1098
Warhammer 40K: Space Marine
  • Zero 7th
    #803
    Nagy összegben mernék rá fogadni, hogy nem. Ez ismét a konzolok hatása, ott nem is lehet moddolni, akkor PCn se lehessen. 2000 magasságáig egymást taposták a fejlesztők, hogy minél könnyebben moddolható játékot adjanak ki. Azóta meg örülhetünk, hogy legalább a régiek megmaradtak ilyennek, és azokból nem irtották ki. (UE, id tech x, Source)
  • [NST]Cifu
    #804
    Valamit elfelejtesz: a PC-n sem olyan egyszerű a MOD-olás, mint régen. A Quake 2 vagy HL2 engine idejében egy-két lelkes amatőr ki tudott hozni egy értelmes és játszható MOD-ot. A Counter-Strike-ot eredetileg mindössze két ember készítette, például.

    Ahogy egyre részletesebbek, több poligonból állnak a modellek, egyre részletesebbek a textúrák, egyre több változó adott a játékban (bone-ok, fizika, hasonlóak) egyre több munka egy értelmes MOD-ot összehozni.

    Hiába MOD-olható az Unreal vagy a Crysis engine is, nézd meg hány ember áll egy-egy mostani Full Conversation MOD mögött. A Mechwarrior: Living Legends-nél már például függően attól mit veszük bele 20-40 ember dolgozik / dolgozott...

    A végső szó e téren az, hogy a MOD-olás nem szünt meg, él és élni fog. A Space Marine esetén is. Legfeljebb macerásabb, nehézkesebb. De ne feledjük, hogy anno az első Doom addonok / modok is az id soft támogatása nélkül kerültek ki...

    Space Marine MOD fórum

    És hogy mit találsz ott? Nos ilyesmiket:

    [center]
    Helmet MOD


    Helmet MOD v2.


    Blood Angels pack MOD
  • Prof William
    #805
    Sztem nem. De pl a Dead Island is kijött konzolra de már egyre másra jönnek modok.

    Viszont nem hiszem hogy egy csőjátékba annyi modot bele lehetne rakni.Ez inkább a szabadabb játékok sajátja.
  • sosi81
    #806
    Én egy honosításnak is nagyon örülnék.

    Hogyan tudunk a steames csoporttal együtt hálóban játszani?
  • Ari18
    #807
    Már elkezdtem honosítást. A napokban fogok nyitni neki egy topikot a magyarítások portálon. Pár kép róla:

    link

    link

    link

    link

    link

    link

    link

    link

    link

    link

    link
  • Ari18
    #808
    Az utolsó rossz lett. link
  • NovaTerra
    #809
    Ez a sisakos nagyon jó lett. Szerintem sokkal vagányabb így.
  • Szaruman
    #810
    Elértem a lvl41et. Remélem elsőként a magyarok között :D Kb 40 óra játék kellett hozzá. Most jön az érdekes rész, nem az xpre megyek rá multiban, hanem a győzelemre :D
  • lammaer
    #811
    "hogy 6-9 havonta KELLETT volna venned videokártyát"

    Höhö, még most is egy Ati 4850-es ketyeg a gépemben, ami kijövetelekor is ár érték arányáról violt híres (30-ért vettem asszem).
    Szpájsz marín csak úgy szalad rajta.
    Haver is most rakott össze egy gépet, megvette tőlem az alaplap+4gbram+amd X2 dualcore procimat (20k-ért.. csak az új procim több volt mint ez :) ), mellécsapott bagóér egy 4870-est, azt toljuk.
  • Zero 7th
    #812
    Na ez meg a másik, a használtan eladható hardver.

    Mondjuk én épp nem tudom ezt megjátszani, a levetett gépeimet passzolom tovább a családban, igény az van rá. Fater is nagy gémer 60 évesen. :D
  • NovaTerra
    #813
    Kipróbáltam működik. Titust beöltöztettem Iron Hands amrmorba fekete sisakkal. De úgy látom a többieket is lehet külön-külön öltöztetni.
    Már csak egy kicsit nehezebb játékmenet mod kellene.
  • Zero 7th
    #814
    Valami Left4Dead-es AI director kéne bele, ami randomra küldi ránk az ork hordákat...
  • SBT
    #815
    Már így is eléggé brutális helyenként, nah még az L4D féla AI Director-t bele...
  • ratgab
    #816
    Hát nekem meg baromira nem hiányzik a 2005 előtte időszak, mikor fél alatt alkalmatlanná vált a pc-m játékra olyan ütemű volt a fejlődés....
  • ratgab
    #817
    *fél év ( állítom, hogy ez a fórum gondol egyet és kitöröl szavakat, sokszor előfordul, hogy beírok valamit és utána hibásan jelenik meg, mintha elrontottam volna, de csak ezen a fórumon. Máshol érdekes módon mindig egész mondatokat tudok leírni, de itt....)
  • maniac001
    #818
    Még csak a demo van meg de van arra magyarázat hogy miért nem tartja meg a beállításokat? Akárhányszor elindítom újra, mindent be kell állítani megint. Felbontástól kezdve a bill kiosztásig.
  • wednes
    #819
    Ha jól tudom ezt csak a demo csinálja.
  • V43 1105
    #820
    Nálam sajnos a teljes verzió is .. eredeti természetesen.
  • maniac001
    #821
    És a mentések azért megmaradnak a teljesben?
  • V43 1105
    #822
    Mentéseket nem néztem . :) Mostanság főleg a Multi megy
  • landor00
    #823
    Sziasztok! Valaki nem tudja mi lehet a baj mert én a játékot először letöltöttem torrentről, kijátszottam, tök szépen ment, nem akadt. Most megvettem és a legkisebb felbontáson van a játék és akad de úgy hogy olyan mint ha lassított felvétel lenne a játék. Amúgy a gépem sokkal jobb mint ami a játék gépigényébe le van írva, tehát nem hinném hogy azzal van a baj, de valaki nem tudja hogy mi lehet? Előre is köszi!
  • Prof William
    #824
    Fura. Ilyenről még nem halottam. Lehetséges hogy az Istencsászár esetleg a gépben lakozó Machine Spirit elfordult tőled a torrentes dolog miatt?
  • landor00
    #825
    Nem tudom, de az biztos hogy már majdnem beütöttem már a monitorom miatta.
  • NONPLUSZULTRA
    #826
    Nálam a Fraps fogta meg a Demót, de csúnyán.
    Lehet valami más kavar be nálad is.
    A játékra még várnom kell :P
  • NovaTerra
    #827
    Nálam volt is hasonló a helyzet. Újra raktam a játékot. Korábban nem volt gond, most pedig fekete villanások vannak a földön, a tereptárgyakon. Pedig a gép nem változott. Próbáltam állítgatni az 3 dolgot, amit lehet, de nem változott. Igazából az a legfurcsább, hogy korábban jó volt.
  • NONPLUSZULTRA
    #828
    A játék peccselgeti ám magát Steamen keresztül, úgyhogy nem marad változatlan minden (már, ha eredeti).
  • Cef
    #829
    Ez a hiba a legtöbb konfigurációnál előfordul.
    Nálam ez úgy működött, hogy először nem villogott, mikor legközelebb játszani akartam vele villogott, mikor újraraktam még mindig villogott, utána próbáltam ki-be lépkedni helyrejött, de később megint megjelent a hiba. Felraktam egy másik gépre, azon már működtek a textúrák, de néha szaggat a hang, meg van, hogy 30 percen keresztül tölt. A múltkor az is megesett, hogy 2 napig el sem indult. Elég érdekesen van optimalizálva a játék.
  • lammaer
    #830
    Nos, van előnye a virágboltinak ;) Utálom ha egy szoftvert nem lehet kontrollálni.
  • Metontour
    #831
    Akkor elvileg ma volt patch?Akkor ezért írja ki nekem hogy baszik elindulni?
  • landor00
    #832
    Ma volt valami patch szerűség ahogy néztem, tehát lehet.
  • Prof William
    #833
    Gondolom a konzolos verzuó is patcholódik ezzel szinkronban.

    A DLC-ről lehet tudni hogy mikor jön?
  • Cef
    #834
    Majd valamikor októberben jön ki a DLC.
  • landor00
    #835
    Amúgy 4-es szintű vagyok és én vagyok ennyire low vagy tényleg ilyen jók a fegyvereik a nagyobb szintűeknek?
  • Metontour
    #836
    Na elindult csak a Steam trollkodott.Multiban a boltert vagy a plasmat t érdemes használni?
  • sosi81
    #837
    Ma reggeli frissítés után nekem se akart elindulni.
    Aztán kiléptem-beléptem a steambe és minden okés volt:)
  • Szaruman
    #838
    Nekem ma a steam nem akart elindulni.
  • wedge31
    #839
    A hang hibát nekem megoldotta, hogy kikapcsoltam a hangkártya driverében az EAX Effects-et.
  • Cef
    #840
    Kipróbáltam, már nálam is jó. Köszi.
  • Shep
    #841
    A végére értem a storynak és kellemes csalódást okozott a játék. A demo egyáltalán nem tetszett és úgy voltam vele, hogy na azért csak megnézem hátha csak a demo volt rossz. Jól tettem, mert valahogy jól összerakták az egészet. A történet, a harcok a világ és úgy az egész nagyon rendben van. Ami igazán furcsa volt számomra, hogy alapvetően csak egy egyszerű hent játék de valahogy mégsem tudtam beleunni és többször előfordul, hogy na még a következő mentési pontig elviszem és vége aztán persze jött a következő és a következő. Pedig az ilyesmi rám szinte egyáltalán nem jellemző.
  • Prof William
    #842
    Nagy a pangás. Vannak akik mélg játszanak vele? Vagy legalábbis multiban? Én a jövő héten tervezem megvenni a PS3 verziót. Talán addigra a co-op DLC is kijön. Ha meg akkor még nem is akkor is hamarosan jöhet.