1098
Warhammer 40K: Space Marine
  • Zero 7th
    #938
    Jó, oké, első két arénában gond ez, a második kettőben már szórja eléggé.
    Na meg assaultként nem is igazán érdekel. :P

    Tényleg agyatlan hent, de milyen intenzív már? Egy meccset nyomtunk, a huszas hullámban véreztünk el, de elég is volt aznapra. Arra szerintem sem alkalmas, hogy egy délutánt végigjátsszon vele az ember, de időnként egy-egy kört lenyomni jó.
  • NONPLUSZULTRA
    #937
    Nekem baromi egyhangúnak tűnik. Azt vettem észre, hogy a 2 favorit az Assault és a Devastator, nagyon ritkán ugrik be valaki Tacticallal. Nekem a Heavy Bolter a kedvencem, de hamar ki lehet fogyni, nem ritka hogy közelharcolnom kell :) Egyszer én is kipróbáltam nehezítésként sima Bolterrel és meglepően sokáig bírtam. De az egész agyatlan hentelés - szerencsére feldobják némi random területfoglalással, de 16. hullámig jutottam max.
  • V43 1105
    #936
    Ezért kell haverokkal tolni
  • DarkSl4yer
    #935
    Hát én eddig csak a 17 hullámig jutottam el, de ott már vmi brutál sokan jöttek.
    Egyébként az ammo meg változó van mikor rengeteg van belőle van mikor meg semmi,de a legjobban azt szeretem mikor vagy tacital-al vagy devastator-al vok és egy assault szedegeti fel előlem az ammot.
  • V43 1105
    #934
    Négyen toltuk ember... volt mindenkinek bőségesen, hol kevesebb is persze ... legjobb mikor Wave 20 na vége.. egyszer csak Bonus Wave! és jön Chaos :D
  • Zero 7th
    #933
    Ja, van, csak nem négy embernek.
  • V43 1105
    #932
    Nekünk volt equipment , ammo is ..
  • Zero 7th
    #931
    Elég szar, hogy nincs lőszer.
  • Szaruman
    #930
    Ez nem coop, ez last stand.
  • V43 1105
    #929
    DLC tölthető Steamen .. 629mb ..
  • [NST]Cifu
    #928
    Iszonyú csalódás. A Co-op miatt vettem volna meg a játékot, még a megjelenés előtt csorgattam a nyálam, hogy milyen jó lesz a kampányt végignyomni co-op-ban.

    Ez viszont szánalmas... :(
  • V43 1105
    #927
    Ma, 22:00
  • wedge31
    #926
    Warhammer 40,000: Space Marine - Exterminatus Co-op DLC Trailer.



    Ha minden igaz holnaptól már tölthetö a DLC.
  • [NST]Cifu
    #925
    A nettó baromságok amúgy tényleg fájóak ebben az ismertetőben, láthatóan az írója nem ismeri a Wh40k világát alaposabban, ami még nem lenne akkora baj, de akkor ezt be kell ismerni (nem szégyen ez), és nem elhazudni azt, hogy miről szól a világ, meg hogy milyen közel nem kerülhettünk még a Space Marineokhoz (Space Hulk, hahó?). Megmagyarázni, hogy a "Titán" az egy titkos fejlesztési projekt, háááttt... üt, de nagyon.
  • NovaTerra
    #924
    Attól, hogy egy újságban jelenik meg valakinek az írása rendszeresen, még nem lesz újságíró. A magyar pc játék írott sajtót többnyire olyanok írják, akik játszanak és képesek pár mondatot megfogalmazni, újságírást nem hiszem, hogy tanultak. Tegnap olvastam, mit ír pont a PC Guru az új Batman játékról. És úgy látom tartják a szokásos alacsony színvonalat. Amellett, hogy az alapvető dolgoknak se néznek utána, úgy adják elő az írásaikat, mintha 14 évesek beszélgetnének. Ráadásul a szokásos módon úgy tesznek, mintha minden tőlük jött információ szuper exkluzív lenne.
  • Zero 7th
    #923
    Ha nem jött rá, az még rosszabb, főleg, hogy a játék hülyegyerekbe a szánkba rágja.
  • lammaer
    #922
    Lehet hogy csak nem jött rá mitől lesz ott a gömb... amúgy meg azért gömb, mert akárhogy kerülöd, mindig kerek lesz. Tehát gömb :)

    Sztem kicsit itt túlságosan hasogattad a szőrt
  • Zero 7th
    #921
    Ja, csöppet magyartalan csak, amellett, hogy egy szót nem ejt arról, hogy a vörösen izzó gömb* HOGYAN "kap helyet" az ellen feje fölött.

    *ami egyébként egy koponya, meg nem is 3D-s, csak egy sprite, tehát sehogy sem gömb, de sebaj

    És ez nem az első mondat volt, amin elkezdtem csuklani...

    Neten elmegy ez a színvonal, azt hittem offlájn van még olyan, hogy lektor, szerkesztő, ilyesmi. Ennél én irodalmibbat fosok.
  • Szaruman
    #920
    korán van még^^
  • lammaer
    #919
    Na, fuss neki mégegyszer :)

    Olvasd el a kérdésemet és arra hogy melyik hsz-re ment. Bizok benned :)
  • Szaruman
    #918
    Az első mondatról is beszélt :D
  • lammaer
    #917
    Nem is arról a mondatról beszélsz amit Zero idézett :)
  • Szaruman
    #916
    Vagy szimplán a GW világa.
  • wedge31
    #915
    Gondolom azt, hogy Watson világa a W40k, ha már mindenáron nevekhez akarjuk kötni ezt az univerzumot akkor már inkább Rick Priestley vagy Andy Chambers még 87-ből.
  • lammaer
    #914
    Konkrétan, mi a bajod ezzel a mondattal? Nem látok benne semmi komolyabb kivetnivalót...

    Esetleg a "kapott helyett" egszerűbb lett volna egy sima "van"-nal...
  • V43 1105
    #913
    Valaki game? Vagyunk ketten eddig ..
  • Zero 7th
    #912
    Ilyen nulla írói vénával is lehet valaki újságíró?

    'ha egy speciális mozdulattal kivégzünk egy olyan ellenséget, akinek a feje fölött egy vörösen izzó gömb kapott helyet'

    Árgh.
  • Torzonborz
    #911
    nyehehe tényleg , ez milyen újság ? :D

    szerk.: ja látom pc guru. ezek is csak régen voltak jók :(
  • Zero 7th
    #910
    Jól indul, az első mondat is már komplett baromság... :P
  • sherlock1
    #909


  • Gorkmarcell
    #908
    Master-crafted boltert hogyan lehet szerezni???
  • NONPLUSZULTRA
    #907
    Hehe éjjel pont láttam egy Blood Claw-t ingame. Rendes Space Wolfos séma, farkasfejes backpackkel ;)
  • NONPLUSZULTRA
    #906
    Nem, bocs elqrtam: Blood Claw sárga-piros.
  • [NST]Cifu
    #905
    A Blood Claw és a Grey Hunter ugyanúgy piros-fekete?
  • NONPLUSZULTRA
    #904
    Majdnem: nem a fogazás típusa a mérvadó, hanem a színe: Piros-fekete: Blood Claw, Fehér-fekete: Long Fang, Fekete-sárga: Wolf Guard, Piros-fekete: Grey Hunter. Ez mindegyik Great Companyban ugyanolyan. Valószínű pont az ilyen szőrszálhasogatók miatt (mint én) csinálták meg külön DLC-be a Space Wolfokat.
  • [NST]Cifu
    #903
    A Space Wolf-ok nem követik a Codex Astartes útmutatásait a jelölések terén. A bal vállvérten a Great Company ikonja látható (valamilyen farkas vagy farkasfej általában), a jobb vállvérten pedig az egységtípus jellemző festésmintával (sűrű fogazás: Blood Claws, háromszög: Long Fangs, stb.) jellemzően fekete/sárga vagy fekete/vörös színnel (ez is Great Company függő).

    [center]
  • Zero 7th
    #902
    Nem, de a Black Templarsét sztem láttam a választható logók közt.
  • Gorkmarcell
    #901
    Hali! Feltűnt már valakinek, hogy a Space Marinoknál 3 rendháznál nincs a jobb vállon jelölés (Iron Hands, Black Templars, Space Wolf)?
  • SBT
    #900
    Nah 8 magyarral egy csapatban verhetetlenek vagyunk. De mikor csak 6-an voltunk akkor is ember fölény ellen győztünk.
  • lammaer
    #899
    Aaaarrggghhhhhhh.. a másik nagy "kedvencem".