380
mikor fogadja el az országgyűlés? mi az akadálya? hol tart a dolog? lesz-e valaha?
  • G_ArchAngel #260
    Basszus, meg azzal jarsz?
    Kozlekedesi Muzeum nem adott ra ajanlatot?:)
  • Sir Quno Jedi
    #259
    Lófaszt, én nem félek a mocis állatoktól a skorpimban-e. Jöjjenek csak!
  • neevous
    #258
    Yepp.
  • G_ArchAngel #257
    ...vagy berepul az ablakodon es mindketten meghaltok, vagy csak a motoros bukoja loccsantja szet az arcodat...

  • Pepsi Twist
    #256
    van táplálék lánc akkor is :D hiába egyenrangú nekimegyek a motorosnak az meghal ő jön nekem behorpad az ajtó de ő ugyan csak meghal :)
  • neevous
    #255
    Én sem kevés kilómétert tettem meg, de...
    Tápláléklánc? Miafasz? Nem úgy gondolod, hogy mindenki egyenrangú a közlekedésben attól függetlenül, hogy mit hajt? Attól, hogy valaki egy kis kávédarálón ül, annak nagy valószínűséggel van nagyobb motorja, vagy lesz, de azért, mert egy kis szaron ül, nem kéne degradálni.
    És nehogy azt hidd, hogy a másik srácot védem, mert ő a másik véglet, csak visszataszítónak tartom az arrogáns stílusodat
  • Pepsi Twist
    #254
    nálam van wowos videó viszont csak megkértek hogy töltsem fel :)
  • wander01
    #253
    öcskös, hadd találjam ki melyikünk a szánalmasabb. én, aki lassan harminc éves fejjel kisiskolásokkal vitatkozok olyan hülyeségeken amikhez esze sincs, hogy felfogja, vagy te, aki utcai szamurájnak képzeled magad a libakergető szaroddal egészen addig amíg a nagy vagánykodásban valakit megölsz.

    igaz, én vagyok a szánalmas valóban.

    senki nem keménykedik, elmondtam ami a véleményem (rólad és erről a barom ötletről egyaránt), és tartom is hozzá magam. a konfigom már rég nem aktuális mivel kb 4 éve irtam ki, de leszartam, ottmaradt (végülis ez egy IT-hez kapcsolodó oldal ahol ha bajai vannak az embernek jó tudni milyen gépe van, de neked nincs annyi eszed hogy eddig elgondold a dolgot. az hogy te anyu gépéröl irogatsz megint más tészta, hiszen a kis csicskák miből vennének maguknak gépet. sajnos foskarika robogót kapnak ajcsiba apucitól, ahelyett hogy csattogós lepkét tologatnának a játszótéren, azzal nem ölnek meg senkit).

    fogalmam sincs milyen wow-os videórol hablatyolsz, világ életemben rühelltem azt a szart amivel milliok basszák el az életüket. én ehelyett mentem csajozni, autózni, vagy jetskizni (az autos gammák azért ütnek :P).

    szóval aki szánalomozhatna itt, azok mi vagyunk akik átlátják a magyar közlekedés színvonalát, akik levezettek már több százezer km-t, nem pedig te, aki azt hiszi az utak királya a fos mákdarálójával, ő szarta a motorozás törvényeit, keménykedik, Rossinak hiszi magát. Viszont sajnos nem ő fog belepusztulni amikor majd valami balesetet okoz. Hanem a másik, aki vétlen. ennyi.

    ja igen, jobb lesz ha megtanulod hol a helyed a közúti táplálkozási láncban. Elárulom: valahol a bicikli és a mopedautó között. Ezt ne felejtsd el. mert ha te el is felejted, egy kamion vagy egy fehér furgon majd eszedbe jutattja. és az neked fog fájni nem is kicsit.
  • skate00
    #252
    Ezt ugye te sem gondolod komolyan?
    bár álmodozni lehet, itt mindenki csak kamuzik össze vissza, veri nyálát olyanra amihez nem is ért, és emellett olyan kurvakeményen akarja előadni hogy az már durvább mint a terminátor, közbe meg az adatlapján leír egy PC config-ot , meg WOW-os videókat tölt fel.
    Szánalom ami itt megy.
  • neevous
    #251
    Gondolom az újakra gondoltál. Egy PX-eket nem hiszem hogy értenék:)
  • matyi0323
    #250
    Míg a navara-val megy vonzó, mikor kiszáll meghökkentő..
  • G_ArchAngel #249
    Azert nem mindegy, hogy vonzo vagy vagy inkabb meghokkento...

    En sem vagyok szep, de 34 eves koromra legalabb teljesen megoszultem, ami pl. japan lanyok koreben eleg nepszeru...
    ...volt, amig nem derult ki, hogy nem festve van:)
    Ugyeber osz hajjal, 190cm-vel es zold szemmel annyira nagy hatrannyal amugysem indulok a lanyoknal, foleg a 30-40 kozti MILF-eknel es ezzel a kulsovel nem is tudnam eloadni a latin szeretot (SS tisztet esetleg, de azzal nem lennek nepszeru itt), de egy Vespa vagy vmi normalisabb retro robogo azert dob az ember eselyein.
    125 (de van 400-as Vespa is) pedig mar eleg, hogy a City-ben elkapd par felver titkarneni tekintetet:)
  • wander01
    #248
    pont jonak magyarázod sztem a tömegből való kitűnést XDDD pepsit akkor is észreveszik ha nem akarják :D
  • G_ArchAngel #247
    Ez igy mukodik az allatvilagban is, mi nem tudjuk a farktollainkat szetteriteni vagy a sorenyunket felborzolni - valamivel fel kell hivni a parzasra alkalmas nostenyek figyelmet, manapsag nem egyszeru kitunni a tomegbol:)
  • wander01
    #246
    az fix, vespára tapadnak mint a szunyogok :D
  • Pepsi Twist
    #245
    értemén de csajozáshoz minek autó vagy motor? anélkül nem tudtok vagy mivan? :D
  • G_ArchAngel #244
    Azert a csajok odavannak a Vespa-ert, foleg a beige vagy milyen szinut imadjak, felveszel hozze egy trendy nyitott bukot vmi Ray-Ban ramboszemuveggel es Tied a vilag:)))
  • Pepsi Twist
    #243
    persze bár akinek motor kell csajozáshoz vagy autó :D na mindegy XD de a robogó sosem lesz motor :) hiába veri a nagy gépeket ha veri, lehet hogy ezért csinálják a kis robogókat "nagygépnek" mert kissebségi komplekszusuk van :D
  • wander01
    #242
    a mostani csopiba számíttattam be az RS50-es apriliámat, kb amin motorozni tanultam. A csajok imádták, mert tisztára mint egy komoly sportgép. lesték mint a hülye ha valahol álltam vele egész addig amig be nem indult, mert jött simo-kávédarálás... és ki lettem röhögve :P nem nagyon jártam vele csajozni XD a mostaninál nincs ilyen gond :)) bár egy 14-15 éves csajt biztos be lehet nedvesiteni egy nyitottorku robzival ami 2 ezred alatt gyorsul hangsebességre. én inkább kényelmesen elpöfögök a vn900-al :P múlt szombaton rekordot mentem vele, letekertem 440 km-t. robin lehet eltartana egy darabig ^ ^
  • Pepsi Twist
    #241
    amúgy olyan sokat várnak ezektől a motoroktól de sztem ezek komolytalanok főleg a hangjukkal :D
  • wander01
    #240
    kétlem hogy egy felhuzott 125-össel is 30 méternél messzebb el tudna lépni... az első 50 méteren. utána minusz :) nincsenek csodák, ne várjátok... de nem a versenyzés a lényeg. hanem az, hogy nemkell B-s jogsival, nulla motortudással kávédarálonál nagyobbra ülni. minek. menjen jogsizni, nullánál csak többet fog tudni mire végez. vagy csak az én motoros oktatóm volt képben? mert jókat mondott, nagyon is. olyanokat, amikre magától valszinü csak az első 1-2 komolyabb borulás után jön rá az ember. bár ezek lehet arra mennek :) én nem bántam meg. az egy dolog hogy kresz-re nem jártam be, azt se tudom hol volt az iskola :))(netkreszen elvoltam egy pár órát vizsga előtt oszt annyi. ja hogy a kis pöcsöknek nulla utcai meg kresz rutinjuk van az megint más tészta). lejelentettek okosba vizsgára, aztán az első rutinon láttam az oktatót először :) az viszont nem volt baj, csak sok a 8 óra. viszont mentem vagy 5 különböző nagymocin, szal most bármire ráülök nincs belőle para. volt hogy féloránként pattogtunk egyikről a másikra. volt chopper, enduro, sporttura, minden igény ki volt elégitve :P ja és nem mellékesen kurva jókat motoroztunk, volt hogy az oktatóval két motorral mentünk túrázni, bejártuk a fél Balatont 2 óra alatt :) sőt, volt mikor rádupláztunk, mert sötét még nem volt, utánam meg már nem volt tanítvány :) vizsga is röhej volt. legnagyobb küzdés az okmányiroda volt, mert miután minden le lett papirozva közölte a vén picsa hogy ezzel még nem vezethet, várja meg a jogositványát. kis asztalcsapkodás után mégis megoldódott ... :)
  • Pepsi Twist
    #239
    xD kiváncsi vagyok :D
  • G_ArchAngel #238
    Az a baj, hogy az itten felhozott uber-robogokhoz kepest mire Te vagy a lajhar szekered megmoccan, a dinok ujra benepesitik a Foldet:)))
  • Pepsi Twist
    #237
    nincs rendszám? rádparkolok azt kitaposom belőled kivagy :)
  • G_ArchAngel #236
    Nem is akarok en sem Fosvagent, se rotyogot leelozni, ha mar van rajta fegyver:)
  • Keroz1n
    #235
    Hamarosan majd leteszteljuk h hogy mutat egy venton egy 2 meteres "kulcsutca"
    Ja , es nyugi robogoval megyek,azon nincs rendszam. xD
  • matyi0323
    #234
    Miért? Elhullik, hazaérsz, észreveszed, hogy elhullott.. olyan gyors, hogy mégy visszafelé és addigra még nem estek le a krumplik...:D xD


    Na de ezeket a hiperszuperfényhangsebességet megalázó, porba tipró robogókat akkor se előzöd le vele..:DD xD XD
  • matyi0323
    #233
    csak vigyázzanak a hangsebességnél, meg ne süketüljenek...
    mert azért egy süket egy nyóóóócccszáááz' lóerős fostalicskán, tényleg veszélyes lehet..
  • Pepsi Twist
    #232
    70es racing? XDDD azt ti racingnek nevezitek? egyenesen a hülyegyerek is tud menni :D amúgy igaza van wander gyereknek ezekkel meglehet hajlítani a téridő kontinuumot sőt ha sikerül elkapni a rajtot akkor féregjáraton keresztül közlekednek :)
  • Pepsi Twist
    #231
    motorozni :) igen és a robogó nyújthat olyan élményt mint a motor? fiam a motor és a robogó nem ugyan az :) 1 robogó sosem lesz motor hiába van 2 kereke meg tötyörög valami benne
  • Pepsi Twist
    #230
    annyit viszi :)
  • wander01
    #229
    te meg akkor tekerd otthon a szobabicajodat öcsi :D
  • skate00
    #228
    Te megse szólalj a trabantoddal, a másik meg a Kamu Fosvágenjével.
  • wander01
    #227
    szinte biztos vagyok benne hogy ezek Rossit is megaláznák a kerregőjükkel, hiszen ha egy szarra ráköltik egy komolyabb motor vagy egy olcsobb autó árát akkor már átlépi a hangsebességet :))) 88mph-nál meg már látják a jövőt is...
  • G_ArchAngel #226
    En most rendeltem ilyet - Endoron volt kiarusitas, azt mondjak, hogy ezzel lehet 300+-zal szuttyogo Fosvageneket legkonnyeben levadaszni.
    Teszkoba jarni jo lesz, a igaz, jol oda kell pokolni a krumplit el ne hulljon hazafele...
  • matyi0323
    #225
    De jó olvasni ezt a szájkaratét. :DDD
    Nekem azok a részek tetszenek benne a legjobban, mikor mondjátok, hogy a mákdarálókba már lassan nyóóócccszáz lóerős motor van, de fogkefével itt-ott megdörzsölöd, aztán nem tűnik fel az ég világon senkinek, nemhogy a rendőröknek... :D
    Gondolom hétvégén mentek a Hungaroringre, aztán Hamiltonkára üresbe a mákdaráló beindítása nélkül vertek 3 kört:D Mert hát ugye az legyorsulja még a nasa űrhajóit is..
  • skate00
    #224
    am idézek:
    " ha motorozni akarok akkor szerzek 1 1000es gixxert"
    Akkor meg meg mit keresel a topicban?
  • Gerypapa 95
    #223


    #215 : 280-al ? jóaz 230-nak is pajtás !

  • G_ArchAngel #222
    ...aztan hirtelen izzadtan felulsz az agyban es orommel konstatalod, hogy ez az elso alkalom, hogy ilyen alom utan nem piszkitottad ossze az agynemut?
  • skate00
    #221
    1. nincs 180 as runnered,
    2. hoz elég az A1 jogsi,mert KW ban még belefér,
    3. azok is lomhák, 70 es Racingokkal simán lehet alázni.