresztül tölt. A múltkor az is megesett, hogy 2 napig el sem indult. Elég érdekesen van optimalizálva a játék.
  • NONPLUSZULTRA
    #828
    A játék peccselgeti ám magát Steamen keresztül, úgyhogy nem marad változatlan minden (már, ha eredeti).
  • NovaTerra
    #827
    Nálam volt is hasonló a helyzet. Újra raktam a játékot. Korábban nem volt gond, most pedig fekete villanások vannak a földön, a tereptárgyakon. Pedig a gép nem változott. Próbáltam állítgatni az 3 dolgot, amit lehet, de nem változott. Igazából az a legfurcsább, hogy korábban jó volt.
  • NONPLUSZULTRA
    #826
    Nálam a Fraps fogta meg a Demót, de csúnyán.
    Lehet valami más kavar be nálad is.
    A játékra még várnom kell :P
  • landor00
    #825
    Nem tudom, de az biztos hogy már majdnem beütöttem már a monitorom miatta.
  • Prof William
    #824
    Fura. Ilyenről még nem halottam. Lehetséges hogy az Istencsászár esetleg a gépben lakozó Machine Spirit elfordult tőled a torrentes dolog miatt?
  • landor00
    #823
    Sziasztok! Valaki nem tudja mi lehet a baj mert én a játékot először letöltöttem torrentről, kijátszottam, tök szépen ment, nem akadt. Most megvettem és a legkisebb felbontáson van a játék és akad de úgy hogy olyan mint ha lassított felvétel lenne a játék. Amúgy a gépem sokkal jobb mint ami a játék gépigényébe le van írva, tehát nem hinném hogy azzal van a baj, de valaki nem tudja hogy mi lehet? Előre is köszi!
  • V43 1105
    #822
    Mentéseket nem néztem . :) Mostanság főleg a Multi megy
  • maniac001
    #821
    És a mentések azért megmaradnak a teljesben?
  • V43 1105
    #820
    Nálam sajnos a teljes verzió is .. eredeti természetesen.
  • wednes
    #819
    Ha jól tudom ezt csak a demo csinálja.